17.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, ktora z vas ma takyto termin ako my? ako ste na tom s pripravami? chcela som sa len opytat, ci len ja som taka sisnuta, ze uz teraz vsetko organizujem :-D
Profilova fotka
red_kika: no to mas pravdu..a hlavne ze sa pacia mne :) uz su rezervovane takze koniec vyberom :)) a niekto do Nitry ide na veltrh??
Profilova fotka
O.k. Kikuš- dík za opravu. ;-) To by nebolo dobré, keby sme to s drahým zmeškali. A čo sa týka bábätka- jáj kočky- my by sme aj teraz, ale nie sú korunky... (Pomaly mi tá veta začína liezť na nervy!!! Ale čo už, keď je to tak.) Vidíme to tak do 2 rokov po svadbe. :-( Až...
Profilova fotka
mi ani nehovor.. my tiez "nechceme" kym sa tlacime v 2 iz byte... cize po svadbe sa hodime hned na hladanie domceka a potom mozno :D
v Nitre kedy bude? nic som o tom nepocula
Profilova fotka
jul17, v Nitre svadobný veľtrh nie je, len v Bratislave, Banskej Bystrici a Žiline. Takže ak by si chcela naň ísť, tak asi len na niektoré z týchto troch miest. Inak pozri stránku svadobnyveltrh.sk. Tam nájdeš info. :-)
Profilova fotka
Jul17, veltrh nie, ale 14.2. je svadobna vystava na agrokomlexe v NR
Profilova fotka
dnes mi dosli trsy :D som strasne zvedava ako to bude vyzerat ked budem namalovana a s tymi trsami :D
Profilova fotka
Určite krásne! Dúfam, že ich dáš do albumíku. ;-)
Profilova fotka
len tak ich odfotit? hmm to neukaze ako to nakoniec bude vyzerat.. odfotim to az ked ma bude vizazistka malovat na skuske... :D
v nitre je svadobný veľtrh 13. a 14. február
Profilova fotka
babenky moje, ake popolnocne saty budete mat? ja som rozmyslala nad ciernymi.... ci myslite ze to je nevhodne?
red kika mne sa tiez pacia cierne :) niekto moze mat nejake vyhrady, ale dolezite je co sa tebe paci :) ja som si konecne vybrala svadobne saty :) teraz budem hladat spolocenske :)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
super, gratulujem.. musis hodit fotku potom :)
Profilova fotka
Čaute kočky! Chcela som sa spýtať, či budete pred svadbou chodiť do solárka a od kedy asi začnete. Ja nie som veľmi za solárko, ale už som so kedysi absolvovala- pred stužkovou :-D a bola som spokojná, hlavne čo sa týka rovnomernosti opálenia. Už by som sa na to asi nedala nahovoriť kvôli tomu, že sa snažím chrániť si pokožku, ale na svadbu chcem byť krásne opálená- viac sa sama sebe tak páčim. :-) Tak som sa chcela spýtať či nie som sama. :-D
Profilova fotka
Ahojte je tu nejaká nevesta,ktorá je z okolia Čadce alebo Kysúc chcela by som vedieť či by mi niektorá z Vás neporadila dobrého kameramana ja už neviem kde mám hľadať? :-|
red kika uz som dala satky do albumu :)
Profilova fotka
sintea: tak ja urcite budem chodit do solarka. tym ze som zrzka tak musim skor zacat a s nizsim poctom minut, aby ma to nespalilo...preto zacnem asi uz aj teraz, tak raz do tyzdna na 10 min a potom by som povedala take 2-3 mesiace pred svadbou 2 az 3x do tyzdna
Profilova fotka
kata9: su krasne... to by chcelo fotku ako vyzeraju na tebe :D
Profilova fotka
kata9: Júúú- nádherné!!!!!! red_kika: Ja chcem začať asi od apríla, aby som nebola ako pripečený rezník. :-D Ale keď si bledučká Kikuš, tak radšej tak ako vravíš. :-)
najlepsie je na tom baby to, ze ja som si ich neskusala hihihi teraz sa mi neda ist domov, takze som si ich vybrala len z obrazka a cez net rezervovala v salone hihi takze som trosku zariskovala, ale snad budu ok :-D
ja som tiez mala v plane chodit do solarka, ale teraz mam uz rok nejake egzemy na tvari, stale neviem z coho, takze neviem ci to este pripekat, uvidime :)
Profilova fotka
tak mne sa pokozka zlepsila ked som isla do solarka.... neviem ci to je u kazdeho tak, ale tak dobry efekt :D nielen hneda ale aj lepsia pokozka heheh kata9: tak to si dobre zariskovala, ... ale ja som to tiez tak urobila... som bola v salone kde som oskusala ale nenasla tie prave.. a potom som nasla moje na nete objednala a su doma. sedia tak som heppy :D
Profilova fotka
A ja som takisto- šaty najprv objednala, zaplatila a odskúšala až keď prišli!!!! :-D A sedia ako keby boli ušité na mňa!!!!! :-D Sme mi ale team!!!!!!!!!!!!!!! To nie je náhoda, že máme svadby v ten istý deň kočky..... ;-)
no ja asi budem musiet ist do toho solarka, lebo ja som tiez strasne bleda a aspon schovam ten egzem hihihi saty mam farby IVORY aj ked som chcela len biele, ale vyzeraju len trosku tmavsie tak to snad bude ok. v salone mi povedali,ze ak by som bola prekvapena zo siat (na modelke vsteko vyzera inak ako na mne hihi)tak si mozem vybrat v ramci salonu iny model, tak snad by potom ak by to bolo velmi zle boli este nejake volne na nas termin hihi ja uz pomaly zacinam stresovat uz len 5 mesiacov aj nieco hihihihihi
Profilova fotka
ani mi nehovor ze 5 mesiacov a nieco... strasne rychlo to ubehlo.. ved len prednedavnom to bolo este 9 mesiacov..... ale strasne sa tesim na veltrh :D
Profilova fotka
juj baby, uz mate saty? ja som este ani na prvej skuske nebola :( uz sa musim dokopat......
Profilova fotka
ja som si dnes kupila popolnocne satocky :DDDD som uplne happy, ze sa tym uz nemusim zapodievat. v peek&cloppenburg mali zlavy tak som nevahala a hned kupila. su kratke, letne cize ich vyuzijem aj na inyh svadbach pripadne oslavach
Profilova fotka
Ahoj Kikuš. Pozrela som do albumu šatky- sú superné! Aj ja sa teším na veľtrh, hádam tam niečo objavíme s drahým :-). Vstupné je inak 7 € na osobu- čo je podľa mňa dosť, ale nič to, keď to musí byť... ;-)
Profilova fotka
musi, presne tak...ale myslim ze vsetky vystavy su take drahe.. aj tie v inchebe... tak musia nejak nahnat peniaze naspat, co dali do prejanmu stankov :D som strasne rada ze som si kupila satocky.. uz nemusim kukat nikde :D a stali len 50 eur.. boli zlacnene lebo boli posledne :D
Profilova fotka
Jú, tak to si v "Peecu" kupila super! Šikulka!!!! :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?