17.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, ktora z vas ma takyto termin ako my? ako ste na tom s pripravami? chcela som sa len opytat, ci len ja som taka sisnuta, ze uz teraz vsetko organizujem :-D
Profilova fotka
popolnocky uz nastastie mam, objednane z UK a sedia dokonale, ako na mna site :D tak sa vytesujem z nich a zhanam teraz topanocky k tomu....
Profilova fotka
ahojte :) vybrali sme si pekny datum
Profilova fotka
ahojte je tu niekto kto ma tento datum z okolia Nove Mesto???? ;-)
Profilova fotka
baby, nejak to tu vaaazne....... kde ste??
Profilova fotka
tiez neviem kde sa vsetci tulaju.....
Profilova fotka
Ahojte kočky- budúce nevestičky!!!! Dlho som sa tu neukázala, ale chcem Vám zapriať do tohto roku len to naj naj, hlavne nech sa nám svadbičky vydaria a naša láska k našim nastávajúcim sú ešte miliónkrát krajšia a sladšia ako teraz!!!!! A nech sme zdravulé, šťastné a tie najkrajšie nevesty na svete!!!!! red_kika: Ahoj Kikuška!!! Ako pokračujete? Môj drahý už má vestičku a kravatku- v bordovej farbe a v pondelok ideme objednať obrúčky a dohodnúť menu aj ubytko- nech nám spravia cenovú ponuku- chceme vidieť koľko sú ochotní zľaviť- dúfam, že aspoň na ubytko dajú zľavu, lebo hotelík bude úplne plný našich hostí. :-)
Profilova fotka
jul17 • Dnes o 18:48 ahojte poradte mi prosim vas co vsetko by som uz mala mat zvladnute? lebo zatial mam len miesto, čas a ženicha ------------------------------- odpovedajte "jul17" nie "ooo"
to znamena co?
Profilova fotka
to je dobre ze uz mas zenicha :D to je zaklad ehhehe Sintea: tak to uz mas dost.... my obrucky zatial mame len na fotke vybrate... ale cakam na veltrh, mozno sa nam tam zapacia este ine :)
Profilova fotka
ooo: Netráp sa, základ je skutočne - okrem budúceho manželíka- len miesto hostiny, fotograf a kameraman. To by som ja radila čím skôr, lebo Ti to niekto môže vyfúknuť. A ostatné veci- to sa dá v pohode zvládnuť aj za pár mesiacov- aby si nemala stres. Držím palčeky!!!!! red_kika: Ahoj Kikuš. Boli sme si dnes objednať v PD obrúčky, no strávili sme tam asi hodinu a pol. =-) Som si nikdy nemyslela, že práve my dvaja budeme vymýšľať také variácie. :-D Tá teta predavačka by si zaslúžila špeciálnu odmenu. :-N Ale budú božsky naše. Hrozne sa už na ne tešíme. :-D
Profilova fotka
Jul17: ja by som este zaistila cas na matrike prip. v kostole... napr ja som moju hodinu, ktoru som chcela, nedostala, lebo uz bola obsadena. Sintea: tak musis odfotit a hodit do albumu :D uz som zvedava
Profilova fotka
Ahojte, aj my sme si po dlhsich uvahach vybrali tento krasny datum :-) Zatial mame predbeznu rezervaciu miesta obradu a matriku, vytipovanu restiku (este sa tam chceme ist najest druhy krat) a po internete nahaname ostatne vecicky. Tesim sa na svadobny veltrh, tam by som chcela vybavit nejake veci. Oznamenia si robime sami, obrucky vyberame na internete, svadbu chystame malicku, skor tak "exkluzivne" aby sme sa vyhrali s detailami, ziadne zvyky, ziadne tradicie, ziadny tanec a program :-D trosku netradicne skratka :-) A prajem vam stastny novy rok! :-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
red_kika: Jasné, hneď ako ich budeme mať odfotíme a dám do albumíku. Napíšem info. :-D
dakujem baby! takze aj vy idete na veltrh takze sa stretneme a inac som zvedava na vselico (obrucky, saty, vyzdoba...) ked mate fotky diky
Profilova fotka
urcite sa stretneme, len nebudeme vediet o sebe kedze sa nepozname :DDDDD ja tam pojdem hlavne na obrucky, obleky a prkotiny ako pohare, vankusik atd.... ale ked nenajdem tak sa nic nedeje.
Profilova fotka
AHoj nevesticky :) tak ja som si dne vybrala saty..no krasne.aj ja sa chystam na veltrh!! ktora ste tu z NM??
Profilova fotka
musis odfotiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit a dam do albumu ;D
Profilova fotka
už som dalaaaa
Profilova fotka
woooow..kraaaasne... som zvedava ako budu vyzerat v reali :D
andulienka17 : krasne saty aj kyticka
Profilova fotka
saty sa vam pacia? lebo jednej osobe sa vobec nepacia :((( :-(
andulienka17 satky mas naaadherne :)))))))))))))))) aj mne sa take pacia :) ja este len hladam nejake :)naozaj kraaasne :)
Profilova fotka
tak kazdy ma iny vkus.... ani moje sa kazdej nemusia pacit... hlavne je aby sa tebe pacili a potom tvojmu nastavajucemu :D
jaj baby kde ste hladali tieto pekne saty naozaj vam zavidim
Profilova fotka
tieto som nasla v salone Myjava...vela krasnych stiat tam maju..a dajujem za nazor :)
Profilova fotka
boze baby, ani si neviete predstavit ako mi lezu na nervy moje dlhe vlasy.. a ked si mam predstavit ze este dalsich 6 mesiacov budu rast :( uz teraz neviem co s nimi.... hned po svadbe pojdu dole.. aj vy si nechavate rast haaaro=?
Profilova fotka
hej jasne nechavam si :)) a potom asi tiez pojdu dolu xixi
Profilova fotka
Nechávam. A som na tom rovnako. Už len snívam o strihu. Už viem aj aký chcem keď budeme čakať bábatko o pár rokov :-D . andulienka17: Šaty sú božské, preboha komu sa nepáčili??? A kočky, kam idete na veľtrh? MY pôjdeme s drahým do BA, ale ešte neviem či 31.1. alebo 1.2. Tak to tuším je, však? MY chceme mrknúť tiež oblek, a ja bižutérku ku korunke a pančušky... A možno nejaké darčeky pre hostí- mandle v cukre a pod. ak tam budú. :-)
Profilova fotka
no aj ja po svadbe babatko na plane mam :)) teda mame... sintea: dakujem..uz som si ich zajednala, tak som sa nakoniec pre ne rozhodla :) no nepacili sa jednej osobe lebo ze vraj som do nich moc utla...mam 164 cm...ale vsak topanky si dam a bude to v pohode :) na veltrh idem do Nitry.tam je 13. a 14 febr na valentina :))) :-)
Profilova fotka
my ideme do blavy.. kedze to mame za rohom...ale ono to je cez vikend 30 a 31.1. :D aspon tak to pisu na stranke. tak aby si to stihla sintea 8-) andulienka: kedze nevieme ako vyzeras v satkach tak sa k tomu nemozeme uplne vyjadrit..ale saty su super, takze ked len 1 osoba povedala ze sa jej nepacia, tak este stale mas tuto min. 3 baby ktore hovoria ze su pekne :D Sintea: ty uz vies kedy budes mat babo??? :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?