17.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, ktora z vas ma takyto termin ako my? ako ste na tom s pripravami? chcela som sa len opytat, ci len ja som taka sisnuta, ze uz teraz vsetko organizujem :-D
Profilova fotka
na ten svadobny veltrh sa tiez chystame - 30-31.januara 2010 v PKO (BA)... boli sme uz vybavovat miestnost, vyzera to supis, dostali sme skvelu ponuku :) uz len fotografku a na tento rok s pripravami koncime ;)
Profilova fotka
no my pojdeme asi o 2 tyzdne kuknut nasu salu - prediskutovat co ako kedy.. co nam mozu ponuknut co nie atd... a kameramana pojdeme tiez pozriet. pravdepodobne aj podpisat dohodu.. strasne sa tesim zajtra mi dojdu satocky :DDDD a krizik a pricesok ten tyzden tiez niekedy :D
caute baby, kedy sa chystate rezervovat kostol a dohodnut sa? Netusim kolko casu dopredu treba zacat s kostolom???? my mame plan ist v marci a neviem ci nebude neskoro xixi
Profilova fotka
najneskor 3 mesiace vpred... to mi povedal pan farar..... ale ja osobne to pojdem asi skor urobit..aby naozaj mali volny termin a aj vhodnu hodinu
Profilova fotka
my budeme mat civilny sobas... kolko dopredu treba ist na matriku?
tak to by sa malo stihnut..dufam hihi a papierovacky kedy zacinate??? ale vam zavidim takto z Anglicka sa to tazko planuje
Profilova fotka
JA o predvybavenie nášho oddávajúceho na fare poprosím môjho krstného ocka. On sa s našimi kňazmi veľmi dobre pozná, s krstnou chodia do kostolíka každý týždeň, takže sa popýta a dohodne nám stretko. :-) Aj mám troška nervy, lebo ja nie som pokrstená, hoci som veriaca, ale ani sa pokrstiť dať nechcem. Zato môj drahý má všetky sviatosti- to kvôli nemu som privolila na svadbu v kostolíku. Hádam to bude pekné...
Profilova fotka
taaakze uz mam aj termin v kostole aj hodinu zarezervovanu.... ale tu hodinu ktoru som chcela uz bola fuc... som sa strasne divila ze uz 3.hodina bola objednana... na take male mesto ako su ZM a uz rok dopredu zarezervovane...fuha... :-S
o jeje tak to sa radsej aj my s tym poponahlame :)
Profilova fotka
radila by som... som myslela ze len ja som taka hyperaktivna :D
Profilova fotka
ahojte kočky, ja som si tiež pôvodne myslela, že som hyperaktívna, ale čím ďalej vybavujem, tým viac zisťujem, že je najvyšší čas, paradoxne sálu ešte nemáme, ale šatočky už mám :-) my sme rozmýšľali skôr 10.7. aj 17.7. je krásny dátum, sú to tiež narodky môjho ocina, ale nakoľko už nie je medzi nami, tak neviem, či sa to hodí?
Profilova fotka
fay26: Ja si myslím, že je to krásny dátum a o to krajšie bude, keď si na svadbičke pripomenieš jeho narodeninky a to, že ocino je stále s Vami... :-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jéj sintea, to si napísala moc pekne, diky ;-) Inak pozerám, že si platíte svadbu samy, my tiež :-N Vybavovanie máme trošku sťažené, nakoľko bývame v Topoľčanoch a svadba bude v Liptovskom Mikuláši, ale snáď nejako zvládame 8-) Máš to tiež dobre sťažené, keď študuješ...
Profilova fotka
moj otec ma tiez v ten den narodeniny :D
Profilova fotka
no, tak predbežne sme sa teda rozhodli na toho 10.7., 17.7. sme vybrali ako druhý možný termín...
Profilova fotka
Jú baby, nejako nám tu ten náš diskusný krúžok zapadá prachom- ja som o tom aj písala, že nebudem mať čas- škola a práca- nie je šanca- stíham tak mrknúť fotoalbumy a šup späť do reality. Tak čo máte nové? Mne už prišiel podväzok a topánočky, tak sa z nich strašne moc vytešujeme- aj s mojim drahým- topánky som mu ukázala, šaty neuvidí! :-D A ešte čakám na korzetík pod šatky. Budúci mesiac by som chcela objednávať clip in príčesky, tak aj na to sa teším, ale všetko postupne... Málo je aj času aj peniažkov nie je nazvyš. Tak sa mi držte a napíšte. ;-)
Profilova fotka
ja moje pricesky vyuzivam skoro kazdy den.. je to super vecicka..a vsetci kukaju ze wooow jake vlasy :D a ked to dobre nasadis ani nevidno ze to moze byt pricesok :D
caute, red kika odkial mas satky? ja rozmyslam nad www.landybridal.com ale trosku mam strach aby to vyslo. My ideme teraz na SVK zarezervovat kostol :)
Profilova fotka
od babenky tu v bazare... ale asi tiez ich stadial mala... v USA boli site na mieru, takze som sa nebala :DDDD
Profilova fotka
dievcata, nic nove? nik nepise :(((
No nejako nam to tu upada :( My sme sa vratili akurat z domu, takze sme uz rezervovali kostol :) Na 16 hodinu :))) dalsie veci az v januari, takze trosku oddych :) aj ked nejake tie satky si budem pozerat stale :)):
Profilova fotka
tak mame aj spolocnu hodinu :DDD
to je super :-D skoda ze aj nie miesto hihi bola by sranda :-D
Profilova fotka
noo :D tak ale aspon datum a hodinu :D
Profilova fotka
ahojte, nikto nic nove? my stale po starom - mame miestnost, fotografku, ciastocne kameramano-DJa, dohadujeme menu a zakusky, zajtra by sme sa mali stretnut so staresinom ale uz sme si kupili prve dve veci - biely pierkovy vejarik na fotenie a svadobne pohariky :) ked bude cas, pridam do albumov baby, ked je najlepsi cas na skusanie siat? mne sa zda byt este skoro.............. ste niektora z BA a okolia? by sme si mohli vymenit tipy na dobre obchodiky s doplnkami, topanockami, .... atd.
Profilova fotka
ja pracujem v ba. cize kazdy den tam som :) saty uz mam, cize myslim si ze nikdy nieje priskoro :))))))))))
Profilova fotka
red_kika - tak daj tip kde si co zhanala :)
Profilova fotka
viacmenej som vsetko kupila cez net a tu cez bazar... ako napr saty, podvazok, pierka, topanky.. kriz som si objednala u stolara/drevara cize z celeho slovenska :D ak chces konkretnejsie mena, napis IP co take by si chcela :D
Profilova fotka
tak ako, kto mate co noveho? :) my uz mame okrem horespominanych veci zajednaneho na 100% staresinu a kupenu mam uz aj svadobnu bizu a kabelocku, prisli uz aj popolnocky len som ich este nevidela, tak som zvedava ake budu...... zajednali sme uz aj matriku, no to bola ina sranda, na nas pozerali ako na zjavenia, vraj oni este na 2010 rok nemaju kalendar :)
Profilova fotka
no vidis, ja som skoro nestihla ani hodinu... vsetko uz bolo zajednane :) ja sa neviem rozhodnut ake popolnocky si mam dat :(((

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?