17.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, ktora z vas ma takyto termin ako my? ako ste na tom s pripravami? chcela som sa len opytat, ci len ja som taka sisnuta, ze uz teraz vsetko organizujem :-D
Tak v tom solarku veru nic moc.Desat minut a aj to uz tam skapavam,zacne mi strasne srdce bit. Teraz mam taku prirodzenu opalenu farbu,ale niektori ludia si to ani nevsimli.Ale hlavne,ze nie som taka priesvitna,lebo by som nevynikla v tych bielych satach... Jeej,aj my rozmyslame o Rhodose :-) Tancovat klasiku nebudeme,budeme mat len nas oblubeny "plouzak",tak to snad zvladneme :-) Tiez sa bojim trochu organizacie,hostom pripravim nastenku s programom,aby vedeli,co sa bude diat. Chceme aj tombolu a pustanie lampionov,ziadne zvyky mat nebudeme,tak snad sa nebudu hostia nudit :-D
Profilova fotka
no ja idem skusat druhe samoopalovacie mlieko uz som zufala..ale od zajtra ma byt zase horuco tak sa budem poctivo opalovat (i ked teraz je tych vybavovaciek dost, aby som na to mala vobec cas)...ten program na nastenke nie je zly napad :)
ahojte vdaka za typy ten program je super vec, ja som bola v solarku a je to ok zatial zajtra sa ideme fotit takze predpripravu budeme mat za sebou inac som hrozne nervozna normalne som uvazovala nad nejakymi tabletkami na spanie pred svadbou aby som sa vyspala a vy nie?
Profilova fotka
no ja beriem lieky na spanie normalne lebo nemozem spavat...ale aj tak viem ze nebudem moct zaspat tak ci tak..my sa budeme fotit v den svadby doobeda..pocas hostiny uz nechceme odbiehat...
Profilova fotka
kocky ja uz to mam za sebou :-) drzim palce nech mate pekne pocasie, my sme mali cez 30 stupnov, vobec nam to nevadilo, aspon budu pekne fotky :-) nestresujte, ja som sa bala ale v den D som si to uzivala a prisposobovala som sa okolnostiam :-) Treba si to vychutnat, lebo ten ubehne tak rychlo ako ziadny iny :-) :-) :-)
Profilova fotka
my vobec niesme nervozny.. vsetko je pripravene, takze nemame preco... ale vsetci sa nas to pytaju hehe :D zial vzdy ich sklameme... sme uplne kludny.. svokrovci su nervoznejsi z toho celeho. my sa tiez pojdeme fotit pred obradom
tak ja som vcera asi do jednej nemohla spat a hned ma napadol versik,ktory sa precita pred tombolou...nebudeme vyberat do vienka ako na klasickej svadbe,ale aby sme nejaku korunku dostali,tak to vyberieme za tombolu a povieme,ze je to na svadobnu cestu :-D tiez sa ideme fotit pred obradom,len mam obavu z toho,ze nasa fotografka je dost kreativna a bojim sa,ze si niekde zatrhnem saty alebo zaspinim este pred obradom :-| sukna je cela z jemneho tylu a staci,ked sa prejdem po dome a vsade sa zachytavam 8-( ked si spomeniem na svadbu,tak mam motyle v zaludku,bojim :-x
Profilova fotka
ja sa tiez bojim fotenie pred obradom ze budem spinava, ze kytica zvadne a tak..ale zda sa mi to lepsie riesenie ako po obrade sa ist fotit..a kde sa budete fotit? ja stale neviem :((( mozno na cachticky hrad...ak viete kde to je :))
Ja viem,kde je Cachticky hrad :-) My sa budeme asi fotit najma v prirode-les,slnecnice a tiez pri Kaplnke sv. Margity v Kopcanoch-najstarsia pamiatka z obdobia VM :-D ,tiez pri Holicskom zamku,pri kolajniciach a tak...fotografka by nas urcite rada nacpala aj do lodky,ale bojim sa,ze spadnem do vody a co potom??? =-) :-N Holky z beremka pisali o nejakej predpovedi,ze ma prsat :-. ,tak snad u nas nebude...ale takych max 25 by stacilo :-)
Profilova fotka
ja som pozerala ze ma byt 29 st. mierne zamracene..to moze byt..aj ja som rozmyslala nad zeleznickym mostom a kolajnice..len aby nas nepresiel vlak :((
Dnes mi to potvrdil aj drahy,ze pozeral na nete 22 a dazd :-. ale kazda sme z ineho kuta,takze bohvie,ako to bude :-D musis si zistit,ako tie vlaky chodia :-D
no aj mi sa budeme fotit pred obradom v Nitre, a uz mame objednany aj vlak (drahý je zelezniciar) ;-)
Článok sa načítava...
Ahojte, my sme sa tiež fotili pred obradom a poviem vám, že šaty som ani trochu neušpinila. skôr sa zašpinili na hostine :-) :-) :-) a kytica? tak tá bola čerstvá ešte na druhý deň. ešte aj dnes je OK, len jej dávam ešte také dva dni a potom je hotová. Nebudem si ju dávať sušiť, pretože modrá nie je až taká pekná, ked je uschnutá... Neviem, kedy máte obrady, ale my sme sa fotili v Nitre v parku a mali sme na to dve hodiny, ale poviem vám, že by sme ešte takú hodinku potrebovali. fotili sme sa od druhej do štvrtej tak si to ešte užite a nebojte, všetko vám tak rýchlo prejde, že si to ani neuvedomíte :-) :-)
Profilova fotka
dakujeme zuzka, my mame obrad 15.30 a fotit sa pojdeme okolo 12 hod do pol 3..potom bude pytanie nevesty...tak snad to vsetko dobre dopadne :)))
Ahojte my mame obrad tiez 15.30 fotenie dopadlo ok fotili sme sa pri vode na luke v lodicke a hrabali sme seno a mali sme take foto v trave so sampanskym a tak saty mam riadne spinave tak musim dat do cistiarne ale bolo to skvele fotenie len sa bojim tych fotiek :-) :-) :-) :-) :-) :-) ja uz zacinam mat stressss ale len z toho ze vsetci okolo mna stresuju baby poculi ste nieco o takom zvyku ze kazda rodina si vylosuje co urobi pre novomanzelov< napr. sestra novomanelsky si vybrala ze na den zien musi prinist kvety ina rodina ze na sviatok prace pridu povysavat a tak neviete mi poradit kde to najdem< mate uz aj nejaky program na tu svadbu? ja si budem musiet obstarat nejake lieky na spanie lebo asi prerevem celu svadbu ;-( ;-( ;-(
Tak o takom zvyku som nepocula :-) Program mame-obed,krajanie torty,tanec,vecera,tombola,pustanie lampionov :-) My mame obrad o jednej,o jedenastej sa ideme fotit,tak snad to bude stacit :-D Zavidim vam,ze mate tak neskor obrad,aspon sa v klude vyspite,nachystate...ja budem stavat o siedmej :-S Ale sesternica ta to mala horsie,uz o pol 5 bola u kadernicky :-D
Profilova fotka
a to preco ste si dali uz o 1???? to bude najvacsie teplo
adeli, my mame obrad o 14tej a uz o 7mej mam byt u kadednicky.. :-S :-D takze este to mas v poho.. :-D ;-) :-) :-)
no mi to budeme mat o 15:00 od desiatej sa ideme fotit a rano o siestej idem ku kadernicke
Mame to tak skoro,lebo v CR sa to robi pred obedom,takze draheho rodina bola v soku,preco tak neskoro :-D :-D :-D Jaaj Mari,tak skoro??? Ja idem na osmu k vizazistke,takze kadernicka bude mat na mna 1,5 hodky :-D
Profilova fotka
ja mam kadernicku na 9.hod, o pol 11 sa idem malovat, o pol 12 sa ideme fotit, o pol 3 mame pytanie a o pol 4 obrad :)) snad to tak aj bude :))
Baby,aj vam to tak strasne rychlo utieklo? My planujeme svadbu dva roky,ale zda sa mi to ako mesiac a uz je to tu :-x mam strach a zacinam byt pekne nechutna na vsetkych vratane zenicha...ten si to este rozmysli :-D
Profilova fotka
no volaco mi hovor adelii, dnes sme zajednavali menu a chcela som na pohare dat jahody na pripitok a bolo z toho halooo ze ci musim byt daco extra (to oponovala svokra) ach jaaaaaj....uz teraz sa hadame so svokrou....to som tak vazne extra ked chcem jahody?????
Profilova fotka
baby, kluud! neprezivajte kazdu drobnost tak, napokon na tom aj tak nebude zalezat... treba si to uzit, pekne vsetko vychutnat a na blbostiach ktore sa nepodaria sa dodatocne budeme najviac smiat a spominat na to x-) a nie ci boli abo nie jahody na poharoch 8-) ja zatial vobec nestresujem, dufam, ze mi to aj vydzri... ;-) uz sa tesim, mna jedina vec co moze nahnevat bude pocasie, kedze obrad mame mat vonku v parku a ak bude prsat, budem zla :-D inak my mame obrad o 17h, kadernicku mam o 9h, malovanie o 11h, od 13h sa ideme fotit, podla fotografky si na to mame vyhradit 3 hodky :-N
baby, ako ste si spravili oznamenia ? ja stale hladam na nete a nic :-(
Andulienka,to som chcela aj ja,nieco trochu ine,ale vzdy ma niekto zrusil,ci uz v restike,v kostole,v kvetinarstve alebo niekto z pribuznych...vsetci vidia svadbu ako nieco klasicke a zauzivane a cez to nejde vlak,to je des :-p Ked som povedala,ze chcem,aby si zohnali,ak sa da,nieco tyrkysove na oblecenie,tak vsetci maju zo mna srandicky...a najviac ma nastvala brachova druzicka,ta si kvoli mne nic tyrkys zhanat nebude a hotov.. ]-( Uz to kaslem,nemam na to nervy :-D Konecne dnes idem na skusku ucesu,tak som zvedava,lebo pani kadernicka ma tlaci do drdolu,ale ja sa v nom necitim dobre...tak uvidime,co vymysli :-D Ovi,to mas na paradu,ze to mate tak neskoro ;-) Prave som pozerala predpoved,tak cely tyzden krasne a v sobotu uz zamracene a prehanky :-D Ale horko nadalej :-p Dracica,kukni do albumu,ja som si ho vymyslela hentak,vsetkym sa pacilo,ze je originalne :-D
no ale neviem ako to si mam nejaky program stiahnut ? a potom hladat tapety a obrazky na nete?
to je tazko...ja som to robila vo photoshope,potom si stiahnes nejake brushe,ked tam chces,aby ti to kreslilo nejake motivy..,alebo si stiahnes obrazky a vlozis tam,..to je tazko,ked nevies robit v grafickom programe nejakom...alebo skus cez word,ale neviem...
Profilova fotka
baby ako sa citite??? uz len par dniiiii....nakoniec som sa rozhodla ze zavoj budem mat, ale taky az po zem..ale to len na fotenie a do kostola...zajtra sa ide pre saty :)) len ma trapi to pocasie..ze ma prsat:(((( ako sa citite??? co dnes robite??? ja si davam masku na tvar, na vlasy, pojdem sa opalovat..a este doma upratujem a na vecer este pojdem daco vybavovat....krasny dnik
kocky, uz sa vam to bliziiii :-) :-) :-) :-) :-) u nas hlasia prsat az v nedelu, tak verim, ze vam prsat nebude.. ;-) a ked hej, tak to berte tak, ze vam prsi stastie ;-) :-) drzim vam paste a tesim sa na fotecky :-N x-) x-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?