17.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, ktora z vas ma takyto termin ako my? ako ste na tom s pripravami? chcela som sa len opytat, ci len ja som taka sisnuta, ze uz teraz vsetko organizujem :-D
Ahojte my mame obrat o 15.30 a jeden obrat je o 15 mame aj s omsou tak dufamze rano vsetko stihnem chcem sa opytat platili ste za skusku ucesu ak ano kolko vdaka sona
Profilova fotka
ja som na skuske ucesu este nebola..povedala mi ze tyzden pred svadbou..tak neviem..mam ist skor??
Profilova fotka
sonina: ja som platila strasnych brutalnych 6 eur za skusku ucesu a 8 eur za skusku make upu :DDDD andulienka: na tvojom mieste by som isla aspon mesiac pred.aby si mohla pri najhorsom skusit este nejaky iny uces ak sa ti nebude pacit
Profilova fotka
dobre red_kika...pojdem to obehat :) tento tyzden konecne ideme sa fotit na oznamko potom vam ho ukazem. tento tyzden aj prerabame dom a budeme sa stahovat, konecne budeme byvat spolu sami.tak sa tesiiim
Profilova fotka
oznamka skoro vsetky rozdane :D juuuuj sa tesim na ten den.. to bude zurka :D
Profilova fotka
fiha, red_kika gratulujem :) my ich este nemame ani navrhnute, no hanba :(
ovecka84: no nie si sama este ani presny pocet nevieme
Profilova fotka
no my tiez nemame oznamka este :(((( hamba...ani obrucky...
Profilova fotka
tak uz mame obrucky konecneee :) sice este nie doma ale konecne vybrane a objednane :))) :-D
Profilova fotka
supis andulienka :) my uz obrucky mame od konca marca, tesime sa z nich a casto po nich poskulujeme :) oznamka mame aspon spocitane kolko ich budeme chciet, no este su neni ready na tlac a to nehovorim o pozvankach k stolu, menovkach, menu, etiketach na vino, ... ach jo
Profilova fotka
ovecka, oznamka my este tiez nemame..ale aspon navrh mame :) pozvanky k stolu, menovky, menu, etikety este tiez nemame...hm....
Profilova fotka
baby neviem ci vam to pomoze ale my sme objednali 80 oznameni, 40 pozvanok a to budeme ma t cca 60 ludi
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujeme red kika..dnes sa mame ist fotit na oznamka ale prsi :(((
no ahojte baby jaky text davate na oznamka? a na pozvanky date iny text?
Profilova fotka
no to prave riesime ze aky text...na pozvanky iny...ak budete mat dake napady napiste, aj ja nieco poslem
Profilova fotka
my sme dali na oznamko "svojim blizkym a znamym tajomstvo prezradime, ze stav slobodny za manzelsky vymenime" a na pozvanky sme dali mili hostia pozor dajte, po obrade nezutekajte. srdecne vas pozyvame a zabavu vam zelame na svadobnej hostine.
red_kika: fakt je to super text mne sa to velmi paci. a nasla si nejaku stranku kde su taketo texty?
Profilova fotka
V rozprávke, keď zazvoní zvonec, princ si vezme princeznú a rozprávky je koniec.... Tá naša rozprávka 3. septembra 2006 o 13.00 hod. v rímsko-katolíckom kostole v Kežmarku iba začne!
Profilova fotka
My mame: "Ze lubime sa kazdy veri, uz chceme to aj na papieri. Dna 17.7.2010 o 17:00 hod. specatime navzdy lasku nasu, tak pridte drzat palce ku sobasu." na pozvanky na hostinu este neviem co dame.....
Profilova fotka
ovecka to je kraasne
My mame -----Spolocnou cestou ist v laske svoj zivot zit, splnit si krasny sen, to vsetko sa zacne v tento den: 17.7.2010 :-)
Profilova fotka
jul17: nemam stranku :( dala som si do googlu ze svadobne oznamenia texty a nieco mi to uz vyhodilo. a to som potom skladala
Profilova fotka
andulienka, som rada ze sa paci :) na pozvanku ku stolu sme nakoniec dali len taku somarinku, sa nam nechcelo nic speci vymyslat: "A po obrade pridte na hostinu, bude sunka a ine dobroty" :)
no ahojte vcera sme si uz konecne objednali pozvanky. strasne sa mi pacia take klasicke ale pekne. a inac mame taky isty text jaku napisala kata9. objednali sme len tie velke pozvanky akoze tie male karticky nie este sa uvidi ze co na to povedia :-|
Ahojte ja som odobrila oznamenie asi budeme mat podobne karticka s fotkou a okolo fotkz napisane info kde bude svadba a na druhej strane citat a na polovicu dame aj ze ich srdecne pozyvame k svadobnemu stolu nebudeme to davat zvlast na papier Baby neboli ste niekto v salone angelo v Presove?potrebujem vidiet saty pronovias original jeden kus uz ste rozmyslali nad programom svadby? ja mam celkom chaozz a chcem sa opytat ci idete mat dj a ci si idete vyberat aj konkretne co ma hrat paaaa
Profilova fotka
nam bolo povedane ze nas dj urobi program.. tak neviem... budeme sa musiet s nim este stretnut
Profilova fotka
nam bude "program" robit starejsi :)
Profilova fotka
nevesticky...mate alebo nemate zavoj???
no ja napriklad budem mat, sice nie dlhy tak do pol pasa
ja neviem ci budem mat zavoj ale na fotenie urcite a potom uvidim

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?