17.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, ktora z vas ma takyto termin ako my? ako ste na tom s pripravami? chcela som sa len opytat, ci len ja som taka sisnuta, ze uz teraz vsetko organizujem :-D
Ahoj ja si berem aj bolerko ale iba do kostola a kedye budeme mat svadbu vonku tak istota je istota a ty
Ahojte baby...tak ja som tu nová...no vydavam sa tiez 17.7. 2010..krasny datum vsak???no bolerko ja si beriem..lebo mame v kostole dost velku zimu aj v lete...a inac co uz vvsetko mate? ????my uz mame obrucky, pozvanky, etikety na flase,kameramana, DJ, fotografaa, salu,no a ja uz mam aj vybrate saty....!!!
a sasmozrejme som zabudla este aj kozmetičku,kadernika uz mam aj výzdobu ktoru si idem robit sama...!!!
Profilova fotka
ahojte nevesticky..bolerko si davam aj ja, istota je istota.do kostola si dam urcite, ale ja by som chcela take krajkove s dlhym rukavom...a zavoj mate aky??? ja dlhy az po zem :))
no ja mam presne krajkovi s dlhym rukavom a zavoj mam kratky tiez take trosku krajkovy....
Profilova fotka
ja zavoj nemam ani nechcem... len kvietky budem mat vo vlasoch ste ma normalne znepokojili s tym bolerkom :/ asi si idem nejake najst aj ja
ja budem mat bolerko len kvoli kostolu :) a nebudem mat zavoj len kvet vo vlasoch ako Kika :-)
Profilova fotka
ja budem mat zavoj asi len na foteni to sa mi velmi paaaci...a kurunku nebudem mat, len kvety.
no caves.....tak kedze este nemam saty ,tak bolerko este neriesim....som chcela ist tuto sobotu do Polska na svad. saty, ale zase to musim odlozit, maju tam totiz statny smutok, tak neviem ci budu obchody fungovat.......tak snad o tyzden.....a zavoj mat asi nebudem....mam dost kratke vlasy, nehodi sa mi...mozno len nejaku ozdobku....ale to leti!!!!!
no ahojte baby uz sa to blizi. vidim ze riesite bolerko je to lepsie mat v rezerve akoby si to nemala. aj ja budem mat zavoj u nas hovoria tá kto nema zavoj je K takze ja budem mat aj mi to celkom ide takze nemam proti tomu nic. uz mame kameramana konecne a zajtra mame zasnuby. uz sa na to tesime. drzte nam palce caute
Profilova fotka
zajtra mate zasnuby????? a doteraz ste neboli zasnubeny ale uz riesili svadbu?
Ahojte no ja som tiez zasnuena iba od minuleho tyzdna hihihih bolerko budem mat aj ja , riesim akurat oznamenia ale vobec nemam paru ake tak mi prosim nieco poradte zatial mam balerinky a ostatne co je v mojom fotoalbume neviete niekto o vybornom fotografovi ktory je volny na tent termin
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby baby,.uz mame oznamkaaaa.. su uplne nadherne..ani som necakala ze tak super budu vyzerat vytlacene.. wooow aj na matrike sme uz boli vypisat ziadost o manzelstvo... xixi.. uz to zacina byt oficialne :DDDD
Profilova fotka
ukaz oznamkao...no na matrike sme uz aj my zapisani :))
Profilova fotka
musim doma odfotit.. som si teraz zabudla fotak :) vcera som bola aj na skuske ucesu a make upu..ale nedopadlo to tak ako som si to predstavovala ://////
Profilova fotka
to uz teraz na skuske? co som sa ja bola pytat v kadernictve tak mi povedali ze az tyzden pred svadbou mam prist....
Profilova fotka
no len my mame svadbu v inom meste nez byvame.. a tym padom chodime len cez vikendy tam. tak sme si teraz zobrali tyzden volna a vybavujeme vsetko naraz :) a doma nemozem ist na skusku ucesu ked tu kadernicku nebudem mat so sebou :D
Profilova fotka
jaj tak :) a preco nedopadla skuska dobre? sa ti to nepacilo?
Profilova fotka
ja som jej ukazala obrazok...ale kadernicka ten uces nespravila presne ako na svadbu.. ze sak to je len skuska tak to netreba mat uplne hotove a presne. tak to len nejak dala dokopy ze "aby som aspon zhruba vedela ako to bude"...ale tak ako to spravila sa mi to vobec nepacilo. nemalo to nic spolocne s tym obrazkom.. tak teraz uvazujem nad inym ucesom, ktory bude jednoduchsi a ktory nemusi moc menit
Profilova fotka
hm..mas to aj odfotene? alebo sa skus popytat po inej kadernicke...a aky si mala obrazok?
Profilova fotka
to co mi ona urobila som ani nechcela fotit :/// praveze tato je zevraj najlepsia v meste...tak neviem... ://// same odporucania som dostala na nu
Profilova fotka
hm...no skoda...ten uces mas vo svojom oalbume?
Profilova fotka
hej hej..jedina fotka o ucese.... strasne sa mi paci..ale obavam sa ze sa takeho nedozijem :((
Profilova fotka
no ten uces je kraasny aj mne sa taky paci...to nevedela spravit? divnee
Profilova fotka
este sa pytala ci tam pri tom kvietku je take poprepletane.. ale bolo mi to hned divne ked mi povedala ze obrazok si mozem odlozit.... sak ked mam ja nejaku predstavu, kadernicka by to mala spravit ako si to ja zelam, nie? jasne ze niekedy sa to neda - napr sa to nehodi k tvari alebo nieco take... ale to by mala hned povedat.
Profilova fotka
no divne...skusila by som fakt inu kadernicku..ked je to tvoj vysnivany uces tak skus este inu...
Profilova fotka
no este uvidim co spravim... mozno najdem nejaky insi este
Profilova fotka
este sa vas chcem spytat o kolkej mate obrad? je o 15.hod skoro? stihnem aj fotenie aj uces, aj kozmeticku aj vsetko? dakujem
Profilova fotka
my mame o 16.30.... lebo pred nami je o 3 jeden sobas, ale s omsou... tak sme si povedali ze hodina a pol bude hadam dost na to aby sme si nesli do cesty ak si das kadernicku a makeup uz od cca 8, 8.30 tak by si do najneskor 11. 11.30 mohla byt hotova ..cize mozes ist na fotenie.. co by som povedala bude asi tak hodinku, dve trvat (plus cesta ak to je daleko)
Profilova fotka
ahojte, tak teda maly update aj z nasej strany - tiez som bola na skuske ucesu a nedopadlo to tak celkom super ako som si predstavovala..... ale kadernicka to tiez odovodnila tym, ze to je len skuska, ze na svadbu to bude lepsie vyzerat.... ale no neviem, co ak mi to spravi v den svadby tak isto? sobas mame o 17h a fotenie nam povedala fotografka ze zaberie tak 2,5 az 3 hodiny......... a to sa nebudeme nikam presuvat, budeme sa fotit v mieste svadby... radsej si na to vyhradte viac casu aby ste mali krasne fotky a nemuseli sa potom nahanat a byt v strese ci stihate obrad ;)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?