13.6.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, tak my sme sa rozhodli pre tento datum....Je tu niekto s rovnakym datumom?PO a okolie?Dufam ze ano,temu s tymto datumom som tu zatial nenasla tak dufam, ze ju nezamknu:-)
Profilova fotka
http://www.svadobnyveltrh.sk/
Profilova fotka
luckysisi dakujem ;-) strapanik ja asi na ten veltrh nepojdem, moj mily pracuje a na obrucky sa ideme pozriet uz v stredu do kosic, tak skoda, tesila som sa
Profilova fotka
basha333 píšeš že jednanie z penziónom Helios bolo obtiažne a že nakoniec ste sa rozhodli pre Echo. Prečo? Helios sa u nás dostal do užšieho kola a nechcem aby sme vybrali zle.
Profilova fotka
diky strapanik za tu linku, velmi pomohla ...urcite tam pojdem aj ked to je trosku cesty ale pojdem.Mozno sa tam uvidime.. :-D
Profilova fotka
Ahoj Dymko. No, ono je to na dlhsie. Nam sa tam velmi pacilo, moznost uzavretej spolocnosti, ubytko a vonkajsie posedenie a co sme sa predbezne rozpravali, tak aj v celku prijatelne ceny. Ked sme vsak zacali jednat s veducou (asi to bola veduca, tam to velmi jasne nebolo), vsetko bolo inak. Na cenovu ponuku sme cakali dost dlho. A nakoniec ta cenova ponuka bola dost neprehladna, vo worde, bez akehokolvek spocitania a pod. Ked som si to spocitala, tak ma ta cena nemilo prekvapila. nakolko penzion by kvoli svadbe museli zavriet, je pochopitelne, ze potrebuju zarobit na hostine). My sme vsak potrebovali ubytovat okolo 20 hosti, tak by sme im urobili aj dost velku trzbu na ubytovani (takze by im neusiel zisk). Tak sme sa chceli dohodnut na nejakej zlave, alebo ze by sme si mohli doniest aj vlastny alkohol alebo nealko. To je u nich nepripustne (iba vino a aj to im treba zaplatit okolo 70 Sk za flasu). O tom nechceli ani pocut. Ani ked sme povedali, ze by sme si zobrali uz naceneny alkohol za 12 tis! Dalsi kamen urazu bolo nemoznost komunikovat priamo s majitelom, iba s veducou (ktora vsak nema ziadne rozhodovacie pravomoci), takze cas ktory som stratila argumentaciou o zlavach bol uplne zbytocny, pretoze neviem, co nakoniec tlmocila majitelovi. Ale aby som im nekrivdila, tak nam ponukli 10% zlavu na hostinu, ale pri pocte vypiteho nealka a alka (co sa tazko odhaduje), mi tato zlava nestacila. Tiez skoro vsetci zamestnanci hovorili, ze nevedia co bude v lete ci tam budu este pracovat a pod, ani nevedeli zarucit tie ceny co nam nacenili. Je pravda, ze sme tam boli skoro (asi v septembri), ale bali sme sa spoliehat sa na Helios, lebo by sme prisli o moznost najst ine priestory. Proste sa s nimi jednalôo tazko a nepresvecili ma o tom, ze im mozem doverovat. Preto sme sa rozhodli pre Echo, kde je sice 1000 SK na osobu, ale mozme si doniest vsetko co chceme (alkohol, pitie a pod.) Dufam, ze som tiposkytla info, co si potreboval. Neviem, nechcem im krivdit, mozno jednaju teraz so zakaznikmi inak. Tak uvidime co Vam ponuknu, ale pytajte sa na podrobnosti veducej. Lebo prvy dojem s rozhovorov s inymi zamestnancami sme mali vynikajuce, ale potom sa vela veci zmenilo
Profilova fotka
fiiiha Bashka, ta cena sa mi zda dost vysoka. Ale ked pozeram, ze si z BA, tak tam je to asi normalne. Ja som z Detvy a budeme mat cenu cca 550 Sk/os a alkohol + nealko + kolace si donesieme vlastne.
pripajam sa k tomuto krasnemu datumu :)
Profilova fotka
basha333 ďakujem :-) aspoň viem na čo si mám dávať pozor
Profilova fotka
cawte baby tak to s tymi cenami je pekne prehnane, ale aj mne tu povedali najprv horibilnu cenu a potom to uz bolo ok....niekde kde sme sa boli pytat tak chceli aj akoze "najom" za pohariky na palenku...lebo z nich vraj pijeme inak dnes sme rezervovali obrucky su super, uplne ine nez som chcela ale padli do oka tesim sa:-)
Profilova fotka
tak kde ste sa stratili? od dnes to je uz len 120 dni cize 4 mesiace:-) ale nam to bezi
Profilova fotka
4 mesiace :-. boze to naozaj bezi ...aj stress sa zvysuje..
Profilova fotka
luckysisi tak ja stres zatial nemam je to take v norme....bude skor posledny mesiac :-D
Článok sa načítava...
ahojte baby....tak u mna sa stres zvysuje....dnes som vypisovala formular, ktory musime odniest na matriku... u nas to vychadza 820sk na osobu, ale kazdym mesiacom sa mi nejako znizuje pocet hosti z mojej strany...ale tiez si mozme priniest vlastne alko, nealko, kolace a podobne
kde sta dievcenece moje???? nejako ste sa mi vsetky odlmcali... :-)
Profilova fotka
ano martinka aj mam taky pocit...nikto tu nieje kazdy ma asi vela prace :-D s pripravami
dievcata, uz mame za sebou aj matriku a teraz cakame na telefonat od farara, kedy sa mame dostavit na prvu nauku :-)
Profilova fotka
blahozelam martinka...ja este nemam vypisanu ziadost, ale urobim tak ked budem mat volnejsie....v podstate o 3 tyzdne su to len 3 mesiace a to je cas na nauku...... :-D
Profilova fotka
my sme formulaer na matrike vypisali este v decembri a uz sme boli na 2 naukach. Momentalne riesim popolnocne saty, mam problem na seba nieco zohnat, kedze som vysoka a dost stihla. Prelustrovala som Lucenec aj Bystricu a nasla som len dvojo siat, ktore su mi dost dlhe. Jedny maju perfektny strih ako sity na mna, len farba je dost tmava. Druhe maju krasnu tyrkysovu farbu (ale fotky ich skresluju), ale strih nie je az taky 100%-ny. Mam ich oboje albume, povedzte mi prosiiiiim svoj nazor.
strapanik tie tirkisove saty su krasne
mam v albume oznamenie, len nam tam ten pan zabudol dat priezvyska...ale to je len jeden z navrhov.motto bude to iste len pozadie sa mozno zmeni... :-)
Profilova fotka
Ahojte babky...tak cas uteka...juj.. Strapanik tie tirkisove ty lepsie sedia, vyzeras vnich sexy..ja musim vybavit nauky tu, len musim tlacit zenicha kedze sa mu nechce ze vraj co nam tam budu hovorit co este nevieme..muzi !!!
Profilova fotka
Luckysisi, tak to mas pravdu! Ten moj mi na naukach sepka komentar ku vsetkemu, co nam povedia, hra sa s prstami, so stolom, s papierom. Minule bol cely cerveny, lebo sa rehotal, ako nam tam vsetkym skvrkalo v bruchu. Ale je pravda, ze tam hovoria to, co vlastne vsetci vieme. :-| Baby, dik za komentar k satam. Tiez som sa npokon rozhodla pre tyrkysove. Lenze tie, co ich mam na fotke, su z pozicovne, boli aj sem-tam vytrhnute a vysuchane, a vypozicne je 100 EUR. Tak skusim obehat miestne krajcirky, ci by nieco take vedeli usit. Ale urcite budu tyrkysove, satenove, s odhalenym chrbtom a s kamienkami okolo vystriku. Vy uz mate vybrane popolnocne saty?
Profilova fotka
Strapanik, aj ja si myslim ze tie tyrkysove su lepsie, ozaj ti seknu:-) ja mam popolnocne saty z Londyna...biele s ciernou cipkou :-D ako idu pripravy?
Profilova fotka
ahojte...strapanik tiez hlasujem za tie tyrkysove..vyborne ti sadli :-)
ahojte babenky, svadbicka sa mi blizi tiez vo Vasom termine... a dnes mi dorazili satky od ASAPA... mam pocit, ze ani nezaspim... kedy sa nas zacne chytat ten predsvadobny stres? ci uz ho niektora mate? :-)
Profilova fotka
dikes baby :-D . Dnes vecer idem ku krajcirke, ci by ich vedela usit. Petka, tie saty su naozaj naaadhene. :-) Stres zatial nejaky velky nepocitujem, len ma stve, ze este stale sme si nedokoncili oznamenia - najprv nam skapal PC a teraz drahy nema cas. A taktiez sa mi nedari zohnat sandalky, chcem strieborne, s kamienkami a hlavne na nizkom podpatku. Ale v Deichmanne mí povedali, ze este nejake dostanu.
strapanik: dakujem :-) My sme este s oznamkami ani nezacali... kedy to budete posielat? alebo kedy by sa malo? ;-)
Profilova fotka
roznasat / posielat by so ich chcela koncom marca, najneskor zaciatkom aprila.
strapanik: fiha, tak to sme si s mojim mysleli ze mesias alebo mesiac a pol pred staci.... :-D
Profilova fotka
ja to chcem urobit skor aj kvoli tomu, aby som mala presnejsi pocet hosti. Lebo neviem, ci pridu vsetci aj s detmi a pod.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?