13.6.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, tak my sme sa rozhodli pre tento datum....Je tu niekto s rovnakym datumom?PO a okolie?Dufam ze ano,temu s tymto datumom som tu zatial nenasla tak dufam, ze ju nezamknu:-)
Profilova fotka
Baby a uz mate rezervovane take veci ako kadernika, vizaz, kyticu a pod.? Mne sa to zda este skoro.
Profilova fotka
ufff.strapanik...dost vela...ked nas v Prahe vysli o cca 330 eur lacnejsie...teraz neviem ci so ti pisala, ale skus si pozriet na nete invencie.cz ;-)
mirettim no este nemame dovybavovany kostol.musim priniest povolenie od farara z miesta bydliska, ze sa chcem vydavat v meste a az potom zacneme chodit na nauky a dufam, ze ostatne veci su uz len malickosti.cem kupit pohare a samozrejme obrucky....a co sa tyka cukrarni, tak na to mam este asi cas.rozmyslali sme s mamkou, ze to budeme vybavovat az po velkej noci. :-) basha nemam fotku v tych satach....ale dakujem.su mi trosku dlhe, ale nevadi.....
Profilova fotka
Ahojte dievcata..Vidiet ako to je blizko a sa cela trasiem s nervozitou..Martinka aj ja som chcela saty s ramienkami a nakoniec mam bez..az kym neskusis tak nebudes vediet co ty pristane..Tvoje saty su prekrasne.. Babky nemohli by ste mi poradit aka je dobra cena za fotografa, ja totiz nemam sajnu...Taktiez sa zacinam bat o moje saty kedze nebudu hotove paru tyzdnou pred svadbou a vzdy ked si pozriem casopisi tak sa zalubim do druhich a potom rozmyslam ci by som mala vymenit...
ja si radsej uz nepozeram ziadne ine saty lebo som na tom podobne ako ty luskysisi....
Profilova fotka
ja mam sem-tam tiez pochybnosti ohladne siat, ale neriesim to. Uz ich urcite menit nebudem. Luckysissi - nasa cena za fotografa je 260 EUR, zahrna fotografovanie 1,5 hod., 40 ks upravenych fotiek, 10 ks podakovani a CD so vsetkymi, aj neupravenymi zabermi. Neviem, ci je to dobra cena, ale je to u nas v okoli podla mna najlepsia fotografka. Aj ked samozrejme nie je az taka dobra ako Cechovsky alebo Herchl, ale tam by tie sumy boli uplne inde.
ahojte baby.....tak ja uz mam aj cislo na jednu cukrarku, ale to este pocka....
Profilova fotka
baby, ako je to u vas s kolacmi? U nas je zvykom, ze kazda rodina donesie na hostinu bud kolace alebo tortu. Tak potom neviem, ci mam kolace aj ja objednavat, alebo bude stacit, co sa donesie.
strapanik to je vsade ine....ja mam rodinu z okolia Michaloviec a Vranova nad Toplou a tam je to tiez zvykom, ze prinesu krabicu kolacov alebo tortu....no je to podla mna individualne,ale tiez mam taky problem ako ty, ze neviem kolko kolacov mam teraz objednat.ale ked ich budem pozyvat na svadbu, tak sa ich narovinu opytam, ci mi prinesu alebo nie...
Profilova fotka
Diky strapanik..ja som zatial iba nasla jedneho co uctuje 350 eura..a zdalo sa mi to vela, ale ma pekne fotky.. Takisto este sa snazim nepomysliet na kolace, ale viem ze moja mamina mi to vybavuje aj s tortou. Co sa pametam na sestrininu svadbu aj tam mi sme zariadili kolace druha strana priniesla tortu. Ja som sa hadala s maminou ze iba chcem okolo 5-7 druhov kolacov a ona chce okolo 15...No co mozme urobit s maminami ked si vydavaju poslednu dceru... :-D Uz sa tesim na tie hadky pred svadbou..
Profilova fotka
Ahojte tak ja budem mat zo svojej strany 30-40 ludi a cukrarka povedla ze 1000 kolacov staciˇvraj je to az az a ze do saly staci 300ks, a zvysok na rozdavanie. ale tiez nosia z rodiny a znami torty tak bude dost.Ja akurat riesim krabicky, zohnala som po 7, 8, 9sk. A nas kameraman a fotograf v jednom vyjde 400 eur.
lucka podla mna budes mat kolacikov az az.....na svadbe sa vela nepoje
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ved hej martinka, aj ja si myslim ale mam aj trosku strach, ci ich bude dost...ved vies ako :-D
Profilova fotka
baby tak dnes som bola v KE este raz skusit saty....tak mozte posudit...mam foto v albume... 8-) ale menit uz nebudem...a nepozeram tiez radsej po inych lebo ...ale ako mi milacik povedal, take si si vybrala :-D nejak vas tu niet :-D
Profilova fotka
ahoj lucka...tie satky ti velmi pristanu, si ako princezna. :-) :-) :-) nas tiez vysiel fotograf a kameraman spolu 400eur.,ako sa vola tvoj kameraman?? som skor nervozna a dufam ze tie foto a video budu ok. A kolaciky som zatial neobjednavala, ale dobre ze si napisala pocet kolacov, kolko treba..lebo som vobec nevedela. my tiez budeme mat len tak 30ludi
Profilova fotka
mirettim mne to poradila cukrarka a myslim ze ona ma odhad :-D moj kameraman sa vola p. Marko... ;-) a dakujeeeeeeeeeeem, aj ked stale trosku vaham,...ci niesu vyzdobene,,, :-|
Profilova fotka
nuz, asi sa zacnem poriadne pozerat po cukrarke...dnes mi znama povedala, ze ona si uz viac ako pol roka dopredu rezervovala kolace na termin... :-S a lucka...ja si myslim ze su satky krasne...musia vystihovat osobnost...a ked sa v nich citis dobre, a vyzeras vyborne, tak sa nemusis bat. Ja som bola skusat saty, a pacilo sa mi viacej siat...ale zatial som si nerezervovala ziadne...ale jedne predsa len vyhravaju... :-D nas kameraman sa vola Smeringai. Nepoznas ho, alebo nepocula si referencie?
Profilova fotka
nie nepocula som o nom nic a ani priezvisko nepoznam... no ja ich mam tiez na termin len jej musim upresnit pocet aj z priatelovej strany, vlastne ja este nemam ani presny pocet hosti, mirettim, ale ved ty mas este cas:-) na satky...no ja mam uz len cca 130 dni :-D
Profilova fotka
ja viem...ale chcela som si poskusat aspon typ siat...lebo chcem ist pozriet aj na ukrainu a aby som vedela, na aky typ sa mam pozerat.Ale u nas v salonoch budu mat dovtedy aj nove kolekcie...tak uvidim...
Lucka tie satky su fakt super a si v nik veeeeeelmi pekna......
Profilova fotka
mrettim o ved to v juni by im mala prist nova kolekcia, ja som tiez chcela ist na ukrajinu :-| martinka dakujem
Profilova fotka
Ahojte baby. Musim sa Vam pochvalit. Boli sme minuly vikend na Svadobnom veltrhu a vybavili mse dost veci, objednali mse si obrucky (mam ich v albume), nasli sme tam aj fotografa (toho sme boli objednat v utorok), potom sme kupili korunku, podvazok, nejake sperky (kupili by sme aj koselu a taketo, ale uz sme boli unaveni) a kukli sme si aj oznamka a mame predbezne vybrane a vdaka veltrhu na ne budeme mat 20% zlavu. Ak to mate niekde blizko, tak chodte tam. Vela veci je tam fakt za skvele ceny!
Profilova fotka
Ahojte! My by sme sa chceli vziat 20.6.2009 v Piestanoch a zatial som v tom stadiu, ze si vyberam svadobne saty:-D A vy? Majka
Profilova fotka
basha a kde je ten veltrh?asi v BA ze? ale obrucky su pekne dobre ste vybrali ;-) lukaria, tak ja som dnes akurat zistovala ceny krojov na redovy :-D
Profilova fotka
Ahojte babky..neviete ci je na slovensku nejaky velkotrh v marci? Lucka tie saty su super a ty prekrasne sedia. Aj ja som on nich rozmyslala ale nepodarilo sa mi ich vyskusat tak ktovie..ale uz nemyslim na saty kedze jedne mam objednane a nechcem uz nic zmenit...
Profilova fotka
ahojte baby, aj ja sa budem vydávať 13.6.2009... pekný to dátum všetky máme...
vitajte medzi nami lukaria a krasnysen..... lucka co si zistila o cenach krojov? kolko stoji pozicanie?
Profilova fotka
Ďakujem za privítanie
Profilova fotka
Lucka, 14.3. je svadobny veltrh v Banskej Bystrici. Aj ja sa tam chystam a dufam, ze tam pokupim nejake veci so zlavou.
Profilova fotka
Diky strpanik, akurat budem doma tak super. Som si ista ze aj ja tam pojdem. Len nevies ako sa vola alebo ma website? ..

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?