13.6.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, tak my sme sa rozhodli pre tento datum....Je tu niekto s rovnakym datumom?PO a okolie?Dufam ze ano,temu s tymto datumom som tu zatial nenasla tak dufam, ze ju nezamknu:-)
ahojte, tak, rada by som sa k vam pridala. mame zajednaneho fotografa, hostinu, kupujeme pomaly veci na vyzdobu, zrovna sa rozhodujeme medzi kameramanom, saty este nemam, planuujem ist v januari-februari, drahy tiez nic na seba nema este, dala som si objednat topanocky na zakazku a taaaaak. ked tak citam, som od vas riadne pozadu :-S
My toho už máme dosť. Dokonca už aj obrúčky. Veci na výzdobu kupovať nemusím, to má nastarosti vedúca reštaurácie. Nemáme ešte kameramana a ani neviem, koho by sme mohli osloviť. Plánujete všetky svadobnú cestu?
Profilova fotka
ahojte..vitajte...no my prave teraz pozerame nejake dovolenky..len niesme si ista, ci to bude po svadobna cesta alebo predsvadobna. :-D a moze sa stat, ze to nechame na last minit
mirettim, z dovolenkou sme na tom rovnako ako vy a kedze moj snubenec robi na kupalisku, tak pocas letnej sezony nebude dovolenka mozna. jedine koncom maja - co kvoli svadbe ale nepripada do uvahy, alebo potom zac. septembra. uvidime. tak, polovica kameramanov ktoru som obvolala a napisala im maily su uz obsadeni, tak sa bojim, ci nejakeho schopneho este najdeme, aby kameroval na full hd zaznam, na to si potrpime, nechcem mat na lcd-cku kocky :-S obrucky sme si uz vyberali na nete, teda prezerali, takze aku-taku predstavu uz mame, vyzdobu chcem urcite oranzovo-marhulkovu... ach jaaaaj, uz nech je to tu
Profilova fotka
Ahoj marmaj..ja som si objednala take jednoduche pozvanky a potom som ich prizdobila sama. Bola piplacka ale iba trocha. Svadobna dovolenka ani ja neviem ci pojdem kedze moj snubenec to ma zariadit a zatial ani nepohol prstom..Dievcata dufam ze Vas chlapec vam aspon viacej pomaha nez mne..
Profilova fotka
Ahojte vsetkym vam prajem stastny novy rok a veeeeeeeeela lasky :-D tak myo svadobnej ceste v lete zatial nerozmyslame...ale ideme na rodinnu dovolenku do Chorvatska a pravdepodobne v zime bude nejaka exotika :-) , ale to su plany...tak uvidime
Profilova fotka
ahojte baby, aj ja vam vsetkym prajem uspesny a stastny novy rok, myslim, ze plny lasky bude, kedze sa staneme manzelkami... :-D tak prajem vela usmevu na tvari a vela radosti z priprav.. ;-) ...ako ste zacali tento rok?
Profilova fotka
Ahoj mirettim, tak ja celkom fajn, uz mam komplet vyzdobu a akurat robim oznamka...mam trosku casu kym zacnu skusky :-D
Profilova fotka
Ahojte baby, tiez vam prajem kraaasny rok 2009, nadherne svadbicky a niektore mozno stihneme aj otehotneniet (ja v to dufam!!!). Dost dlho som vas tu nebola pozriet, uzivala som si Vianoce plnym priehrestim. My zatial svadonu cestu vobec neriesime. Obaja totiz pracujeme v strojarskych firmach a postihla nas recesia, tak uvidime ako sa to vyvinie. Ale predpokladam, ze si nejaky ten medovy tyzden uzijeme, asi to nebude ziadna exotika a nechame to zrejme na last minute, ako pisala aj mirettim.
Profilova fotka
luckysisi: moj drahy sa tiez do priprav nehrnie, ale ked mu dam nejaku ulohu, tak ju splni. On napr. obvolaval kameramana, starejsieho, dnes ma volat DJ. Ale uz ked ho volam rozhodnut o obruckach a oznameniach, tak sa mu uz velmi nechce a vymysla si vyhovorky. Ale zase, ked ma dobru naladu, tak je zlaty a venuje sa tomu. Ja sa ho snazim svadbou velmi nezatazovat, idem za nim len s dolezitymi vecami, nad drobnostami (ako napr. detaily vyzdoby) sa vytesujem s kamoskami a sestrami.
ahojte baby, až mi vyrzilo dych, keď vás tak čítam. My tiež plánujeme svadbu na jún, ale ja som nevybavovala ešte vôbec nič. f je čas sa nad sebou zamyslieť. :-| Asi začnem poriadne zarezavať, inak si to asi môžem rovno presunúť :-N
Profilova fotka
neboj sunnygirl, ide to celkom rýchlo. Dôležité je zajednať si sálu a kostol (resp. matriku) a následne postupne hudbu, fotografa, kameramana. A saty, hlavne pokial mas atypicku postavu (ako napr. ja - vysoka 181 cm). Ale ak mas standardnu postavu, tak by nemal byt problem. Treba sa z toho hlavne tesit. :-D
Článok sa načítava...
fajn strapanik, ten kostol to máš pravdu, lebo tam bude malý problémik, budeme potrebovať vybaviť dispenc (myslím, že tak sa tomu hovorí :-D ) uf, už sa z toho :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Pozerám, že ty si z Detvy, ja Zvolen-Lučenec. A čo sa týka toho hrnutia, ani moja polovička sa do toho nehrni, ale asi žiadny chlap :-D
Ozaj strapanik, odkiaľ máš šatočky?
Profilova fotka
Aaaa, tak to si z nedaleka. :-D Saty mam z Nicole. Bola som aj v BB v salone Valery, no nic ma tam nezaujalo. Ale kamoska mala saty odtial a velmi si chvalila. Treba len chodit a skusat. V Nicole sa mi najviac pacili kvalitou materialu aj sitia a hlavne som sa v nich najlepsie citila. Na druhej strane su dost drahe. ]-(
Profilova fotka
strapanik inak tie saty ti velmi pristanu:-)
Profilova fotka
a aj ten uces co mas v albume sa mi paci, len ja mam jediny problem....mam rovne vlasy a pochybujem ze mi nieco takekadernicka vycaruje :-(
Profilova fotka
Luci, dakujem krasne. :-D :-D :-D Podla mna nie je problem urobit vlnite vlasy aj z rovnych, dobra kadernicka to urcite zvladne.
Profilova fotka
tak to dufam, lebo ten uces by bol päckovy:-) dik
Profilova fotka
aj mne sa paci ten uces, je krasny fakt...ale z mojich vlasov to nepojde.. baby napadlo ma, vase rodiny, teda z nevestinej strany a zo strany zenicha sa poznaju?hmmm? nasi sa uz asi 2 x stretli, tak dufam ze na svadbe nebude problem bavit sa spolu, navzajom...napadlo ma to, lebo sme boli na svadbe a tam sa bavili obe rodiny zvlast.uff to by som nechcela :-S
Profilova fotka
mirettim, podla mna to zalezi na nich, na ixh ukecanosti...ani ja by som nechcela aby to bolo ze kazdy sam.ale nasi sa vsetci nepoznaju...mame velke rodiny ;-)
Profilova fotka
nase rodiny sa tiez velmi nepoznaju, ale nepredpokladam, ze by to bol problem.
ahojte aj ja mám svadbu 13.6. 2009. No a až teraz sme začali všetko vybavovať.
Profilova fotka
Ahoj ronja.....drzim oalce pri vybavovani... ;-) nam uz treba ist len za knazom
Ahojte aj ja mam mat svadbu 13.6.2009 ale asi ho pojdem zmenit chceli sme 20.6 ale uz nebolo volne ja neviem kazdemu ked poviem ze 13.6 tak preco 13?ani mne nie je velmi sympaticky ten datum ako ste si ho vyberali vy?
Profilova fotka
ahoj, tak ja podla toho ze mi bol sympaticky :-D , neviem bud sme mohli 2.5. alebo 13.6 a nechala som to na priatela, pretoze uz budem mat po skuskach a bude to kludnejsie a raz som bola pri vestici a povedala ze okrem maja sa mozem vydat v juni a auguste...a potom mi priatel povedal ze jun bude najlepsi....takze on rozhodol a mam rada piatok 13teho ;-) pre mna to je v pohode den...no toto bude sobota :-D tesim sa
Profilova fotka
Ahojte dievcarta. Dlho som sa k Vam uy nepripojila, ale sledovala som Vasu komunikaciu ;-' Musim sa Vam pochvalit. Vcera sme drahemu v Rakusku kupili svadobnz oblek! Ale este nam toho vela zostava, ale nejako sa do toho nevieme rozhupat. Musim zacat pisat aj di\ertacnu pracu, co mam odovzdat v maji... Este sme si nevybrali ani oznamka, ani fotografa. Ti sa mi zdaju drahi. Kameramana nechcem, to je podla mna zbytocnost, aj tak to nikto nebude chciet kukat. vivien - ja som sa chcela vydavat v juni, ten mesiac mam rada, ale nevedela som sa rozhodnut pre termin, tak som si dala vylozit numerologiu, a najlepsie z junovych vysiel 13., je to stastny datum, dobry pre novy zaciatok a manzelstvo
Profilova fotka
Ahojte babky!!Ja som sa chcela vydavat 23.5 ako moja mama pred 45 rokmi ale som stratila salu :-( a 13.06 bol jediny volny.Mne nevadi ten datum len ze jun vacsina kamaratov je zaneprazdnena tak dost tazke pre nich prist..No nic tak co tak sa velmi tesim..Nase rodiny budu mat trosku iny problem -rozpravaju inymi jazykmi..tak bude zaujimave ale myslim ze nebudu az take velke problemy po paru poharikoch..
ahojte my sme pôvodne chceli 6.6. 2009 ale potom som si povedala že po 14 rokoch nášho vzťahu je hlúposť vyberať takýto akože magický dátum a tak som sa rozhodla pre 13.6. a môj nastávajúci neprotestoval :-) a 13 sa určite nebojím........na tom isto nestojí naše šťastie alebo nešťastie a popri počiatočných vybavovačkách som prišla na to, že je ten dátum trošku aj výhodný kvôli tomu, že niekto sa naozaj bojí tej 13. Aspoň sme lepšie zohnali sálu aj kameramana hoci iné termíny v júni boli obsadené :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?