13.6.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, tak my sme sa rozhodli pre tento datum....Je tu niekto s rovnakym datumom?PO a okolie?Dufam ze ano,temu s tymto datumom som tu zatial nenasla tak dufam, ze ju nezamknu:-)
Luckysisi a ty kde budes mat svadbu?odkial si? ja tiez este nemam ziadne darceky a ani neviem co budem kupovat.....
Profilova fotka
Ahojte dievcence ;-) Vitam aj novu clenku luckysisi ;-) Inak aj som si uz rezervovala saty su to Pronovias model Domingo, ale mala som dilemu, ci si nevybrat model Mireia (tie som si skusala este predtym).. Dam fotky do albumu a keby ste sa potom kukli a poradili mi? ;-) Este vsak nemame fotografa... Myslite, ze este nejakeho zozenieme? Mne sa totiz zdaju tie sumy, co pytaju, strasne nehorazne :-( A ak Vas to potesi, tiez okrem jedneho darceka nemam nic... A v poslednom case sa mi nejako rozrasta rodina :-P
Profilova fotka
basha tie Domingo su skvele, aj ti velmi pristanu ozaj, nemaj dilemu ;-) ja este ziaden darcek nemam rozmyslam ze co komu :-D
Profilova fotka
Ahoj Martinka, ja som z kezmarku a budem mat svadbu v agre vo velkej lomnici. kedze maju peknu velku salu a je blizko..
ahojte kocky....bashi, pozerala som si album a tie satky domingo su fakt skvele...najviac sa mi pacili s tym bolerkom, ale kedze bude leto, tak ti ho asi nebude treba.... :-) ja idem s buducou svokrou pozerat saty asi 22. decembra.myslela som, ze je to este skoro, ale ao citam, tak to skoro nie je....
Profilova fotka
Aj ja suhlasim tie domingo saty vyzeraju super na tebe bashi..velmi pekne. tak isto nemam darceky. pracujem, skoro v kuse tak ani nemam cas kedy na nich pomysliet. myslim ze tentorok toho nebude vela.. :-S
Profilova fotka
ahojte, tak nejak sa nam to tu straca, ta nasa debata?uz sviatkujete a nakupujete darceky? ja uz nieco mam a vy ako?
Profilova fotka
dakujem Vam baby, rezervovala som si tie domingo ;-) Inak, aj Vy ste z Vasich pri svadobnych pripravach na nervy? Moja mama ma fakt niekedy stve :-(
Profilova fotka
basha, mne sa do toho mama nemiesa, a ked nieco tak jej poviem ze uz to mam zariadene....ved vies....jedina moznost a uz nerype :-D
ani moja mama mi nic nehovori, to skor draheho mamka nam vela pomaha
Profilova fotka
ahojte baby..tak u nas je to vsetko uplne na nas, kedze ja rodicov bohuzial uz nemam, a priatelovej mamke tiez len hovorime to, co uz mame. Chceme si vsetko vybavit samy, pretoze to budeme mat aspon podla nasich predstav, a nebudeme moct na nikoho nadavat. :-D :-D :-D ale saty pojdem skusat u nas v Po a Ke so sestrou a neterou. Ozaj, co si myslite o tom, ze zanich by nemal vidiet saty pred svadbou? :-| Ja to neberiem tak vazne, niesom az taka..hmm..poverciva???. :-S
Profilova fotka
Vsak aj ja si vybavujem vsetko sama, a ked to mame poviem, tak ma uplne spinda a ofrfle... dost ma to stve. Ale otca to nejako chytilo :-D mirettim - No, ten moj ma videl v svadobnych satach, sice iba na fotke... Ale nejako by som z toho nerobila dramu ;-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mirettim, ja ked som bola skusat, tak nechcel ist ale ked som vahala a chcela dat zalohu tak povedal ze chce ist, ze to bude v pohode, ale mamka so segrou ma zdrbali ze nema ma co vidiet v satach.... kamosku videl frajer na fotke a v pohode, no na tebe by ich vidiet nemal....ale to zalezi od toha ake ste povercive :-D
Profilova fotka
moj chce ist somnou vyberat saty..on somnou aj rad chodieva nakupovat...aj ked ja uz obchody neznasam..no ale ja by som bola aj rada..aj tak chcem si tu len satky skusit, ze ako budu sediet, aky typ siat, a asi pojdeme kupit na ukrajinu.Tak to budem asi striedat raz pojdem s mojkom a raz so sestrou..ona je tiez vazna zastankyna toho ze nesmie vidie saty. hmm..a co mate nove?
Profilova fotka
Ahojte babenky! Ja mám svadbu 27.6.2009, tak dúfam, že sa k vám môžem pridať. :-D My už máme zebezpečenú sálu, kostol, výzdobu sály (urobí ju prevádzkara reštaurácie / sály), fotografa, kameramana a hlavne už mám vybraté šaty (salón Nicole, model Paraguay od San Patrick). V Nicole mi povedali, že je najvyšší čas, že som prišla, pretože som doťs vysoká (181 cm), môžem mať šaty len z novej kolekcie, pretože postupne ich skracujú pre nižšie nevesty, takže neskôr by som už nemala na výber.
Ahojte. Dúfam, že sa ešte môžem pridať k Vám. Tiež máme svadbu 13.06.2009. Niečo už aj zajednané. ešte musíme vybrať oznámenia. Neviem koľko mesiacov pred svadbou by sa tomalo riešiť.
Jej Strapanik, s tou výškou som mala aj ja problém. Tiež mám 180 cm, a keď ma zbadali, tak hneď prvé bolo, že si asi budem musieť objednať predĺženú verziu. ani som radšej nechcela vedieť tú cenu. Našťastie som našla jedny krásne a dosť dlhé :-)
Profilova fotka
Marmaj, tiež som sa obávala tej dĺžky, ale som rada, že som našla v Nicole tie správne šaty. :-D Ale ako som pisala, sú z novej kolekcie, čiže drahšie. :-( Skúšala som aj v iných salónoch, ale tam len híkali, keď ma videli. ]-( Oznamká nemáme ešte ani my, plánujem to poriešiť cez sviatky, alebo začiatkom roka. Chcela by som si ich vyrobiť sama, aby sa trošku ušetrili náklady.
Ahoj strapanik a tak isto marmaj...... no, vy ste sa ale rozbehli....tiez idem pozerat saty este pred vianocami, len mam strach, ze sa mi nejake zapacia a ked si ich budem chciet v januari rezervovat, tak uz nebudu volne... strapanik a marmaj, odkial ste? a co sa tyka oznameni, tiez si ich planujem robit sama, len sme este neboli na fare vybavit si kostol, takze neviem cas....
Profilova fotka
Martinka s tymi satami som sa bala aj ja ci budu volne a preto som ich hned rezervovala....to je na tom ze ti nedaju spat, ked ti sadnu.... :-D
Strapanik, ja som mala také šťastie, že som obliekla šaty, ktoré predtým nikomu nesadli. Takže boli v pôvodnej dĺžke, nikumu ich neskracovali a baby zo salónu hovorili, že oni šaty ani neskracujú. Len ich zahýbajú, aj je treba upraviť dĺžku. Čo je dosť rozumné, lebo keď prídu také dlhane ako my ;-) , tak je problém. Martinka ja by som sa tých šiať, až tak nebála. No ja som mala strašný strach. Nakoniec som prišla do prvého salónu a hneď som si aj vybrala. Mám už aj zaplatené zálohu, ale vo februári majú dostať nejaké nové modely a keby sa mi nejaké zapáčili môžem si ich ešte vymeniť. Oznámenia som tiež najprv chcela robiť sama, ale nakoniec ich asi objednáme. Ja mám akurát v tej dobe skúšky, tak sa nebudem ešte aj kvôli oznámeniam stresovať. Ja som zo Senca.
Profilova fotka
marmaj, tak to aj ja mam skuskove, no dufam, ze dovtedy si tie skusky spravím....a ze bude vsetko v suchu :-) uz by som potom do skoly ani chodit nechcela az v oktobri :-D ako pokracujete s darcekmi? inak baby neviete mi poradit, kde zozeniem lacne navleky na stolicky?dikes
Profilova fotka
Prajem vsetkym vesele Vianoce, plne pokoja, stastia a hlavne LASKY :-) posledny darcek som kupila vcera...uz mi lezu na nervy preplnene obchody. Chceme si vychutnat dnesok doma..samozrejme v kuchyni :-D ale ked varime spolu s milacikom, vzdy je sranda, tak sa na to aj tesim. Lucka...ja som sa nezameriavala na navleky, lebo my ich nebudeme potrebovat, ale ak nieco objavim, tak preposlem kontakt. :-) pa
v prvom rade, vam chcem vsetkym popriat vesele vianoce....
no v pondelok som bola aj ja konecne pozerat saty.niektore salony boli samozrejme zatvorene....v salone princces som sa zalubila do jednych, ale neskusala som ich....pozicianie tych siat je dost drahe, ale nebanovala by som.... v dalsom salone som skusala dvoje saty, jedne mi boli uzke na prsia, co som sa az veeeeeelmi cudovala, ale nebol by problem ich rozsirit, pretoze tam tie saty siju, a druhe boli celkom pekne, ale po novom roku idem poerat dalej....
Profilova fotka
Prajem vam vsetkym pekne sviatky:-) martinka v KE si pozerala saty? vela stastia pri dalsom hladani mirettim diky :-D
Profilova fotka
lucka..na tie navleky skus zajst do repromy..vraj niekde pri c. orli..inak, ze ich maju aj inde ale zatial neviem kde. Neskusila si sa spytat, ci vo vasej sale nemaju nieco k dispozicii?..pa inak to mi poradila jedna baba tiez z Po..ikuska
Profilova fotka
cauko, hej no ja som obehala cely presov navleky v reprome stoja 90Sk a inde ´plus minus 10Sk, a to je dost vela podla mna, ale dikes
Profilova fotka
Ahojte baby..dufam ze ste mali super vianoce a relaxujete teraz. Ja som nemala cas na nic posledni mesiac len na pozvanky ktore sa mi konecne podarilo odoslat. uz ste si objednali medovu dovolenku po svadbe?
Luckysisi: pozvánky si si robila sama? Ja som nad nimi ešte ani nezačala rozmýšlať. Ale asi ich robiť nebudem. Radšej to objednám. Bude to drahšie, ale starostí bude okolo svadby ešte dosť. Baby: čo všetko už máte na svadbu?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?