13.6.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, tak my sme sa rozhodli pre tento datum....Je tu niekto s rovnakym datumom?PO a okolie?Dufam ze ano,temu s tymto datumom som tu zatial nenasla tak dufam, ze ju nezamknu:-)
ja sa az bojim pocitat, kolko nas to vyjde....ale caka ma aj to s pripravami to idepomaly, ale isto.mam dievca,ktora mi urobi zadarmo gelove nechty...
Profilova fotka
ahoj..my sme si dnes rezervovali kameramana a fotografa..velmi kvalitneho tak sme strasne stastny, prestastny.Uz len zabezpecime nejaky program na spestrenie svadby a budeme mat z krku take hlavne veci.To je uplne najlepsie, ked mas okolo seba ludi ktori ti pomozu. Tak drzim palceky aby sa vam darilo a aby ste si pripravy uzili naplno. ;-)
Profilova fotka
Cawte, tak my uz mame hudbu, kameru a foto, vyzdobu do kostola, na 50 % aj do saly, kolace a zajtra ideme kupit palenku.A uz mam aj tie oznamka a obalky :-) uz len chcem zohnat lacnejsie kroje, len neviem kde sa da...lebo palky su dost velke podla mna. Ked som pocitala tak mna vyjde svadby na 70000Sk a priatela na 100000Sk,co je podla mna dost ale dufam ze to zrazim.Mirettim, chcem sa spytat kolko ta vyjde kamera a foto?ak smiem.Dikes :-)
Profilova fotka
ahoj..no kamera a foto (mame Ing. Peter Smeringai) spolu nas oficialne vijde 16000sk ale to mame viacmenej po znamosti vybavene..a tak nam este zrazia cenu, no neviem na kolko..ale sak kazda korunka je dobra, ale zatial za tych 16000. Aj my uz mame nakupenu palenku..akurat sme vcera boli v Karmene :-) radsej skor, lebo nemam istotu, ze buduci rok alko nezdrazie. A zajtra si ideme po menu, a moj milacik chce, aby sme sli sa nahlasit aj na Mestsky urad, na matriku. Neviem, ci to nieje skoro ale budis.A vas kolko vijde foto a kamera a koho mate? No aj my sme pocitali svadbu, a to sa snazime vsetko skresavat, okrem obrucok, tie boli drahe..spolu nas vijde 150 000sk, teda dufam
Profilova fotka
Vy uz máte aj obrucky? Ja este nad nimi rozmyslam, ze ake.Nas vyjde foto a kamera na 12000Sk tiez po znamosti, a ten pan je taktiez profík. Ja dúfam, ze rozpocet pojde dole.aspon trosku.kolko palenky ste kupovali?alebo aku?my fernet, hrusku a vodku :-D klasika myslim.pekny vecer drz sa :-) a naco na matriku?to treba?ved mate v kostole nie?
Profilova fotka
No obrucky uz mame , tiez sme ich dlho hladali, lebo na Slovensku technologiou mokume gane nerobia, ale zohnali sme ich v Prahe.Robili ich na objednavku, takze kazdy prsten je original su vlastne jedine na celom svete.Myslim, ze foto mam aj albume. Palenku mame asi 30 l. + vino, no to berieme z penzionu..jedna flasa nas vijde asi na 600sk, je to na nas dost drahe, ale je to podmienka od penzionu. Za kucharov, casnikov zvlast po polnoci neplatime, ani salu...takze sa to viacmenej vyrovna.Palenku sme kupovali Tequilu, irish cream, borovicku, slivovicu, marhulu, fernet,hruskovicu, malinovicu, gin,..viacmenej podla toho kto z hosti, co pije. Inak odporucam zn. Jelinek-je kvalitna a chutna, aj ked ja som abstinentka, ale viaceri nam ju odporucali. :-p No my budeme mat obrad v zahrade pri penzione kde bude hostina,a takyto obrad nemoze vykonat knaz(aspon zatial to nerobia), takze budeme mat cloveka z M. uradu.Treba sa nam ist nahlasit na matriku. Taktiez aby mali volneho cloveka.Uz mame doma papier, len ho treba vypisat. :-) No a ked mate v kostole, asi vam tiez bude treba ist za knazom, a nahlasit svadbu..pozri si na uvodnej stranke svadobny planovac. Je to dobra pomocka, na co nezabudnut a hlavne tam mas mesiace co, kedy mas vybavit... a nevies ako to je s cukrarkami, myslis , ze aj tie sa objednavaju takto skoro?A kadernicka, kozmeticka a pod. , Lebo niekde som citala, ze jedna holka mala toto naplanovane uz pol roka dopredu. :-| hej a aj fontanku na cokoladu uz mame doma ...tesiiim:-) :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj, tak my sme kupili klasiku, vodka, hruska, fernet :-D A cukrarku uz mam tiez objednanu u nas je Dolce Vita, tak tam :-D bola som tam minuly piatok a vravela, ze uz toho maju dost, no a kadernicka uz o mne vie,ale staci mesiac pred a kozmeticka som ja ale pojdem ku spoluziacke a ona ma bude aj licit-starsia druzicka a nechty si spravim sama :-D Zajtra by som si chcela ist skusit saty do Ke, tak dufam, ze to vyjde...som zvedava ako mi padnu..lebo som si ich vysnivala a dufam, ze sa nesklamem :-D :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Profilova fotka
Juuj tak ty si sikulka.. :-) :-) :-) Nam sa trochu skomplikovala sala. :-S ;-( Ked sme sa boli dohodnut, vraveli nam veci s ktorimi sme suhlasili a minule co sme boli pre menu, majitelka tam nebola, len nam nechala papier s vypracovanou ponukou menu a inych poplatkov a boli sme dost prekvapeny kolko si vypitali za rozne veci. Pritom sme sa dohodli inak,..zajtra sme si s nou dohodli stretko, tak uvidime. Ides kupovat svadobne saty? to nieje skoro? Aj ked, vlastne..ja mam svadbu neskor ako ty, zabudla som :-N ... Tak drzim palceky aby si vybrala za dobru cenu, tvoje vysnivane. My planujeme az tak na jar..aj to asi na ukrajinu. ;-) Vlastne nam to radili mnohi, a dnes sme zas boli za DJ a vravel, ze 30.12. sa asi na hranici nebudu kontrolovat, alebo take nieco, tak planuje ist, tak sa mozno zvezieme s nim. A tu cukrarku si asi radsej vyhliadneme uz teraz, aj kadernicku...tiez planujem si robit nechty sama. :-) :-) :-)
ahojte dievcata....vy ste asle veeelmi sikovne....mirettim tiez si ma prekvapila s tymi obruckami.ja som este nerozmyslala ani nad oznameniami....tiez sa nam par veci komplikuje, ale z ineho hladiska.su tam nejake rodinne problemy, tak uvidime ako to dopadne
Profilova fotka
Baby, vy ma teda docela desite :-D Co uz vsetko mate... A kde skladujete ten nakupeny alkohol? My sme boli vcera za fararom, a dal nam ten lajster na matriku a ze staci, ked za nim dojdeme v maji... takze sa nikam neponahlam... Obrucky chceme vybrat na svadobnom veltrhu... a alkohol nakupime az pred svadbou, ale asi nie az v takom mnozstve. Jedine si lamem hlavu nad fotografom, pride mi to strasne drahe, co si pytaju...
Profilova fotka
Ahoj Martinka..dlho si sa neozvala :-) No obrucky to bola prva vec o ktorej sme rozmyslali, lebo sme si chceli vybrat take, aby sa nam aj pacili, kedze ich mienime nosit cely zivot ;-) Dnes sme si boli vyjasnit nejake veci do penzionu, kde ma byt svadba , tak sme sa dohodli tak, aby boli spokojni oni a aj my. Zaplatime sice strasne vela, ale svadbu budeme mat len raz a tento penzion je moje vysnivane miesto na svadbu. Ale snazime sa kupovat veci, za normalne ceny :-p A ako si pokrocila ty? Dufam , ze sa situacia v rodine vyriesi..pa :-)
Profilova fotka
Ahojte, Mirettim a co riesite s DJ hudbu?ja s nim tak nekomunikujem :-D ci mam za nim zajst aj ja? :-D ja uz riesim vyzdobu segra je kvetinarka tak mi kupuje nejake veci zo skladu, potom ich planujem predat dalej :-) no my uz rozmyslame nad obruckami :-) a alkohol skladujeme v suchej pivnici...musi odstat aby sa lepsie pil :-) tak ja som pocula ze na kamoskinu rezervaciu v tom penzione dvakrat zabudli, a uz tam nechodi, ale je tam vraj fajn, no nikdy som tam nebola a na saty chcem ist tiez na ukrajinu, ale neviem kedy, ale v KE sa mi ziadne nepacili :-| vela stastia v prípravach
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj.. :-) S Dj..no tak moj milacik sa s nim trochu skamaratil. Boli sme pri nom pozriet nejake rotopedy, ci ako sa to vola..proste stroj na cvicenie. A trochu sme sa bavili aj o svadbe,ale nic konkretne o nasej svadbe ...nam tiez radil ukrajinu...lenze moj milacik nema pas a tento rok sa mu ho uz neoplati robit, kedze od noveho roku maju byt nove. Tak asi pojdeme az v januari- februari. Ty mas sestru kvetinarku? a nevedela by mi poradit, do akej ceny mam ratat vyzdobu?Kvety na stol, altanok..ale chceme mat vela kvetov :-) a kde pracuje? v ktorom kvetinarstve? V Ke maju asi aj riadne palky na saty co? :-| hmm..no a dufam, ze sa vam aj nadalej bude darit v pripravach,.. :-) Pekny vecer papa..ja uz pojdem.. |-| Teda dufam ze nam to vsetkym pojde lahko bez komplikacii ;-)
Profilova fotka
Vlastne ten posilovak sa vola elipticky trenazer :-)
ahojte dievcata.nas alkohol sa skladuje na chodbe, takze kazdu chvilu do nho niekto zakopne, hoc su to len zatial 2 kartony vodky... no v draheho rodine je to coraz horsie s babkou, tak uvidime.ale povedala som si sama pre seba, ze ked sa nahodou nieco stane, tak to je znamenie, ze sa nemam vydavat... :-( my planujeme ist na faru zaciatkom roka.o obruckach sme sa este nebavili, tak neviem... drzim vam palce... :-)
Profilova fotka
ahojte, my sme dnes pozerali na nejake obrucky mne sa vsak pacili, no jemu nie :-( mirettim jasne ja som s nim dnes tiez volalakvoli kufiku na posilnovanie ;-) inak dnes som bola v reprome, uz mam rezervovane servitky a koralky na oznamka-to b udem finishovatale az na januar si to nechavam. segra robi az za KE v kvetinarstve, a netusim, vedela by som ti povedat az koncom decembra, no myslim ze taku vyzdobu robili kamoske a robila to reproma cca 20000Sk kvetinova vyzdoba, ale neviem presne ;-)
Profilova fotka
mirettim, inak ja som nechcela kupit saty v KE, len si skusit tieto:http://www.maggiesottero.sk/mainmenu.html Rihanna Royale, uzasne
Profilova fotka
mirettim mrkni do albumu mam tam foto :-D
Profilova fotka
lucka..su krasne...ja som este nebola skusat, ale asi sa uz niekedy odhodlam.
Profilova fotka
Ahojte nevesty...Moj termin je tiez 13.6.09. Planovala som v maji ale som stratila rezervaciu na salu tak som musela menit. Zatim mam len salu a minuleho tyzdna som si kupila saty v londyne..tak sa neviem dockat ked budu hotove. Ja sa bojim ze nenajdem kapelu. ale kedze nie som doma bude to tazka praca...
Profilova fotka
ahoj luckysisi...hmmm..ja sice nemam termin 13.6 :-N ale dobre sa tu keca s babami. 8-) Ja vobec nikoho nepoznam z Kezmarku a neviem ani poradit dobru kapelu. Tiez sme sa na zaciatku rozhodovali ci kapelu alebo Dj, ale nakoniec zvitazil Dj, pretoze zahra cokolvek, a rozny zaner. Kapela zvykne hrat v ten svoj jeden rytmus.Ale nemam nic proti kapele, ma to svoje caro a hlavne je to nazivo...A ake satky si si vybrala?Kedy prides domov? :-)
Profilova fotka
Ahojte :-D luckysisi a nerozmyslal si nad nejakou goralskou kapelou?ja keby ze byvam blizko Sl tak beriem niekoho odtial....bola som minuly rok na plese v Hniezdnom a tam hrali mladí chalani a boli päckovy :-D skusim zistit ako sa volaju :-D mame inak rovnaky termin:-) mirettim dufam ze mi sadnu:-) :-)
Profilova fotka
Chcela by som kapelu hlavne kvoli otcovi kedze on hraval na svadbach bol by nestastni ak by som mala dj.saty mam od rosetty nicollini volaju sa shanessa su velmi romanticke, budu usite na mieru tak dufam ze to dobre dopadne..domov pridem asi v marci a potom tyzden pred svadbou..
Profilova fotka
cawes, tak ak mas dobru krajcirku tak sa nemas coho bat....otom vloy foto do albumu ;-) pekny den baby
ahoj luckysisi...vitam ta medzi nami :-)
Profilova fotka
ahojte, tak ako idu pripravy?ja som bola vcera v KE a uz mam na 100%rezervovane saty....tie ktore som chcela...trosku som vahala ale sadli ako uliate:-) pa
Profilova fotka
Ahojte nevesty...Dakujem za privitanie martinka9..dufam ze pripravy vam idu...Ktore saty si si vybrala lucka? Vloz foto do albumu. Bolo to od Maggie Sottero, tam som planovala ist ma prekrasne saty..Ja sa uz neviem dockat len sa neviem rozhodnut aku farbu chcem na decoraciu. Moj mladi bude v skotskom kilte co ma aspon 3 farby tak bude tazko to sladit.. :-)
Profilova fotka
cauko, vybrala som si Rihanna Royale, moja vyzdoba bude maslovo biela, drzim palce pri vyberani farieb:-)
Profilova fotka
ahojte baby..ako sa mate? mame hrozne pocasie, co? Lucka ..super, tak predsa si si vybrala satky z Ke? To su tie ktore si mala v albume? su krasne ;-) baby mate uz kupene nejake dary na vianoce? mam traumu z toho ako cas rychlo leti...ja nic nestiham a hrozne ma deprimuje ze rano a strasne skoro poobede je tma. :-( Inak Lucka nakoniec sme od nasho Dj, teda od nich z exi sportu kupili ten eliptikal a zaciname s muzickom cvicit aby sme boli pekni do svadby... :-) :-) :-)
Profilova fotka
mirettim, ano tie len som si nahodne zmazala album... na vianoce este nemam nic a nejak este nestiham mame toho dost v skole super my sme chceli kufrik s jednoruckami a tak, ale lupili sme ho lacnejsie:-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?