13.6.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, tak my sme sa rozhodli pre tento datum....Je tu niekto s rovnakym datumom?PO a okolie?Dufam ze ano,temu s tymto datumom som tu zatial nenasla tak dufam, ze ju nezamknu:-)
Profilova fotka
Ahoj, jasne tie kontakty ti poslem v rp pa ;-)
Profilova fotka
Ahojte baby, musim sa Vam pochvalit. Dnes sa mi konecne podarilo dohodnut termin a miesto s fararom (uz ma kalendar :-p ) A tiez hositnu, budeme to mat nakoniec v Echu a zobrali sme aj balik, kde je DJ, takze uz mam aj to :-) Este vsak musim zavolat do penzionu Helios a zrusit termin u nich. Moc sa mi nechce, lebo jednanie s nimi je docela narocne. A co vy? Ako ste na tom?
Profilova fotka
ahoj ja som vcera chcela zajednat kameramana, Pana Plancara ale na nas termin je uz obsadeny... ;-( a vraj je dobry..a fotograf, teda manzelia Lukacovci su tiez obsadeny..no neviem ale asi to nebude lahke..ale mame aspon zajednanu krasnu salu penzion Ludwik..aj so zahradou kde bude obrad...tak aspon nieco...
Profilova fotka
jeej dakujem Lucka..si zlata :-)
Profilova fotka
nemas zaco, potom daj vediet ako si dopadla:-)
ahojte dievcata....no vidim, ze sa to tu trosku rozbehlo... ;-) Lucka s tou moznostou uz neratam ani ja.....bol to plany poplach a mozno je to aj takto lepsie....mame kopu casu po svadbe, no nie??? 8-) Mirettim vitam ta medzi nami.... Basha ty uz mas aj farara?? si ale rychla, ale aspon sa potom nemusis plasit.... :-)
Profilova fotka
Martinka: No, ja som si myslela, ze to tak treba. Vyhoda je, ze je to farar, co ma krsitl pred 10 rokmi a sobasil moju mamu, tak ma pozna a dalo sa dohodnut. ked stale ma tu niekto strasi, ako uz je vsetko a vsetci vybookovany, tak som sa snazila niektore veci urobit co najskor. Super je, ze v tom Echu nam uz zajednala DJ Gaba (ten je tu dost chvaleny) a tiez kvetinovu vyzdobu, tak si u tej zenskej dam urobit aj pierka a kyticu (asi). A co vy?
Profilova fotka
Ahoj Lucka..prave dnes sme sa stretli s tym Dj a hned sme si ho aj rezervovali. Fakt ma super pristup a myslim, ze bude ok. Vie nam vyjst vo vsetkom v ustrety, ma siroky repertuar a ked hovoril, kde vsade bol hravat, tak nieje o com rozmyslat. Hovorila som ze si mi ho odporucila. Tak sa velmi tesim. Moj milacik si s nim super pokecal a to jemu musia byt ludia sympaticky ked ma s nimi pracovat..fakt som ti vdacna za kontakt. Ked budes nieco aj ty potrebovat, kludne sa ozvi. :-) :-) :-)
v sale, kde budem mat hostinu ja uz robia aj vyzdobu.staci, ked poviem len farbu.spolupracuju s dobrou firmou, co robi vyzdoby a tiez poziciava vyzdoby....a cenovo ma to vyjde rovnako ako keby som si robila vyzdobu sama...
Profilova fotka
Ahoj mirettim, v PO ste sa stretli?ja ho v podstate este nemam na 100% lebo moja laska ho este nepocula hrat a chce ho pocut tak cakam....A vedel o koho ide ked si mu vravela? este ked sa mozem spytat kde vsade hraval?mne hovoril ze hraval aj na Somke, tam kde my budeme mat a vravel ze tam je to super, tak ja verim ze moj mily bude suhlasit :-( Super, som rada ze ti pripravy idu fajn a drzim palce dalej....
Profilova fotka
martinka tak to si na tom super, fajn, ja musim vyzdobu riesit nechce sa mi platit niekomu 10000 :-|
luci, mna to vyjde priblizne na 5000....vcera som opat pozerala sestrinu svadbu na dvd a ked som si predstavila, ze to o par mesiacov caka aj mna, tak som zacala byt nervozna.....aj vy sa trosku bojite??? :-(
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj licka..tak neviem ci vedel presne o koho ide ked som mu ta spomenula, lebo kazdy vikend mava nejake svadby, teraz stuzkove a plesy a rozne ine akcie..dnes vraj nejaku helouvin party. Ale volaju si ho aj na politicke plesy a pre roznych zaujimavych ludi. Ja si myslim ze bude super . Hlavne sa vie bavit a zahra ti, co ti bude na ociach vidiet. tak aj ja ti prajem perfektne prebiehajuce pripravy. :-) inak aj tam kde my mame svadbu nam urobia vyzdobu oni...mozme aj samy nieco pridat, ale tiez nas to vijde tak cca 4000-5000sk (stoly, altanok, stolicky....... :-) )
Profilova fotka
Martinka: A coho sa bojis? Tych vybavovaciek, svadby alebo toho zavazku? ;-)
Profilova fotka
martinka, bez stresu, stresovat budeme par dni pred.... :-D mirettim tak super ja mu dnes idem volat, aby si nas zapisal.....inak ja si chcem vyzdobu robit sama....ani neviem ci to tam oni robia..(vy to kde mate)? pekny den vám prajem
Profilova fotka
no to by som urobila hned, aby mal volny termin. daj potom vediet, co hovoril, ako ste sa dohodli. Inak my mame Ludwik v Po, oproti poziarnikom. Ale majitelia zrejme maju s jednym kvetinarstvom (eva)zmluvu. ale aj tak robia za skvelu cenu. Vy kde mate svadbu?- teda mate uz salu?
Profilova fotka
jasne salu mame už od leta....Hotel Šomka na drienici,dnes mu budem volat...ozvem sa.... :-D
Profilova fotka
mirettim, uz je vybaveny a vedel aj ze ja som vas poslala....bol rad tak sa tesim sak pridte mrknut na nasu svadbu....ako hraaaaaa :-D
Profilova fotka
ahoj...jeej to je skvele, super. Tesim sa. No mozno prideme, hehe ;-) ale aj tak si myslim, ze sme si dobre vybrali a dobre si poradila. ako sa dari s dalsimi pripravami? mate uz nieco nove?
Profilova fotka
no ani nic, dnes som videla foto z tej svadby...suprove je ale priatel chce este cakat s fotografom...a inak oznamka uz finisuju a treba mi spravit uz len cca 70 obalok....aaaaaa jasne v pondelok mame stretko s kameramanom.... pocuj ty pracujes ci studujes? pekny vecer
Profilova fotka
ja zatial som sa nejak nepohla ale aj koli tomu, ze mame teraz toho dost vela...Pracovala som donedavna v Maxe, ale dala som vypoved, lebo ideme s mojim drahym podnikat. Uz mame aj priestor..budeme sidlit na Jarkovej 73..ale otvorene oficialne budeme mat az od januara..tak nam to nejak vychadza. Inac ty si robis sama oznamka? Ja ich mam tiez v plane ..nieco take vyrobit, ako mam vo fotoalbume. Ty pracujes? :-)
Profilova fotka
ahoj, nie ja studujem.Uz len 2 roky a potom zas... :-D Ano robim si sama, vlastne uz su.Akurat robim poslednych 30 ks obalok na ne...chcela som farebne a jedna stoji 6 Sk, taks i robim sama:-) A vcom budete podnikat?Ak smiem vediet? pekny vecer
ahojte kocky...no coho sa bojim??? ani sama neviem....moj drahy nechava vsetko na mna a miestami mi to pripada, akokeby sa ani nechcela zenit... :-(
Profilova fotka
martinka, nestresuj vsetko bude ok, len si to este neuvedomuje pre nho je to urcite este daleko, to len my zeny chceme mat vsetko pod kontrolou:-)
ved jasne....minule z neho vyslo, ze robim zbytocne halooo kvoli svadbe.kazdy druhy den si pozeram nejake saty, ucesy a tak....
Profilova fotka
Martinka..no, ja si myslim ze my baby to berieme asi inak ako mnohi muzi. Kazda zena uz od detstva sniva o nadhernej svadbe a planujeme kazdy detail. a mozno sa na svadbu pripravujeme aj trochu skor ako je obvikle. A mozno to zalezi na ludoch ako "silno" su romanticky- alebo ako to povedat. Lebo niekomu moze byt aj neprijemne ked sa vsetka pozornost upina prave nanho. Neviem aky je clovek tvoj priatel ale mozno to moze byt aj tym, hmm? co myslis? Neboj ak sa spolu vela rozpravate tak sa nemas coho bat. :-)
Profilova fotka
mirettim suhlasim........moj mi zasa chce pomahat az sa cudujem a je mi to zvlastne lebo nieco chcem robit aj sama, no ale ked uz tak chce a hovori mi ako sa na to tesi tak ho predsa nesklamem ;-)
baby, mate uplnu pravdu...kazdy chlap je iny.aj ten moj sa tesi, ale nedava to velmi najavo
Profilova fotka
martinka presne tak.....uz ste pokrocili s pripravami? ;-)
Profilova fotka
ahojte..nejak sme sa umlcali..my sme si dnes pocitali kolko nas priblizne vijde nasa svadba a uff tesne sme sa vosli do rozpoctu..kolko planujete dat za svadbu? alebo co taka sv. torta..cca 5000sk?su to malickosti, ale nam trochu prekrocili rozpocty. a aky program planujete? Nejake ludove vystupenie? alebo nieco ine?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?