13.6.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, tak my sme sa rozhodli pre tento datum....Je tu niekto s rovnakym datumom?PO a okolie?Dufam ze ano,temu s tymto datumom som tu zatial nenasla tak dufam, ze ju nezamknu:-)
baby my sa chystame do madarska. su tam teraz vraj ne :-) uveritelne ceny na vsetko, vratane oblecenia, ci potravin...a dnes by som sa chcela ist informovat do ludovej skoly, kolko pytaju za pozicanie kroju.
Ahojte...aj ja mám svadbu 13.6.2009 a už sa na ňu veľmi tešíme. Svadba sa bude konať v Starej Ľubovni. Máme už toho dosť vybavené, ale ideme teraz do Poľska kupovať pre môjho nastávajúceho oblek a tiež pre mňa popolnočné šaty.
Profilova fotka
strapanik ano je z tych kvalitnejsich co tam mali....normalny material ako tu v obchodoch.....je z trhoviska...taktiez ma problemy s dlhymi rukami, ale kupili sme. skoro kazdy z mojho okoilia ma oblek ci saty z polska laebo madarska a davat tu nekrestanske prachy sa neoplati ano o madarsku som pocula, aj som bola ale len na potraviny lili a kde s SL? poznam to tam velmi dobre:-)
Profilova fotka
Ahojte babky.. Strapanik aky bol ten veltrch? Mne sa nepodarilo ist najprv som sa bala o velmi zle cesty a nakoniec som stratila aj odvez kedze moja sestra nemohla ist so mnou..Velmi som bola sklamana. Mali nejaku dobru ozdobu? Moja rodina tiez ide do polska na velke nakupy tak to je strasne ze musime utekat do vedlajsich krajin. jak za starich casou.. :-)
Profilova fotka
baby tak kde ste sa podeli? mate vela prace? ja uz som aj po skuske ucesu.....vsetko presne podla predstav....a zasa krocik v pred :-)
Profilova fotka
a mame uz aj menu na svadbu a je vyriesena aj otazka kedy sa bude vyzdobovat sala :-) boli sme za knazom...a kedze chceme knaza z inej farnosti tak budeme mat nauky pri nom...comu sa velmi tesim aj ked pojdeme az do Svidnika :-D a Vy?
Ahojte....my sme tiez uz trosku pokrocili....oznamenia su na svete.a zajtra ideme objednat kolaciky
Profilova fotka
martinka a kolko kusov si davate robit? lebo my sa stale hadame ze kolko:-)
lucka coho kolko kusov? oznameni alebo kolacikov? oznameni okolo 70 a kolacikov kady individualne.ja davam okolo 350 a moj buduci neviem kolko
Profilova fotka
martinka.....myslela som kolace....sorry, :-) ale dakujem....a kolko budete mat ludi? lebo ja mam 35 a davam si 1500 kolacov :-N
35 dokopy alebo len z tvojej strany? nechcem ti radit ale podla mna je to vela.
a zabudla som.my budeme mat dokopy okolo 90 ludi.y mojej strany asi 50
Článok sa načítava...
Profilova fotka
martinka len z mojej strany ale mne treba aj kolace na rozdavanie do bytovky a ako vysluzky :-|
Profilova fotka
fiiiha, 35 ludi a 1500 kolacov!!! Ja budem mat z mojej strany cca 45 ludi. U nas je zyvakom, ze kazda rodina donesie karton kolacov alebo tortu. Takze my nebudeme davat robit nejako vela kolacov. mozno len nejakych 300.
Profilova fotka
Ahojte baby, teda vy mate dobre vela ludi! To ste chceli minat tolko penazi? :-O My sme ludi dost filtrovali ;-) Inak co sa tyka nejakeho pokrocenia. Tak sme dali robit oznamka (sme sa s nimi natahovali asi tyzden, 4 navrhy, urobili v 4 vetach tolko chyb) a dohodla som si kyticu. Teraz dost vela veci odkladame, lebo do konca mesiaca musim dopisat a odovzdat dizertacku. Tak vela veci nechcavame na maj. I ked teraz ideme za Honzovou rodinou do Liberca, tak by som tam chcela pozriet Honzovi koselu a boty a mne mozno tie nejake topanky. A o dva tyzde by sme mali ist do Londyna, tak tam by som si chcela kuknut popolnocne satym, snad nieco zozeniem :-P
Profilova fotka
strapanik...tak u nas tykyto zvyk nieje aby oni nosili torty a kolace....no a ked cchem dat kazdemu do rodiny vysluzku tak im nedam 10 kolacov, ale aspon 30 a taktiez treba po bytovke poroznasat, lebo my zas mame takyto zvyk a este aj do saly treba 200 tak a uz mam po..... a nechcem v nedelu byt bez kolacikov....ved az vtedy na ne bude chut:-)
Profilova fotka
basha tak ja zasa teraz zhanam lebo v maji mam skuskove:-) to bude o drzku potom...ale ideme zaciatkom maja do prahy tak ja dufam ze tam si kupime obaja topanky :-D a inak uz sme boli aj pozyvat krstnych rodicov na svadbu a zvysok az koncom aprila :-D
Ahojte nevesticky :-) ...Ako sa mame? Dlho sme nepisali...ako pokracuju pripravy? Ja uz mam zajednany kroj na redovy a kolaciky ideme objednavat az dnes...S oznameniami mame trosku problem, lebo nam chybaju nejake makcene :-) ...a bola som som si pozerat svadobne topanky. Co myslite, bude velky problem, ked budu biele, ale so svetlohnedym opatkom??? :-)
Profilova fotka
Ahoj Martinka....aj ja som nad tym opätkom rozmyslala...ale mne to bude vadit pretoze na fotkach to moze blbo vyzerat ale to je moj nazor :-| aj ja uz mam kroje zajednane...5 zenskych a 2 muzske...budem mat aj cepcenie no a nejak sa pomaly posuvam...topanky tu v PO a KE je tazke najst podla predstav vsetko je "klasika". prajem Vam vsetkym pekne sviatky :-)
Profilova fotka
Baby ja som dnes bola dat urobit SPZky a vyjdu ma 3 eura obe....super cena a vy ste ako na tom?
Profilova fotka
my uz mame doma obrucky :-D :-D :-D , dnes sme kupili oblek, koselu a manzetove gombiky. Buduci tyzden mam skusku make-upu a ten dalsi skusku ucesu. Oznamka tiez este nemame hotove a ani objednane kolace. :-|
Ahojte, aj sa pridam do diskusie. Takze my sme si boli v pondelok objednat obrucky (budu hotove za 2 tyzdne); tento tyzden cakam na pohare; taktiez do konca tyzdna budu hotove oznamenia; topanky som si objednala na mieru (hotove by mali byt o 3 tyzdne); kroj, svadobne saty, vyzdoba a kvety objednane vo februari. V nedelu mame prvu nauku, tak uvidime. Este treba drahemu oblek, a mne popolnocne saty. Vcera som kupila tie ozdobne vreckovky pre starostov / svedkov. Ohladom SPZ-tiek, mame ich gratis ku svadobnym satam. Kolace objednane dlho dopredu.
Profilova fotka
Baby tak ja uz mam aj topanky, niesu presne podla predstav,lebo take asi este nevyrobili....a tu na Slovensku je to slabsie :-D a SPZ su uz doma. A v sobotu by sme mali mat prvu nauku:-)
Ahoj Nevěsty Po dlouhé době jsem zavítala na slovenské stránky BRMS, načerpat také trochu jinou inspiraci a narazila jsem na vaše téma. Stejné téma jsem kdysi založila i na českém BRMS, protože se stejně jako vy vdávám 13. 06. 2009 ve 13 hodin (když už, tak už ) Martínko, tebe si pamatuji, kdysi jsi k nám také zavítala, že? Uteklo to Proto bych vám jen tímto chtěla popřát, aby váš svatební den byl tím nejkrásnějším, aby se zúročily ty přípravy a čas, který jsme tomu věnovali. Hodně štěstíčka, žádné nervíky a budu se třeba těšit na vaše svatební fotografie Mějte se hezky a ps: počasí jsme si objednali, sluníčkové prosíme každý den sluníčko papa
Ahoj kimby. mas pravdu, uteka to rychlo....ved nam ostava uz len par tyzdnov slobody
A vy co dievcata? ako ste na tom? my uz mame pohare, kupila som si topanocky a na druhy tyzden idem dojednat menu a farbu vyzdoby
Profilova fotka
ja mam stale problem s topankami :-( POhare mame doma, ale este ich musim dat niekde pieskovat, akurat neviem kde. A tento tyzden by som tiez chcela ist do restiky dohodnut vyzdobu a menu.
Profilova fotka
ahojte, nie je tu kocka, co ma svadbu 13. juna v kastieli v Mojmirovciach v koniarni?
Ahojte dievcata....pohare aj topanky mam uz v albume a takisto aj postavicky na hlavnu tortu...bola som na skuske ucesu, ale fotku dam neskor, ale bola som veeeeelmi spokojna a pritom som mala uces zatial bez laku :-) A tak isto ako aj Strapanik ideme tento tyzden dojednat menu a vyzdobu...
Profilova fotka
martinka pekne topanocky.....ako pokracuju pripravy? my zajtra budeme pracovat na zasadacom poriadku....xixi sa tesim :-D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?