08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
predychala.... parada ja ani neviem ake budem mat auto naposledy prisiel moj drahy s tym ze budeme mat nase auto ze vsak je nove ]-( len ako si nedomyslel ako sa v tych satach natrepem dozadu do auta ... no ja len chodim po byte a rozculejm sa lebo frajer je uz mesiac doma neni schopny si pozriet foto co som vybrala fotografku tak aj ja som nervna :-N
:-D tak na auto sa ma pytala aj moja mama..tak som jej povedala ze ked nebude pojdeme pesi a tu ozdobu si budeme drzat v rukach :-D a co sa tyka svadby tak s chlapom o nicom nediskutuj, proste mu ukaz - raz za cas - ze uz mame toto toto toto a bude to take a onake...ja to tak robim a drahy je rad ze ho neotravujem, lebo podla neho riesim kraviny, on by si ma kludne zobral v rifliach v prvej miestosti a bez hostiny a povedal ze ked tam chcem mat nieco "navyse" z toho co vymenoval on nech si to riesim sama tak ja sa vytesujem ze mam volnu ruku ale zatial vsetko co som vybrala sa mu pacilo :-)
ael ja nieco vybavim a ten moj povie ze preco som sa ho nespytala ... ale uz mi strasne leze na nervy a tale nie a nie isty do roboty :-p tak akoze ja to riesim s rodicmi
on nepracuje?
nie momentalne je uz od 22 decembra doma ale dufam ze uz nabuduci tyzden v stredu vypadne ......nech si trosku oddychnem. ;-) kamionista :-D
:-D tak aspon ze mas rodicov co ti pomozu...mi sme v zahranici a draheho rodina (okrem nezodpovedneho brata) byva na morave takze jediny kto mi moze pomoct su nasi..tak to im iba volam a pisem ze zavolajte tam a tam, opytajte sa na to a to, zaplatte zalohu, vyzdvihnite ... mama vysoko ochotne az mam niekedy pocit ze to preziva viac ako ja a tatovi neostava nic ine len nas s mamou pocuvat :-D
caute dievcata: tak vidim,ze tu rozoberate chlapov...no to mi hovorte,ja len vybaujem a len oznamujem ze co uz mame...asi ako stormie...ale tento tyzden mi sam oznamil,ze musime popozerat na nete nejake tie oznamka....a ak mi da sefova dovolenku teraz vo februari,tak ideme na SK a pojdeme zajednat nejake obrucky co si chceme dat spravit.. :-)
no stromie ja neviem ci frajerovi rodicia vazne beru ze sa ideme brat lebo akoze ziadny zaujem z ich strany :-| kocky no povedz te mi ake budete mat priezvisko po svadbe nechavate si svoje??? my to s prietelom riesime uz tyzden ale akoze on ani pocut ze si necham svoje monikac: uz so si dala tretikrat prerabat obrucky a naposledy zo mna spravila takeho debila ta predavacka ze akoze ani neviem co som si zaplatila ]-( tak penim este doteraz ked s ama niekto opyta na obrucky :-p
lucinkao: ja si asi svoje nenecham,ale este neviem,lebo moj nastavajuci nie je z SK a kedze budeme zit vonku,tak to bude jednoduchsie ak budem mat jeho,ale na sk by to zas bolo jednoduchsie,aby som mohla mat svoje....mozno si necham obe,ale to bude zase moc dlhe...tak neviem...ale ty si mzoes prebrat aj manzelove a aj svoje a pouzivat obe,ale manzelove musi byt vtedy prve... a tie obrucky mas uzdoma ze ano?
nie vratila som ich nech mi ich prerobia ... nechcem aj moje aj frajerove lebo by som sa upisala k smrti on ma dlhe a ja este dlhsie ...ja som to tak dobre vymyslela aj s priezviskami pre deti ze ked bude chlapec bude mat priezvisko po mne a ked dievca tak po nom lae to som ho uz chcela len trosku najedovat :-D :-D
k priezvisku - mi sme to nejako neriesili, akosi mi pride logicke ze budem mat jeho aj ked bude povodom madarske, nikto ho nebude vediet napisat takze do konca zivota ho budem musiet kazdemu hlaskovat ]-( ... jedine bude bez koncovky -ova, padol aj navrh z jeho strany ze nech si necham oboje ale to by bolo este asi horsie lebo nase priezviska sa k sebe absolutne nehodia takze to by som sa potom asi hanbila aj niekomu povedat ze ako sa volam :-) a myslim ze nie je mozne si nechat svoje priezvisko - myslim tym obaja si nemozete nechat iba svoje, jeden z vas si musi zobrat aj priezvisko toho druheho - nechcem klamat ale myslim ze to tak je, na matrike poradia... oznamka - tie nam bude robit kamarat takze toho sa nebojim, bude s fotkou a on vie robit s fotkami hotove zazraky a jeho frajerka je sikula vo vymyslani textikov a pozvanok na vseliake prilezitosti... obrucky - bude robit kamaratka zlatnicka, poradi ze co ako, ce je dobre, co sa osucha..chcem nejake jednoduche ale zaujimave,mam uz par navrhov az sa bojim ze privela a nebudem sa vediet rozhodnut... a
a kedy vam povedali ze ich budete mat hotove? nie je vam lepsie nech vam vratia peniaze a date si ich spravit niekde inde? ved tolko krat vam ich zle spravili...
Článok sa načítava...
no to keby chceli oni nam nechcu vratit peniaze ze ona ma nieco napisane na papieri ale ani besna svina to neprecita po nej a ze nam nevrati peniaze ze sme si dali take spravit .. vies co bolo najlepsie ze jej hovorime ze nech nam da potom spravit tie ktore sme si vybrali a ona ze to robia len v nemecku amusime si zaplatit dovoz ja som mala dost ani neviem ako to priatel dohodol nakoniec lebo ja som odisla z obchodu lebo keby ju vytiahnem z poza pultu tak ju asi zabijem 8-)
no tak to je od nich teda riadne neprofesionalne....ale na sk ludia tak jednaju so zakaznikmi im je to jedno co si o nich myslis,hlavne je ze dostanu od teba prachy....je to smutne... :-| tak prajem vela stastia a dufam,ze tento krat uz budu podla vasich predstav :-) kedy si idete dat robit oznamka?
stormie: mas inac v albume pekne obrucky tie 4,tam kde mas napisane ..ale.. tie su nadherne,take nieco chceme aj my,ale na mojom budu v strede kamienky x-)
tak dufam ja planujem az nejako v aprili dat oznamka .... pocuj ale najlepsi je kamarat ked sme boli teraz u nho tak vravel ze musi dat spravit oznamka ze papier ma len cas nie a to je uz rok zenaty :-D :-D :-D :-D
lucinkao: a ste zaplatili celu sumu alebo len zalohu?? viem ze teraz je to uz aj tak jedno ale keby len zalohu tak by som sa na nich vyprdla a dala si ich urobit niekde inde, jasne ze tie peniaze by ma hnevali aj tak ale nebudem mat predsa prsten ktory sa mi nepaci a hlavne ked je to obrucka co je na cely zivot...
stormie mne sa pacia su pekne vsetko sedi len mne ide o princip ze mi spravili take ake som si zaplatila ale take ake som doniesla na obrazku a odtial som chcel alen gravirovanie vsak kuk album tam ich mam vyfotene a tie co sme si zaplatili boli uplne ine okolo tych co nam spravili ani nebezali zaplatili sme ich cele to bol napad mojho draheho :-|
lucinkao: pozrela som do albumu na obrucky a su pekne a ak ste chceli take co mas v albume tam vyssie,tak tito co mate sa podobaju ci nie?
monikac: teraz som ich tam dala :-) som myslela ze ked chcem jednoduche tak nebude problem ale asi bude... lucinkao: a to ten kamarat zabudol ze mal svadbu ci ako??
monikac: nakoniec sme vybrali uplne ine ale necham si asi tie ja nebudem platit dalsie tisice za dovoz vies uz kolko cakam na obrucku uz treti mesiac stormie nezabudol ale kupili iba papier a oznamka uz nestihli dat spravit :-N
stormie: a preco myslis ze budes mat problem? lucianko: a co keby si tieto skusila predat a skusila sa popytat v inom zlatnictve ci by vam nespravili tie co ste povodne chceli?
no ludkovia 8.8.2009 hmm pekny datum no azda sa najde aj pre mna este miesto bo 8micka je moja oblubena cislica no zatial iba mame otazny termin...:)sak uvidi sa...:)
lucinkao: a v zmluve alebo v nejakom doklade z toho zlatnictva nemas napisane nieco o moznosti reklamacie??? ved to predsa nie je mozne ze ti vyrobia hocico a ty mas platit...ja len aby si to potom cely zivot nelutovala ze nosis prsten aky si nechcela, ja som strasny pedant, ja musim mat vsetko presne na mm a z takehoto niecoho by ma roztrhalo...
monikac: lebo vsetky obrucky co mam v albume splanju moju predstavu - jednoduche, orginalne ale predsa su kazde ine a ja sa neviem rozhodnut .. a to mi ta kamaratka zlatnicka este vie povymyslat ine..
stormie: aha tak to s rozhodovanim je najhorsie ;-) hlavne ked si clovek pomysli,ze to bude nosit cely zivot... :-) tak to mas super,ze kamaratku mas zlatnicku,aspom ti lepsie poradi a spravi ti ich podla predstav... catgirl: no vitaj...a nemate teda este nic a planujete velku svadbu?
Ahojte baby, tak sa oficialne pridavam k vam! Vcera mi hotel potvrdil termin, takze je vsetko na dobrej ceste x-)
luciita: ahoj no to je super spravicka.... :-) a mas aj ine veci uz povybavovane?
Ahoj monikac, no viac menej je to vsetko, sice som uz bola za fararom na slovensku a dneska mame stretnutie tu v uk, a este fotografa....Ale teraz sa to uz rozbehne, kedze hotel je na 100 pero x-)
no super teda...a kolko krat musiet ist na stretnutie s faraom?nam tu v UK povedali,ze 4x co je v poho...ja som myslela ze to viac krat...tak som rada :-) mas uz aj saty?budes si kupovat v uk alebo doma poziciavat?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?