08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
v BA a je uuuplne uzasny :-) presne podla mojich predstav a cena nie je az taka zla, cca kolko som ratala v nasom rozpocte...a to som si myslela ze si tam vypytaju strasne peniaze a nebudeme na to mat takze som zostala velmi milo prekvapena
ahojte kocky ako sa mate??my konecne pojdeme v januari zajednat kostol jupiiiii :-D :-D sa mi podarilo draheho konecne ukecat ze je najvysi cas lebo on stael ze to staci 2 mesiace pred svadbou a ja by som sa mohla aj k smrti potom ubehat :-( :-( ale pod vyhraskou vianoc bezo mna povedal ze si najde cas 8-) pekne od neho no nie?
lucianko: cauky no to je super,uz je veru aj cas na to ;-) :-)
dnes nam prisli obrucky no ideme ich vratit zasa nespravili ako sme chceli a ked bol drahy pre ne predavacku mu este povedala ze ja viem ze ste chceli take dobre no ni eja som myslela ze ma slahne
lucinkao: no to snad nemyslis vazne!!ale mate teda opletacky s tymi obruckami....no to by aj mna poriadne vytocilo....kolko krat ste im ich uz vratili? :-o
monikac: toto bude druhy ale uz som bola vies aka vytocena a ked mi povedali ze budu az v januari tak som myslela ze vybuchnem potom tam isiel priatel ten nie je vybusny ten toho znese tak to vybavil ... :-D :-D Kocky chcem vam popriat krasne vianoce plne rodinnej pohody a lasky a co najuspesnejsi vstup do noveho roka ;-)
lucinkao: no tak to ti verim,ze si vytocena... Aj vam prajem Stastne a Vesele Vianoce a vsetko len to najlepsie v Novom Roku :-)
monikac: tak bol v tom zlatnictve a vies co mu povedala ze take obrucky tu na slovensku nerobia a ze to musi ist do nemecka a take ze bla bla no pochopis to ona nam ponukla nieco co ani nerobia z nas spravila debilov ...... mame tak is t v januari sila ako no ja som nemala slov ............ asi si ozaj dam zavolat majitela nech ju aj vyhodia a dam si vratit peniaze absolutne nemam chut sa s nimi bavit ... je inac ako sviatkujes ???
lucinkao: no tak to je od nich pekne trafene ponuknut nieco co ani vobec nerobia....musia mat strastne malu trzbu,ked chcu spravit nieco take co nerobia...no ja na tvojom mieste ked v january si pojdete po ne a nebudu uz konecne take ake ste chceli,takl si jednoducho pytaj peniaze spat a dajte si ich urobit niekde inde.. ;-) ja sviatkujem v poho,len nejako vela papam :-N ale mam tu nasich u nas na 2 tyzdne,tak to vies slovenska a este k tomu maminina kuchyna sa neda odmietnut kedze ju tu nemam tak casto... :-D ...ale ked oddidu v january,tak som na pridnej diete,nech do toho augusta nevyzeram ako taka gula :-| a ty ako svaitkujes ako ste travili stedry vecer?s vasimi rodicmi alebo s nastavajucimi? :-)
monikac: vsak ai ja chcem pytat peniaze ...na stedry den sme boli na veceru a nas ja som nechcel aist k svokrovcom a tak frajer bol s nami a vecer sme isli k nim .... neboj aj ja som uz jak gula vsade ze len si daj a svokra super pece a mamca tiez tak ja bude ako snehuliak :-D
Profilova fotka
ahojte dievčatá viete že dnes je predne 222 dní do našich svadieb? ja som z toho trošku aj zúfalá ...ešte nemám skoro nič a vy ako ste na tom?
lucianko: no vsak v january zacinam s dietou ;-) moya25: ahoj, no to je super,ja som si to ani neuvedomila ze to mame presne za 222 dnes :-) nemas ani len salu zajednanu? ja teda uz mam slau,kamera,foto,DJ,matrika,kostol a ten ostatok budem planovat az vo february ked dojdem na SK.....ale bola som uz aj saty skusat a kedze si idem kupovat a budu ich na mna sit,tak im musim dat vediet uz v january.. :-) planujete velku svadbu?
Článok sa načítava...
moya : nebud zufala ja nemam absolutne nic tak som zvedava a dufam ze sa nam este nieco podari vybavit a nebudeme to musiet presuvat ;-) monikac : ja a dieta hmm to vtedy akurat eset viac priberiet takze budem musiet zacat chodit do fitka ale to mi vydrzi asi len tyzden :-D
ahojte, aj my mame datum na 8.8.2009, uz mame aj nieco vybavene.
Profilova fotka
ahojte, je tu niekto z Považskej Bystrice s termínom 8. 8. 2009???
lucinkao: no fitness je tiez dobry napad...to ja chodim pravidelne,ale teraz cez vianoce som sa tam veru neukazala... :-N ale od januara zacinam teda naostro... martina66: vitaj a co take mas uz vybavene? levica23: ahoj ja nie som sice z povazskej,ale nie som az tak daleko od teba kedze som zo ZA a tiez mam taky isty termin...ty budes mat svadbu priamo z povazskej?
baby vidim ze tu riesite chudnutie :-) mi sme aj s drahym zacali s posilkou,obaja sme volakedy aktivne sportovali a v poslednej dobe cca rok :-D sme sa vobec nehybali tak nam to uz zacalo chybat...po cca 6-8 tyzdnoch pravidelneho cvicenia uz bolo vidiet vysledky, ja chcem skor spevnovat lebo zhadzovat nemam skoro co ale aj tak sami podarilo kilo... no a inak svadbu riesim ale zastavila som sa pri vybavovani miestnosti, medzi sviatkami tam nemal na mna nikto cas takze po novom roku, plne to chapem lebo tam maly kazdy den nejaku vianocnu akciu...takze na buduci tyzden by som mala dostat taky cca rozpocet a koncom januara uz zacnem asi pomaly skupovat vyzdobu, nech to mam v predstihu, aby som videla kolko toho bude a mozem ked tak este nieco prikupit a hlavne - nech to potom tak neboli moju penazenku :-) a vo februari sa chystam domov tak to pojdem za fotografkou doplatit peniaze, dohodnut detaily a za kadernickou/vizazistkou nech si ma poobzera a povie co sa da so mnou spravit :-) (vrece na hlavu :-D :-D :-D )
monikac: no jaj uz vidim tu prvu svalovku ale som sa dozvedela dobru spravu ze cely januar a februar ma cakaju 40smeny tak sa tesim :-S ze zasa na nic nebudem mat cas aj vodicak si budem musiet dokoncit na paragraf inac sa z roboty nedostanem ... no a ja uz vobec neviem kedy mam tu svadbu vybavovat asi ju spravim doma v obyvacke v teplakoch a s chlebickami 8-) stormie : my sme s drahym tioez kedysi hravali profi fotbal a ja este aj atletiku ale taky sme lenivy az no eset pred rokom sme sa aspon turistike venovali a teraz ho niekam dostat je nad moje sily... ale ja zacinam do fitka v januari kamoska zacala chudnut tak sa si k nej pridam no tak to vreco na hlavu da vizazistka aj mne :-D :-D a kadernicka asi ujde lebo take hrozne vlasy uz dlho nevidela :-D
Profilova fotka
Caute babizne, trochu ma chyta panika...my sme sa tiez zhodli na termine 080809, ze presne rok potom, co ma moje usko poziadalo o ruku...akurat som nervozna z toho, ze sme chceli tiez Zichyho palac, ale mam taky pocit, ze to uz bude obsadene...teraz medzi/po sviatkoch sa na matriku na sobase neda dovolat, mam pocit, ze do toho 07.januara uz skolabujem :( Velmi nam totiz zalezi na datume :( Mate nejake tipy, kde by sa dal este civilny obrad spravit? Nejaku peknu miestnost...aj Zrkadlova sala v Primacialnom je obsadena.
linduss: no potom ti uz ostava uz iba nejaky mestsky urad v inej casti ba alebo sa dohodnut s oddavajucim aby vam spravil obrad niekde inde, napr. vonku...ja som bola na matrike asi v polovici decembra a vtedy som bola druha co si rezervovala zrkadlovu salu takze som dost prekvapena ze je to uz plne
Profilova fotka
Stormie - dik, ale medzicasom som si povedala, ze datum je dolezity, ale okrem Zichyho palaca som objavila zopar miest, kde sa este robia obrady, pojdeme to mrknut a dam info...prinajhorsom to vybavim pod holym nebom, aspon bude romantika :))
cavte kocky no co by ste povedali na toto .... moja sesternica si zmyslela ze chce svadbu ani nie mesiac predo mnou no ja som bola dobre na infarkt :-(
lucinkao:hlavu hore, pokial to nie je v ten isty den...
Profilova fotka
Cauteeee....tak je to uz iste, 080809 o 16,30 (Zichyho palac) do toho skocime aj my :-D Akoze pozerala som aj ine priestory, ale Zrkadlova sala uz plna, ostatne palace, kde sa zvyknu robit svadby, su neskutocne drahe - a za tych 15min. slavy....no kebyze neviem co s chechtakmi, tak mi to neva...takze radsej tych "par" tisic hodim do h ostiny alebo siat, alebo super-profi-fotografa....kazdopadne info - ak chcete svadbu, matrikarka zo stareho mesta mi povedala, ze su schopni prist na akekolvek miesto, ktore je dostojne a malo hlucne, plus cas podla toho, ako je volny poslanec (mne na 08.08.09 dala casy ze o 12tej alebo o 18tej - no povedzte, brali by ste sa v lete na prave poludnie??? x-) )
linduss: tak gratulujem a vitaj v klube :-D a co okrem terminu uz mas??
Cau Lindus, tak to sa mozno aj uvidime ja idem po tebe v zichiho palaci:o)o 17.00
Profilova fotka
Hehe dik baby :) Asi sa uvidime, ale pochybujem, ze budem velmi vnimat okolie v tom strese =-) No kedze som zacala vybavovat teraz po Vianociach, tak som potrebovala najprv zajednat termin, aby som mohla prisposobit ostatne - momentalne zhanam miesto na hostinu - najlepsie aj s ubytkom, lebo rodinu, kamosov mame z kazdeho kuta sveta...saty ideme teraz obiehat a vybavovat s kamoskou, ona ma svadbu v maji, tak bude sranda...vyzdobu na stoly riesim s kamaratkou, ktora mala svadbu min. rok a tiez si to pripravovala sama....ostatne priebezne nabalim.
... a ja uz mam druhu celenku :-D som proste neodolala ... takze teraz nastane dilema ktoru pouzit...a drahy sa len rehoce
cavte baby ako pokracujete s vybavovanim ? :-)
no ja mam uz dve celenky :-D ozdobu na auto :-D ...na buduci tyzden sa dozviem viac o cenovej ponuke v jednej restike tak som nervna ze co za cenu mi daju...a co sesterka?? uz si to predychala?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?