08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
zelinkova: aha tak prepac,zle som to nejako pochopila ... :-N ano my to budeme mat na SK...a kedze moj drahy nerozprava az tak dobre po slovesky,tak jasne ze vsetko vybavovanie je na mne a preto som to chcela aj na ostrove,lebo som vedela,ze ja budem musiet vsetko sama vybavovat...a tak sa aj stalo,ale co uz.... :-)
monikac: no to ja tiez poznam :-) drahy je sice Slovak a po slovensky teda rozhodne vie, ale aj tak je vsetko vybavovanie tiez na mne. No co uz s tymi chlapmi, ze? Ozaj, fotografa uz mas vybaveneho?
monikac: nebudem ty poviem ze viace sa bojim soferovat moje auticko co mam.... v kamione to mam viacej bezpecne zelinkova: aj ja som prva vnucka a moj frajer je tiez najstarsi takze prvy syn a aj vnuk ale tak som sa dnes s mamčou povadila ze normalne stale rozmyslam nad tymi maledivami
lucinkao: no my sa tiez s mamou v pravidelnych intervaloch kvoli svadbe na niecom pochytime... asi to patri k tomu :-( i ked viac by mi pomohlo, keby sa nehadala, ale radsej pomahala... kvoli comu ste sa vy povadili?
zelinkova: no ved co pre nich nespravime ze ano?? :-D ano uz mam su to parik a pani robi fotky a manzel kameruje,videla som ich praci kedze kamoska ich mala a velmi sa mi pacili,tak som rada,ze som ich vybavila... :-) a ty uz mas? lucinkao: tak to si ozaj dobra... ;-)
zelinkova : kvoli svadobnej agenture lebo mamina ze nebude behat so mnou a mne sa nechce dat niekomu len tak podla mna za nic 20tisic ale uvidim co eset povie priatel monikac : teraz robim v obchode a hadam horsie to nebude :-| len nebudem uz mat vsetky tie vonavky a kozmetiku zadara no co uz hadam na mna kolegyne nezabudnu :-D
jej kocky este sa chcem spytat ci budete mat aj darceky pre hosti ??? lebo mi to pride take americke
lucinkao: neboj ved ked budes na cestach tak nakupis dobre vonavky za super cenu!!! ;-) a aj ine dobre veci dostanes vonku.. :-) ja osobne darcceky nebudem mat,akurat pre nasich rodicov budem mat sviecky kde budu nase mena a datum nasej svadby,mne sa tie darceky tiez zdaju zbytocne...moc sa mi to nepaci,tak aspom mam o jednu starost menej ;-)
monikac : a ja ze len ja som taka divna a nebudem mat darceky podla mna je to tiez zbytocnost ked budu vysluzky a podla mna to ani neni moc slovenske davat darceky ... no tak to ano nakupim ale teraz som to mala zadarmo :-D
lucinkao: tak to ano ked si to mala zadara tak sa ti bude zle zvykat... ;-) :-D vsak jasne,ze vysluzka staci a u nas je vo zvyku tiez dat flasu s vysluzkou,tak to je viac nez dost....a aj tak co s tym darcekom urobia,aj tak sa tam dava nejaka blbost,cukrik,oriesky alebo nieco take a toho jedla bude az az na svadbe a este lepsie ako nejake sladkosti. Ja len pre deti budem davat nejake male party veci,aby sa zabavali.. :-)
monikac:tak to urcite ja zasa nebudem mat ziadne deti na svadbe ......vsak urcite zbytocne vyhodene peniazky
monikac: akurat dnes by som mala zavolat jednemu fotografovi a dohodnut sa s nim, sranda, vacsina fotografov je uz na rok 2009 davno obsadena. Skoro som odpadla, ked som to zistila. lucinkao: my sme sa zas pohadali kvoli konceptu svadby, ale moja mama je tiez taka, behat a vybavovat so mnou nebude, ale kritizovat to ano. Co sa tyka vysluzky, asi nieco budeme mat. My sme dost zatazeni na dobre vinko, takze mozno nieco taketo, kazdopadne len nejaku drobnost.
Článok sa načítava...
zelnikova : tak ja viem ze to aby to dopadlo co najlepsie a asi najlepsie vie ze ja som taka vsetko na poslednu chvilu tak mozno preto chce tu agenturu ... to nemyslis vazne ze su uz zajednany na rok 2009 co blaznia tie baby .. podla mna tiez vysluzka staci tak uvidime nakoniec to budeme mat ozaj cez tu agenturu
lucinkao: no ja som tiez pozerala ako blazon a my to s polovickou berieme tak v pohode, ze ved vsetko ma cas, ved svadba je az o 8 mesiacov a zrazu pozerame, ze uz si moc ani nemame z akych fotografov vyberat... ak mas dobru agenturu, tak je to super, odpadne ti kopec starosti. Svadba je asi fakt z velkej casti o kompromisoch. Takze mamina uz spokojna? :-)
zelnikova:ja neviem ako sa dohdneme s drahym ale vsak v podstate mam nejake peniaze davaju aj rodicia tak ked chce nech si zaplati tu agenturu no nie :-D :-D :-D no to mas dobre mne drahy pride ani neviem kedy asi az 24 v lepsom pripade 23 aj to budem asi vrieskat od stastia ... ale sa tesim lebo na sviatky idem prec niekam do tatier si oddychnem a budeme sa mat cas aj porozpravat konecne :-)
lucinkao: tak ty si presne moj clovek, aj my ideme na sviatky prec, tiez na hory a na lyze, oddychnut si od vsetkehho frmolu a byt konecne sami dvaja v klude :-) tak nech aj vam sviatky v Tatrach vyjdu skvele a snad to tvoj drahy 24. stihne. My si svadbu platime sami, takze som agenturu rovno zo zoznamu skrtla. Ale kedysi som snivala, ze jednu budem vlastnit, len mi pride, ze na Slovensku na to este nie je moc trh.
zelnikova: tak si tam pekne oddychnite ... tak uvidime ci to stihne ja dufam ze ano ... mne sa zasa zda ze je tu az moc tych agentur ... ja musim do prace sa mi nechce :-( :-(
ja tiez bezim na meeting a tiez sa mi nechce :-( tak vzhuru do toho a ostava nam tesit sa na sviatky s polovickami na horach ;-)
aj ja bezim lebp pridem zasa neskoro :-D :-D :-D
Ahojte, vsetkym vam prajem krasne sviatky plne pohody a v novom roku vela stastia a pevnych nervov s planovanim svadby :-)
dobre ranko zelinkova,aj tebe prajem krasne sviatky,ako sviatkujete a co darceky uz pokupene? :-)
monikac: ahoj, my odchadzame zajtra na sviatky na hory, tak sa uz velmi obaja tesime. Darceky tym padom uz vsetky pokupene, uz od dnes obeda mam volno, a potom sa letim domov uz len pobalit :-) Krasne sviatky!
zelinkova: ty sa mas,tak si to poriadne uzi a dufam,ze budete mat aj vela snehu!! :-)
cavte kocky .... zelnikova: no komu lepsie ja mam volno az od 24 aj to poobede lebo doobeda este robim vsetky darceky uz pokupene sa pochvalte co ste vasim polovickam kupili na vianoce?
lucinkao: no tak to si na tom s pracou tak ako ja,ja tiez robim 24 do 1,lebo tu oslavuju Vianoce az 25,takze pre nich 24dec nic neznamena,ale budem tu mam rodicov,tak mamina zatial navari,aspom nebudem musiet varit...hihi.. ;-) my si tento rok s drahym nekupujete nic take len nejake malickosti,ako parfem a tak.....my si odkladame peniaze na spolocny ucet kazdy mesiac a tak tento mesiac tam dame 3 nasobok a budeme to mat na nasu svadobnu cestu a taktiez chceme kupit dom na rok a stahujeme sa...tak nas caka perny rok a pravdu ti poviem aj tak nic momentaln nepotrebujeme....a ty uz si nakupile? :-)
monikac: ja som od draheho nic nechcela ale urcite mi nieco kupil aj som tiez mu kupila encyklopediu o vesmire striebornu retiazku na ruku s priveskom do ktoreho som dala gravirovat nase iniciali a datum kedy sme zacali spolu chodit tak sa hadam potesi ... mi hovor tiez budeme mat nabuduci rok perny tiez byvanie, svadba drahy dal vypoved tak si musi najst novu robotu tak som zvedava ako si to vsetko predstavuje ..... no vidis a to este stael tvrdi ze pojdeme aj na svadobnu cestu ja z neho raz skapem :-D :-D :-D tak uvidim lebo svadbu nebudeme mat velku by som ho najradsej ukecala na svadbu vo dvoch na maledivach ale nada sa ]-( ]-(
lucinkao: no tak pekny darcek si vymyslela ;-) nieco na pamiatku... no to mi hovor o tej svadbe na nejakom peknom ostrove,ja by som tiez tak najradsej,ale neda sa mi ho tiez ukecat!! ak sa ti to podari,tak potom daj nejaky typ ;-) :-D
monikac: no ked sa mi podari co sa mi urcite nepodari tak ti dam vediet :-D
ahojte baby, dlho som tu nebola, som si dala malu pauzicku okolo svadby a zase a to chytilo a asi som nasla idealny priestor!! videla som zatial len foto ale tie ma tak ocarili, aj draheho, ze hned sme to chceli rezervovat ale este sa "riesia" ine priestory tak uvidime
stirmie: ahoj no tak to je dobra sprava...a kde je ten priestor v BA alebo okolie? :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?