08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
lucinkao: no vsak to este aby peniaze od vas pytali.... :-. to ste mali nejake zlatnictvo z odporucania,alebo ste si len tak dali robit ??to mate super,ze mate taku malu svadbu...my budeme mat az okolo 80-90 ludi moj drahy chce velku svadbu on by pristal este vacsiu... my chceme ist na madagascar a odtial potom na mauritius alebo seyshells,strasne chcem ist na male divy ale v auguste je tam najhorsie pocasie,jedine ak by sme pockali do januara a potom isli,tak uvidime ako nam to vyjde lucinkao: no to aj my budeme mat viac kamosov ako rodinu...my budeme pozyvat len toho z rodiny z ktorymi sme stale v kontakte a kamosov tam chceme mat kazdeho jedneho :-)
monikac: nie to sme isli po meste a ze ideme uz konecne kupit obrucky lebo uz od leta sme behali a pozerali anic sa nam nepacilo ale tieto boli ozaj krasne tak sme si ich kupili len neboli take ako sme chceli :-( :-( mn enrobi problem poslat do obchodu SOI-ku ked som neni spokojna zatial som si reklamaciu vsade vyhadala ja som hnusna zakaznicka ;-) :-D mna kazdy so sebou berie ked ide nieco reklamovat .....Raz sme boli v NAY-ku reklamovat menic lebo narozpravali priatelovi ze mu bude pasovat do notebooku a samozrejme ze nesedel a ony ze nie a nie vymenit ani vratit peniaze ako som spomenula riaditela nech mi zavolaju taka ochota az no... :-D :-D :-D a teraz vzdy ked tam ideme neboj sa ani nepindnu .. jasne ze malu svadbu nechceme velku ale potom budeme mat party velku a to staci naco volat celu rodinu skoda penazi to je hlavne nas den no my pojdeme na prvu svadobnu do turecka :-D :-D a maledivy priatel povedal ze dostanem za babtko tak to ratam ze bude v decembri alebo v novembri tak sa tesim az moc niekedy mam normalne strach aby sa to vsetko nepokazilo
lucinkao: no tak to si asi taka ako ja ...ja sa tiez viem vsade vyhadat.... :-D aj ked mi uz potom zopar krat niekde povedali,ze som nevychovana lebo som si dokazala usta otvorit,ale mne je jedno ci si o mne myslia,hlavne ze dostanem to co chcem no nie?? ;-) :-D ak chcete ist na maledivy,tak januar je najlepsi mesiac.... ;-) ozaj a kde budete mat svadbu?
My taktiez planujeme tak 50 ludi pozvat z rodiny a potom neskor dojdu kamatati ;-) A co sa tyka svad.cesty este sme nepremyslali... asi az niekedy po novom roku pouvazujeme.. ;-) Mna laka slniecko, Milacik skor skandinavske krajiny - to tiez nie je zle, tak uvidime :-N
lucinkao - uplne som zabudla ze je uz vlastne koniec roka, ten cas tak leti... aj my sa do toho pustime az v januari asi. Naozaj sa ti nepacilo v Spanielsku? No ja mam rada Spanielsko asi hlavne preto ze sa ucim po spanielsky tak aj preto, chcem si tam aj odskusat svoje jazykove znalosti :-) Ja som z B. Bystrice
cama: dobre ranko, a kde do spanielska chcete ist?spanielsko je nadherne aj my sme tam uz boli zopar krat... :-)
ahojte, tak tusim sa tu rozprudila debata o svadobnych cestach :-) velmi prijemna tema pred sviatkami, clovek moze aspon snivat a planovat medzi jedenim kolacikov a pozeranim rozpravok :-) My sme sa tiez este nerozhodli kam, ale chceli by sme nieco dobrodruzne a na vlastnu past, nie cez cestovku, tak som zvedava, kde nakoniec skoncime.
lucnica: vsimla som si v skorsich prispevkoch, ze budes mat svadbu v nejakej restike nad Chez David. V ktorej? A ako tam planujete zo Zichyho palaca ist? Lebo my sme akosi tuto cast este nedoriesili.
monikac - ahoj no do Spanielska niekam na juh asi, do Malagy mozno, a vy ste boli v ktorych castiach? Mozes nieco odporucit?
cama: no my sme boli v Alicante,tam sme vlastne prileteli a potom sme si prenajali auto a isli sme do l'Albir,tam sme boli ubytovani, je to take male mestecko velmi chutnucke a potom sme chodili autom vsade kade,po roznych plazach kazdy den sme boli na inej plazi,takze odporucam prenajat si auto aby ste si mohli pochodit... ;-) potom je tam velmi pekne mesto Altea, je uplne nadherne cele je na kopci a tam sme mali aj super romanticku veceru kde sme sedeli na balkone a mali sme vyhlad na cele mesto x-) Boli sme pozriet aj v Benidorm,ale to len tak zo zaujimavosti,lebo to je mesto kde chodia briti a vsetko je to tam ako v anglicku,same anglicke restiky,bary a pod.....a pocujes tam len anglicanov,je to velmi slavna destinacia pre nich....je to pekne mestecko,ale len budovy vyzeraju ako v spanielsku nic ine... :-) inac aj barcelona je velmi pekna zevraj,ja som tam nebola ale kamoska tam stale chodia...
monikac - ja som bola v Barcelone a velmi sa mi tam pacilo, ale chcem spoznat aj ine casti Spanielska, no v Alicante tiez moze byt pekne... este uvidime. Do toho anglickeho strediska urcite nechcem ist, lebo si chcem uzit taku typicku spanielsku atmosferu. A vy chcete ist kam na svadobnu cestu?
cama: ano alicante je v poho mestecko,ale ako som uz spominala,radsej by som si prenajala auto a presla tie male mestecka pri pobrezi...tie su take ozaj typicke spanielske... :-) no nas plan je zatial madagascar a potom odtial cisto len trelax na mauritus alebop sheyshells,ja chcem ist velmi na male divy,ale august je na to najhorsi mesiac...tak uvidime ci pockame do jauara a potom by sme sli tam...no uvidme ako nam vyjde..kedze sa na rok chceme aj stahovat a aj kupovat novy dom,tak budeme mat toho dost :-)
Článok sa načítava...
monikac - tak zda ze vy ste take dobrodruzne typy :-) Noo na mauritius tam musim byt strasne krasne, aspon podla roznych obrazkov z casopisov si myslim :-) My tiez budeme mat velmi hekticky rok, tiez nas caka vybavovanie celej svadby, stahovanie a zariadovanie bytu, potom svadba, svadobna cesta... A vy uz mate vybavene nejake veci okolo svadby? Lebo my sme este ani nezacali, este nemame nic.
cama: ano my radi cestujeme a kedze ja aj robim v cestovke a moj nastavajuci je hotelier,tak mame aj rozne zlavy,tak to musime vyuzit klym sa da...a stahujeme sa dost koli drahemu praci.... :-) uz 2 krat som sa stahoval koli nemu do inej krajiny... :-) co my pre nich nespravime ze ano? no my sme zacali vybavovat uz dost skoro hlavne koli tomu,ze sme mimo SK,tak radsej skor ako neskor no a mame salu,matriku,kostol,kameru,foto a DJ a teraz nakupujem cez internet rozne vecicky ako ozdoby a tak...no a pred 2 tyzdnami som bola prvy krat skusat saty,kedze zaciatkom februara sa budem musiet rozhodnut ake saty chcem kedze usitie trva tak 5-6 mesiacov.... a idem na dalsiu skusku teraz 23DEC do ineho decembra kedze pride k nam moja mamina,tal nech si aj ona uzije prvu svadbu svojej dcery... ;-) a vy uz mate aspom vyhliadnute nejake miesta kde to chcete mat?
monikac: Ahoj tak som sa sem konecne dostala . Ja si beriem Spaniela, a vidim ze sa tu celkom dobre rozprudila debada o Spanielsku :-D . MOj priatel je zo Seviili a ak mozem odporucit tak tam urcite chodte! Je to uplne uzasne mesto a tak isto z mojich plazovych skusenosti preferujem Costa Del Luz ako Sol lebo je este taka neposkvrnena a cista. Mne sa Malaga vobec ale vobec nepaci, je to tam spinave a preplnene. :-p A svadobna cesta? Ja by som rada twin centrum nieco ako tyzden na Sri Lanke a tyzden na Maledivach alebo Maritziu ci ako sa to pise, alebo nieco podobne x-)
luciita: no ahoj,tak ty budes mat teda 3 jazycnu svadbu?no super a kde potom chcete ostat byvat v UK,alebo idete do spain? a budes mat aj tlmocnika,alebo to nechavas na slovensku slivovicu? :-D cama: takze luciita ti urcite poradi kde je najlepsie ist do spanielska ;-)
monikac - robis v cestovke? Ja som tiez rozmyslala nad nejakou takou pracou, ale este chodim na VS no my mame sice predstavu kde by sme to chceli mat ale nemame este rezervovane nic, uz sa dost bojim ze je pomaly aj neskoro, ze to bude obsadene ale dako sme sa k tomu este nedostali, ale uz sa chystame zacat luciita - ty si beries Spaniela? To mas super, ja by som tak rada byvala v Spanielsku, zboznujem Spanielsko. Naozaj nie je Malaga dobra? Hmm aj nad Sevillou som uz rozmyslala... Takze odporucas Sevillu?
cama: ano robim v cestovke v UK a je to v poho,ale dost stresova praca,ale zasa ktora prace nie je stresova ze ano? :-) a co studujes na VS? no v january zacni uz veru organizovat,aby ste maohli mat svadbu tam kde chcete...8.8 je dost polularny datum ;-)
monikac - no ved to, ale tak uz to posunieme o daky tyzden skor alebo neskor ak by sa vtedy nedalo, aj ked mne sa paci ten datum :-) Ja chodim na prekladatelstvo a tlmocnictvo spanielciny, ale studovala som predtym aj cestovny ruch, no uvidime, to bude tiez zaujimave hladat si pracu. A vy teda chcete svadbu na Slovensku alebo v zahranici?
cama: no tak ak studujes jazyk a preklady to by si nemala mat problem v zamestnani... ak tomu este cestovny ruch,tak to je dobra kombinacia ;-) my budeme mat svadbu na SK,lebo slovaci by neprisli vsetci sem hlavne ti starsi to by bolo zlozite a pre skotov je to cestovanie ovela lahsie... :-)
monikac: jj 3 jazycnu :-D Nechcem tlmocnika, rada by som knaza co hovori spanielsky...uvidime ci sa to padari! Ano ostavame v UK mame tu kupeny domcek a tiez velmi dobru robotu. Do spanielska ja velmi zit nechcem kedze tu sme si rovnocenny ak viete co myslim! A dalsi problem je ze po Spanielsky hovorim len velmi malo :-N . cama:ono je to tazko povedat ci malaga nie je dobra, lebo kazdemu vyhovuje nieco ine. Mne osobne sa tam velmi nepaci.
monikac : hmmm to by som aj ja chcel avediet kde budeme mat svadbu my sme chceli uz teraz v marci na maledivach ale rodicom sa to nepacilo a potom nakonec aj frajer povedal ze chce radsej na slovensku vsak ano ked si v dnesnej dobe neotvoris usta nic nemas ;-)
cama no coja viem ja som taka na tie islamske krajiny boli sme v tunicku tam bolo paradne lebo my sme tam boli est evtedy ked nemolo take moc vyhladavane teraz sme mali ist do egypta ael menila som robotu tak nam to nevyslo :-D :-D :-D cama mne brutalne vadi ten bordel v restikach a na wc-kach no des ale my sme boli mimo tych tak asi preto ja neviem
monikac: jeeeeeeeeej aj sa som chcela robit v cestovke ale nakoniec som sa rozhodla ze pojdem robit na kamion lebo tu na slovensku ma to nebavi a pochubujem ze by ma to hoci kde inde bavilo ten stereotyp .... kocky ani nevravte dnes mi volal frajer ze mozno 24 pride domov ale ze asi nie uz by som vrazdila dnes uplne otras den ...tak dufam ze mi toto nespravi na svadbe a pride :-N :-N
lucita: no tak to bude zaujimave 3 jazycnu...mne sa aj dvojazycna zda dost teda :-D lucinkao: no aj ja som chcela ist niekde exotic a zobrat sa tam len my 2 a nikto iny,ale moj drahy o tom ani pocut :-( on chce mat rodinu a priatelov a chce mat svadbu ako sa patri :-N ked som to spomenula nasim ze by som chcela mat svadbu niekde na nejakom ostrove,tan nasi boli s tym uplne v poho co som bola prekvapena...ale tak na zelanie mojho draheho to mame na SK...a na kom je teraz cele vybavovanie???no na mne predsa!! 8-( a ty ako chodis na kamione?
monikac, lucinkao: aj my sme najprv zvazovali svadbu na ostrove, ale u nas to bolo skor naopak - drahy to tak chcel, nasi s tym tiez boli na prekvapenie v pohode, ale ja som si to akosi takto nevedela predstavit. Ja sa celkom tesim, ze tam budem mat rodinu a kamaratov.
monikac :: vo februari mam skusky a na odporucanie mojho draheho budem mat prvu jazdu s nim v aprili no ak si to dovtedy nerozmysli :-D :-D zelinkova : aj moji rodiacia najprv ze si spravte ako chcete a ked sme prisli domov a papiermi a chceli to vybavovat tak mamina uz zacala ze sa vydva prva dcera a aj any maju pravo byt na svadbe
lucinkao: no u nas som nielen prva dcera, ale aj prva vnucka, tak to by som nemala to srdce... ale nakoniec to mame aj tak aj formalne, aj neformalne, tak snad vsetci budu spokojni a my hlavne :-)
zelinkova: vsak aj ja sa tesim,ze tam budem mat rodinu,ale mohli sme ist na ostrov a potom najblizsiu rodinku pozvat na nejaky ten obed alebo veceru niekde do restiky,to by mne uplne stacilo... :-) ale bude to tak ako to je a je to v poho... a ty mas uz babo?tak to super,ze bides mat dcerku na svadbe :-) lucinkao: no tak to znie super a nebudes sa bat soferovat take obludne auto?? ;-) tak to potom mozte chodit s drahym na cesty ze ano?
monikac: ale kde, to ja som ta prva vnucka ;-) babo este nemame a este ani neplanujeme. Ja len, ze som najstarsia z deti v celej rodine, a tak sa u nas aj stari rodicia, samozrejme, na svadbu velmi tesia. Ten napad so svadbou na ostrove a potom obedom ci vecerou doma pre rodinu je ale tiez fajn. Skoda, ze Vam to nevyslo. A kde budete mat nakoniec svadbu na SVK?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?