08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
monikac: chata je zatial len predbezne vybrana, rezervovat sa bude dat az koncom januara, ale pozeram aj alternativy, ak by to nahodou nevyslo. Saty uz davno visia doma v skrini :-) i ked, na sebe ich budem mat len par hodin - na obrade a na oficialnom obede, na grilovacku si dame obaja nieco biele, ale lanove.
Ahojte kocky, pridavam sa do diskusie:o)))ja mam tiez svadbu 8.8. v ziciho palaci o 17 hod. a jedna kocka tu pisala ze ma hostinu v czech david.nahodicka ja o podnik vyssie:o)svet je maly,..ja prav riesim saty sodoma gomora:p( jedny som si vybrala v nicol, ale potom mi ,,kamoska! s ktorou som ich bola vyberat povedala ze si ich zoberie na svoju svadbu chapete to??kamaratka??? aj ked nemame spolocny termin, ale clovek caka ze to naozaj nespravi..tak hladam dalej, asponze termin a restiku mam uz istu:o)) ozaj neviete nejaky dobry typ na stranku so svadobnymi oznamkami?
cavte kocky my mame tiez svadbu 8.8 2008 my my okrem terminu zatial nic nemame len vieme ze svadba bude v kostole ;-) a v Nitre jaaj a dali sme uz druhykrat prerabat obrucky to je zatim vsetko sa neponahlame
ahojte. Ja tiez planujem svadbu na 8. 8. ale este nemame vobec nic vybavene, ani miesto ani hostinu.... neviem kedy je taky idealny cas sa do toho vsetkeho pustit, aby to nebolo ani prilis skoro ale ani prilis neskoro. Poradi niekto ked s tym zacat a ako postupovat? Vobec neviem z ktorej strany sa do toho pustit.
Profilova fotka
ahojte baby..vitame vas tu..a uz nas je zase viac :-) cama...no ja si myslim, ze je najvyssi cas na pripravy..skus si pozriet svadobny planovac na hlavnej stranke - na zaciatku... ;-) zelnikova..waw..to mate super vymyslene..taka netradicna zaujimava svadba.. :-) ... napiste prosim co mate nove..papa
lucnica ja by som ju asi zabila preto pojdem skusat saty s maminou a sestrou ta mi aj tak vie najlepsie poradit len neviem ci sa do nejakych mestim po sviatkoch tak hadam do konca januara nieco schudnem :-D :-D ozaj este sa bavis s tou kamoskou ??
cauky aj ja tu vitam nove dievcata...no uz sa nam to tu zbiera.... :-) lucnica: no tak to teda nebolo nejake ferove od tvojej kamosky....si si ista,ze chces byt s nou kamoska?? :-| lucinkao: a co ste prerabali obrucky,nepacili sa vam alebo bolo s nimi nieco zle? mirettim: no cauky,ja nemam nic tak nove,vsetko ako bolo teda jednu vec co mam novu je ze som bola pred tyzdom skusat saty prvy krat a zalubila som sa do 1 aj ked boli dost drahe,ale drahy povedal,ze mi prispeje,tak uvidime...,ale este som ich nekupila kedze 23DEC idem do dalsieho salona,tak uvidim co mi tam padne do oka a potom sa rozhodnem...a co ty ako si na tom?mas nieco nove? :-)
Profilova fotka
ahojte dobre rano.. ;-) monika..my sme boli tiez asi pred tyzdnom na matrike a zajednali si termin..bola sranda, lebo moj mili sa pytal tej pani, ci si oddavajuceho mozme aj sami vybrat..a to som nevedela ze sa to da..ale asi vela ludi co sa na to pytaju , tam nechodi..a tak sa na nas ta pani pozrela a spustila mena..a nakoniec ze aj primator..no tak to som asi hodinu presviecala mileho ze radsej primatora nie..Uff ale nakoniec sme sa zhodli na tom, ze budeme dost nervozni, a tak ked nas bude oddavat cudzi clovek, tak to bude lepsie.. ;-) saty som este nebola skusat, lebo nemam momentalne na to ani cas ..ale po novom roku si ho uz urobim. Mas foto tych siat do ktorych si sa zalubila? :-) :-D
dobre ranko, no tak to som ani ja nevedela no a keby ste maliprimatora,to by teda bolo ;-) :-) nie som odfotena v satach lebo tu v salonoch sa nesmie fotit,ale saty su tieto ,tu je link http://www.sellmyweddingdress.com/dat...
Caute babulky, aj ja sa pridavam k 08.08! Sice termin to je vsetko co mam vybrate :-D . proste nicota nic ale dufam ze teraz cez sviatky ked budem doma sa to trocha pohne a navstivim hotel a kostol a podobne. Duufam :-N
ahoj lucita a vitaj,no tak vy nemate este ani salu? a kde budes mat svadbu a planujete vela ludi?
Ahoj monikac, nie nemame vobec nic. Budeme mat okolo 100 ludi a minimalne polovicu z toho zahranicnych...Nemohla som zacat skorej lebo priatelova rodina mi este nedala presny pocet ludi a potom sa tazko vybavuje sala ked nevies pre kolkych. A ty uz mas vsetko? :-.
Článok sa načítava...
luciitia: no tak to mas co robit cez vianoce...100 ludi je dost... :-o no ja mam salu,kamera,foto,dj a zajednanu aj matriku a aj farar,tak tie najdolezitejsie veci su hoteve a ten zvysok budem organizovat az na rok... :-) ja som zacala skor kedze tiez mam polku ludi zo zahranicia,tak som to chcela mat hotove kedze som chcela vybavit aj ubytko a tak...no tak som rada,ze to hlavne je za mnou.A kde budete mat svadbu v BB? a kde v zahranici byvas ak sa smiem spytat?
No tak ty si velka sikulka!!! Prosim ta aj ja som zacala saskovat uz v january tohto roku, ale vsade na mna kukali ako na blba ze to je este skoro. :-D Tak som sa nato nacas vybodla a teraz zacinam znovu he he. Ja by som to chcela mat v Brusne v kupeloch kedze moja rodina je odtial a nemyslim si ze ten hotel Polana je az taky svadobne vytazeny. No a kostol bud Brezno, Brusno alebo BB, takze si myslim ze aspon jeden volny bude :-N . Ja zijem v UK, v Corby a ty? Ozaj mozes mi povedat ze ci na matriku musite prist obaja? Teda nestaci keby som tam zbelhla len ja?
Ahojte, ja sa tiez pridavam s nasim terminom 8.8.2009, svadba bude v Presove, kedze obaja sme odtial. Zatial mame vybaveny kostol na 17:00 a salu, to je vsetko, ale po novom roku zacnem chodit skusat saty, tak snad este nejake to kilecko zhodim :-D Obaja este studujeme v Brne, tak to bude trosku zaujimave behat hore-dole ale vzdy lepsie ako vzdialenejsie zahranicie :-N mirettim. - ahoj, prosim ta kde v Presove budete mat svadu? My sme zhanali salu tak v polovici septembra a neostalo nam nic ine len Mladost i to vyavena po znamosti, tym, ze tam zrusili niekoho ineho.. :-N
Profilova fotka
ahojte..jemine, fakt vas baby obdivujem, ze planujete svadby na dialku. Musi to byt dost tazke...ziaden kontakt, a vela robi aj osobne stretnutie. lucciinka...my mame zarezervovany penzion Ludwik, aj s ich zahradou. Je tam sice limit 30 ludi, ale my sme ani viac ludi neplanovali mat. A vy mate kolko ludi? Bola som raz na svadbe v Mladosti a bolo fajn. Podla mna je hlavne aby sa ludia bavili a mali dobre papanie. :-) Luciita, vitaj ;-)
mirettim - no my budeme mat tak okolo 50 ludi.. a tiez si myslim, ze tam ide o dobru naladu a aby sa vsetci bavili :-N Inak tu zahradu ti zaaavidiiim ;-) ja som povodne chcela mat svatbu vonku, no pri dbestnych vykyvoch pocasia tak sa to bojim riskovat hlavne ak sa svadby planuju na rok dopredu, inak to mohlo byt krasne :-)
ahojte noo ako to tu tak citam som sa normalne uz zlakla, ja este nemam vobec nic vybavene, uz s tym musim nieco robit, ale ked sme sa boli informovat niekedy v septembri tak tiez na nas tak zvlastne pozerali ze na to je este kopec casu ale vidim ze uz je asi najvyssi cas. Najvacsi problem bude asi najst dobreho starejsieho a fotografa. Musim nazbierat nejake kontakty. Nevedeli by ste mi niekoho poradit z okolia BB?
luciita: no my sme tiez zacali vybavovat skoro uz v maji sme mali salu,lebo uz sme vedeli na 100 pro kde to chceme mat a tak sme sa bali aby nam niekto nezobral datum....pozerali tiez na nas cudne ze to skor,ale mne to bolo jedno ako kto na nas pozera hlavne ze mame salu co sme chceli..a dobre ze sme ju vtedy zajednali lebo v auguste nam uz z hotel volali ze musime na urcito potvrdit kedze uz maju dalsich 2 zaujemcov....no a ked sme boli doma v septembri tak som uz zohnala kameru.fotografa a pred par tyzdnami po telefone DJ...a som rada ze to mam z krku... :-) na matrike sme boli obaja ale nemusite tam byt obaja ebo pani ti da len papiere na vyplnenie a mne nasa matrikarka ovedala,ze ked budem mat vsetko vypisane,tak mam to doniest,ale nemozu byt papiere starsie ako 3 mesiace pred sobasom...tak mame casu ... ;-) no a na matrike mi len mamina volala a nahlasila mena,datum a hodinu sobasa,tak nemusis ist osobne... ja zijem v jersey,channel islands.a ty si beries anglicana alebo inej narodnosti? :-)
ahojte monikac : obrucky mi spravili uplne ine iny vzor ako sme si vybrali spravili hladke len sme si davali gravirovat srdieska aj to spravilili opacne to sme za ne zacvakali 23 tisic cakali mesiac a ked sme ich boli vratit ona ze nam len hrany zbrusila tak to ma uz vies ako vytocili tak potom povedala ze nam ich da nanovo spravit a ze zasa za mesiac a to potom uz priatel povedal ze ich chceme mat do vianoc tak som zvedava ci sa nam do tych vianoc ozvu a ci budu take ako sme chceli lebo dnesne sluzby no otras maca neboj ani ja este nic nemam ked sa nas rodicia opytaju kde bude svadba tak povieme len ze v kostole lebo netusime vazne kameramana budeme mat toho co som mala na stuzkovej a dj a starejsiho mi vybavuje kolegyna svojho svokra ale asi sa to nepodari lebo zevraj ma toho mooooooooc vela a preto vypustil svadby tak uvidim :-)
Tak mi trochu odlahlo ze nie som sama co som sa do toho este nepustila :-) no ale raz sa zacat musi... Som si dala predsavzatie do noveho roka :-)
cama nam sa to tak tazko vsetko vybavuje frajer je stale na cestach a ja do roboty z roboty na vodicaky a ked mam jeden den volno tak sa mi nechce behat po uradoch a neviem kde vsade ael tak v januari budeme musiet len si to neviem predstavit ked priatel chce menit zamestnanie achhh zasa to bude na mne alebo vsetko vybavim eza jeden mesiac aj to bude asi jun ako sa pozname vsetko na rychlo zbuchane :-D :-D tak ale to by sme neboli my lajdaci :-D
lucinkao no, ja zase este chodim do skoly na VS a mam akurat skusky takze mi uz nezostava energia tiez na vybavovanie veci okolo svadby a moj buduci manzel zase neznasa vsetky vybavovacky a na vsetko ma vzdy cas... A z ktoreho si mesta?
dievcata,nebojte ak budte mat salu,kamera,foto a dj to je to najdolezitejsie a to statne staci az na rok par mesiacov pred svadbou.... a co sa tyka toho vybavovania,ono je to vzdy tak,ze vsetko je to ostane na nas,ako vzdy no nie? ;-) a planuejte velke svadby,kolko budete mat ludi?
lucinkao: no tak to ohladom tich obruciek je teda ale....no a dufam,ze od vas nepytaju dalsie peniaze aby ste platili kedze vam ich idu prerabat??
cama z nitry to zasa moj frajer byvi vsetko ale pracuje na kamione tak absolutnenema cas obcas pride na vikend a to zasa moc nevybavime monikac : no tak to uz im ani korunu nedame lebo my sme ich hned vyplacali a ked nebudu take ako chceme tak nam budu musiet vratit peniaze ludi na svadbe tak do 20 pozvanych a ratame okolo 30 kamaratov po 22,00 ze pride nechceme velku svadbu rdsej potom nejaka super svadobna cesta :-D :-D Ozaj kocky a kam idete na svadobnu cestu??? ;-)
monikac - my by sme chceli mat okolo 50 ludi, velmi sa netesim ked budem robit presny zoznam hosti lebo mame dost vela kamaratov tak neviem ci nam to vyjde pozvat vsetkych... lucinkao - my ideme na 100 percent do Spanielska, to je moja vysnivana krajina... Este by som sa vas chcela spytat ohladom fotenia - fotky sa robia pred alebo po obrade?
cama asi pred obradom ten dufam ze sa podari vybavit na 16.00 alebo 17.00 lebo urciote rano skoro nevstanem ako sa poznam a aj viete kam do spanielska my sme chceli ist na maledivy tak uvidim radsej nic neplanujem lebo tento rok mam hrozny vsetko co naplanujem to mi nevyjde dufam ze ten 2009 bude lepsi
lucinkao - no tentoraz by som sa chcela ist pozriet na juh Spanielska, niekde do Malagy, tam som este nebola... Maledivy? To znie tiez dobre No tak to radsej planovanie svadby nechaj az na rok 2009 ;-)
cama vsak necham aj tak sa mi uz pred vianocami nechce a potom si chcem dva tyzden uzivat to ze bude priatel konecne doma a ze nikam nepojde aspon dufam jeeeeeeeeeej moj priatel je teraz v Zaragoze a ze tam je 20cm snehu :-D :-D a my tu nemame ani jednu vlocku ja som bola razv spanielsku ale na severe a moc sa mi to nepacilo ale ked nevyjdu maledivy tak bude turecko cama odkial si ??

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?