08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
Profilova fotka
baby o 12 dni je to tu! wow, ten cas ale leti! :-N
barborao: su zaujimave, ozaj ako zo zaciatku storocia a vyzeraju pohodlnne. Dve rozlucky su super, aj ja pokracujem este tento piatok :-)
Profilova fotka
sme si po tom co sme ich kupili vsimli, ze sa celkom hodia aj k nasim oznamkam, ktore maju modru cipku :) aj k menovkam a celkovo ku nasemu dekoru, a potebovala som prakticke boty, lebo neplanujem cely den trpiet v niecom nepohodlnom ;-) treba sa nam riadne rozlucit, a teda hlavne poklebetit s kamoskami a riadne si uzit babsku spolocnost :-) ako idu pripravy? krasne oznamko mate, velmi!
to mas pravdu, pozerala som tvoj album a mate to krasne - celkovo zladene dekoracie a ostatne. Pripravy pokracuju u nas fajn, uz vlastne dotahujeme len detaily. Som rada, ze sa oznamko paci :-) este som zvedava na predsvadobne fotky, co sme robili tuto sobotu. A veru, ten babsky vecer padne super, vcera som sa vykecala s babami, uzili sme si wellness, potom drinky, no skratka parada :-)
Ahojte aj ja sa tesim na rozlucku mam tuto sobotu idem k sestre do Ba :-) konecne sa trochu odreagujem strasne to leti. Len aby nam vyslo pocasie vsetko ostatne nie je az take podstatne
Profilova fotka
zdeni> aj my budeme v sobotu v bratislave, kam sa chystate? ;-) alebo to mas tiez ako aj ja prekvapko?
Profilova fotka
Ahojte baby vidim ze rozoberate rozlucky zo slobodou no mne to vyslo tak trocha divne kedze rozlucku mam tuto sobotu ale taktiez v ten ity den pridem domov kedze ideme autom z anglicka :-( ( museli sme zvolit tuto formu kedze mam toho tu strasne vela a lietadlom by to neslo vsetko zobrat :-D. Tak uvidim ci nebudem moc unavena ale snad to bude v pohode :-D Este stale mi dost vela veci chyba sice drahy ma ukludnuje ze to su uz len malickosti ale aj tak ma prepada strach kedy to ja vsetko stihnem ;-(
lu: neboj, všetko postíhate, aj my máme ešte zopár vecí nedotiahnutých, ale hlavu si z toho nerobím. No a ja som mala napr. rozlúčku v nedeľu, lebo inak to tiež nijako nevychádzalo a bolo super nakoniec. Tento piatok sa už len pôjdem niekde vytancovať so sestrou v mojom krásnom rozlúčkovom tričku, čo my kočky dali s nápisom "Neserte nevestu" :-) Uvidíš, užiješ si to aj napriek tej ceste ;-)
... tak baby 13 dni pred svadbou mi odisiel pocitac, mala som v nom komplet vsetko!! vsetky foto ktore ma nejako inspirovali, od oznamok - tie uz nastastie nepotrebujem, zakladny playlist - na obrad a pocas vecere, az po zasadaci poriadok a menovky ktore mozem zacat robit odznova ... vcera sme boli v predajni kdeze este stale mam na neho zaruku a mame dosjt zajtra ale rovno mi povedali ze to vyzera ze je proste komplet odpaleny a nic sa nebude dat zachranit
stormie tak to je mi ľúto, držím palce, aby sa im niečo podarilo vytiahnúť zo zálohy pamäte
Profilova fotka
stormie, drzim palce aj ja nech sa ti PC prebudi z pocitacovej komy ;-) ako to pokracuje?
Profilova fotka
lu, ty mas rozlucku tiez v Sobotu v Bratislave (to sa mozno stretneme :-) )? A autickom vyrazate v Piatok? Aj ja idem uz o dva dni, tak zacinam balit :-) :-) :-) Nastastie saty uz su doma v rodicovskom domceku, treba mi priniest dalsie additional vecicky, akurat dneska sa chystam ist na nakupy, treba mi kupit veci ako servitky, stuzky etc,, a niake veci na honeymoon jupiiiii :-) uz sa nam to blizi, vcera sme si rezervovali prve tri noci dalsie si vyberieme po tom co preskumame nas ostrov, neviem na co sa mam skor zacat tesit. ake mate plany so svadobnou cestou? zasluzime si oddych po tomto intenzivnom obdobi vybavovania, vsak?
Článok sa načítava...
barborao to si veru zaslúžime :-) ja by som rovno brala aj mesiac mimo práce a mimo rečí o svadbe :-) i keď nad tým rozmýšľam tak bude po svadbe také troška prázdno... predsa len teraz tomu venujeme koľko energie a času a zrazu bude po tom... :-(
stormie : ahoj...viem ze existuje taky program ktory ti zachrani veci na neviem kolko % z hardisku...aj mojmu priatelovi sa to stalo a na 90 nieco % si obnovil vsetko co mal v pc...on je programator ale viem ze sa to da...ten program treba stiahnut z netu ale neviem ako sa vola ale keby si chcela tak zistim :) a inak fakt sa nam to brutalne blizi, ja som zatial v klude...bola som uz na skuske ucesu ale nebola som spokojna s tou kadernickou ako uces bol celkom pekny ale ona bola onicom...ma nazlostila lebo zrusila vsetko nacom sme sa dohodli ohladom svadobneho dna :( ale uz mam novu tak vsetko je ok. a bola som aj na skuske siat zo svadobnymi topankami, cize aj to mam uz vybavene :) ale co nam treba tak to je este alkac to este nemame a zasadaci poriadok tak toto je des :D nocna mora a ked sa mi to nebude darit urobit tak necham nech si ludia sadnu ako chcu :D ale pokusim sa ho urobit...uvidim no :P tak vela sil a pekne nervy pri poslednych doladovacich dni nam prajem :)
Profilova fotka
Ahojte baby, zas som tu dlho nebola...vidim, ze uz mate aj po rozluckach so slobodou, ja tu svoju nejak nestiham planovat....minulu stredu(2tyzdne pred svadbou) sme znenili miesto sobasa, cize same vybavovacky, tlac novych oznamiek...ale uz ich mame :-N su take iste ako sme mali, len text sme zmenili :-p
Profilova fotka
Stormie: mne odysiel tiez pociatc mynuli tyzden ale ja uz si preistotu ukladam data aj na USB kluc a hlavne vsetky potrebne.. Ale nezufaj ak ten manik s firmy ma prist mal by ti vediet zachranit niake data z hardisku len sa ho spitaj ak on nie tak ak mas v okoli niakeho pocitacoveho manika ty to zvladnu za par hodin :-)
Profilova fotka
barborao: NO mi vyrazame v noci z piatka na sobotu Tunel mame rano tak dufam ze to vide sme styria soferi takze sa budeme striedat takze by sme to mali do vecera stihnut ak nahodou nie tak presuvame rozlucku na nedelu ina moznost asi nebude ]-( Akurat dnes idem kupit posledne veci tak dufam ze vsetko zozeniem drzte palce :-)
baby takze pocitac je asi uplne KO, odniesla som ho do predajne a tam proste vramci zarucneho servisu data nezachranuju!! som povedala ze som ochotna aj zaplatit ale oni ze nie, ze to je moj problem a veci si mam zalohovat na usb kluc, som sa ich spytala ze ked sa mi teda stane nieco z stym usb klucom tak co potom spravia?? kde si mam ako zalohovat veci??? .. mam kamarata pc maniaka, ktory by to mozno zvladol ale na sr a druha vec je ze ked ten pocitac "vyhlasia" za neopravitelny tak mi daju novy ale keby sa v nom uz ten kamarat "hrabal" tak mi uz neuplatnia zaruku...prote des!! jedine co ma fakt momentalne stve su podklady na menovky a zasadaci poriadok - uz to bolo hotove, len vytlacit takze mozem zacat odznova..o tom ze som tam mala cez 2ooo fotiek ani nehovorim, vacsinu z nich mam zalohovanu inde...
Profilova fotka
Stormie: No nezavidim ti ale stale mas cas takze dufam ze to vsetko postihas spravit :-). Viem ako sa citis mne tak pred rokom odysla cela Diplomova praca takze od vtedy vsetko zalohujem aj na CD alebo USB cluce mne sa to stalo den pred odovzdanim a mala som 24 hodin na to aby som napisala novu nastastie vtedy mi zachranili niake Data takze som to zvladla. ;-) Hlavu hore a my zeny sme sikovne a dokazeme zvladnut aj nemozne :-D
ahojte kočky, len som k Vám nakukla po dlhom čase...my sme mali svadbu 9.8.2008, takže podobný dátum pred rokom...prajem vám veľa radosti v posledných prípravných dňoch a užite si to poriadne...a ešte k tomu aj pekné počasie, čo nám nevyšlo :-( ...ale pršalo nám šťastie a napršalo nám malú Adelku, ktorá má tri mesiace ;-) ...držte sa
... no a prave mi kamaratka pripomenula ze v ba su premnozene komare a mi mame hosinu na lodi, na otvorenej terase - pripadne sa da zavriet ale to budeme ako v sklenniku...nejake napady ??
Profilova fotka
Stormie: Ja som citala v News ze robia postreky po celej Bratislave kvoli komarom takze by to nemalo byt potom az take zle. A co mozete pouzit existuju take kahance alebo sviecky ktore zapalis su niako parafinovane z niakou vonou a to odradza komare ale ludia to necitia. My sme ich pouzilli raz na niakej oslave pri vode a fungovalo to da sa to zohnat v Baumaxe:-)
Profilova fotka
ahojte babule, stormie, ako uz pisala lu existuju sviecky ktore odlakavaju komarov, odporucam, moji rodicia ich pouzivaju na zahrade. urcite sa ti toto podari, super ze na to myslis uz teraz lu, ako ide balenie? ja som cela z toho hore nohami, neviem kde mam zacat, ci s balenim na svadobku ci na svadbu tak asi idem obe naraz a inak upratujem a prechadzam sa v byte v svadobnych topankach :-D
Profilova fotka
stormie, kedy letite vy?
Profilova fotka
barborao: NO balenie celkom dobre az na to ze este stale cakam na posledne objednane veci tak dufam ze to zajtra dojde lebo inak je neviem :-( . Uz vsetko na svadbu mam pobalene saty nachystane oblek tiez vcera sme ho boli vyzdvihnut no drahy je v nom ako princ no uz sa tesim uz len 9 dni stale tomu nechcem uverit :-D A co ty vsetko nachystane kedy letis?
Profilova fotka
lu, letim zajtra rano z gatwicku, drahy ma nastastie vezie na letisko pred tym ako pojde do prace :-) , a dneska vecer uz musim mat pobalene, ja beriem svadobne topanocky, polnocne saty, niake veci na vyzodbu a ide sa :-) kedze dva dni po svadbe v pondelok letime na svadobku tak balim aj na nu, normalne adrenalin! Len aby som to vsetko stihla, stastnu cestu zajtra! mate super, ze budes moct vziat viac veci kedze idete autom :-)
Profilova fotka
baby prave som sa kukla na countown a o 9 dni sme vydate! aannoooo! tesim sa neuveritelne! ok letim uz teraz este na poslednu nakupnu rundu (stale nemam spodne pradlo na svadobnu noc :-) ) pekny den
ahoje kočky, pre tie, čo ste momentálne mimo BA, síce robili postreky proti komárom, stále je ich dosť. My sme napísali hosťom neformálne mail s poslednými inštrukciami, kde sme im pripomenuli, že odporúčame použiť repelent (party máme totiž pri lese), ale budeme sa snažiť zohnať také špirálky, vraj fungujú. Horšie je, že všetky tieto prostriedky sú skoro všade vypredané :-( takže odporúčam zháňať skoro, aby si nemala stres na poslednú chvíľku, stormie.
barborao: a čo keď to spodné prádlo dostaneš v rámci rozlúčky so slobodou? mňa tým prekvapili kočky na tej mojej ;-)
ja mám rozlúčku zajtra už sa teším dnes idem nakúpiť niečo na hamy hamy :-D niečo upiecť no a som zvedavá čo baby vymyslia, vyhrážajú sa striptérom ale to hadam nie :-D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?