08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
mi sme na tompodobne ako vejkasmejka8 - cukrarku uz mam ale treba dohodnut tortu a kolko akych kolacov,menu, zasadci poriadok - uz sa na nom pracuje :-), stale neviem co na seba popolnoci,neviem najst sponky podla svojich predstav a este satle nemame letenky (zijeme v uk) :-D
Profilova fotka
U nas tiez je co doladovat, teda treba nam navrhnut a vytlacit: zasadaci poriadok, menu, program obradu a dna, uvitaci list kolace a vinko nechavam na moju maminku je to riadny projekt teda taka svadba :-D zatial sa nam celkom dari drzat sa v povodne planovanom rozpocte, tak sa vytesujeme baby budete davat vysluzky? stormie> tak bez rezervovat tie letenky, ceny idu prave teraz hore.. alebo teda ak este mate niake ine faktory na ktore treba pockat tak jasne, no ved to uz je o tri tyzdne tak sup sup ;-)
výslužky budeme mať, ale nie moc (aspon z našej strany nie, lebo vačšinu rodiny nemám zo žiliny a keďže máme malú svadbu tak výslužky budú len pre rodinu zo žiliny, do roboty, organistovi a spevákom) takže my budeme mať 10 výslužiek a priateť 30...
Profilova fotka
veji, vidis tak to si mi inak pripomenula, ze komu vsetkemu davat vysluzky (organista, hudobnici... ) ja som totiz chcela vysluky uplne zrusit, (kedze mame polovic hosti z ostrovou a prirucnou batozinou by to asi nepreslo teda tak ;-) ) ale potom som sa rozpravala s maminkou a asi by sme zase sklamali vsetkych zvysnych hosti, ze kde su vysluzky!! a dalsim 'ucinkujucim' atd..
my sme tiež pôvodne nechceli žiadne výslužky iba koláče na hostinu, ale nakoniec sme sa dohodli, že budu, lebo aj pred kostol treba aspon krabicu kolačov tým čo nám prídu gratuľovať
caute baby, aj my tiez budeme davat vysluzky...ja som ani nevedala ze nieco take je ale ako ma mamka upozornila ze je to zvykom, tak ich budeme davat a aj do kostola budeme davat kolace + nealko - to je u nas takym nepisanym pravidlom :-p ale je to mile :-)
Profilova fotka
Ahojte Baby: No mi vysluzky davat nebudeme kedze vela hosti dojde z roznych kutov sveta a rozpravala som sa s mamou nasa rodina si na tom nepotrpi a priatelova je zdaleka tak sa mi to zda take nelogicke kedze svadba je v lete bolo by to narozne pre nich na prepravu. :-) Takze mi stymto starosti mat nebudeme ale rozhodli sme sa kazdemu dat aspon flasu vina z nasimi vignetami takze budu mat spomienku :-D
letenky kupene :-D co sa tyka vysluziek tak mi budeme davat ale len kolace, ziadne vinko alebo domaca, budeme ich davat len pozvanym na hostinu (nejake 2-3 kolaciky na hlavu a cukrarka nam ich uz rovno nabali - napr. pre par da cca 6 kolacikov, pre 3clennu rodinu 9 atd...) a este dam tetam co mi budu robit vyzdobu, asi fotografke a dj-ovi (aj ked neviem vsak dostanu zaplatene a cely vecer budu jest a pit za nase..)
a baby - uz len 22 dni ... :-D
... prosím nezabudni, že sa blíži...
Ahojte! tak ako pokračujú prípravy? my ideme zajtra pre zoznam surovín na koláče a v týždni už sa budeme musieť isť dohodnúť s kňazom, lebo vždy nám do toho niečo príde a ešte tie kvety...
Profilova fotka
barborao: hej mas sice pravdu, ze je to nasa svadba a nie jeho, ale bohuzial on je tam za dolezitejsieho a bez neho obrad nemoze byt, co dodat mam hlavu v smutku, cele to pokazil :-(
Článok sa načítava...
Profilova fotka
stormie: gratulujem k cukrarke(sice neskor, ale dlho som tu nebola) ;-)
Ahojte ja este stale nemam popolnocne saty a priatel oblek ani topanky este nemame je na tom niekto podobne ?
zdeni: ja uz mam konecene komplet svadobne oblecenie aj pre mna a draheho :-D ale chybaju mi sponky - stale hladam take podla mojich predstav ale take este asi nevymysleli a takisto popolnocne saty resp. riesim co na seba po polnoci - saty nechcem, v nich by som sa necitila dobre .. zvazujem ostat v svadobnych do rana ale pre istotu chcem mat nachystany nejaky top, tuniku ... a to dufam kupim na buduci tyzden, stale cakam na kabelku a musim sa uz konecne dokopat k tomu zasadaciemu poriadku!! ]-( dnes mi "skoro svagrina" potvrdila objednavku na domace mini moravske kolaciky (pol rodiny je z ciech-moravy) a kamaraka rezervaciu na pedikuru, manikuru+gelove nechty a kozmetiku :-D a na buduci tyzden zaciname so soalarkom (skusala som aj samooplavoci kram ale neuspel ]-( ) a aby som nezabudla - objednam bielacie pasky na zubky pre krasny usmev na svadobnych fotkach :-D uff ale som sa rozpisla ...
Ahojte, neviete nahodou ocakavane pocasie na 8.8? snazila som sa nieco najst,ale zatial nic... ja len dufam,ze pocasie bude pekne :)
aj ja dúfam, že nebude pršať, myslím, že všetky nevesty v to dúfajú :-D ... ale na predpoveď je ešte asi skoro
Profilova fotka
no dufajme, ze nam to pocasie vyjde, dnes som videla predpoved na najblizsich 10 dni, ma byt celkom ok, tak snad sa to potom nezhorsi.. inac aj ja zacinam so solarkom buduci tyzden, lebo nemam cas chodit na slniecko.. :-| a pomaly sa nam zoznam zaplna, konecne som bola vyskusat saty aj s topankami, objednali sme zakusky, teda presny pocet a detaily, oznamka vacsinou poslane :-) uz len stretko s DJ a fotografom, zohnat spodne pradlo pre mna a mozno si pozriem nejake lahke popolnocne saty, lebo tie, co mam z pozicovne su dlhe a tazke. Tak si drzime palce aj nadalej, dievcence ;-)
ahojte, aj my máme svadbu 8.8., ale ako tak čítam, tak som asi jediná, ktorá dúfa, že bude chladnejšie a ani ten dážď by mi nevadil... radšej sa nechám ohrievať už manželíkom, ako sa topiť v tých dlhých šatách. my ideme zajtra kúpiť oblek pre drahého a topánky k popolnočným, len neviem, či tie popolnočné ešte nezmením. ale najlepšie aj tak je, že ani milý nevie, ako sa volá skupina, ktorá nám bude hrať. hlavne, že sú to jeho kamaráti a ani jeden z nás ich nepočul hrať. tak sa celkom obávam.... :-S
Profilova fotka
mne nevadi keby sprchlo trosku, ale urcite nechcem mat saty zamocene od dazda! a na fotenie je prave nefalsovane slniecko najlepsie tiez, tak dufam, ze sa nam ukaze skrz den.. :-)
Profilova fotka
mam popolnocne saty, huraaa! :-D
Profilova fotka
ahojte, mna uz tiez chyta panika, lebo oznamka su este v tlaci, su dovolenky, tak im to trva. Stale nemam vizazistku a nedari sa mi ju najst, nakolko mam svadbu pri Sturove a byvam v BA, neviem nikoho zohnat, hadam sa mi to podari. Este nemame vinetky na flase a menovky. :-(
ahojte, tiez sa vytesujem popolnocnym satkam :) a s tym pocasim, moze byt zatiahnute, len nemuselo by prsat :) hlavne kvoli satam...
ahojte baby, ja mam tiez termin osmeho augusta a je to veru sialene, ze uz len par dni, viacmenej mame uz vsetko zabezpecene...tak dufam, ze vsetko dopadne tak ako sme naplanovali... :-D drzim palceky vam vsetkym, nech si tento den uzijeme a bude tym najkrajsim v nasom zivote... :-)
Ahojte tak uz mam popolnocne konecne uz len topanky a priatel si uz kupil oblek aj topanky teda vsetko co k tomu patri tak som uz trosku pokojnejsia :-) Torta je uz objednana vdaka tejto stranke mi ju vybavila jedna mila kocka a ani ma nepozna super dakujem
Profilova fotka
tato stranka je ozaj super! da sa tu zohnat kopa veci a kontaktov, aj mne to pomohlo dost. :-) dnes idem kupovat pierka, vyzdobu auta.. najvyssi cas :-)
tak sa nám to pekne kráti. včera sme konečne kúpili drahému oblek, vestičku a topánočky a ešte aj žltú košeľu k mojím popolnočným šatám. síce to bolo namáhavé vyberanie, ale bude fešák. a ja mám konečne topánky k popolnočným. a dnes sa mi konečne podarilo kúpiť aj figúrku na tortičku. len počet hostí sa nám stále mení. raz prídu, raz neprídu. a tak nám ostáva len tŕpnuť, či zasadnú k svadobnému stolu všetci, ktorí predbežne potvrdzujú účasť.... :-|
ahojte, všetky osmičkové :-) tak ako? Rozlúčky už máte za sebou? Ja som mala včera a bolo úúúžasne. Želám aj vám veľa zábavy a najmä nech vás to trochu vytrhne z predsvadobných stresov, mňa to super odreagovalo :-)
Profilova fotka
Ja mam rozlucku teraz v piatok, tesim tesiiiiim ;-)
Profilova fotka
super, velmi sa tesim, sa prave dostavam do nalady pre rozlucku :-N ja budem mat tento tyzden dve, prva v stredu v Brightone a druha v sobotu v Bratislave! neviem sa dockat! babule konecne mam svadobne topanky! pridavam do albumu: su uzasne pohodlne, no nie az tak sexi, kuknite, su z vintage range, cize ako zo zaciatku storocia ;-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?