08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
baby 36 dni!!! to sa strasne blizi a mna chyta panika!!! som myslela ze vsetko mam a zistujem ze este strasne vela drobnosti treba, na buduci tyzden sa pokusim spravit menovky a zasadaci poriadok (uz ho mam vymysleny len chcem spravit taky planik aby vsetci vedeli kam si maju sadnut), drahy stale nema topanky, mne treba ozdobne sponky, stale neviem co na seba popolnoci, zvazujem ostat v svadobnych ale pe istotu chcem mat nieco nachystane ... menu!!! kazdy den ma napada nieco ine tak fakt neviem..asi sa zblaznim!!
Profilova fotka
36 dni :-D To znie neuveritelne........ Tiez kazdnym dnom zistujem co som este zabudla. Moj drahy taktiez nema este topanky ale pri jeho postoje ich bude zhanat den pred svadbou uz to neriesim :-). Ja sa trapim este zo zasadacim poriadkom a stale mi to nechce vychadzat ...
Profilova fotka
No, takze keby som ja mala zacat hovorit, co vsetko nemam.. nemam krabice na kolace, nemam vymyslene, kolko kolacov chceme, nemam zoznam skladieb pre DJ, nemam popolnocne saty, drahy nema topanky, nemam dohodnutu kadernicku, este potrebujem skusku ucesu, oznamka sa dorobia az tento tyzden, menu treba vybrat, topanky k popolnocnym satam kupit, s fotografom stretko, kyticu nemam, menovky nemam, spodne pradlo nemam, generalka v kostole nas este caka, ako toto vsetko vtesnam do 35 dni?????? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-. =-) :-(
felinka: dakujem za prispevok :-D inak by som zabudla na krabice na kolace :-D uz ich mam objednane ..este mi pribudla cokolada do fontany a nausnice - som ich nemala vtedy ani plane kupit ale padli mi do oka a neodolala som :-D
Profilova fotka
my este stale nemame autobus, menovky, topanky pre zenicha, zoznamy skladieb na obrad, pre fotografku, kameramana, DJ-a, skusku ucesu mam 3dni pred svadbou, este neviem, kto ma bude malovat, a nakoniec sa este asi bude menit miesto svadby(obradu) - je na tom niekto este horsie?
Profilova fotka
a to my mame svadbu este o den skor ako vy - 07.08.09!!!!!!
Profilova fotka
bre ranko mstrue> hlavu hore, zvladas zoznamy treba len spisat, predstavu urcite mas ;-) mna to caka tiez, tvorime si vlastny I-pod list skladieb a sme zatial len v polovici! a skoro som sa zosypala ked mi minuly tyzden skoro spadol catering, som myslela ze budeme mat v nas svadobny dne 130 hladnych hosti, vdaka nespolahlovisti nasho dodavatela! momentalne stale pracujem na tom aby hladni neboli :-D a preco budete menit miesto obradu? mate to na urade ci v kostole?
Profilova fotka
:-) Pekny den prajem Vam vsetkym :-D Hlavu hore dievcata vzdy si hovorim keby zariadovanie svadieb bolo na nasich drahych tak sa ziadnej nedozijeme :-D . Casu mame este........... :-).
.. tak len na zasmiatie - vcera sme isli do papiernictva nakupit veci na zasadaci poriadok+menovky a trvalo mi par minut to drahemu vysvetlit aky v tom je rozdiel a preco je to potrebne :-D a uz vobec nechapal preco to chcem mat zladene s vyzdobou :-D :-D :-D takze keby bola svadba na mojom drahom tak sa berieme v teplakoch a skocime do mekaca na bigmac a kupil by mi aj zmrzku :-D
Profilova fotka
:-D Stormie tak podobneho mam doma... Uz mesiac do draheho hucim ze si ma kupit topanky na svadbu a viete co mi vcera povedal........ ze on nove nechce ze si zobere stare lebo tie su uz rozslapane a nebuduho nohy boliet skoro ma rozhodilo. :-D
:-) ahojte nevesty pridám sa k Vám aj my mame svadbu v tento deň ;-) už len mesiac a ja ani neviem, čo ešte mám vybaviť a som na tom podobne ako lu211 a stormie ten môj tiež vždy keď poviem, ešte toto nam treba povie NAČO? ale beriem to z rezervou inak by som zošedivela :-D
ale musím povedať že to prebieha ešte relatívne dobre a kľudne (kým sa svokrovci nezačnú do všetkého starať.... dokážu všetko taaak skomplikovať :( ), horšie to bude tak o dva týždne... keď bude treba isť za farárom, organistom, do reštiky, ku cukrárke, kaderníčke.... a neviem ešte kde...
Článok sa načítava...
Profilova fotka
barborao : este to neni iste, povodne sme to chcei vonku, ale starosta to teraz odmietol tak asi pojdeme naspät na matriku :-( vejkasmejka8: noo nam sa uz chceli do toho svokrovci starat, ale jasne sme si presadili nazor: "my si to platime sami, tak si o vsetkom budeme rozhodovat sami"!!! ....a bolo po probleme :-D
Profilova fotka
Ahojte Baby .... Musim sa pochvalit drahy ma dnes prekvapil a kupil si konecne topanky takze zase o starost menej:-)
lu211: aj moj si dnes kupil topanky :-D teda neprekvapil ma ako tvoj, musela som ho donutit :-D a este som si kupila naramok, taky isty ako mam nausnice
ahoj Baby, tak sa nam to pekne krati, akurat vcera sme mali presne mesiac do dna "D" :-) nam idu vybavovacky celkom dobre, zatial sme bez stresu ale este nam tiez treba vybavit nejake tie veci...napr. uz mesiac sa nevieme dostat na matriku kvoli sobasnemu listu, ale sme si povedali ze v pondelok bezpodmienecne musime tam ist...mne treba saty popolnocne obehala som cele KE a nic a ked nieco tak take drahe ze az,cize neviem ako toto poriesim a tym padom ze ja nemam saty tak drahy este nema tiez koselu na prezlecenie lebo sa chceme doladit :-p ....a este ani topanky nemam ale snad s nimi budem mat najmensi problem....este nemame prstienky ale uz su na ceste, uz som bola trosku nervozna ze kde su ale akurat dnes mi prisiel mejl ze nam ich uz poslali tak sa tesim...este nemame nealko a alko....a pierka pre svadbnych hosti, kedze mame celu svadbu slnecnicovu tak som chcela pre hosti male pierka so slnecnickou ale neviem nic najst na nete tak si budem musiet asi urobit sama :-| co uz....a ani neviem co este nam treba to len to co ma teraz napadlo :-N svadobne oznamka uz mame a pomalicky ale isto ich rozdavame a posielame... :-) :-) a co sa tyka chlapov a topanok a vsetkeho okolo, moj tiez tak reaguje a NACO toto vsetko a naco nove..ale som si povedala ze ja ho do nicoho co sa tyka jeho oblecenia netlacim lebo potom som to ja ktora ho do niecoho tlacim a nutim a som to ja co furt mina, tak nech sa o seba postra sam ked jemu je to jedno mne uz duplom ved mu ma natom samemu ma zalezat a chcem to vidiet...nechcel najprv topanky ale nakoniec ma sam volal ze nech ideme kupit...tak mu mozno doslo :-D :-D :-D :-D :-D :-D co je len dobre ;-) tak baby vela sil a pozitivnej energie nam vsetkym na vybavovanie veci...pekny den...papa :-)
Profilova fotka
lu211, stormie : gratulujem vam! :-D...konecne ste ich k tomu "dokopali" no a my sme sa s mojim nastavajucim rozhodli ist este na taku "predsvadobnu cestu"(na predlzeny vikend do Tatier), lebo na svadobnu sa potom tak skoro asi nedostaneme :-( , kedze dokoncujeme domcek, tak peniazky pojdu tam.
Profilova fotka
mrstrue> my mame prave opacnu verziu: od zaciatku sme planovali obrad vnutri v kostole (kedze mame klasicku hudbu a opernu spevacku, poterbujeme to kvoli akustike, a ja som aj vzdy chcela svadbu v kostole) no kedze prebiehaju ciastocne rekonstrukcie v interieri, tak nam ponukli svadbu vonku pri kaplnke. tak sa teraz vahame, ale asi nam pomoze rozhodnut sa pocasie ;-)
Profilova fotka
a neda sa vasho starostu este predsa len presvedcit? ved je to vasa svadba nie jeho!! ;-)
mrstrue: svokrovcou už tiež beriem z rezervou, čo sa týka svadby, keď už začali riešiť to že aky dovoz a odvoz ľudí mame vybavený (pritom dokopy všetkých ludí z rodiny bez nás bude 18) a že či nebudeme potrebovať bus.... vtedy sme mali taku výmenu názorov, nakoniec sme obaja odišli z izby lebo to sa už nedalo počúvať najskor na všetko pindaju, že to je drahe a načo toto... a potom nam dobre že nekažu objednavať autobus pre 18 ľudí... :( ale teraz to už fakt neriešim jedným uchom dnu druhým von... nemá to zmysel sa s nimi hádať mali sme po svadbe byvať u nich do vtedy kým nedostavame dom, ale po týchto posledných 3 mesiacoch sme si začali hladať prenájom, bez toho aby sme niekomu niečo povedali, no a našli sme 8.8 máme svadnu byt budeme mať od 1.8 a ja som najštastnejší človek pod slnkom, lebo nebudem byvať u svokrovcov, je síce pravda, že tieprach čo dáme za prenájom sme mohli ušetriť na material ale neverili by ste aká to je aj napriek tomu pre mna ulava.... teraz to len oznamiť svokrovcom..... tak pri tom fakt nechcem byť
Profilova fotka
Ahojte babule, tak my sme to museli zrusit, takze nebudem v kolektive osmickovych - drzim vam palce, nech mate krasny dnik a nech vsetky tie plany vyjdu tak, ako ste si zelali. Je mi z toho smutno, ale lepsie takto ako inak...asi chapete. ;-)
Profilova fotka
linduss: To mi je luto a ste to uplne zrusili alebo presunuli ? :-(
Profilova fotka
Momentalne je to k.o. vsetko...
Linduss možem sa spýtať čo sa stalo?? :-o
linduss drz sa, dufam ze sa coskoro vsetko vyriesi a ked nie 8ho tak neskor, hlavne ze si ten svoj den budes moct v pohode uzit ... na datume nezalezi
moja reč nezáleži na tom kedy, ale na tom ako sa máte radi ;-)
no čo babuľky už sa nám to riadne kráti :-D
veru ano - 25 dni ostava, za chvilu si budeme spievat "uz len 22 dni a tak nezabudni, cas sa krati....." :-D ja mam cukrarku!!
Profilova fotka
:-D Ahojte Babenky: Je neuveritelne ako sa to blizi stale rozmyslam na co este som zabudla ale no neviem :-D Dufam ze na to dojdem a nezistim to az v den nasej svadby :-( . A vy ako ste na tom co Vam este chyba ?
skoro všetko to najdôležitejšie, čo sa odkladalo na posledný mesiac: koláče, kadernička, menu, ešte sa s knazom musíme dohodnuť, kvety, výzdoba.... a neviem ešte čo

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?