08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
Profilova fotka
stormie> super sikovne si toho povybavovala :-) pridaj oznamka, radi kukneme :-) ja davam tie nase dneska na trial print, juchuuuu lu211> aj ja letim koncom mesiaca domov ;-) s kym poletis? ktovie, mozno sa stretneme hihi, ja uz budem niest so sebou moje svadobne saty neviem sa dockat!!
Profilova fotka
Barborao: Letim s ryanair a odlitam 23.06 zo stanstedu a ty?
Profilova fotka
ahoj Lu, joooj tak to sa minieme :-| ja letim s aerlingus, 28. Juna a spat 1. Jula, skoda |-|
Profilova fotka
Baby dneska konecne vyzdvihujem finalne oznamka! Jupíííííí ! Finally ! Uz sa nam to pomaly krati, a asi uz mate vsetky oznamka v poste? alebo dorucene? dufam ze v Pondelok to vyjde aj nam! Uz sa neviem dockt ako budu odoslane! Podla etikety by mali byt odoslane medzi 8mim az 6tym tyzdnom pred svadbou? Takze ete stale sme v kurze :-D
Profilova fotka
barborao: Myslim ze z oznameniami mas este cas ja ich este stale nemam vsetky poslane kedze par adries sa tazko zhana :-D
cauky: ja uz mam poslane oznamka hostom z uk a na sk hostom poslen az tak za 2 tyzdne to ze im tak staci asi hovorili...
Profilova fotka
V pohode, baby, ja este oznamka nemam ani vymyslene. :-)
tak ja mam oznamka na sr uz rozdane a poslane a tie pre anglicanov este musim dorobit :-D ale pre nich to bude len formalita lebo vedia ze su pozvani..ja si skor teraz lamem hlavu nad zasadacim poriadkom, klasicky stol do U sa mi nezmesti tak budem mat 5 mensich stolov a este k tomu som obmedzena poctom stolov v restike, tak sa fakt zabavam...
Profilova fotka
No, zasadaci poriadok je riadna matematika, ak to chces dobre nakombinovat :-) aj ja nad tym rozmyslam.. ale my mame klasicke Ucko, tak to hadam nebude take tazke..
Profilova fotka
stormie> aj mna to este len caka, a usadit 120 ludi to bude nielen matematika, ale aj riadna NOS-ka :-D a inak baby::: vsetky UK oznamka mam uz rozposlane, a tak mam srdco na mieste ;-) este ma caka poslanie oznamiek na Slovensku, prave tlacim vsetky mena a adresy na obalky, to ti je riadne! mi to zabralo pol dna! Sa nam to pomalicky priblizuje, tak sa tesim, ze aj my sa tesne triafame do terminov, kedy maju byt veci hotove ;-) pekny vecer, alebo teda bru nocku ;-)
Profilova fotka
Ahojte baby Vidim ze preberate zasadaci poriadok .............. no priznam sa ja mam stoho uz nocne mori :-D My male okruhle stoly po 8 ludi a stale mi to niako nevychadza no ale este casu mozno to nakoniec niako pokombinujem. :-D Pekny den Vam prajem a uz sa nam to blizi :-)
Profilova fotka
lu211: citim s tebou, my mame tiez stoly po 8ludi, a tiez mam z toho hlavu jak balon, nejak mi to nevychadza ;-( a co baby ako idu pripravy? uz mate vsetko?
Článok sa načítava...
:-D ja nemam este cukrarku :-D uz mam objednane take male kolaciky - plnene orechami, tvarohom, makom + nejake slane pagaciky atd...ale nie normalne svadobne kolace a nemam ani tortu!! zasadaci poriadok ako tak spraveny ale este nie vsetci potvrdili ucast tak sa bude este asi prerabat, este mi chybaju topanky na prezutie, sponky do ucesu, drahemu topanky, nemame este dokoncene menu, menovky...v podstate male veci ale tiez dolezite
Profilova fotka
ja 8.8.2009 o 16,00 - je to druhý krát, tak snáď to vyjde :)
peony tak to mas v rovnaku hodinu ako ja :-D odkial si??
Profilova fotka
aj ja mam vtedy! :)
dobre ranko prajem. No aj ja mam dalsiu vec hotovu, uz mam zajednanu kyticu a celu kvetovu vyzdobu, tak som rada... :-)
Profilova fotka
stormie: s tymi kolacmi a tortou by si si mala svihnut, lebo aj ja som bola teraz cez vikend vybavovat a ledva-ledva, uz som bola posledna, povedali mi, ze uz na ten termin neberu, lebo je to taky termin, za ktorym sa veela ludi blazni...takze sup-sup do hladania, aby si neostala bez kolacikov......ale my mame 07.08.09 svadbu tak v najhorsom pripade ak nam ostanu, tak par ti poziciam :-D baby a pozvanky uz mate rozdane? my uz v podstate hej, len sa musime trepat este do skalice koli jednej rodine a inak uz len kamaratom rozdat, ale tí nejdu na hostinu tak si myslim ze to tak neponahla.....a potom uz len kupit oblek pre zenicha(ale to az koncom jula- pre istotu, ze by pribral x-) ) a este nam chyba autobus a inak uz tusim mame vsetko, uz len cakame, cakame a cakame kedy to pride nechyta vas niedeky depka ako to vsetko dopadne a ci ste nahodou na nieco nezabudli??? lebo mna hej :-)
Profilova fotka
felinka: co oznamka???
joooj mna chyta taka depka ze az, par dni dozadu som skoro plakala a rozmyslala ako to cele zrusit a ist sa zobrat niekam mimo..maledivy, ziadne starosti, len mi dvaja....no drahy ma hned zrusil,ze ved vsetko mame, vsetko stihame a bude to cele uuuzasne a budem sa tesit z toho ze tam mam rodinu a kamaratov, tak ma ukludnil a dnes som si to este vylepsila - kupila som si balerinky na prezutie :-D uplne rovnake ako svadobne topanky - kluk album
Profilova fotka
stormie: z toho si nic nerob, uz aj ja som si presla stavom zufalstva, a kazdy vecer pred spanim rozmyslam, co nemame este, co nestihame, na co sme zabudli a podobne uvahy :-( .....potom mam dni, ked sa uz toho neviem dockat a uz keby bola vcera svadba, tak by bolo neskoro :-)
caute baby :-) ja mam tiez svadbu 8.8...tak sa pridavam k vam. my uz mame tiez toho dost povybavovane, ale jak som sa tu docitala vy uz oznamka mate pomalicky aj porozdavane a mne mamka prave pred chvilou len oznamila za ich mame vytlacene a doma ich budeme rezackou rezat, kedze sme si nedali oznamka robit do tlaciarni ci jak to nazvat :D ale sa tlacili u mamky v robote zadara hihi :-D a my si ich uz narezeme. ale zas ked tak nad tym rozmyslam tak vsetci vedia ze kedy mame svadbu cize kazdy kto chce prist tak si uz teraz urobil a alebo planuje urobit volno a nezavisi to od oznameni aj ked ich treba dat to je jasnacka ;-) na buduci tyzden mam stretko s jednym panom ohladom kvetou tak sa snad dohodneme po vsetkych strankach. priatel si musi kupit uz len topanky a koselu na prezlecenie ale tu az potom ako si ja kupim popolnocne saty aby sme sa zladili :-p ja mam niekedy pocit ako keby ta nasa svadba nebola moja ale niekoho ineho komu ju pomaham pripravovat, ale asi mi to cochvila docvakne :-D :-D tak pekny den :))
Profilova fotka
mrstrue: oznamka stale nic :) zacali sme nad tym rozmyslat, uz mame predstavu, ako to asi bude vypadat, ale az v sobotu sa ideme odfotit, takze stale stihame nas deadline - mat to hotove do konca juna. aspon dufam teda.. budeme sa snazit. vyrabame ich sami, tak dufam, ze to dobre dopadne. :-)
Profilova fotka
no a depka.. tu mavam tiez, sa mi sniva v noci, ze to a to este nemam alebo nejake katastrofy, co sa deju v svadobny den.. a to mame do svadby este vyse mesiaca. neviem, co budem robit tyzden pred. :-) este je toho tolko co nas caka... este si musim vybrat popolnocne saty, kupit k nim topanky, nejaky zoznam skladieb pre DJ, co chceme, aby nam zahral, topanky pre nastavajuceho, tie oznamka nestastne, generalka v kostole, vyzdoba na auto, detaily vyzdoby na hostinu, vybrat presne menu.. ach jo.. uz aby to bolo.. ten den uz bude podla mna super, stres opadne v svadobne rano, myslim si.. ;-)
Profilova fotka
Ahojte baby: Akurat dnes som sa vratila s rychlej navstevy na slovenku trvala dva dni dojednala som posledne detajli ako pocet osob kolace svadobna torta. Poslal posledne oznamka a uz sme kupili alkohol a objednali vinko. :-D :-D Uz som taka kludnejsia lebo som si bola este pre istotu vyskusat svadobne saty ci su to teda tie prave a su :-D A taktiez som si zabezpecila odvoz z anglicka kedze mame toho strasne vela co zobrat na svadbu takze dojde po nas velke auto.................... juj ale sa nam to rychlo krati :-D :-D
Profilova fotka
felinka : vies co je sranda? ze o svadbe sa uz sniva aj mojmu nastavajucemu :-N .....sa mu snivalo, ze uplne nic nam nevyslo podla predstav, na kopu veci sa zabudlo a pod......a mne sa minule snivalo, ze uz bol teda den D, a mala som na svadbe uplne ine saty ako som si vybrala, sobas v kostole(co mi nebudeme mat)....no proste fakt hororove scenare |-| ostava mi len dufat, ze vsetko dobre dopadne a na nic sa nezabudne
:-D a moj drahy dnes rano v priebehu 5 minut spomenul 2 veci ohladom svadby co sa mu predtym nestalo ani za cely den..som sa zacala smiat ze aj on zacina stresovat a viete co mi povedal?? ze ved uz len 43 dni!!! tak to ma fakt sokoval, mozno tu je tiez registrovany :-D :-D :-D
Profilova fotka
stormie: podla mna si to odstrihava na starom krajcirskom metri x-) x-) x-)
Profilova fotka
stormie - som z Race a zacinam byt v strese.Nielenze musim seba obliect,ale mam dve dcery,tak aj tie obliekam :)
Profilova fotka
tuto noc som mala dalsiu nocnu moru - pomoooooooc!!!

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?