08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
stormie: aha no tak to hej ked ste im to odsuhlasili.... :-| ale tak snad su neni tak strasne ako si myslis? vies ale ludia sa na ne pozru a aj tak pojdu do kosa,tak sa nad tym az tak moc netrap.. ;-)
no vlozila som do albumu tu karikaturu, na pc to nevyzera vazne tak zle ale skuste to vytlacit... alebo som fakt tak narocna????? inak aj ja si myslim ze oznamka asi kazdy zahodi takze si to budem opakovat dokola a v kosi byt pekne nemusia :-D
Profilova fotka
stormie> zalezi od vela faktorov to, ako ti nieco co vyzera pekne na obrazovke vyjde pekne aj v tlaci.. ja by som to predsalen u nich skusila vratit tie oznamka, urcite to skus, ved myslim, ze pre ich vlastnu reputaciu (skus povedat, ze ta tlac nechytila dobre na papier, a ze ked si ich uvidela vela pokope ti to doslo, alebo nieco v tom zmysle) to, ze ti zalezi na tom ako budu vyzerat oznamka j podla mna uplne ok. ale na druhej strane presne, oznamka nie su nieco co si vsetci ludia zaramuju naveky ;-) takze nestrachovala by som sa co sa toho tyka :-)
Profilova fotka
Ahojte baby ako sa vam dari co sa tyka svadobnych priprav? Mne sa sytuacia trocha skomplikovala ale tesim sa aspon s malickosti vcera mi konecne doli svadobne topanky su uzasne este lepsie ako na obrazku a taktiez mi dosli niake malickosti na vyzdobu strasne sa stoho tesim. :-D A co vy mate nieco nove? :-)
Profilova fotka
ahoj lu> super, ake su topanky? skusas ich a behas (teda prechadzas sa ;-) ) po byte? moje su uz doma na slovensku, no stale zhanam vhodnejsi par! ja som si dneska dala prechadzku po obchodoch a veru vratila som sa s par ulovkami, kovove visiace svietniky s vyrezavanymi srdieckami a dekoracne gulicky z vrby, tak sa tiez vytesujem :-) ake malickosti na vyzobu prisli tebe? aky styl svadby planujes?
Profilova fotka
Barborao: Nno topanky su super sadli ako uliate trocha ich rozchodim a budu super :-D aspon dufam. Na vyzdobu mi dosli menovky a krabicky na darceky pre hosti a este umele lupene ktore pojdu okolo svadobnej torty. Este musim zohnat stuzky... Cosa tyka stilu svadby chem romanticku trosku modernu ale hlavne budeto konecne moja. Ja mam skusenosti z organizovanim svadieb uz som par robila ale tato je ina je nas..... takze to aj velmi prezivam A co ty aky druh svadby budete mat? :-D
Profilova fotka
Lu> takze budes davat aj darecky? a vies aj co das do krabiciek? :-) ja sa tiez poberam v pripravach od zaciatkym tym romantickym smerom, prave som si studujem eco-chic svadby, a som zistila, ze bez toho aby som si povedala ze to je moj styl je to moj styl (da sa to pochopit? ;))? snazim sa drzat hlavne elementy svadby pokope na jednom mieste aj z jedneho miesta (tj. svadba, sobas aj hostina budu na jednom mieste, na okraji lesika, a cca 300 metrov od domu mojich rodicov, cize nepotrebujeme vobec auticko, pojde sa peso :) vsetci hostia tam budu aj ubytovani, cize aj oni pocas 2 dni absolutne sa nebudu musiet nikam presuvat :-), dalej nas hlavy kuchar je z vedlajsiej dedinky Jablonove, kolace aj torta su priamo z Marianky, kvety sa pokusim tiez lokalne :-) tak uvidime ako to cele vypali :-) no zase na druhej strane saty si nesiem z Anglicka (a siju sa mi v Spanielsku) cize tam som sa co sa tyka .lokalnej temy. moc nepochlapila :-D Lu ak si dobre pamatam ty to mas v Carltone, vsak? Sesternica tam akurat dnes koordinuje svadbu... Inak ty si tiez v UK? Kde presnejsie?
Profilova fotka
barborao> Co sa tyka darcekov este som sa nerozhodla co dam a ty co budes davat? Nasa svadba je v Carltone kedze robime pre tu istu siet v anglicku tak nam to tam vide lacnejsie nez kdekolvek inde v Bratislave taktiez tam ubytuvavame hosti kde sme tiez dostali peknu cenu :-D V anglicku zijem kusok od londyna smerom na Stansted aiport kde aj pracujem v hoteli. Obcas mam pocit ze ta nasa svadba je este strasne daleko :-S ale uz sa neviem dockat. Barorao ak som dobre pochopila tak tu svadbu mate v Marianke? A uz si rozmyslala kde sa budete fotit?
Profilova fotka
lu> ja som najprv nechcela favours.. No napadla ma skvela vec (a sice pouzit nase tohtorocne ceresne, mame tu v Kente prenajaty ceresnovy strom a som myslela ze ceresne z neho budu cerstve na svadbu (budeme mat 15 az 20 kg), ale prave nam povedali ze dozreju skorej, tak ma napadlo, ze z nich urobim dzem a ponakladam do flias- bude mi treba asi 100 flasi ach jaj! to mi dochadza az teraz :-x a ze vyrobim im pekne nalepky s nasimi menami a ze budu mat ludia na nasu svadbu aj sladku spomienku, celkom sa mi to pozdava, ja rada robim take prkotinky, aj ked teda priznam sa v UK som este nezavarala :-| tak uvidime ako moj napad dopadne :-D ) Super ze mate v Carltone zlavu, tam to bude uzasne a Grand! uz sa tesim na fotky :-) Lu, ja som si dala na album ten odtikavac casu, a vies ze je to uz o 75 dni? wau, ja sa tak tesim! A ano svadbu mame v Marianke, a fotit sa planujeme tam, v lese, pri kostliku a mozno zajdeme aj do miestneho .senku. :-D moj drahy sa nie je moc nazhaveny na fotenie... teda na tie pozovacky, musim ist na neho v tom pomaly :-) sobas mame o 12.00 a na fotenie si len na par chvil odskocime... takze do Bratislavy by nam bolo daleko.. chceme si co najviac uzit vsetkych ludi :-) ako planujes fotenie ty?
Profilova fotka
Barborao> Toje super napad stym dzemom to by ma nenapadlo to budes mat urcite originalne :-D Sice budes mat stym vela roboty ale myslim ze to stoji za to :-) Dufam ze aj mna napadne nieco originalne inak asi ostaneme len pri niakych sladkostiach :-| Co sa tyka fotenia vela som o tom rozmyslala ale asi ostaneme pri starom meste drahy uz rozmyslal aj nad letom v balone ale to som zatrhla ze nie :-D Kvoli ucesu :-D Kedze mame svadbu o 14:00 co je tiez dost skoro tak to chceme vybavit rychlo a potom sa uz len zabavat. A co kytica preca bude august mam stoho trochu strach ci kytica vydrzi az do vecera a neviem s akych kvetov :-D ja mam mensi problem na niektore kvety som alergicka takze mam s uzeny vyber :-(
Profilova fotka
ahojte baby, ste tu niektora? ;-)
Profilova fotka
no ahoj barborao... aj všetky. Konečne som dnes zohnala fotografa a som šťastná ako blcha. Už mi chýbajú len nejaké aličkosti k výzdobe a objednať oznamká. No čím viac toho mám, tým sa mi zdá, že mi toho ešte kopec chýba. Ako naschval sa ako keby zastavil čas a do augusta sa mi to povlečie ako rok. :-p
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja mam podobny pocit :-) my este oznamka ani obrucky nemame, zacina sa mi snivat o svadbe.. Vam nie? a stale nejake hororove sny.. =-)
mne sa o svadbe sniva uz davno ale co je horsie-lepsie uz sa sniva aj mojej polovicke :-D
Profilova fotka
sranda to s tými snami, že? mne sa sem tam tiež voľačo prisnije, ale keď si vezmete, že by sme byť celé šťastné a všade sa len usmievať a tešiť, tak sa naháňame ako 2 dni pred vianocami. Čím to je?
Je tu niekto?
Profilova fotka
ano som tu, sa tu peke miname hihi
Profilova fotka
Ahoj Barborao: ako co nove? Ja sa chystam zajtra nakupovat porebujem niake malickosti na vyzdobu :-D
Nejako sa to uz blizi a este nemame obrucky ani oznamka :-(
a dokonca ani oblek a ani tortu a dalsie veci no budeme si musiet pohnut :-p
Profilova fotka
ahojte baby, zas som tu dlho nebola, ale ved to urcite poznate s tymi svad.pripravami :-) tento tyzden som vybavila kameramana, nakupila zopar veci potrebnych k svadbe, a dnes som vybavila kadernicku, takze som very happy :-D :-D , boze a skoro som zabudla, v pondelok sme si boli pre obrucky - juuj, su nádherne, moja je dokonca s briliantom v tvare srdca(to ma moj nastavajuci chcel potesit- podarilo sa!!!!) :-D :-D :-D takze sa vytesujeme...ale poviem Vám, rýchlo sa to krati - a to som narozdiel od vas o jeden den ukratena
no ja to vidim na problem s kadernicko-vizaziskou...neviem sa spojit s kamratkou aby mi dala na nu cislo, aj ju chapem ma doma mimco .. ale ja idem za tyzden domov a to som chcela ist na skusku!!!
Profilova fotka
Ahojte baby ten cas ale leti uz sa to krati :-D Ja len rozmyslam co treba este vybavit. Ja si musim hlavne vyzdvihnut novy obciansky preukaz lebo moj stary konci tyzden pred svadbou :-|
Profilova fotka
zdravim vas vsetky!! :-) ako s dari? Lu> ake boli nakupy? baby, oddneska to mame 67 dni, cize dva mesiace a nieco ;-) ten cas tak letiiii to je uzasne! ja sa mam teraz totalne hekticky, ani vam nebudem podrobne opisovat preco, no uz sa tak nesmierne tesim na den svadby a medove tyzdne v Thajsku, konecne dovolenka!! :-N
Profilova fotka
Ahojte Barborao: Nakupi dopadli dobre kupila som niake veci na vyzdobu. Este mi chyba par malickosti a drahemu chybaju topanky. Este stale neviem aku kyticku budem mat ale asi to bude rozhodnutie na poslednu chvilu. :-D 67 dni boze ako to leti :-N :-N
zdravim baby osmickove :-D idem sa pochvalit ako sa mi zase "zadarilo", vcera som konecne dostala kontakt na kadernicko-vizazistku a ze ona ma moze 8. zobrat najskor o 12hod. obrad mame sice o 16 ale ked ratam nejake dve hodinky u nej, potom fotenie tak som radsej povedala nie lebo nahanat sa nechcem a podarilo sa mi zohnat a uz aj objednat-aj na skusku v pondelok :-D k inej, overenej od inej kamosky tak sa moc tesim....
no a mimichodom prave striham, lepim, maslickujem oznamka ... nove, prerobene,tie stare som psychicky nezvladla a okrem toho profesionalne anglicke lepenie nevydrzalo a same sa zacali rozliepat takze prerabka bola nutna... :-D
Profilova fotka
ahojte nevesty :-) pridavam sa, tento tyzden sme si rezervovali termin 08.08.2009.. pre vysvetlenie: svadbu sme mali 08.08.2008, presnejsie, svadbu sme vyhrali, ale bol to civilny sobas a teraz po roku by sme chceli mat cirkevny obrad (bol by aj skor, ale ten cas strasne rychlo leti a aspon bude vyrocie sobasa v rovnaky den, resp. datum) nejake velke pripravy nas necakaju, bude to v uzsom rodinnom kruhu a potom zahradna party asi u svokrovcov ;-) tak drzim vsetkym palce pri pripravach ;-)
ahojte baby, tak uz som spat v uk a v podstate sme vybavili vsetko na svabu - obrucky hotove, su uzasne, nechcela som ju dat z prstu (len ich treba dat gravirovat ale to sme boil dohodnuty s kamaratkou ze najprv vyskusame a v pripade ze by ich trebalo zvacsit-zmensit by to hotove gravirovanie bol problem), oznamka su rozdane a mali veeeeliky uspech (foto pridam), zrkadlova sala potvrdena a aj pan sobasiaci (rodinny znamy), dj potvrdeny, kyticu som mala v plane z kal ale tie v aguste nekvitnu tak bude problem ich zohnat a aj ta cena potom bude taka takze toto je este otvorene a kvetinarka mi robi aj vyzdobu a zrusila mi cervenu farbu :-( problemom je ze v miestnosti je zeleny koberec a aj nohy od stoliciek su zelene (navleky mam ale tie stolicky su tak atypicke ze aj tak dole vidno asi 15 cm z noh) a cervena by tam fakt nesla tak sme sa zhodli na takej jasnej, pastelovej zelenkavej v kombinacii so zlto-kremovou a aj kyticu k tomu zladit potom nebude problem - plne jej doverujem takto nechavam na nu a rada sa necham prekvapit, skuska ucesu dopadla super aj vizaz, dohodla som sa na detailoch v restike- co mozme mat svoje atd. menu staci dodat neskor a takisto som sa rozhodla pre usporiadanie stolov 9to bol trosku boj), ubytovanie mam zajednane, doprava na svadbu aj s hostiny vybevena .... takze tieto 4 dni doma boli naozaj plodne a som spokojna sama zo sebou :-D
Profilova fotka
stormie: Tak to si toho naozaj stihla pozehnane ja letim domov na dva dni koncom mesiaca tak dufam ze posledne veci doladim tiez. :-) Strasne sa to blizi a najhorsie je ze si stale neuvedomujem ze je to nasa svadba mam stale pocit ze to len pre niekoho organizujem.......... asi mi uz sibe z roboty :-|

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?