08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
Profilova fotka
Ahojte Baby konecne som si vcera ojednala svadobne topanky :-) Dufam ze stihnu doist lebo skusanie siat mam 30.05.09 :-D no uvidime
Profilova fotka
My ideme dnes na faru zaniest potvrdenia z matriky a ideme kupit svadobnu koselu, nam ju objednavali, tak volali, ze prisla! x-) sa tesim, ako to pomaly pekne vsetko pribuda a sklada sa ako puzzle :-D
a nam uz dosli manzetove gombicky a huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa mame oznamka!!! este treba dorobit maslicky ale su uz vytlacene tak potom dam aj sem foto, som sa bala ake to bude ale uplne super
Profilova fotka
jeej, to je super, my ideme este len vymyslat oznamka tento vikend, tak som zvedavaaaaa, co sa nam podari :-D no, nam dnes dosla kosela a je kraaasna. a asi sme vybrali obrucky, najlepsie na tom je, ze su za fajn cenu (8 - 9000 Sk) a ked im do zlatnictva donesieme zlato (aj zlte, akekolvek, nevadi, ze chceme biele zlato na obrucky), odpocitava sa nam cena. a mame doma po dedovi nejake zlate zuby... :-D :-D :-D :-D takze super. snad nam ich zoberu.. ale povedali akekolvek zlato, tak duuufame. x-)
Profilova fotka
Baby chcem sa spitat chystate rozlucku zo slobodou?? :-D
Profilova fotka
lu> ano chystame :-N teda moja sestri namakana a zaroven aj druzicka vymysla zurku velkuuu, tema je francuzska elegancia (a zu sa ma aj drahy pytal, ze o com to bude? a ja ze budeme vsetky velmi sexi, a on ze fair enough :-D ) a co sa tyka casu, bude to vikend pred svadbou v Bratislave. A co vy?
Profilova fotka
Borborao: Mne sa rozhodla spravit rozlucku Naj kamoska lenze neviem co ma caka kedze nechce nic prezradit ...... ze aby som sa nechala prekvapit :-D
Profilova fotka
hej podobna je moja sestri, tiez tajnostkari x-) tak netusim co ma presne caka :-. kedy to mas ty?
Profilova fotka
Ja to mam sobotu tyzden pred svadbou a jedine co viem ze o 20:00 mam byt nachystana ........ tak som zvadava :-) :-D
jaj baby tisko zavidim, ja asi rozlucku mat nebudem .. teda neviem ci na mna kamosky na sr nieco nechystaju ale zatial o nicom neviem a okrem toho v juny ideme na 4 dni domov a to budem rada ked vsetko stihneme takze na rozlucku cas nebude a potom pred svadbou dojdem v utorok a cez tyzden neviem ci je to dobry napad ... takeho striptera by som teda prijala :-D
Profilova fotka
mne chystaju tiez kamosky rozlucku, tiez prekvapko.. tesim tesiiiim x-)
Profilova fotka
tina.pavlikova> niesom si ista ci tu mame niake Trnavacky, ci? Hlaste sa baby!! Inak skus hladat temu o Trnave, alebo okoli. Drizm palce! :-) A este som si spomenula, co sa tyka rozlucky so slobodou, ze> v mojom pripade sa to mozno este trosku zmeni lebo>> technicky budeme mat prvy manzelsky slub pred uradmi v UK, co bude 18. Jula, a tak teda budeme musiet moju rozlucku so slobodou asi prelozit na skorsi termin! Kedze povodne bola rozlucka naplanovana na 31. Jula ale predsa ja vtedy uz budem vydata zena!! (Aj ked teda nasu svadbu s velkym S berieme tu na Slovensku 8. Augusta) no niako by mi to asi nesedelo lucit sa so slobodou, ked tea uz slobodna nebudem hehe! Tak asi prekladame ZUR na 28.Juna, kedze vtedy idem tiez domov na Slovensko, ale presne ako stormie, tiez budu behacky ohladom svadby, no idem sama bez draheho, takze priestor sa uricte najde! To som ale komplikovane napisala! No kazdopadne sa zurka bude konat, len musime teda upresnit ze kedy :-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
stormie: hej, budeme mat svadbu v piatok, povodny plan bol 9.9.09(co je streda), tak sme to dali na 07.08.09(a to vyslo v piatok)co sa nam zda lepsie ako streda :-) a pripravy ako tak idu, teraz som od aprila doma, tak trochu dobrovolne nezamestnana, takze mam na vsetko kopu casu :-D uz mame miesto sobasa, matriku, miesto hostiny, fotografku, kameramana, DJ-a, obrucky sa robia, svad. a popolnocne saty rezervovane, kytica a pierko tiez objednane, zakusky tiez, vyzdobu mi robia baby zo salonu odkial mam saty, doplnky ako topanky, spodne pradlo, manzetove gombiky, podvezok uz tiez mam. este mi ostava doriesit drobnosti a vinko. jaj a este autobus pre hosti, auto pre nas uz mame zajednane....... ......zabudla som este na nieco dolezite? ak hej tak povedzte :-D A vy ste na tom ako? ja sa uz tak tesim, zúz keby to bolo len mesiac, neviem sa dockat :-D :-D :-D
mrstrue:zabudla si oznamenia a pozvanky :-D
Profilova fotka
Ahojte baby ako som spominala ze sa budeme musiet stahovat pred svadbou.......... plany sa zmenili drahy odchadza do Jersey a ja ostavam v UK 3 mesiace pred svadbou myslim ze ma porazi :-( ;-)
lu211: tak to mi je luto :-( neda sa ze by si isli s nim alebo on ostal s tebou??
Profilova fotka
Stormie: Bohuzial sa neda stym nic robit bude to velmi tazke pre nas ale clovek si nevybere :-(
Profilova fotka
stormie: jeziiiis, skoro som zabudla :-D no tie este nemame, lebo sa nevieme akosi rozhodnut, chcela som nejake s fotkou, ale to uz ma teraz skoro kazdy, tak sa snazime vymysliet nieco ine(uz padol aj navrh, ze kamarat, ktory je maliar nam nakresli z fotky kariakturu a tu dame na oznamko)....a aj tak az teraz v pondelok sme sa dozvedeli hodinu sobasa tak bez nej sme sa aj tak nevedeli a nemohli skor rozhybat(asi preto este nemame vybrate-lenivost :-) ale ak ma niekto v okoli ba, sc, pk alebo ga nejaky dobry tip na oznamka, necham si poradit :-)
Profilova fotka
vidim, ze fici tema oznamka.. my este len pracujeme na grafickom dizajne 8-) no som si vedom toho ze coskoro by uz mali prichadzat do schranok :-. monikac a stormie> super ze vam to fici :) ako ste to nakoniec vyriesili s anglickym textom? mate oznamka obojjazycne?
barborao: slovo "graficky dizaj" znie pri mojich oznamkach ako sci-fi....som bola nadsena ze ich uz mame a ked som sa na ne pozrela o par dni tak som sa skoro rozplakala...som pisala ze ich treba dorobit-maslicky atd. to bolo na co som sa najviac tesila ale nejako ma to preslo...drahy mi povedal ze ak chcem tak ich dame urobit este raz ale to som zamietla lebo to by nas tie oznamka potom vysli poriadne draho a co sa tyka anglickej verzie tak staci prepisat text na predlohe v pocitaci a odniest znova do tlace-to je otazka jedneho dna ale fakt na to nemam chut
Profilova fotka
stormie> tie detajly, co mas v albume su chutnucke :-) no ak nie si s nimi teraz az tak spkojna daj si od nich odstup, a ked si ich o par dni pozries z ineho (nezaineteresovaneho) pohladu, urcite to naberie iny rozmer ako napriklad, ze ty sama by si sa potesila dostat diy oznamko, na ktorom je vidno, ze si si dala zalezat, urcite, ver mi :-) mne zase blbne komp a neide mi stiahnut take pismo ke by som chcela pouzit, teda mam ho stiahnute, ale neide mi ho nainstalovat do programov, tak zatial pouzivam tazkopadne pisma co uz v pc su ach!
Profilova fotka
Ahojte Baby: Chcem sa spitat kedy budete mat skusku svadobneho ucesu? Ja ju mam 3 dni pred vadbou a zda sa mi to dost neskoro....... :-D
lu211: mne ak sa podari skontaktovat s kadernicko-vizazistkou tak skusku ucesu aj licenia budem mat v juny ked pojdem domov na 4 dni dovybavovat vsetky veci, ak sa nepodari tak neviem resp budem mat problem lebo pred svadbou dodjem domov v utorok a do soboty to uz asi nestihnem, podla mna su 3 dni pred dost neskoro ak chces este farbenie - nahodou nevyjde a co potom? alebo radikalnu zmenu strihu, dlzky...na to si treba par dni zvykat aby si sa sama sebe pacila :-D barborao: na tych oznamkach ma najviac stve ta kvalita tlace, mame tam karikaturu (nakreslena uhlikom, nafotene) a ked nam to kamarat doma skusobne tlacit na obycajnej domacej tlaciarni a to este skoro bez toneru tak to vyzera asi lepsie ako z tlaciarne...tie oznamka su orgianlane take ake su - karikatura a orginalny, vtipny text, rucne dozdobene=s tym som uplne spokojna..len ta tlac ]-(
Profilova fotka
Stormie: co sa tyka farbenia a strihania to mam tyzden pred svadbou v anglicku kedze moja kadernicka co mi bola kadernickou 4 roky roby teraz v Londine ale ide len cisto o skusku ucesu....... 8-)
lu211:a tu kadernicku co ti bude robit uces mas odskusanu?? ak ano tak by som sa toho nebala
Profilova fotka
stormie: tu prave nemam odskusanu ale doporocili mi ju tak neviem :-D
Profilova fotka
baby tak som pastla moje pociatocne oznamko do alba v jednoduchosti je krasa ** co vravite? urcite budu treba zmeny, no ja som zatial celkom spokojna, som to supla dokopy za pol hodku :)))
barborao: super napad s tymi siluetami miest..pekne a nerusivo sa vam to prelina - anglicko, slovensko....
cauky: no barborao pekne je to oznamko vyzera to zaujimavo... ;-) a ja mam text tiez aj anglicky a aj slovensky na jednom najprv mam slovensky pod nasimi menami a hed pod tym mam anglicky lu211: jasne 3 dni pred svadbou bude v poho ak pojdes na skusku,tak sa u nej zajednaj sktro rano a aaspom bude mat na teba cas... ;-) aj ja mam skusku v stredu pred svadbou a idem aj na melir v tu stredu... :-) stormie: a ked sa vam nepacia tie oznamka ako su natlacene,tak chodte do tej tlaciarne a povedzte ze nie ste spokojni ako to spravili...
monikac: lenze oni nam vytlacili jedno skusobne ze ako to bude vyzerat a povedali sme ok takze stazovat sa nemozeme...mozno sme sa unahlili a mozno som len ja nejako moc narocna, mojej polovicke sa pacia ale on na vsetko povie ze je to dobre takze neviem... oznamka beriem ako nejako vizitku a bojim sa ze ked to niekto uvidi tak si povie ze toto??? no des??? to co si dali vytvorit a este to aj posielali...by som sa mala ako nevesta z nich tesit a chvalit sa vsade a ja mam teraz taky pocit ze sa za ne hanbim...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?