08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
Profilova fotka
juuj, barborao, to teda pekne pokracujete, super! A svadba vonku byva kraaasna, len aby nam to pocasie vyslo! ale vraj prognozy na leto na tento rok su fajn, vraj ma byt pekne a teple leto, tak duuuufajme! :-)
ahojte, zacinam mat nocne mory zo svadby a dokonca uz aj moj drahy :-D a napadlo ma ako to bude s letenkou?? tu si budem bookovat za slobodna takze tam bude stare meno ale ked pojdem po svadbe naspat do uk tak uz budem mat novy op, pas..takze aj nove meno ... ako to budete riesit vy?? inak zajtra ideme zase skusit stastie na oblek :-D a skusime sa dohodnut na konecnej verzii oznameni a ked tak aj zacat tlacit
Profilova fotka
babule dnes je 8. Maja, cize o tri mesiace sme nevesty juchuuuuu :-N stormie> vidim, ze si tu neskoro do noci, kedy uz len nocne sovy lietaju, necudujem sa ze mas nocne mory :-D :-D ja som byvala tiez vseliaka nepokojna, no teraz co sme sa vratili zo Slovenska som spomalila na mojich .worries. a uvedomila som si ze mam okolo seba uzasnych ludi (moju rodinku), ktory mi velmi pomahaju a vytvoria uzasnu atmosferu, a aj som pokojna z toho ze moj drahy videl vsetko na vlastne oci....kde a co sa bude diat..., lebo predtym to bolo len z mojeho rozpravania a ona mal skusenost len tu z UK ako veci chodia, a pochopil a uznal vela veci a ked to videl a stretol ludi osobne (nasho knaza, muzikanta, dekoraterky, kuchara, cukrarku, vinara.... ) a bol NADSENY!! tak to mi odlahlo velmi,, ze je spokojny ale potom su tu veci ako oznamko! a viem, ze nam cas tika, a zeby uz malo ist pomaly do tlace!!! A my este stale pracujeme na logu uuuuups! no vsetci vedia ze kedy bude svadba (datum) uz im treba upresnit len detaily.. hm, ze kde a o kolkej!!! (najnovsie mame totiz zmenu, tj sobas bude o 12.00, cize na poludnie.... podla mna to je prekrasna symbolika, ze nevesta sa objavi napoludnie... noon :-N ) no a tak,.,.. stomie> drzim palce pri skusani oblekov! moj drahy este ani slychu o oblekoch, aj ked sa minuly tyzden bavil na tu temu s kolegami (ktory to uz absolvovali) ja mu citlivo naznacujem, ze u je pravy cas, ze svadba je o 3 mesiace (2 a pol pre nasu anglicku register marriage) a on este stale vtipkuje o tom, ves to staci tyzden pred, ci nie?? ]-( :-x :-D aaaaaaaach ty chlapi!! ale pani v svadobnom salone mi povedala, ze oni su taki vsetci!
barborao: no to som akurat doslaz prace :-( a inak dnes sa nam zadarilo,drahy si kupil oblek!!! chuda predavacka musela ztahovat nohavice z figuriny, to boli posledne v jeho velkosti a aj tak mu chyba na dlzku asi centimeter ale s tym si moja mamina poradi .... mna hlavne rozosmiala ta cena :-D :-D :-D
AHOJTE BABI,NEMA NIEKTORA ZAUJEM O STRAS OD SWAROVSKEHO??
baby idem sa chvalit - prave som dokoncila konecnu verziu oznameni a pozvanok :-D budu jednoduche a hlavne vtipne..uz len vytlacit co sa nam naskytol mensi problem zajtra vyskusam riesenie cislo 1 a ak nie tak ma caka to komplikovanejsie riesenie cislo 2, ked sa zadari tak ich coskoro pridam do albumu
Profilova fotka
Ahojte baby vidim ze vsetky pokracujete v pripravach co je super :-) Ja az take dobre spravi nemam budeme sa musiet stahovat kvoli tomu ze ma firma presuva do ineho Hotela takze aby som sa nenudila pred svadbou :-( Stahujeme sa do Jersey
lu211: no tak budes mat trosku rusnejsie...a do jersey channel islands alebo us?
stormie: tak super,ze mas dalsiu vecicku vybavenu... ;-) az taky dobry pozit,ze zase nieco dalsie preciarknute ze? aj my mame oznamka na ceste,tak dufam,ze uz tento tyzden dorazia :-)
Profilova fotka
monikac: Jersey channel islands :-)
Profilova fotka
Baby ale predsa sa mi podarilo nico zase vybavit uz konecne mam kadernicku ktora mi bude robit uces skusku mam sice 5 dni pred svadbou ale dufam ze to dopadne dobre :-D :-D
dobre ranko prajem :-) a zase tu mame pondelok... 8-( lu211: kedy sa tu stahujes a do akeho hotela ides,asi radisson ze? inac aj ja tu zijem ;-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
monikac: je to radisson a ako sa tam zije mna tam presuva spolocnost ale nie som tym moc nadsena ale co uz :-(
lu: ale da sa,cez leto je tu velmi pekne a toto leto ma byt zevraj horuce,tak dufam,ze aj bude... :-) radisson je hned pri plazi a kde budes byvat dava ti hotel ubytko? nejdes nahodou na poziciu na confernce a banqueting? a ides tu aj so snubencom alebo len sama?
Profilova fotka
monikac: zatial sa nevie na aku poziciu ma primu kedze momentalne som na vyssej pozicii, vsetko je vo hviezdach este ako to bude. je mozne ze tam pojdem len na niaky cas a samozrejme bez draheho ale vsetko sa rozhodne tento tyzden :-S
aha tak drzim palce nech ti to dobre dopadne,ale vsak ked nechces ist,tak nebudes musiet a ci nebudes mat na vyber?
Profilova fotka
monikac: bohuzial vo vyssich poziciach si uz nemozes moc vyberat raz to niekto odsuhlasi a hotovo tak uz to chodi ale aspon ze to nieje niekde daleko este stale sa to da
hm...tak vela stastia,ale pacit sa ti tu bude je to chutny ostrovcek a velmi safe.... ;-)
Profilova fotka
monikac: dakujem dufam ze to dobre dopadne :-) , a ko idu pripravy uz sa blizis do finale ?? :-D
celkom fajn, uz mame za sebou papierovacky v uk a este nas cakaju papierovacky na sk,tak ked to bude vybavene,tak mozem zacat trosku relaxovat.Minuly tyzden sme mali prvu nauku a este mame 2 pred sebou. oznamka su uz na ceste,tak snad tento tyzden tu budu a uz ich len rozposielat. a co ty uz mas povybavovane veci? tvoj nastavujuci je z uk?
Profilova fotka
zdravim dievcata, tak idem sa aj ja pochvalit: mam zajednaneho fotografa :-) :-) :-) som z toho uplne nadsena, kedze som vybavovanie fotografov odkladala a odkladala (kedze mame v rodine niekolko profesionalov, umeleckych fotografov nechcela som nikoho urazit, ani ich ziadat o velku favour :-| ) a nakoniec to teda super vyslo, fotit a dokumentovat nas Den bude fotograf, ktoreho poznam aj osobne, zil niekolko rokov v UK, takze anglictina a ruky hore jeeeejj! No a s videom to nechavam plavat zatial, kedze moj brasko je dokumentarista, tak verim ze da dokopy techniku a nas zachyti aj ako moving picture :-D Ach! stormie> tesime sa na ukazky oznamiek :-) nase logo je stale v procese :-D
Profilova fotka
dievcata, dnes mame do nasho osmickoveho datumu 8.8. presne 88 dni :-) to je pekne :-D
Profilova fotka
jej, no to je krasne symbolicke! :-) uz teraz sa nam modlim za krasne pocasie 8-) :-N x-)
cauky no to je super cisielko,len dufam,ze to pocasie take ako dnes,lebo tu leje a to poriadne... :-( ]-(
Profilova fotka
u vas leje moni? tu je uz dva dni tak vetristo ze som mala pocit ze ma odfukne :-D normlane sme vcera mali doma romantiku ze zhasli vsetky svetla a pocuvali vietor vonku :-N
barborao: ano leje tu dnes ,ale vikend bol super horuci a vcera vecer tiez zacalo fukat hrozne az som musela postovu schranku na brane ist zalepit lepiacou paskou,lebo to stale buchalo a nemohla som zaspat.... :-( ,tak po pol noci ja na dvore v zupane a papuciach s lepiacou paskou... :-D
Profilova fotka
hehe tak si mala nocnu prihodu teda :-D no fakt, ze brutalny vietor, a aj som rozmyslala, zeby malo by vymakane pocasie na surfovanie a sli sme dole na seafront a nic :-|
tak v tento symbolicky den sme si dli tlacit oznamka juchuuuuuuuuuuuuuuu sice som to trosku musela pozmenit lebo nam to nevedeli vytlacit na papier ktory uz mame a takisto rozdiel v tlaceni vo farbe a cierno bielo bol okolo £40 libier ]-( ale budu dozdobene farebnou stuzkou, zajtra by uz mali byt ale asi nebude cas pre ne ist :-( inak vcera sme sa boli len tak flakat po meste a drahy si kupil koselu a zajednali sme viazanku pre neho (nie je to typicka kravata-vid album) a k pocasiu - u nas (west midlands) je krasne slnecno uz niekolko dni, normalne ze leto len trosku fuka
Profilova fotka
tuto mame pod mrakom, tak dufam ze zajtra vyjde slniecko, potrebujem slnecne luce! joj! 8-)
Ahojte. Chcem sa spytat ci ma niekto skusenosti so sluzbami hotela Dream v Trnave? Mal tam niekto svadbu?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?