08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
baby a rozmyslali ste uz nad menu?? mam cas do juna to premysliet a nejako ma zatial nic nenapada..drahy by mal najradsej huspeninu,klobasy a dobre slovenske syry tak od neho sa moc napadov nedockam :-D
Profilova fotka
no my rozmyslame nad oznamkami, nejak s nasou fotkou, ale este neviem presne ako.. ale drahy je sikovny a vie to vyrobit, tak sa tesim, co nakoniec vymyslime. :-) a sampanske.. vidite.. nad tym som este nerozmyslala!!
Profilova fotka
Ahojte Baby co sa tyka vina mame od Matysaka biele Mrva &Stanko Cabernet savignon to budeme mat na svadobnych stoloch a do vyslusky davame Racianske vino kde nam ho pekne naflaskuju z vlastnymi etyketami..... co sa tyka vina bolo to tazke mi z drahym sme odbornici..... robime v gastronomii a poradit mozem nevyberajte velmi vonave vino na svadbu bolieva stoho hlava :-D A bublinkove bude ale len Hubert De lux :-(
lu211: aj ja robim v gastronomii :-D ale vinku som na chut nejako nedosla, nastastie tato a nas starejsi su vinkari tak to necham na nich nech nejake dobre vyberu...
Profilova fotka
stormie: a ako sa ti podarilo vyriesit tie stolicky??
lu211: nasla som firmu co ma navliecky aj na stolicky s opierkami na ruky :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak sa velmi tesim ze tobudem mat podla predstav, pekne, s navlieckami a maslami
Profilova fotka
Baby uz sa nam to blizi uz len 105 dni :-D Strasne rychlo to ide :-D :-D
Profilova fotka
105 dni? Jeeej, ja sa tak tesim! :-N
Profilova fotka
ste tu niektora baby? ako pokracujete?
barborao: cauky ja som tu sem tam tu nakuknem... :-) ja idem akurat dnes dorabat nase menovky este ich mam tusim 20 a som hotva :-) no a ideme tento tyzden poslat na sk draheho papiere ale chcem sa spytat nevies ci sa musia posielat originals alebo staci kopie zaslat postou a potom ked prideme pred svadbou doniest im originals?bojim sa aby sa v poste nestratili a stalo nas to dost,tak by sme za to nechceli platit este raz :-|
Profilova fotka
monikac> parada ze mas uz menovky skoro hotove! ja som este ani len nezacala, stale sa nam uresnuju pocty a ucelujeme celkovu graficku stranku svadby, chcela by som to mat jednotne.. a inak moni, fakt neviem ako to ma byt s tymi dokumentami, ale mam taky pocit zeby to mali byt originaly, skus sa ich priamo na matrike opytat, ci ti daju taku moznost ze posles kopie a otom ked prides na slovensko overia si originaly, aj ked teda, neviem kao to bude ked si to budes davat este aj prekladat sudym prekladatelom doma, myslim ze to by mal byt oroginal, ktory ti bude sudny prekladatel overovat aj prekladat.. joj, my sa nakoniec berieme tu v UK, v Devone 18. Jula :-N , cize na Slovensko prideme s Marriage certificate a ten nam uznaju v kostole, nebudeme tym padom musiet riesit ziadne ine dokumenty s matrikou, tak sa mi ulavilo. lebo tie papierovacky su fakt ze fuska, drzim palce moni!
pre stormie: začala som si čítať vaše príspevky úplne od začiatku a ako si mala problém s miestnosťou hneď ma napadlo, aby som Ti napísala tip: botel Grácia. No keďže ste na tento tip prišli aj sami (ako som sa dočítala neskôr) chcem Ti len povedať, že sa tam vydávali moje dve kamarátky, obe boli veľmi spokojné aj s jedlom, aj s organizáciou, dokonca aj s cenami. Tej jednej dokonca kamaráti nastávajúceho vymysleli ako darček ohňostroj z petržalskej strany. Bolo to veľmi efektné a nezabudnuteľný zážitok.... prajem krásny svadobný deň a v Grácii budeš určite spokojná...
Článok sa načítava...
jahodka35: dakujem za referencie, nikto tu na fore mi nevedel povedat ake to tam je-bolo, zatial som max spokojna, vedia nam vyhoviet so vsetkym a na vsetko ochotne odpovedaju tak dufam ze to tak bude aj nadalej a inak baby nase rodinne nakupy dopadli celkom uspesne, svagor je komplet vybaveny, aj dve neterky - druzicky, svagrina si nevybrala :-( a co ma stve najviac tak ani moj drahy ]-( ]-( ]-( nezmestil sa do ziadneho obleku, ked mu uz sako sedelo tak nohavice kratke ... kosela a topanky problem nebudu len ten oblek...
Profilova fotka
ahojte.. no my mame za sebou pokec s fararom a dopadlo to super, aj ked drahy je neveriaci, z coho som mala dost stresy, ale farco bol super, da sa vsetko zladit, tak sa velmi tesim. 8-) dnes ideme kupovat oblek, uz je vybraty, odlozeny, vlastne si uz ideme len pon, takze dalsia vec z krku.. takze tak. ziadne stresy, pohoda, klidek. este mame casu, holky, za tie 3 mesiace sa toho este da postihat! ;-)
Profilova fotka
Ahojte ja sa musim pochvalit :-D Vcera mi volala mama ze vyzdvyhla nase prstene uz su hotove a nadherne podla nasich predstav :-D :-D Stormie: A nerozmyslali ste s drahym si pozicat oblek na svadbu?? My sme to tak vyriesili a drahy si pozicava oblek v Anglicku
lu211: o pozicani sme neuvazovali, myslim ze cenovo to vyjde asi na rovnako a okrem toho jeden oblek sa chlapovi vzdy zijde ale ked nezozenieme tak budeme musiet pozicat ... ja ale nechapem ako ich siju ked k obleku cislo 46 - co bol inak problem zohnat, daju nohavice na vysku tak 170cm ..ale zabudla som napisat ze uz mame kupenu cokofontanu aj cokoladu mam uz vybratu - staci objednat :-)
Profilova fotka
stormie: A hladate oblek? Moj drahy si objednava oblek cez internet do prace ale neviam co hladate? ;-)
lu211: veru oblek hladame ... lenze ja sa bojim taketo veci objednavat cez net, este mame cas tak dufam ze nieco najdeme, ked nie asi teda poziciame.. a inak prave mi volala zlatnicka ze obrucky su uz hotove :-D
Profilova fotka
baby, moj drahy este s jeho outfitom ani nezacal :-S to su chlapske zalezitosti :-D pojdu si ich vyriesit s jeho braskom, ktory je zaroven aj jeho svedok... nechavam to na nich, kedze som to po par naznaceniech, ze podme sa pozriet tam alebo tam, dostala tichu mlcanlivu odpoved.. alebo to ze: aha ano, fakt by som to mal zacat.... ma vsak vyborny vkus, cize o to sa nebojim, skor o to, ze to bude riesit na poslednu chvilku... vravi, ze alebo si pozicia, alebo si da usit na mieru. uvidime. no ja by som si celkom rada zacala predstavovat ako budeme spolu vyzerat,... ja mam moje saty vybrate, a o mesiac si ich vyzdvihujem v Pronoviase! Aaaaa, tak sa tesim! No saty som si zariadovala sama, drahy ani netusi, ake budu, teda asi urcite predpoklada ze biele :-D , jeho outfit je pre mna (a asi aj jeho sameho) zatial velkou hadankou, tak uvidime, ci bude potrebne aby som zakrocila, alebo len nenapadne naznacila jeho bratovi, ze kedy sa chystaju na .nakupy. :-D
Profilova fotka
barborao: Moj drahy sice uz ma vsetko na svadbu ale ja som ho v tom nevidela viem len farbu uvidime sa az v svadobny den navzajom takze to bude prekvapenie :-D :-D aspon dufam :-N
Ahojte kocky, dneska to mame presne 100 dni do svadby! :-) My uz mame skoro vsetko vybavene, az na oznamka, ale dnes sme spustili nas svadobny web, tak sa hrozne tesim :-) pekny den vsetkym!
Profilova fotka
Jeej, ake okruhle, 100 dni! doteraz sa mi to zdalo strasne daleko, ale ked to bude uz len dvojciferne cislo, to uz bude ine! :-D
Profilova fotka
Hura :-) uz to ide skopca o chvilu je to tu, uz sa aj zacinam tesit :-D
cauky: no tak sme tak uz len 100 dni?? :-. ale to bezi....akurat som teraz dorobila poslednu menovku...bola to fuska,ale dalsia vec vybavena... :-D
Profilova fotka
super moni, ty si sikulka! nam sa este stale upravuju pocty hosti, ale s menovkami by som uz mohla zacat, vsak? ;-) alebo minimalne s oznamkom, idem zajtra na Slovensko na tym padom tiez na .graficku konzultaciu. so sestrickou a mali by sme uz sfinalizovat graficku formu nasich oznamiek, aj celej stationery!
Profilova fotka
Ahojte, my máme svadbu 07.08.09, ale takú tému som tu nenašla tak sa pridám k vám:))
mrstrue:vitaj medzi nami, to budes mat svadbu v piatok?? a ako pokracujes s pripravami??
Profilova fotka
idem sa vam pochvalit, kocky, konecne mame zohnateho cukrara a je skvely, takze o starost menej.. juj, blizi sa nam to! ;-)
Profilova fotka
aj ja sa pridam k pochvaleniam ;-) boli sme tento vikend na Slovensku a za necele tri dni sme toho vybavili alebo ujasnili si predstavu celkovo :-N..... :-N :-) :-) a felinka tiez mame cukrarku (priamo z Marianky) a mame uz vybranu aj svadobnu tortu :-) a ta bude tiez v motive cipky :-) cukrovej cipky (o com som snivala, a prave si teta cukrarka zakupila vytlacky cipiek, tak sa nesmierne tesim) z coho sa najviac tesim je, ze mame podpisany dipenz aj zapisnicu o ziadosti na sobas :-) mame mierne zmenu v mieste sobasa... nakoniec to budeme mat vo farnosti mojich rodicov... v kostole priamo pri nasom venue na reception (par metrov odtial) a dokonca nam ponukli sobas vonku :-) :-) pod sirym nebom (je to na okraji lesa, a maju tam exterierovu kaplnku, tak preto) ako vy babule?
Profilova fotka
a tiez ku hore spominanemu logu, zacali sme ho so sestrou riesit, ale asi to bude dlhsi proces, kedze nam treba nakreslit panoramu (skyline) Brightonu a Bratislavy a coskoro nam uz bude treba davat tlacit oznamenia a dalej sme sa stretli s nasim veducim hudobnikom, a priblizne sa dohodli na hudbe :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?