08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
he he no ved prave, oni to prezivaju hadam viacej ako my! 8-)
Profilova fotka
tak to ano moja mama az plakala ked som si skusala moje saty :-)
no to mi hovor,moja mamina mala saty skor ako ja...tiez si ich kupila v Monsoon ked bola tu,teraz tam maju nadherne saty ze? x-)
ja tiez posielam mojej mamine linky na saty z monsoon :-D
Profilova fotka
babule pripajam sa do debaty, v tento tyzden tu mam maminu a vyrazame na nakupy! :-N
Profilova fotka
mame v plane spominany monsoon, debenhams, a lk bennet
baby kde ste :-D vidim ze ste tu spominali nakupy tak mna to caka so skoro svagrovcami uz tento vikend-dojdu nas pozriet resp. nakupovat tak dufam ze kupime oblek, koselu a mozno aj topanky... inak oznamka mam uz do detailov premyslene tak uz len vytlacit, vystrihnut,zocvaknut, nalepit, prilepit... :-D no bude s tym piplacka ale co uz ked som si take vymyslela, na buduci tyzden sa do toho dam...inak zacinam mat paniku ako to vsetko stihnem ked pojdem na 4 dni v juny domov, drahemu sa este zlomil zub takze este za zubarom treba ist a som este zvedava co vsetko sa mi uz k tomu aj tak nabitemu progarmu prida.. inak kamaratka ma uz objednala pred svadbou na kozmetiku, manikuru -budu gelove nechtiky a aj pedikuru, kadernicku este nemam lebo druha kamaratka akurat dnes rodi :-D tak to som ju nechcela otravovat, moj tata zacal vymyslat s cepcenim (!!!) ze by vedel zohnat tetusky v krojoch tak este to budeme musiet prehodnotit lebo sme sa chceli vyhnut vsetkym tymto tradiciam ale uz len koli nemu a anglicanom mozno ustupim...uvidime, neviem ci som to spominala aj tu ale mala som problem so stolickami - problem uspene vyrieseny=budu navliecky :-D (aj ked medzi nami za cenu pozicovneho za 1ks na sr mozete kupit 2ks na ebayi..len skoda ze moje stolicky su s opierkami a na ne nemaju ]-( )
Profilova fotka
stormie> uzite si nakupovanie s rodinkou, gratuklujem k oznamkam!! tak teba tata zenie do cepecenia? u nas v rodine boli zatial vsetky svadby doteraz maximalne nekovencne, ziadne ludove tradine veselice... ale kedze to mame tento rok spojenie dvoch kultur uvazujeme nad niakou tradicinou vsuvkou ;-) mne sa celkom paci taky ten obrovsky velky cipkovany cepiec, tak asi sa po niecom takom zacnem tiez obzerat.... len u nas je to v rodine naozaj tak, ze skor to bude akoze, co to je ze cepiec? ako to ze by niekto z rodiny tradicne zvyky pozadoval :-D
no u nas v rodine bude moja svadba prva svadba po asi 15 rokoch...naposledy sa vyavala sesternica a to bola teda svadba so vsetkym, 150 ludi ... neviem co to mojho tatu chytilo, asi ho len napadlo ze ma take kontakty alebo ze by sa mi to snazil nejako nenapadne vnutit? :-D ja by som sa pri tom asi strasne smiala aj ked to ma byt "vazna" situacia...predpokladam ze aj obrad mi bude smiesny...ja som musela zadrziavat smiech aj na maturitach, statniciach, proste mna taketo oficiality straaasne rozosmievaju,asi som divna :-D
Profilova fotka
Ahojte Baby ja sa ani nemam cim pochvalit lebo vsetko je uz zajednane dohodnute oznamenia rozdane este par ich musim poslat a hotovo..... Este riesim tiez otazku tradicii kedze spajame dve kultury tiez :-D ale neviem ktore vybrat ;-)
lu211: tisko zavidim... :-D
Profilova fotka
stormie: nieje co zavidiet celkom ma to organizovanie bavilo zvladla by som aj dalsiu svadbu :-D stormie chcem sa spitat ak si dobre pamatam mas svadbu v BA ake kvetinarstvo pouzivas na svoju svadobnu kyticu ak to nieje tajomstvo?
Článok sa načítava...
je to nasa skoro rodinna znama, robila kytice mojim ucitelom na maturitach, statniciach, nasi u nej davaju robit kytice na vsetky prilezitosti..sikovna pani, iba povies na aku prilezitost, do kolko korun prip. ze chces tam mat napr. ruze a ona vykuzli uuuplne zazraky :-D vsetci si vzdy pytali kontak..je to male zapadnute kvetinarstvo v petrzalke, v ovsisti pri cervenej poste, neviem ako sa vola ta ulica ale zistim a potom poslem do ip,
Profilova fotka
stormie> len tak do toho, lepsie sa zabavat ako plakat :-N, super ze mas takeho akcneho tatu :-) a to cepcenie je nahodou pestra vsuvka do programu, a anglicania sa urcite potesia :-) kolko mate nakoniec ludi na svadbe celkovo?
Profilova fotka
stormie: dakujem to by mi pomohlo lebo tie komercne kvetinarstva ma nebavia ten pristup hlavne myslia si ze ja im mam byt vdacna ze som sa na ne obratila :-| Slovensko sa este musi ucit ze zakaznika si treba zasluzit bohuzial :-(
nakoniec mame cca50 ludi, teda vsetci este nepotvrili ucast - ved este vlastne nikto nedostal oficialne pozvanku :-D ale na lodi maju podmienku minimlane 50 ludi inak si budu pytat za prenajom takze aj tak cela kalkulacia jedal a napojov bude robena pre 50 ludi lebo nas to vyjde menej ako napr. 45 hosti + prenajom...
Profilova fotka
stormie> my to mame tiez podobne, pokial zaplnime cely priestor (30 izieb) tak mame prenajom saly a vsetkych prinalezitych priestorov gratis, yay! niekedy sa rano prebudim a neviem sa uz dockat :-) vcera som si cez ebay zohnala nausnicky, ako something blue.. ako vyzeraju vase orientacne (alebo u niektorych sikovnych ;-) ) aj zaverecne pocty ludi, hm?
Profilova fotka
Ahojte no kedze my sme uz boli pozivat tak u nas sa to pohybuje okolo 65 ludi na dvach este cakame lebo sa im ma narodit babetko a nevedia ako to vsetko dopadne a su z Nemecka takze uvidime potom by nas bolo 67 :-D Chcem sa spitat mate aj deti na svadbe?? :-D
lu211: ja som to uz v inej teme pisala - povodne sme mali mat 3 a 11 rocne neterky mojho draheho (tie tam proste musia byt) ale nejako sa to cele zvrtlo a nakoniec tam bude okrem nich este asi 7 deti z toho 1mimco a jedno 1 rocne...tak som zvedava ako to dopadne...
Profilova fotka
lu211> pekne cislo :-) nam sa tiez celkovy pocet este ustaluje, vyzera to tak ze urcite prekrocime cislo 100!! Maximum kapacita je 120, tak zatial nepanikarim ako to zmestime :-. Ano lu, budeme mat na svadbe deti, sesternice a bratranci maju babatiek ojojoooj, aj snubencova sestra ma malu krasku. Hmmm, dokopy deti bude 10, vo vekovom rozpati 4 mesiace az 11 rokov. Rozmyslame s maminkou ze im vyrobime detsky kutik :-N
Profilova fotka
barborao: No my mame tiez deti pozehnane asi 7 ja tiez rozmyslam nad detskym kutikom nech sa maju s cim zabavit a ojednavam pre ne tiez niake sladkosti ....... :-D bude sranda .... :-D
Profilova fotka
lu211> bude, to teda bude... dokonca malinke 4 mesacne uvidim po prvy krat, kedze sa Elen narodila len pred 2 tyzdnami v Prahe :-N lu, este som sa chcela spytat, tvoj drahy je anglican alebo aka narodnost? riesite tiez dvojjazycnu svadbu?
Profilova fotka
Ahojte holky, aj ja som 08. 08. 2009!! Tak sa k vam pridavam a drzime si palce! ;-) My chystame mensiu svadbu, cca 40 ludi, z toho 3 deti, dost malinke, tak uvidime.. citam, ze niektore z vas uz maju oznamka.. juuj, musim si pohnut s pripravami, akosi som sa zabrzdila v poslednej dobe... teraz som len zacala uvazovat nad oznamkami, kyticou, kolacmi... panikaaaaa!! :-o :-D
Profilova fotka
felinka> vitaj medzi nami 8mickovymi :-) nad akymi oznamkami uvazujes?
Profilova fotka
felinka: Vitaj medzi nami a neboj este je casu :-)
Profilova fotka
barborao: moj drahy je Slovak (Madarskou narodnostou) ale tiez riesime dvojjazycnu svadbu lebo uz zijeme 6 rokov v zahranici takze nasi pozvany hostia su zceleho sveta kedze vela cestujeme ale uz sa tesim niektorych tak casto nevydame tak sa aspon vsetci stretneme........ :-) :-D
Profilova fotka
lu211> a ako s vinkom? uz mate dodavatela? (dobre si spominam ze sme sa u o tom rozpravali?) ja sa veru uz neviem dockat ako dorazime 2. Maja na Sllovensko :) budeme mat .wine tasting. a vyberieme biele a cerverne vinko na svadbu.... babule inak ako to riesite so champanskym? alebo bublinkovym? nechcem sa zachovat rozmaznane, ale .glass of bubbly. pre nas jednoznacne na uvod musi byt zo Champagne! No zabezpecime si to asi sami, lebo keby som mala s rodicmi diskutovat o cenach, tak sa daleko nedostaneme. Co uz stal sa zo mna milovnik bublinoveho moku z francuzka :-D
Profilova fotka
a po prvom zazracnom moku mame na plane Huberta de luxe. Myslim, ze to je celkom dobry kompromis. Vinecko bude z Moravskych sklepiku. Mnam! Baby nevsimajte si ma ja som len chytila .vino a sampanske. vlnu :-D asi to bude tym, ze sa pomaly chystam na zur dneska! pekny vikend vsetkym 080809 babulam!
barborao: no aj my sme rozmyslali nad "bublinkami z francuzska" podavane s jahodou ( ked to pisem citim sa ako posh anglicanka :-D ) ... ale neviem ci to bude niekto vediet ocenit, niezeby moji hostia boli nejky neznalci ale to asi musi byt veelky odbornik aby rozoznal De Luxe od praveho sampana ..alebo sa mylim?? ja vino nepijem tak teraz neviem, nechcem zbytocne vyhazdovat peniaze len "pre pocit"
barborao: no aj my budeme mat sampus najpr kazdy dostane pohar na terase a potom este pri stole k pripitku...tiez sme vselijako rozmyslali ako to spravit,lebo na sk prave sampanske je strasne drahe,ale nakoniec nam ho nastastie dovezu z nemecka kde je trochu lacnejsie kedze moj drahy tam ma rodinu a pridu k nam autom,tak super nam to vyslo...mne by nevadil aj nas sk de lux,ale drahy ani pocut!!tak nech si kupuje sampanske,ja som aj tak viac na vinko dobre cervene.. :-) potom porad nejake dobre vinka co sa daju kupit na sk,lebo tie aj my musime kupovat doma a nemam ani sajnu ake su tam dobre... :-|

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?