08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
Profilova fotka
ano moni aj ja beriem do priricnej batoziny, neviem vsak presne ake budu mat saty rozmer, ale snad to zbalim :-D
Profilova fotka
Oh baby, mna asi dneska roztrhne! vseobecne som si myslela ze to zvladam na vybornu ;-) No dneska to riadne vrie! pripravy na svadbu na dialku, zacinaju naberat grady...... bakalaraske studium Interierovej architektury mi riadne zabera na mozgove zavity :-D, a este k tomu mi chyba mi moj muz, teda snubenec :-N kedze je na sluzobke za oceanom a ako bonus tu dneska prsi! AAAAaaaa what a day! Poznate take dni? Nechcem Vam tu ale zufat :-D na druhej strane sa mi deju aj radosticky typu, dnes mi dosli boticky, teda sandalky svadobne, su prekrasne! Tak som sa v nich poprechadzala hore dole po byte a hned mi je lepsie. Nech sa ten moj drahy uz vrati, lebo docasnou slamenou snubenicou ma po par dnoch naozaj prestalo bavit a uz sa tesim ako budem zajtra v jeho naruci.. Aaaaaaaa
Profilova fotka
Barborao a ako daleko si s pripravami ja mam totiz pocit ze to nestiham uz len 4 mesiace idem sa stoho zblaznit :-(
Profilova fotka
lu211 ahoj, myslim ze som s nimi tak primerane na tom. salu, kostolik, ubytovanie pre vsetkych, plus vacsinu mojej garderoby :-D uz mame, teda to najhlavnejsie, tj. saty a topanocky uz mam objednane. Uz nam len treba vymysliet outfit pre draheho... mame to trosku rozhegane v tom, ze nase venue nie je klasicky 1, 2, 3, 4 or 5 star hotel... tym padom sluzby typu, bar catering, recepcia si riesime sami.. cize nenudim sa, to urcite nie :-) no mam po ruke moju naj najblizisiu sesternicku, ktora ma odnedavna zalozenu event agenturu, cize velke bremeno mi tam odpada.. fotografa (dokonca dvoch) mam zajednanych, kamera fixna cely den a vecer nebude, uhm, a hlavne: tak velmi sa uz tesim! uey! :-) Ako si daleko s pripravami ty? a neboj lu, neblazni ;-) ved mame este celych 4 mesiacov, a to je skoro 120 dni, alebo 122? ked sa kezdy den posunieme o krocik vpres s pripravami vsetko sa stihne.. a inak zvysne veci chceme doriesit ked budeme v Maji doma> odmerat si prstiky a dat robit obrucky, dat tlacit, oznamka, alebo minimalne sa dohodnut na ich finalnej forme a zverit tlac na moju super sestricku, ist na ochutnavku vineciek, :-) ale verim ze sa budu issues vynarat nove stale, no vacsinou su fakt prijemne, tj. Najnovsie zhanam saty ne reigter office wedding v UK, kedze mame mini uradnu svadbu v tu, tak to je ze the greatest excitement! Dalsie saty! jeho, ono sa to fakt blizi baby :-N
Profilova fotka
ahoj monikac> ako sa dari tebe?
Profilova fotka
barborao: Dakujem za odpoved nase pripravi su uz na dobrej ceste konecne problem bol ze sme sa dlho rozhodovali kde bude svadobna hostina ..... ale nakoniec sme sa dohodli :-) saty uz mam aj popolnocne konecne dorazili po 4 mes. topanky si neviem vybrat ale mam este cas....... drahemu sme zajednali oblek agenturu na vyzdobu som tiez uz nasla a dufam ze dobru fotograf zajednany VIdeo na tom este pracujeme Oznamka sa tlacia lebo ich musime rozoslat skorej pretoze polka nasich pozvanych hosti je rozlietana po svete. Mame toho dost ale stale mam pocit ze ten cas ide strasne rychlo uz zachvilu je April
lu211: a kde budete mat hostinu? vidim ze si z ba.. baby ja som vcera kupila letenky na jun, ideme dovybavovat posledne veci - dohodnut menu-uz musim zacat rozmyslat, obrucky by mali byt uz dovtedy hotove tak ich vyskusame :-) stretnutie s kadernickou, kvetinarkou + dohodnut sa na vyzdobe, cukrarka..dovtedy dufam ze uz budeme mat hotove oznamka a pozvanky tak ich rovno roznesieme - tych co chceme na hostinu chceme pozyvat osobne..uff tak to by malo byt uz teda vsetko..dufam ze za 4 dni to zvladneme
Profilova fotka
stormie: Hostinu mame v Hoteli Carlton a obrat v primacialnom palaci A ty? vidim ze tiez uz doladujete posledne veci........na 4 dni mas toho dost
lu211: :-) som si spomenula ze ved v inej teme si pisala ze to mate v primacialnom o 14 mi o 16 :-) no 4 dni nie je vela - kadernicke dam par hodin, kvetinarka mi bude so svojou kamaratkou robit vyzdobu a im maximalne doverujem tak im poviem len nejaku hrubu predstavu - farbu :-) a zvysok necham na nich (potom mi poslu zoznam veci co mam nakupit lebo tu ma to vyjde menej), svadobnu kyticu chcem mat z kalii ale necham to na nu ako mi to naviaze - pripadne mi mozno vymysli este nieco lepsie = su to strasne kreativne zenske a kazdy co od nich videl len obycajnu kyticu bol nadseny a hned si pytal kontakt tak sa tesim cim ma prekvapia :-) este sa tesim ze uvidim priestor kde bude hostina - som to videla zatial len na obrazkoch a aj tak sa to cele teraz rekonstruuje ale v juny by to malo byt uz hotove..hlavny problem bude menu...uz teraz si nad tym lamem hlavu ale stale mam cas nejake 2 mesiace tak dufam ze ma osvieti a vymyslim nieco orginalne a hlavne super a takisto svadobna torta...s kolacikmi si hlavu nejako nelamem, top sa iba dohodnem s cukrarkou kolko na hlavu a hotovo, no a pozvanky budeme rozdavat osobne ale aj tak so vsetkymi ktorych chceme pozvat by sme sa stretli lebo su to kamarati atd. a vzdy ked sme doma tak sa s nimi vidime takze to nebude problem..
Profilova fotka
:-) stormie: A kde mate hostinu? Menu mi robilo tiez trocha problemi ale zvladli sme to po rozhovore zo sefkucharom sme konecne uz vybrali co chceme........ Ja uz som tiez vyriesila vyzdobu necham to na agentura a ked to nebude dobre smola pre mna. Buhuzial nic ine mi neostava kedze si vsetko zabezpecujem sama. Dnes som sa potesila konecne dorazili moje popolnocne saty ......... su nadherne uz mi ich musia len skratit a troska zuzit a mam ich doma. :-D
lu211: hostina bude na botely gracia takze sa len prejdeme, nebudem zabezpecovat ani ziaden odvoz od primacialneho na hostinu, aj tak do stareho mesta auta nemozu..daj sem foto popolnocnych, chceme vidiet :-)
Profilova fotka
stormie: foto mam v pripravnom albume .... mi tiez nemame ziadny odvoz len sa prejdeme tak sa mozno aj strtneme nemame hostiny tak daleko len par metrov od seba to je ale nahoda........ :-D
Článok sa načítava...
Ahojte dievcata, vyzera to tak ze na poslednu chvilu idem menit celu svadbu :-| . S drahym sme sa rozhodli ze namiesto toho aby sme tahali 60-70 ludi zo spain na slovensku, tak radsej pozveme iba najblizsiu rodinu a pre tych ostatnych spravime taku nejaku recepciu v spain. Tym padom musim zrusit vsetko co som uz mala zorganizovane lebo teraz name ten hotel bude velmi velky .... Baby a to som si myslela ze uz mam vsetko vybavene :-D !
luciita: keby tu bol placuci smailik tak ti ich poslem rovno troch...to preco ste sa tak rozhodli?? par mesiacov pred svadbou?? vsak pises ze uz mate vsetko vybavene..
Profilova fotka
luciita: to mi je luto......... :-( a neda sa stym este nieco spravot???
Profilova fotka
luciita> ah moja, tak ta caka trosku vyzva =-) , ako preorganizovat veci vopred zorganizovane.. no na druhej strane vsak budete mat dve oslavy, co je uzasne, si predlzite svadobny den na dva a mozno aj viac dni :-N tiez ma napadlo, ze oficilane veci sa vam nemenia, dokumenty, pripravy na manzelstvo, saty, fotograf, kamera.. to uz vsetko mas, cize to ti zostava,.,.. a super je ze ti odpadnu starosti s 3- jazycnou svadbou ako napr tlmocnici, preprava vsetkych spanielskych hosti z letiska atd.. a s priestormi, to by malo by ok, ved mensia miestnost sa hlada lahsie ako vacsia, to urcite :-) ako to vlastne mate s kostolikom? to sa vam nemeni, ci? kedy sa chystate najblizsie na Slovensko, hm?
Viete co baby? ja sa aj tesim, lebo menej ludi, menej starosti! A co ma potesilo, volala som do Beladic a maju volny termin!!!! Je to tam ideal, cenovo podobne ako som to mala, akurat ze musim preorganizovat kostol, ale to sa spravi! Stormie, vies 60-70 spanielov disorganizovanych obhanat po celom slovensku alebo ti polovica tyzden vopred da vediet ze nemuzu prist a vsetko uz budem zaplatene :-N , proste to bude takto lepsie. barborao-mas pravdu vsetky podstatne veci ostavaju, 3jazycna svadba tiez. V sobotu letim domov tak skocim za fararom a uvidim co sa bude dat zariadit...
Profilova fotka
V Beladiciach to budete mat krasne :-) drzim palce! a lucii nemali ludia uz dopredu letenky?
praveze nemali, to len teraz riesia
luciita: no tak nakoniec mas salu aku si chcela a to je super ...tam to budes mat teda pekne.... x-) a ja sa musim pochvalit lebo um mame obrucky hoteve a su krasne take ake sme si prestavovali.....a takteiz sme vcera zaplatili zalohu na nas honeymoon... :-D tak uz sa teraz tesim... ako inac pokracujete v pripravach?
to je super monikac! my by sme mali mat obrucky hotove okolo maja tiez us sa neviem dockat.
Profilova fotka
luciita> tak to mate dobre, bo keby uz letenky mali, to by bolo komplikovanejsie, tak je super.. monikac> parada ze uz mate obrucky, jej! my si este len ideme dat merat prstiky a konzultovat prstene zaciatkom maja na slovensku. a uz ich mate aj doma, hm? babule, som vytvorila novy album s pripravami, mam tam aj topanocky, co vravite? rozmyslam stale aj nad alternativou tj. nad druhymi topankami, lebo tie sandalky su az prilis volne.. ako idu pripravy? ja mam hudbu viacmenej doriesenu, stale uvazujem nad tym, ci mat aj ludovy subor na 'odcepcenie', bolo by to pekna podivana pre hosti, no moja rodina nie je absolutne .tradicna... tak vaham..
barborao: ja som rozmyslala aj nad druhymi topankami ale neviem co na to povedia moje saty...myslim tym ze dlzka bude upravena na topanky s opatkom a ked sa potom prezujem aby som saty netahala pozemi...asi sa poradim v salone a potom uvidim
barborao: ano doma,ale na sk,takze sme ich videli len cez kameru,ale vyzeraju krasne take ligotave... x-) a ja si tiez kupujem druhe topanky na prezutie,bude tak isty opatok,len tie druhe budu mat otvoreny spic a aj patu... :-)
Profilova fotka
stormie a monikac> baby, asi je dobre zanechat rovnaku vysku podpatku pri oboch paroch crieviciek, presne, aby nam saty nebol prilis dlhe, alebo prilis kratke.. Aku mate vysoky podpatok? Ja som sa strednu vysku cize 5-7 cm, ak by to bolo viac, asi by mi moje klenby nevydrzali.. Uz sa neviem dockat na vyzdvihnutie si siat! Babule, inak uz je u nas rozhodnute! Neviem ci som Vam skorej spominala, ze uvazujeme nas .secret wedding. cize civilnym obradom tu v UK, 2 tyzdne pred nasim cirkevnym sobasom na Slovensku. .Civilne. sa vezmeme v UK, v Devone, v prekrasnom mestecku pri mori, kde byva mama mojho snubenca, pojdeme sa prejst na plaz a nasa prva mini svadba bude v domceku a v zahrade odkial je vyhlad na more. Cize budeme mat sice anglicku, ale stale to bude .beach wedding. Juj som z toho uplne nadsena ako to vyslo. Dneska som rezervovala datum aj cas! ueeej!
barborao: tak devon je nadherny, super ste si to vymysleli :-D to tam nebudu ani tvoji rodicia??
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte Baby.... Dlho som tu nebola ako Vam idu pripravi? Uz sa to krati.... :-) Mi sme sa akurat vartili zo Slovenska, objednali sme si obrucky konecne, :-D oznamenia uz mame hotove cukrar vybaveny a vlaste vsetko uz mame zariadene este sa musim vratit na par dni vyzdvihnut si OP a moze sa ist na svadbu. :-D
lu211: tak to ti gratulujem ze uz vsetko mas :-) ja som akurat dnes rozmyslala nad oznameniami, kopla ma nejaka muza a myslim ze sa mi celkom podarili, drahy bol nadseny :-) este nie su vytlacene ale to nam bude robit kamarat (odfotim a dam do albumu), okrem toho som sa vazne zacala zaoberat vyzdobou - aj ked o par prispevkov vyssie som pisala ze kvetinarke a jej kamaratke max doverujem - tak tam kde bude hostina maju dooost hrozne stolicky (vid album)-teda vzhladom na to ze to je terasa na lodi tak tam uplne zapadaju ale to fakt neviem ako si s nimi poradia (stolicky maju opierky na ruky takze navlecky sa pouzit nedaju)...za 2 tyzdne dojde skoro svagor s rodinou na nakupy - potrebuje oblek tak dufam ze aj draheho dokopem aby si aj on nejaky kupil, alebo aspon koselu a topanky..
Profilova fotka
stormie : okrem toho zeby som asi na ne kupila bielo satenove-cervene organzove stuhy ako na navleky asi by som kupila biele stuzky a obmotala ich kolo noziek a operadiel... ak nemas na ne navleky..... ale podla mna vobec nie su take strasne.... bude toho mozno vela co sa tya nakupu stuziek ale kup take tie plastove cos a davaju do kvetov ako stuhy... dufam ze som sa vyjadrila dobre :-D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?