Menu Forum

08.08.2009

(zamknutá)
23. dec 2009
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
Registrovala sa 12. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 701 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
Registrovala sa 12. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 701 príspevkov. Má 3 priateľov.
 tak baby k tomu "save the date" vsetci koho tam chceme mat o datume vedia uz dobre dlho, v podstate od nasich zasnub co je uz vyse roka ale aj tak som zvedava komu do toho "nieco dojde" a nebude sa moc zucastnit a uz teraz mame par ludi o ktorych nevieme ci vobec dojdu-aj ked mi ich tam chceme, pripadne ci dojdu aj s partnermi takze mam dost problem ze pre kolko ludi vlastne objednat jedlo a pripravit stoly...
4. mar 2009 o 19:37  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
zelnikova
1
Registrovala sa 3. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 226 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
zelnikova
1
Registrovala sa 3. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 226 príspevkov. Okres Bratislava.
 stormie: presne to mam aj ja na mysli, pride mi to take zvlastne, ak niekto o nasej svadbe vie uz pol roka dopredu a nie je schopny si na nu spravit cas... hm... tiez sa potom veselo organizuje, ked vlastne nevies pre kolko ludi...
5. mar 2009 o 08:03  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
barborao (32 r.)
6
Registrovala sa 2. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 450 príspevkov a 4 albumy. Má 26 priateľov. Bahrajn.
  • Svadba bola 8. augusta 2009
    V Marianke, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
barborao (32 r.)
6
Registrovala sa 2. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 450 príspevkov a 4 albumy. Má 26 priateľov. Bahrajn.
 kazdeho je osobna vec ci sa cez nase svadby vyberu na dovolenku ci nie emoticon , ako vravim nam sa to stalo s jednych z mojich strykov, a to sme im fakt dali vediet dopredu.....
hlavne pre mna je, ze sa objavi nasa blizka rodinka a kamarati, a ak nebudu chybat ti, tak budeme stastni, koniec koncou nam to celkom aj pomoze, ze sa nam redukuju pocty, nechcem nasu svadbu brat len tak numericky, ale je to tak> minus 4 ludia emoticon

a inak babule kedze sa uz bavime o dovolenkach (ci ja som to priniesla do temy??) ake mate plany co sa tyka honemoon? lebo ja mam novinku! a taka som z toho vytesena ze az!! emoticon vcera sme si kupili letenky do Thajska, tak sa tesiiiiiim, vizia, ze si po zdlhavych pripravac a mojom ukonceni skoly oddychneme je uzasnaaa! emoticon emoticon
5. mar 2009 o 10:21  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
luciita
Registrovala sa 25. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 176 príspevkov. Veľká Británia.
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
luciita
Registrovala sa 25. septembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 176 príspevkov. Veľká Británia.
    okres Banská Bystrica
 Caute baby, ja mam taky isty problem s hostami z UK. Najprv jasne pridu a teraz zrazu, letenka prilis draha, hotel drahy vsetko drahe a to este nerataju s tym ze sa patri aj nejaky svadobny dar! Ale vlastne ja to chapem, ked si vezmete ze letenka je okolo £150 pre dvoch + hotel dakych £200 tak to maju tyzden niekde pri mori emoticon .No co uz....
Inac ten honeymoon emoticon momentalne ideme do mexika-riviera maya, ale ta nasa destinacia sa meni kazde 2 tyzdne....
No a budeme si na to musiet pockat az do novembra emoticon
5. mar 2009 o 12:29  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
barborao (32 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
barborao (32 r.)
6
 Me xiko, wau tak to mate super, bo sa tam tvoj drahy paradne dorozumie emoticon po spanielsky emoticon Nie ako my v Thajsku, budeme sa vela usmievat a vsetko snad dopadne dobre emoticon thai ludia su vraj najusmievavejsi a velmi pohostinny narod emoticon , emoticon
Luciita inak kedy sa chystas najblizsie na Slovensko? Ako pokracujes v pripravach?
5. mar 2009 o 14:49  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
zelnikova
1
fotoportrét
fotoportrét
zelnikova
1
 Wow, Mexiko a Thajsko, super emoticon hned by som brala. Ja som chcela tiez nieco exoticke - Laos alebo Vietnam alebo Kambozdu, ale buduci manzelik by radsej po Europe brazdil, tak asi Provensalsko a Toskansko emoticon
5. mar 2009 o 15:03  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
 mi mame vysnivanu kubu ale v auguste tam nie je sezonna takze nasa prva svadobna cesta bude na morave na rodinnej chate mojho draheho a kubu odkaldame na jesen...
5. mar 2009 o 20:38  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
 baby tak dobra sprava - nasi boli dnes zaplatit zalohu emoticon tazke hostina bude na boteli gracia,cele horne poschodie je terasa so strechou, je tam krasny vyhlad na bratislavsky hrad a momentalne je zavrety lebo ho budu 2 mesiace rekonstruovat takze budeme v novom emoticon sme nadseni a v podstate aj radi ze tie priestory predtym nevysli - botel je blizko obradnej siene, asi 5 minut chodze, je to aj s ubytovanim, je to orginalne a budeme aj na vzduchu - proste vsetko co sme chceli mame v jednom, pani prevadzkarka velmi prijemna a vieme sa dohodnut na vsetkom...by ste neverili ako straaaasne sa tesim emoticon emoticon emoticon
5. mar 2009 o 21:40  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
zelnikova
1
fotoportrét
fotoportrét
zelnikova
1
 stormie: tak gratulujem, ze sa konecne podarilo najst priestor. Na Gracii to budete urcite mat krasne a originalne. Urcite ti odpadol kamen zo srdca emoticon
6. mar 2009 o 08:10  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
barborao (32 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
barborao (32 r.)
6
 zelnikova> tak to budete mat v prekrasnych regionoch!! a o uzasnom vinku, jedle a vonach, romantickee emoticon
stormie> gratulujem! lokalita je fakt uzasna! na Dunaji, jeej!
6. mar 2009 o 13:33  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
luciita
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
luciita
    okres Banská Bystrica
 stormie, aj ja gratulujem, ako sa vravi vsetko zle je na nieco dobre , no nie? emoticon
barborao, ked mam pravdu povedat tak to ze sa dorozumie mi pojde skor na nervy emoticon, no a v Thajsku kazdy rozprava po anglicky, takze to bude urcite super! emoticon Domov sa chystam 04/04 na tyzden a potom este v polke maja aj s drahym, lebo treba podpisat papiere na matrike a kupila som spiatocne letenky za £6!!! No tak nelet za taku cenu emoticon
6. mar 2009 o 14:05  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
 dakujem emoticon tesim sa ako mala este aj dnes..
luciita: mi sem kupili spiatocne letenky za 10eur pre celu rodinu mojho nastavjuceho svagra,na konci aprila dojdu na nakupy lebo jemu treba oblek, svagrovej saty, topanky...nieco pre neterky emoticonniekto chytil paniku z nasej svadby emoticon
a inak dnes som si kupila topanocky ale neviem nejako stiahnut foto z netu tak ked dodju nafotim a pochvalim sa ulovkom - su krasnucke emoticon
6. mar 2009 o 23:15  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
barborao (32 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
barborao (32 r.)
6
 babule, to mate vymakane ceny leteniek, sometimes I wish I lived in middlands emoticon , lebo tu od nas z down the south z gatwicku alebo heathrowu moc akcioveho nelieta emoticon

stormie, uploadni topanky, radi uvidime, kupovala si cez net? a cez ebay, ci amazon, hm? Ja stale meditujem na topanockami, bola som skusat viacere, zatial uvidim, bo chcem aby sa mi hodili k satickam, tak snazim sa najst navhodnejsiu a najvkusnejsiu kombinaciu emoticon totalne ma dostali christian loubotin.ky, no fakt nie som prastena dat za topanky viac ako za saty! ale su fakt nadherne!!! tak topanky nechavam otvorene.. teda zatial emoticon

a inak som opat trosku dnes postupila v pripravach! mam isteho fotografa!! na zdokumentovanie celeho dna, jej! tak mi odlahlo, lebo som to fakt nechcela nechat len na bratranca a braceka, (aj ked oni nas teda myslim ze budu cvakat tiez emoticon ) som uplne nadsena! Este k tomu vie aj vymakane po anglicky, takze interakcia s celou svadobnou drzinou bude zarucena, pozname sa osobne a je to charakter! ueeey!
mala som trosku obavy ako to dopadne s dokumentaciou nasho dna, ale teraz mi uplne odlahlo...

ako sa dari vam? ako vikendujete? mna normalne chytilo jarne upratovanie emoticon
7. mar 2009 o 16:20  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
monikac
3
Registrovala sa 21. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1671 príspevkov. Má 16 priateľov. Scotland, okres Žilina.
    Zilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
monikac
3
Registrovala sa 21. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1671 príspevkov. Má 16 priateľov. Scotland, okres Žilina.
    Zilina, okres Žilina
 barborao: cauky no tak gratulujem k dalsiemu postupu... emoticon urcite ti odlahlo,ze dalsia vec z krku ze ano?

no chrisitan louboutin ma nadherne topanky,ale ta cena....no ozaj trosku predrazene emoticon aj mne by sa lutilo na svadobne tak tolko penazi ked clovek vie,ze ich uz nevyuzije tak vela lebo su biele... emoticon

no a vies,ze to upratovanie chytilo aj mna?uz mam skoro vsetko vylestene,este spare room by som mala upratat,lebo vyzera to tam ako moj satnik,ale moc sa mi do fotho nechce,tak rozmyslam,ze tam asi len zavriem dvere a hotovo.. emoticon emoticon
7. mar 2009 o 16:30  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
 barborao: gratulujem k dalsiemu kroku k dokonalemu dnu d emoticon topanky som kupovala cez zlaty dobry ebay emoticon nechcela som biele,pripominaju mi tie plastove co sme davali barbinam emoticon tak som hladala strieborne (a aj z praktickeho hladiska su lepsie, daju sa este vyuzit)ale drahy sa bal ze by na mne "kricali" tak som zvolila zlatu strednu cestu, povodne som len hladala inspiraciu ale tymto som proste neodolala, mali by dorazit do 3 pracovnych dni...

ja o upratovani ani neuvazujem,momentalne sa staram o moju choru polovicku, uz ho mam v posteli 3 a nejako sa to nelepsi..
7. mar 2009 o 17:14  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
monikac
3
    Zilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
monikac
3
    Zilina, okres Žilina
 stormie: super tak sem potom hod obrazok,aj mne sa pacia strieborne svadobne... emoticon
no teraz je take prechodne pocasie akurat stvorene na chorobu...ale aspom ma doma dobru zdravotnu sestricku.. emoticon
7. mar 2009 o 17:18  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
luciita
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
luciita
    okres Banská Bystrica
 Ahojte nevesticky emoticon . Vsetkym gratulujem k postupu a skore uzdravenie pre tvoju polovicku stormie! Ja sa musim pochvalit ze uz mam certifikaaaat do kostola, juchuuuu emoticon . Baby uz som oficialne vyskolena na manzelstvo emoticon .
9. mar 2009 o 09:53  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
 luciita dakujem emoticon polovicka je uz zrava ako rybka, dnes uz aj vysaval a co je hlavne - dnes mi dosli moje svadobne boticky emoticon emoticon emoticon drahemu sa straaasne pacia, idem vlozit foto
9. mar 2009 o 20:20  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
 tak foto az zajtra emoticon nejde mi poriadne nafotit, potrebujem denne svetlo
9. mar 2009 o 20:53  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
linduss
Registrovala sa 1. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
linduss
Registrovala sa 1. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 52 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Kokso baby, ja mam toho planovania a vybavovania uz fakt ze dost...sice mame uz vacsinu dolezitych veci vybavenu, ale aj tak este chybaju dalsie....nejaka som z toho uz unavena. emoticon
9. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
zelnikova
1
fotoportrét
fotoportrét
zelnikova
1
 stormie: som zvedava na foto boticiek. Moje by tiez uz mali coskoro dorazit, tak sa len strachujem ci budu dobre.
linduss: uplne ta chapem, ja ked odskrtnem jednu vec na zozname, tak tam nejako skoci dalsia emoticon ale ved nejako to dobojujeme emoticon
10. mar 2009 o 08:10  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
 baby foto mam uz v albume, bola to riadna fuska - su leskele, trblietave a este vzorkovane a nafotiti to aby to vyzeralo ako v skutocnosti... drahy sa na mne iba smial ze dokazem pol hodinu fotit svadobne topanky aby som ich ukazala na nete..
10. mar 2009 o 18:06  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
luciita
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
luciita
    okres Banská Bystrica
 ahoj stormie, topanocky su naozaj krasne, ako pre popolusku emoticon . ja oblecenie zatial neriesim, aj tak sa mi paci kazdy tyzden nieco ine emoticon
10. mar 2009 o 18:13  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
 luciita: dakujem emoticon ja som to radsej nenechavala na poslednu chvilu takze celenky mam uz dve-a neviem ktoru pouzijem a mam vybratu uz aj tretiu - takze dilema...a tie topanky sa zapacili aj drahemu a povedal ze za tu cenu si ich mozem kupit a ked si najdem ine a krajsie tak nevadi...no vy by ste si nekupili len tak jedny topanky ked vam ich zaplati vasa polovicka?? emoticon
10. mar 2009 o 18:35  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
chilli (39 r.)
4
Registrovala sa 21. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 97 príspevkov a 3 albumy. Má 16 priateľov. Okres Poprad.
    Kostolik v Luins, aperitiv a vecera na zamku v Coppet (Svajciarsko), Švajčiarsko
fotoportrét
fotoportrét
chilli (39 r.)
4
Registrovala sa 21. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 97 príspevkov a 3 albumy. Má 16 priateľov. Okres Poprad.
    Kostolik v Luins, aperitiv a vecera na zamku v Coppet (Svajciarsko), Švajčiarsko
 Kocky to sa tak obcas dobre cita...... emoticon

stormie: topanocky su krasnucke.....

ked ste tu tak spominali pozvanych , ja som hosti upozornila na datum vo februari minuleho roku cize rok a pol pred svadbou a pomaly sa mi dostavaju spravy spat , ze na svadbu nepridu,..... ja to mam sice naopak , mne slovaci maju prist do svajciarska...ale mrzi ma , ked mi dali vediet, ze nepridu ,ze cast volna si vybrali na lyzovacku , cast na leto na dovolenkua teda uz nemaju volno na moju svadbu..... to ma teda zabolelo , hlavne ked som im napisala ze svadba bude vtedy a vtedy tak nech si nic neplanuju... emoticon ale co uz zacalo som sa na to pozitivne pozerat a hovorim si "a.... o 200chf menej investicii" emoticon ....ja som napr.hostom aj povedala , ze dary nechcem pre mna bude najkrajsim darom ked pridu a napr. ak ma niekto kupovat 3000sk drahy dar tak tolko ho asi vyjde cesta sem....

no a kedze rezervaciu sme spravili hned po zasnubach ...viem tiez ze pre nasho cloveka co nam robi jest je dolezite ze mu povieme 3ci 4 dni dopredu kolko ludi pride a platiti budeme za tolkych....

z druhej strany co sa tyka priprav garderoba je takmer kompletna "MOJA" , moj fesak vyberat bol no este nic nekupil......

ale co sa tyka papierovaciek zo slovenska mam uz vsetko vybavene uz mi chybaju len papiere svajciarske ....

a veru ja by som kupila bar co co mi polovicka kupi, no teraz som vtazkom procese prehovarania aby mi kupil taku obrucku aku ja chcem emoticon
10. mar 2009 o 18:51  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
barborao (32 r.)
6
fotoportrét
fotoportrét
barborao (32 r.)
6
 stormie>
krasne crievicky emoticon vsimla som si ze maju kvalitny silny opatok (teda tak to vyzera na fotke emoticon ) ja mam vzdy ked si niake vysnivam tak sa mi zdaju s nie dost silnymi opatkami, alebo priserne drahee (myslim teraz tie Loubotinky emoticon )

ja tiez cakam s nakupmi doplnkov a drobnosticiek, pride mi mamina o par tyzdnov tak chcem ist pozriet s nou a taktiez sestra, rada mam pri sebe niekho blizkeho, najma ked sa jedna o svadbu, a taktiez, som objavila, tu na MS jednu byvalu kolegynu, tiez byva v Brightonea vydava sa v Juni, tak mame dohodnute spolocne nakupy uuuey!

prajem krasne pripravy vsetkym 080809 babulam, a ja teraz letim si zabehat. pa
10. mar 2009 o 19:21  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
linduss
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
linduss
  • Nevie kedy bude svadba
 stormie: xixi uz pozeras tretiu celenku? tak to drahy uz bude fakt prskat od smiechu...ale topanocky si vybrala pekne, su slavnostne....ja som nasla v madarsku uz davnejsie jedny vagabond boticky a su velmi pohodlne...tiez som sa vytesovala.

zelnikova: sak to, ze jedno za druhym a uz myslim na tretie...a to, ze furt som v tom, ze nieco treba....ale tento vikend bol plodny - v hoteli sme doriesili menu a dalsie podrobnosti, zoznamili sme nasich rodicov a mali sme stretko s cukrarom/pekarom. momentalne sa zaoberam takym prkotinkami, ako su ozdoby a pierka, ostatnemu davam teraz chvilu volno...
10. mar 2009 o 21:39  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
fotoportrét
fotoportrét
stormie
1
 chilli: no ja musim uz coskoro nahlasit ubytko pre hosti kedze svadba je v lete t.j. sezona pre hotely...pozerala som lety a moja predstava bola ze v piatok dojdu a v nedelu odletia takze ziadne vyberanie dovolenky a platenie ubytka na niekolko noci...ale samozrejme nikto tak nelieta takze mozu dojst vo stvrtok a odist v utorok co asi nikto z nich nebude nadseni tak som zvedava...mi takisto dary nechceme a keby nam nikto nedal ani korunu (euro emoticon ) tak nam to vadit nebude, nam fakt staci ze tam budu ale zase na druhej strane chapem ze zaplatit letenku (cca £70 ak bude nejaka akcia) + ubytko (cca odhad £20*5=£100)+ vybrat "zbytocne" niekolko dni dovolenky...a trcat v neznamom mieste...

linduss: no veru tretiu emoticon na tej foto v albume to nie je az tak vidno ale na satach mam pod prsiami taku krajku-cipku ci co to je a ona je taka cik-cakova = mriezkova (no dufam ze chapes co myslim) a zohnat celenku,nie korunku, ktora by sa k tomu hodila bolo dost umenie, vacsina su kvetinkove atd...takze hned prvu co som nasla som kupila, potom dalsia - ze ved nech sa mozem rozhodnut prip.nech sa kadernicka rozhodne a teraz som nasla tretiu a ta sa mi zda najvhodnejsia emoticon ale obe stali cca £10 (zlaty dobty ebay) a po svadbe to aj tak dam na bazar...
10. mar 2009 o 23:47  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
linduss
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
linduss
  • Nevie kedy bude svadba
 stormie: no jo, keď je to za pár šupiek, tak prečo nie...ja do vlasov takéto čačky nechcem, takže mám o starosť menej emoticon
11. mar 2009 o 09:15  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
zelnikova
1
fotoportrét
fotoportrét
zelnikova
1
 linduss: tak to si mala ozaj pldony vikend. A co zoznamovanie rodicov? Ako dopadlo? emoticon
stormie: boticky su nadherne. A ked drahy ponuka este aj dalsie, tak to je super. A o celenkach a veciach do vlasov mi hovor, ja by som furt len cosi take kupovala a to sa stale neviem rozhodnut ci kvet, ozdoba, zavoj alebo co emoticon
11. mar 2009 o 09:51  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.