08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
Profilova fotka
linduss> viem, ze bratrancovi trvalo dlhe roky kym sa vypracoval na tu kvalitu akou foti dnes, a stale je co rozvijat, tak ides na to spravne, kazdy si musi najst svoj vlastny styl a techniku ;-) akym fotakom inak fotis? gratulujem k satam!! :-) Je to fakt uzasny pocit mat ich zajednane, vsak? ja sa uz neviem dockat ked ich budem mat doma x-) a moj drahy ich inak nebude vidiet az dokym ma neuvidi pred oltarom! vyzdvihujem si ich totiz 27 Juna a 28 Juna hned letia so mnou na Slovensko! :-D a inak myslim ze tento rok naozaj prevlada trend klasicky strih a kvalitny material! teda ja som sa urcite riadila tymi parametrami! klasika a kvalita :-)
zdravim vas baby :-) som sa prave vratila z lyzovacky a stredu letim zase spat tak mam par dni na vybavenie veci, uvidim co sa zadari, potom vam dam samozrejme vediet ale najdolezitejsia je pre mna teraz miestnost na hostinu..
Profilova fotka
barborao - fotim na canon D40 s roznymi objektivmi. je to uzasne oproti kompaktnym fotakom, ta kvalita je neskutocna....aj ked kompakty rada vyuzivam kvoli rozmerom. takze kombinacia :) a dakujem, ja sa vytesujem tiez. no klasika veru aj u mna a hlavne nech tie saty vyzeraju kvalitne, to ja by som nebola schopna si dat na seba "lacno" vyzerajuce saty - nehovorim teraz o cene pozicovneho/kupnej cene, proste niektore saty aj ked su drahe, posobia lacno. takze tak. drahy nevedel vydrzat, tak videl nejake minifoto v mobile, povedal, ze pekne, ale ze nech tetovacky nezakryvam, tak uvidim este. asi na obrad niecim prekryjem a inak necham tak. stormie - vitaj spat do debaty :) a ako vlastne pokracujes s miestnostou, mas nejake tipy?
linduss:mam nejake typy tak skusim pobehat ale typ cislo 1 mozem vidiet az v stredu- je to po znamosti a je to taka zlata rezerva, nikdy som tam nebola, budova zvonku vyzera hrozne ale vsetci mi hovoria ze vnutri to je super a je to aj s ubytkom tak este lepsie takze som zvedava, vyzdobu a kvety mi budu robit zname a to ma este cas dohadovat nejake detaily a da sa to aj cez mail a aj vyzdoba bude zavisiet od priestoru,este dam stretko s kamaratkou zlanickou a uz asi objedname obrucky - sme sa konecne zhodli tak rychlo kym si to nerozmyslime :-), skocim za fotografkou dohodnut nejake detaily a ak stihnem tak este za kadernicko-vizazistkou na nejaku skusku, este treba nejaku cukrarku ale aj to sa uz nieco crta tak uvidim...takze v s pripravami som na tom myslim celkom dobre linduss a aj mi chceme vidiet foto!!! :-)
Profilova fotka
no drzim palce, aby si to vsetko zvladala, je toho hodne a je to unavne... tie prstene chceme uz aj my ako dalsi "krok" vybavit, na jednom type sme sa ako tak zhodli,tak uz len najst zlatnika, ktory nam ich pripravi. no a inak zopar fotiek mam na linduss.rajce.net - su tam z prace, zo sukromia, ale hlavne mrte mrte psov, moje hobby.. :) no a dalsia vasen je tu http://www.facebook.com/album.php?aid...
Ahojte baby. Musim sa pochvalit ze uz mame jedno sedenie predmanzelskeho kurzu za seboooooouuuu! Boli sme vcera, trvalo to 3.5 hodiny, ale celkom rychlo to ubehlo. Vyplnovali sme rozne dotazniky ako dobre pozname svojho partnera a podobne veci. Mal to s nami velmi prijemny par - byvali ucitelia, proste bolo to celkom putave. No a za 2 tyzdne mame este jedno sedenie a tam by sme mali dostat certifikat x-) .
Profilova fotka
To su uzasne spravy Luciita, tesim sa s Vami :-) .. Nam zacina prve stretnutie na fare v tento stvrtok, tak sa uz nevieme dockat :-N
Drzim palceky aj ja vam barborao! ;-)
Profilova fotka
luciita> dakujeme :-) stormie> drzime palce nech toho co najviac stihnes a +++ uzivaj si Slovenskooo ;-) ja uz sa neviem dockat, moja najblizsia navsetva je az v Maji, :-| aj by som sla skorej, ale moj drahy ze, pojdeme az ked budeme mat presne vsetky dokumnety povybavovane, aby sme nemuseli lietat hore dole, ((((aj ked teraz ma aerlingus.com z Lon Gatwick do Viedne vybornu akciu!! letenky za 9.99 jednosmerne a vsetko aj s poplatkami 27.99 tomu sa vravi bargain :-D tak pojdem predsalen viackrat!)))) linduss> kde mate vlastne svaobnu oslavu vy, hm?
Profilova fotka
My máme zarezervovanú Barónku, kongresovú sálu. Chcela som pôvodne iné Galbov mlyn vo Viničnom - ochutnali sme ich jedlo a bolo mi do plaču. Fakt príšerné. A to som vyberala toto miesto podľa referencií...čo už. Nebude letná terasa, zato bude kvalitné jedlo.
tak baby mna asi fakt porazi a dnes som asi 3 krat povedala ze rusime svadbu...stale nemame priestor, ta moja zlata rezerva nevysla a dalsi typ je sice pre 50 ludi ale uz by nebolo miesto na tancovanie...este som do vecera doma tak sa snazim obvolavat co sa da ale som na nervy...
Profilova fotka
stormie> pevne nervy a nestracaj nadej!! Drzime palce!
Článok sa načítava...
Profilova fotka
stormie - drž sa, neni to príjemné, ale skús napísať, ktoré fleky si už obvolala, môžeme dačo možno aj poradiť, hm?
baby diky - takze v skratke - padlo mi molo restaurant, rolando v devinskej a borik,okrem toho som mala asi 5-7 miest ktore nevyhovovali pre pocet osob, teraz riesim hotel remy na zlatych a botel gracia, obidvaja maju volno ale to mali aj tie prve 3 menovane a doknonca v rolande nam toaj predbezne rezervovali a nakoniec povedali ze nie takze neuverim dokym nebude podpisna nejaka zmluva a aj to asi budem bat aby to neodvolali (na slovensku vsetko mozne...) zajtra nasi idu pozriet lebo ja som uz spat v uk a uvidim...
Profilova fotka
a uz tu mame marec. wauu ten cas letiii :-N
cauku barborao: ze ano?my sme akurat teraz tento vikend pislai text na oznamka co si ideme dat tlacit a uz sme si spravili aj zasadaci poriadok a tento dalsi vikend co pride ideme dat dokopy nejaku tu hudbu co posleme dj aby si pripravil a tiez ideme robit pre uk ludi program na sobotu,aby boli v obraze co sa bude diat :-D a ty ako pokracujes?
Profilova fotka
ahoj monikac> vy ste uzasni! takze sa zapaja aj tvoj drahy, paradka! Kam budu inak prilietat vasi hostia? Do Bratislavy? my sme boli akurat tento vikend so snubencovou rodinkou a tiez sme sa bavili o detailoch svadby.. Markova maminka mi pravdepodobne bude sit zavoj, alebo modifikovat, a aj sme spominali, ze spolu navrhneme svadobne pierka tj. corsages :-) ma vseliake antique vcitorian cipky, tak sa tesim! a zacinam riadne rozmyslat nad tym ake farebne zladenie si zvolime, mmm, ja sa neviem ale rozhodnut, niako to chcem silit, a urcite viem, ze sa budem rozhodovat na zaklade kvetov, a ich farieb. ake farbene ladenie volite vy baby?
ano...uz teraz sa zacal toto bol prvy vikend co sa zacal zaujimat,inac predtym sa mu moc do toho nechcelo,ale ako mu uz ludia z uk potvrdili,ze kto pride,tak uz zrazu velky zaujem... :-D a tvoj drahy pomaha pri organizovani alebo vsetko je na tebe? Ano hostia budu letiet do BA a tak organizujem pre nich transfer... :-) my budeme mat zlato-kremove vsetko a kvety budu kremove a trosku zeleneho mezdi kvety a je to... ;-)
Profilova fotka
moj je .on the case. uz od zaciatku :-D prvy tyzde zacal so spread sheet v Exceli, co sa tyka rozpoctu a co vsetko bude treba zabezpecit, ale vsetky ostatne detaily su na mne :-D , a on to vsetko berie tak ze treba na to ist postupne, a ja by som sa do vsetkych priprva vrhla odzaciatku. A kolko vlastne budete mat hosti moni? Ja sa stale snazim spekulovat ako sa zmestit do 100, aj ked rezerva je limit 120 hosti. Pan boh nam pri tom pomahaj :-N
no to aj moj ma spread sheet na exel uz od zaciatku,ale ziadne ciny este neboli,az tento vikend sa toho nejako chytil... :-D no my mame 88 ludi zatial confirmed,ale este tam bude niekolko a tak ratame total 95,nechecem mat viac ako 95,lebo pootm v sale bude natesno... :-)
Ahoj kocky, tak som konecne nasla cas sem za vami zbehnut. Pozeram, ze vase polovicky sa teda riadne angazuju. To je super. Moj snubenec bol najprv trosku od toho celeho planovania taky zdrzanlivy, ale minuly vikend sme sa spolu celkom dobre rozbehli. Len stale nevieme zohnat chatu :-( stormie: uplne ta chapem s tym zhananim. My zhaname len chatu na opekacku a uz som z toho na nervy, ako su ti ludia neochotni... drzim palce, aby ste nasli nieco pekne a so serioznym pristupom.
:-) tak moj organizuje vylet pre bratovu rodinu, sem k nam do uk lebo brat si musi kupit oblek na nasu svadbu, to som sa ako pobavila a baby tento tyzden idem platit zalohu tak drzte prosim palce nech sa to zase ne...potom napisem viac nech to nezakriknem
Profilova fotka
monikac> je jasne ze je potrebne aby priestor .dychal. tak si to tam nepreplnte, a aky mate pomer ludia z UK a nasi? My sa snazime to drzat v rovovahe, no moja rodinka je obrovska :-D tak uvidime ako sa nam to podari :-) Inak Moni, si mi pripomenula, ze fakt treba zacat organizovat oznamenia, ved o 5 mesiacov je svadba, jojou tak to bude nas task na buduci vikend :-. zelnikova> drzim palce pri hladani chaty, riseite to cez oficialne zdroje, alebo po znamosti? stormie> nasi tiez pridu za nami, tak si s maminkou vyrazime do Londyna na nakupy garderoby pre svadobnu maminu a tatina :-) a taktiez stretnut buducu svatku (tak sa to povie?)
barborao: cauky...mame tak 40 z sk a asi 50 z uk,ale este tam bude nejake plus ... :-) aj moja rodinka je obrovska,ale ja pozyvam len toho s kym som momentalne v konatke z rodiny a totho koho som uz nevidela asi tak 5 rokov,tak toho nepozyvam :-N lebo to by sme sa nenapocitali...no a my mame asi 22 kamosov co su z uk,tak radsej tam budem mat ich ako nejaku rodinu co s nou ani cas netravim no nie?? No a vcera som akurat poslal mail s textom a poctom do tlaciarne na sk a dnes mi tam skoci ocino to vyplatit,tak dalsia vec by mala byt s krku...my sme si navrhovali oznamka sami,tak budeme mat aspom presne to co chceme.. :-D nasi tu uz boli teraz na vianoce a moja mamina su uz veru kupila saty v monsoon,mala skor saty ako ja :-D
barborao: no oficialne, lebo nikto z nasich znamych taku velku chatu nema :-( tak snad nieco najdeme Baby a ako skoro budete posielat oznamka? Ci ste posielali aj nejaky "save the date" vopred?
zelinkova: my sme oznamili po telfone ludom uz davnejsie a uz sme sa aj pytali kto asi dojde a tak lebo tiez sme museli dohodnut hotel a a aj chatu...no a budeme posielat asi na buduci mesiac oznamka..a co vy uz mate oznamka spravene?
monikac: este praveze vobec nie. my by sme chceli take s vlastnymi fotkami, takze si najprv musime najst cas a pofotit :-( To je ale dobry napad urobit si predbezne telefonicke kolo, ze kto asi pride.
zelinkova: tak hlavne je,ze mate predstavu ake chcete... ;-) ano je to super telefonicky alebo mailom,aste aspom vedeli kto pride a kto nie...my sme to tak museli spravit lebo amme aj ludi z mimo sk,tak sme im museli dat vediet vopred aby sa vedeli zariadit.. :-) no a vy ste teda este nezohnali ziadnu tu chatu?
monikac: ani mi chatu nespominaj :-( som si myslela, ze aky je to super napad a nic nevieme zohnat, vsade sa nas snazia osklbat alebo su neustretovi, tak uz som z toho nestastna a som zvedava, ako to cele nakoniec dopadne. Preto sme este neriesili ani oznamka... Inak obdivujem, zorganizovat svadbu aj so zahranicnymi ucastnikmi musi byt dost logisticky narocne. Ale pozeram, ze Vam vsetkym to tu ide skvele.
Profilova fotka
my sm posielali .save the date. mailom vsetkym pozvanym ludom a budeme posielat riadne pozvanky postou asi o mesiac.. ale tiez sme to riesli dostatocne dopredu kvoli hostom prilietajucim z UK a US, myslim ze pozvnaky staci oficialne davat 3-4 mesiace dopredu, kedze my mame vsteky svadbu v strede leta, je dorbe vsetkym dat vediet, niakou ormou dopredu, aby sa polka ludi nevybrala prave cez nas svadbony vikend niekam do Grecka :-D , co sa mi stalo s jednym z mojich strykov a to som im dala vediet 8 mesiacov dopredu =-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?