08.08.2009

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nájde sa niekto s týmto dátumom?
to ci ti kamienok vypadne alebo nie zavisi od toho ako je vsadeny - takze to zavisi od sikovnosti zlatnika a medzi diamantom a briliantom je rozdiel da sa povedat ze v kvalite, myslim ze to je tym ako je zbruseny-kolko policok tam je ale volnym okom to aj tak nerozoznas
aha a co je potom drahsie diamant alebo briliant?
no nechcem klamat ale zda sa mi ze briliant..
aha no skusim popozerat este net.... no idem ja do hajan,tak prajem dobru noc :-)
http://www.vantura.cz/informace/diama...
Profilova fotka
diamant - je cisty neobruseny , briliant - je zbruseny ----diamant je drahsi --- vlastne diamanty ani v sperkoch nemas vsetko su to brilianty ... ide len o latnika ako sa vyjadruje.... ja kym som nenadabila na jedneho ktory mi to takto pekne vysvetlil kukalo som nan jak blbec...lebo mi vypraval o sklickach !!!!! zisti si kvalitu diamantu po jendotlivych zbruseniach a ked si skusas prstienky pytaj sa na kvalitu diamantu a ak maju tabulku pozri su ju ak nie vytlac si to z internetu a budes vediet v akej kvalite diamantu sa pohybujes....lebo niekde mas prstienok za 5000 a inde presne taky isty za 4000, ak je to rovnake zlato ,ide pravdepodobne o to ze diamant v prstienku je iny....jeho velkost a kvalita.... :-)
chilli: takze vlastne ked mam akoze zasnubak s diamantom tak to je vlastne briliant?? chapem to spravne?? ale este na tej stranke co som sem vlozila sa pise o pravych a umelych - takze v konecnom dolsedku rozdiel v cene moze znamenat to ze diaman je pravy resp. umelo vytvoreny ale vlastne oba su vybrusene takze su to brilianty...len jeden je pravy a druhy umely??
Profilova fotka
No caute osmickove, idem sa pochvalit - mame vybavenu matriku, DJ, fotografa, zajtra budem potvrdzovat rezervacku na hostinu, su kupene boticky a dohodnuty sikovny vizazista :) Este keby sa mi podarilo najst saty, co sa mi budu pacit a este k tomu mi aj sadnu.. 8-( Obrucky budeme davat robit na mieru, ja som z tych bezne dostupnych obrucok nic pekneho nevedela vybrat... Stormie: asi ta sklamem, ale nebudes najdlhsie slobodna - my mame obrad 16,30 :))))
ahoj linduss: ty mas uz teda skoro vsetko...a kde mas obrad??
Profilova fotka
stormie: Zichyho palac - Zrkadlovku ste nam tusim vyfukli :D
:-) ano ano to sme boli mi, ale nam to niekto vyfukol na 15 tak preto sme to posuvali na 16...
Profilova fotka
:) no najprv som zahanala nieco extra, ale ked teta na matrike na mna vybalila tie poplatky...ako na 15min. slavy sa uskromnime aj so zichyho palacom...usetrene chechtaky investujem do paradnych siat :o)
Článok sa načítava...
nooo je to pravda ze tie poplatky zaskocili aj mna...ale uz ako mala som snivala ze tam raz budem mat svadbu takze sa mi splni taky maly decky sen a drahy nenamietal tak preco nie...mi usetrime na kopec inych veciach...
Profilova fotka
jasne, kazdy podla svojho :o)
linduss: dalsia so Zichyho palacom :-) vitaj :-) ako si vyriesila hudbu na obrad?
Profilova fotka
zelnikova: heh, no tusim sa tam vidime :o) pytala som sa tety matrikarky, ze na ten den je v Zichyho uz nejakych 8 sobasov...no budeme jak na beziacom pase :o) hudbu som zatial neriesila, ten zoznam, co mi matrikarka dala, sa mi zdal tak vtipny, ze sme rovno zahlasili vlastnu hudbu...este neviem co presne, nieco pomale, my sme taki rockeri, tak nejake gitarky asi :) stormie tu uz pisala, ze ved aj tak cele skladby nebude pocut, tak nieco melodicke...
linduss: no to mas pravdu, ze to tam bude ako na beziacom pase :-) ale nevadi, ved tych 15 min slavy ubehne coby dup a potom nasleduje to prijemnejsie - oslava :-) Jedine coho sa ja s tou hudbou bojim je, aby im tam slo to CD nakoniec prehrat, kedze nie je moznost si to vyskusat predom...
tak baby ja som dnes mala prvu nocnu moru zo svadby, som sa musela vydavat v rifliach lebo mi nestihli upravit saty a po obrade som si pre ne isla, ze ich budem mat aspon na hostinu a boli mi vacsie o 3 cisla,kadernicka ma ostrihala nakratko ze to sa teraz nosi a je to moderne, v restike zabudli na nasu rezervaciu takze tam pre nas nebolo miesto..no des
stormie: tak to musel byt teda hrozny sen. Nastastie ale, ze len sen, neboj svadba bude urcite uplne perfektna :-)
ale sranda je ze sme sa v tom sne na tom obaja smiali a nakoniec sme sa rozhodli ten sobas anulovat a spravit to vsetko este raz takze nakoniec som bola rada lebo som mohla zase organizovat svadbu...ale aj tak som sa zobudila s potom na cele..
Profilova fotka
ahojte, ak sa to tak vezme tak ja vydavam 8.8.2009...aspon vtedy bude sobas v kostole aj oslava, inak civilny sobas - uradny mame 7meho.... a co s atyka priprav nieco uz mozete vidiet v mojom albume co tam je, to vsetko uz mame alebo je uz nejaka konkretnejsia predstava.... ale tu vo svajciarsku ,je to inak, tu musite svadbu pripravovat rok dopredu z 5tich miest boli uz len 2 volne na nas datum a to sme obzerali uz pred rokom kedze moj drahy ma poziadal o ruku presne pred rokom..... a co s atyka siat musela som si ich zajednat uz minuly rok tohto roku by uz neboli, tu sa saty nedaju pozicat, co sa tyka obleku povedali nam este 2 mesiace a uz vobec nebude taky vyber aky je.... ze teraz dosli nove kolekcie..... ale to tak 2 mesiace a uz ten vyber nie je ani len polovicny....ale mame salu, uz zajednane menu, cakam na to aku mi daju cenu za kvety....dnes sme boli v poslendom obchode pozriet na obrucky, cakam na rozhodnutie draheho, a vyzdoba kostola je na 90% hotova..... ale este chyba vela: hudba do kostola, Dj, filmar,pozvanky, menovky na stol a menu, a co sa tyka formalnej casti, ja nemam este ziadne papiere vybavene kedze to mozem ibe 6 mesiacov pred sobasom mat ready ..... saty este tiez nemam doma a okrem topanok nemam ziadne ine doplnky.... este som nebola na skuske ucesu a nechtiky si idem dat spravit v pondelok.... na skusku ,ci sa mi budu pacit....do augusta mozem vyskusat zo 7 dizajnov nez si vyberiem ten pravy :-) nemame este auto na svadbu.... a chyba nam este kopec drobnosti.... ale viac menej dekoraciu si robime sami, a mame aj fotografa zajednaneho.... hadam som na nic ine nezabudla..... my ideme este podpisovat aj predmanzelsku zmluvu...takze este aj an to si bude treba vyhradit cas..... ono to nie je pre nas lahke lebo ja som eltuska amoj drhay pilot, nelietame spolu ....tak sa veci robia pomaly...a ten moj len na obrucky sa pripravoval psychycky 2 tyzdne :-D
chilli; tak ty to mas uz skoro vsetko..
Profilova fotka
babule, od Piatka mam uz zajednane saty! Som taka stastna!! Aku mate vy .satovu. strategiu? :-D
barborao: no tak to je super a ake mas?bola si na veltrhu a tam si zajednala ci odkial mas? :-)
Profilova fotka
mam saty z kolekcie z roku 2008 od Pronovias, priamo v Londyne v ich New Bond Street boutique!! Aky mas plan ty?
tak fajn a oni ti ich budu sit alebo si is ich rovno odkupila? :-) hod foto do albumu...mohla si sa fotit?
Profilova fotka
budu mi ich sit, vyzdvihujem ich 2 tyzdne pred svadbou, mesiac pred svadbou budem mat presne fittings na moju postavu, ak by som pribrala alebo schudla :-D .. nemohla som sa fotit, dokial som nepodala konecne stanovisko, tj. nezaplatila prvu zalohu, co ked sa stalo, tak som uz mala saty dole :-| , ale dam foto siat na modelke, kt mam
ahojte, tak uz mame obrucky objednane a o dva tyzdne by mali prist :-) parada. Clovek ma hned lepsi pocit, ked dalsiu polozku odskrtne z "to do" zoznamu :-) barborao: sme zvedave na saty ;-)
Profilova fotka
tak saty mam v albume :-) nesmierne sa tesim, ze mam saticky uz vyriesene, ano, presne zelnikova> ten pocit z odskrtavania poloziek je podobny! gratulujem k obruckam ;-)
barborao: su nadherne! Naozaj. A najviac sa mi pacia take zaujimave detaily, ako napr. ten satenovy lem na vrchu. Dobre si si vybrala.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?