Menu Forum

Hladam tip na svadobnu hostinu 06.09.2014 bratislava ( devinska, lamac, dubravka)

25. aug 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
emia1
Registrovala sa 10. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 6. septembra 2014
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
emia1
Registrovala sa 10. mája 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 6. septembra 2014
    okres Bratislava
 Ahojte kocky. Prosim poradte mi miesto na svadobnu hostinu , najlepsie v devinskej.obrad budeme mat vo vile kostalovej.( cest la vie a hotel w ma v nasom termine uz obsadene emoticon
Pripadne ak by ste vedeli o niecom v lamaci, dubravke, karlovke, devinskej.velmi by ste mi pomohli...dakujem emoticon
?
10. máj 2014 o 17:38  •  Svadba bola v septembri 2014  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
tilda
1
Registrovala sa 13. apríla 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 95 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
tilda
1
Registrovala sa 13. apríla 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 95 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Hradna brana v devine;)
10. máj 2014 o 21:55  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simcaaa123
2
Registrovala sa 9. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 30 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 12. júla 2014
    Hradná Brána, Devín, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
simcaaa123
2
Registrovala sa 9. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 30 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 12. júla 2014
    Hradná Brána, Devín, okres Bratislava
 Tiez som za Hradnu branu
12. máj 2014 o 14:04  •  Svadba bola v júli 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brilliantagency
Brilliant agency
Zdenka Krchňáková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bratislava
PRO Shop: 31 inzerátov
24

“Milé nevestičky, ak by ste náhodou ešte nemali termín vizážistky na 10.9.2016. tak sme Vám k dispozícií. Nevestička termín zrušila a tak hľadáme náhradu. :-)”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
brilliantagency
Brilliant agency
Zdenka Krchňáková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bratislava
PRO Shop: 31 inzerátov
24

“Milé nevestičky, ak by ste náhodou ešte nemali termín vizážistky na 10.9.2016. tak sme Vám k dispozícií. Nevestička termín zrušila a tak hľadáme náhradu. :-)”
(Pred 2 mesiacmi)

Dobrý večer, zorganizujeme Vám komplet svadbu na kľúč. Od samotnej vyzdoby, ci uz sály, kostola, auta - prenajom auta plus profesionálny šofér k tomu. emoticon, foto-video, dj, nechtarka, torty, medovnicky, víno. Proste všetko co chcete na svadbe mat. Samozrejme robíme vyzdoby jednoduché aj luxusné. Momentálne mame akciu na rok 2014 satenove navleky plus satenove masle za 1euro. A pre novomanzelov od nas pernickove srdiecko s Vasou fotkou a pre každého hosťa mini srdiecko z pesnička bud v krabicke alebo vo vrecusku.
Tak ak máte záujem o ake kolvek otázky kľudne mi píšte budeme sa tešiť.
A ak by ste mali záujem mozeme to prebrat aj na osobnom stretnuti emoticon
14. máj 2014 o 23:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tharabaska
4
Registrovala sa 29. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 23. augusta 2014
    Bratislava, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
tharabaska
4
Registrovala sa 29. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 23. augusta 2014
    Bratislava, okres Bratislava
 Hradna Brana je uz urcite obsadena... pocula som, ze vsetky soboty maju uz vybookovane. My sme si tam termin rezervovali rok dopredu.
21. máj 2014 o 13:20  •  Svadba bola v auguste 2014  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kplusm
2
Registroval sa 25. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 65 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 27. septembra 2014
    Devin, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
kplusm
2
Registroval sa 25. augusta 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 65 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 27. septembra 2014
    Devin, okres Bratislava
 Vo februari mali este cely september volny, ale v marci uz vsetko obsadene, takze sme to stihli na poslednu chvilu kym sme sa rozhybali... ale to sposobila trochu aj matrika, kedze minimalne jeden septembrovy vikend si povedali ze nebudu sobasit.
25. aug 2014 o 15:31  •  Svadba bola v septembri 2014  •  Páči sa mi to