Menu Forum

SVADBA 6.6.2015 a ja nič nemáám (iba fotografku) :(

23. nov 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
andrejjjka88 (28 r.)
4
Registrovala sa 28. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
  • Svadba bola 6. júna 2015
    Veľký Biel, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
andrejjjka88 (28 r.)
4
Registrovala sa 28. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 23 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Senec.
  • Svadba bola 6. júna 2015
    Veľký Biel, okres Senec
 Pomoooooc.... svadbu mame za pol roka .. hladam pomoc hlavne pri hladani hudobnej skupiny alebo DJ produkciu.. Prosím ak viete niekoho doporučiť a maju volny termííín sem snimi... DAKUJEM emoticon
23. nov 2014 o 11:31  •  Svadba bola v júni 2015  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

Ak by ste hľadali niekoho na výzdobu...rada pomôžem emoticon

s pozdravom a prianím pekného večera Erika.
23. nov 2014 o 21:29  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  •  Páči sa mi to