SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2018 na mojasvadba.sk!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu svadobnú fotku roka 2018 na Mojej svadbe! Prihláste svoju svadobnú fotku do súťaže a vyhrajte jednu z troch cien! Ako sa zapojiť? Pridajte priamo do tejto diskusie svoju NAJ svadobnú fotografiu a ste v hre! Svoju naj svadobnú fotku môžu prihlásiť iba nevesty, ktoré sa vydávali v roku 2018. Fotografie môžete prihlasovať počas celého trvania súťaže, teda odteraz, do 30.1.2019 do 12:00. Víťaznou sa stane tá fotografia, ktorá bude mať priamo v tejto diskusii najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže. Hlasovanie (lajkovanie fotiek) je možné počas celého trvania súťaže, teda od dnes do 30.1.2019 do 12:00. Nevesty, ktorých fotky získajú najväčší počet like-ov, vyhrajú tieto ceny: 1. cena: AKU ručný vysávač CARSHA 2. cena: Pákový stroj na espresso DELONGHI 3. cena: ročné predplatné časopisu Môj dom Po ukončení hlasovania zverejníme výsledky súťaže priamo v tejto diskusii. Pravidlá: - zapojiť sa môžu nevesty, ktoré mali svadbu v roku 2018 pridaním svojej svadobnej fotografie - každý môže do súťaže vložiť iba jednu fotografiu - súťaž prebieha od 14.1.2019 do 30.1.2019 do 12:00 - prihlasovanie fotografií a hlasovanie za víťaznú fotografiu bude prebiehať priamo v tejto diskusii počas celého trvania súťaže - víťazná bude tá súťažná fotografia, ktorá bude mať v diskusii "SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2018 na mojasvadba.sk!" najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže - hlasovať môže každý registrovaný používateľ stránky Moja svadba - výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty priamo na stránke, zároveň ich po skončení hlasovania zverejníme v tejto diskusii - súťažiaci zapojením do súťaže súhlasí so zverejnením fotografie na FB stránke Mojej svadby: www.facebook.com/mojasvadba.sk - kompletné podmienky súťaže nájdete na: http://www.mojasvadba.sk/podmienky-su... Tešíme sa na dávku nádherných svadobných fotiek a okamihov :) Barbora a 4nets team


Z fotenia v Paríži, kde bola snehová kalamita, no nám to pri fotení neprekážalo :)
Profilova fotka
Poď, žena, odveziem si ťa domov ❤
Naša svadba a krst Agatky 4.8.2018💕
2.6.2018 s týmto mužom chcem stráviť celú večnosť ❤️
18.08.2018 to bol ten magický dátum ❤️ Ski Park Kubínska hoľa
29.9.2018 - Deň, kedy sme sa rozhodli v živote všetko deliť dvoma 🥰
Náš svadobný deň ❤️
15.september 2018,bol môj osudný deň v živote keď som sa rozhodla byť šťastná a stále som a verím že budem do konca svojho života s mojim manželom.
Naša najobľúbenejšia zo svadobného dňa v Bojnickom zámku :-) Foto: Miqo Cash
Článok sa načítava...
Profilova fotka
♥ 8.9.2018 ♥ NÁŠ VYSNÍVANÝ DEŇ ♥
Profilova fotka
Jeden z našich najkrajších spoločných dní 31.10.2018 👰❤🤵
Svadba na lúke s koňmi a psami:)
Naš deň :*
Profilova fotka
Náš veľký deň 9.6.2018
Profilova fotka
Jedna z oblubenych ♡ 21.04.2018
Profilova fotka
Naša naj z 15.9.2018 ❤️
Profilova fotka
23.06.2018❤️
08.09.2018
Profilova fotka
Náš najkrajší deň 15.9.2018 :-)
8.9.2018 <3
Profilova fotka
Náš najkrajší deň v živote :-*

Naša svadba 28.04.2018
23.6.2018
Profilova fotka
❤️

Naša svadba 23.06.2018 ❤❤

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?