SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2018 na mojasvadba.sk!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu svadobnú fotku roka 2018 na Mojej svadbe! Prihláste svoju svadobnú fotku do súťaže a vyhrajte jednu z troch cien! Ako sa zapojiť? Pridajte priamo do tejto diskusie svoju NAJ svadobnú fotografiu a ste v hre! Svoju naj svadobnú fotku môžu prihlásiť iba nevesty, ktoré sa vydávali v roku 2018. Fotografie môžete prihlasovať počas celého trvania súťaže, teda odteraz, do 30.1.2019 do 12:00. Víťaznou sa stane tá fotografia, ktorá bude mať priamo v tejto diskusii najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže. Hlasovanie (lajkovanie fotiek) je možné počas celého trvania súťaže, teda od dnes do 30.1.2019 do 12:00. Nevesty, ktorých fotky získajú najväčší počet like-ov, vyhrajú tieto ceny: 1. cena: AKU ručný vysávač CARSHA 2. cena: Pákový stroj na espresso DELONGHI 3. cena: ročné predplatné časopisu Môj dom Po ukončení hlasovania zverejníme výsledky súťaže priamo v tejto diskusii. Pravidlá: - zapojiť sa môžu nevesty, ktoré mali svadbu v roku 2018 pridaním svojej svadobnej fotografie - každý môže do súťaže vložiť iba jednu fotografiu - súťaž prebieha od 14.1.2019 do 30.1.2019 do 12:00 - prihlasovanie fotografií a hlasovanie za víťaznú fotografiu bude prebiehať priamo v tejto diskusii počas celého trvania súťaže - víťazná bude tá súťažná fotografia, ktorá bude mať v diskusii "SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2018 na mojasvadba.sk!" najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže - hlasovať môže každý registrovaný používateľ stránky Moja svadba - výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty priamo na stránke, zároveň ich po skončení hlasovania zverejníme v tejto diskusii - súťažiaci zapojením do súťaže súhlasí so zverejnením fotografie na FB stránke Mojej svadby: www.facebook.com/mojasvadba.sk - kompletné podmienky súťaže nájdete na: http://www.mojasvadba.sk/podmienky-su... Tešíme sa na dávku nádherných svadobných fotiek a okamihov :) Barbora a 4nets team
1
10
11
svadba bola v Júli :)
Profilova fotka
Ďakujeme všetkým nevestám, ktoré sa do súťaže zapojili a ukázali nám aspoň kúsok zo svojho svadobného šťastia. Je úžasné vidieť toľko radosti a lásky na jednom mieste! :) Ďakujem aj za trpezlivosť pri čakaní na výsledky. Vyhodnotenie súťaže mi trošku dalo zabrať, pretože nie všetky nevesty hrali fair-play, a tým porušili niektoré podmienky súťaže: http://www.mojasvadba.sk/podmienky-su... Hlasy z viacnásobných registrácií sme pri finálnom vyhodnotení nepočítali, čo nám trochu zamiešalo poradie výhercov. Jednu súťažiacu sme museli dokonca diskvalifikovať. Po odrátaní hlasov z viacnásobných registrácií sa výhercami stali tieto nevesty: 1. miesto: @ankahaj - získava 1. cenu AKU ručný vysávač CARSHA 2. miesto: @petkaes - získava 2. cenu Pákový stroj na espresso DELONGHI 3. miesto: @pear28 - získava 3. cenu: Ročné predplatné časopisu Môj dom Rozhodli sme sa udeliť ešte jednu cenu, ktorú sme vybrali my admini. Je ňou polročné predplatné časopisu Tvorivé bývanie a udeľujeme ju neveste @simitko Prosím výherkyne, aby mi do internej pošty poslali svoje kontaktné údaje (meno a priezvisko, adresa, telefónne číslo), aby sme mohli výhru doručiť. Výherkyniam súťaže gratulujeme k symbolickej výhre. Pre nás ste výherkyne aj tak všetky, pretože ste vyhrali to najkrajšie, čo ste si vôbec mohli priať. Lásku a šťastie! :) Prajem krásny deň, Barbora, Mojasvadba
1
10
11

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?