SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na mojasvadba.sk!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Vyhlasujeme súťaž o najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na Mojej svadbe! Prihláste svoju svadobnú fotku do súťaže a vyhrajte jednu z troch cien :) Ako sa zapojiť? Pridajte priamo do tejto diskusie svoju NAJ svadobnú fotografiu a ste v hre! Svoju naj svadobnú fotku môžu prihlásiť iba nevesty, ktoré sa vydávali v roku 2017. Fotografie môžete prihlasovať počas celého trvania súťaže, teda odteraz, do 12.2.2018, do 12:00. Víťaznou sa stane tá fotografia, ktorá bude mať priamo v tejto diskusii najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže. Hlasovanie (lajkovanie fotiek) je možné počas celého trvania súťaže, teda od dnes, do 12.2.2018, do 12:00. Nevesty, ktorých fotky získajú najväčší počet like-ov, vyhrajú tieto ceny: 1. cena: Stolový Smoothie mixér ETA Blendic 2. cena: Nerezová varná kanvica ETA Adriana 3. cena: ročné predplatné časopisu Môj dom Po ukončení hlasovania zverejníme výsledky súťaže priamo v tejto diskusii. Pravidlá: - zapojiť sa môžu nevesty, ktoré mali svadbu v roku 2017 pridaním svojej svadobnej fotografie - každý môže do súťaže vložiť iba jednu fotografiu - súťaž prebieha od 29.1.2018 do 12.2.2018 do 12:00 - prihlasovanie fotografií a hlasovanie za víťaznú fotografiu bude prebiehať priamo v tejto diskusii počas celého trvania súťaže - víťazná bude tá súťažná fotografia, ktorá bude mať v diskusii "SÚŤAŽ: Hľadáme najkrajšiu svadobnú fotku roka 2017 na mojasvadba.sk!" najviac označení "Páči sa mi to" v čase ukončenia súťaže - hlasovať môže každý registrovaný používateľ stránky Moja svadba - výhercov budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty priamo na stránke, zároveň ich po skončení hlasovania zverejníme v tejto diskusii - súťažiaci zapojením do súťaže súhlasí so zverejnením fotografie na FB stránke Mojej svadby: www.facebook.com/mojasvadba.sk - kompletné podmienky súťaže nájdete na: http://www.mojasvadba.sk/podmienky-su... Tešíme sa na dávku nádherných svadobných fotiek a okamihov :) Jana a 4nets team
1
12
13
Profilova fotka

Profilova fotka
😍💑10.06.2017💑😍
29.4.2017 sme začali našu cestu dvaja, dnes sme už traja :)
23.9.2017 :)
9.9.2017
náš deň, 7.10.2017, Muzeum oravskej dediny, Zuberec
❤️07.01.2017❤️👰🤵🏻
Naša svadba bola na východe Slovenska s najlepším autom a ešte lepšou ŠPZ - kou , ktorú dal vyrobiť môj manžel na mieru a pripravil mi krásne prekvapenie. Fotka bola vytvorená počas svadobnej hostiny 7. 10. 2017. Fotku vytvoril fotograf Pavol Novák Forfunfoto.sk
Profilova fotka
7.10.2017 krásne svadobné fotenie so západom slnka
Profilova fotka
Ďakujeme všetkým nevestám, ktoré sa do súťaže zapojili a ukázali nám aspoň kúsok zo svojho svadobného šťastia. Je úžasné vidieť toľko radosti a lásky na jednom mieste! :) Ďakujem aj za trpezlivosť pri čakaní na výsledky. Vyhodnotenie súťaže mi trošku dalo zabrať, lebo nie všetko je tak, ako na prvý pohľad vyzerá :) ako som avizovala už pri spustení súťaže (http://www.mojasvadba.sk/blog/janamar..., pričom toto avízo vychádzalo z kompletných podmienok súťaže: http://www.mojasvadba.sk/podmienky-su...), hlasy z viacnásobných registrácií sme pri finálnom vyhodnotení nepočítali, čo nám trochu zamiešalo poradie výhercov. Po odrátaní hlasov z viacnásobných registrácií sa výhercami stali tieto nevesty: 1. miesto: @tamarkaoo - poctivých 129 hlasov v čase ukončenia hlasovania - získava 1. cenu: Stolový Smoothie mixér ETA Blendic 2. miesto: @pveroni - 125 hlasov v čase ukončenia hlasovania - získava 2. cenu: Nerezová varná kanvica ETA Adriana 3. miesto: @azavodna - 91 hlasov v čase ukončenia hlasovania - získava 3. cenu: Ročné predplatné časopisu Môj dom Prosím výherkyne, aby mi do internej pošty poslali svoje kontaktné údaje (meno a priezvisko, adresa, telefónne číslo), aby sme mohli výhru doručiť. Výherkyniam súťaže gratulujeme k symbolickej výhre. Pre nás ste výherkyne aj tak všetky, pretože ste vyhrali to najkrajšie, čo ste si vôbec mohli priať. Lásku a šťastie! :) Prajem krásny deň, Jana, 4nets team
Článok sa načítava...
1
12
13

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?