Menu Forum

Skúsenosti s pani s emailom gutts.celina147@gmail.com

4. sep 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
11michelle11
Registrovala sa 27. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
11michelle11
Registrovala sa 27. júna 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 4 priateľov.
 Má niekto skúsenosti s touto osobou? gutts.celina147@gmail.com - Celina. dakujem
1. sep 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
hubkas
Registrovala sa 27. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Hamuliakovo, okres Senec.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hubkas
Registrovala sa 27. februára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Hamuliakovo, okres Senec.
  • Nevie kedy bude svadba
 mne prave tato osoba pise, ze chce odo mna kupit saty, chce ich poslat do USA.
2. sep 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkarisko (34 r.)
2
Registrovala sa 7. septembra 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 12 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 21. júna 2014
    Basta pajstun, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
zuzkarisko (34 r.)
2
Registrovala sa 7. septembra 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 12 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 21. júna 2014
    Basta pajstun, okres Bratislava
 @hubkas a predavas jej ich? lebo mne pisala na moje dvoje saty, ktore predavam a uz sme pri platbe a zacina vymyslat..a ked tu citam toto, ze pisala viacerym..tak to asi v poriadku nebude..ci? emoticon
3. sep 2013 o 14:27  •  Svadba bola v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hubkas
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hubkas
  • Nevie kedy bude svadba
 mne zatial poslala len udaje kam ma prist balik, ze je to na synovu svadbu na buduce mesiac (zvlastne) ale nebudem jej ich predavat, je to podozrive
3. sep 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lamarye
Registrovala sa 18. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lamarye
Registrovala sa 18. októbra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 17 príspevkov. Okres Nitra.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ja som tiež mala podobnú skúsenosť, teda nedostali sme sa až k predaju. Tiež mi poslali email, že sa im páčia moje šaty a že ich chce otec poslať dcére na svadbu, ako svadobný dar, tiež do USA. Len potom som si prehľadala internet a našla som veľa, ale veľa takto oklamaných žien. Takže som mu napísala email, že sa obrátim na miestne úrady a už sa nikdy neozval. Takže neradím takto predávať.
3. sep 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
11michelle11
fotoportrét
fotoportrét
11michelle11
 A ma aj niekto dobre skusenosti s anglicky hovoriacim kupujucim?
4. sep 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to