NOVINKA: nové adminky - "domika007" a "ooo"

Profilova fotka
Kedze stranku www.mojasvadba.sk adminujem sama, stranku www.beremese.cz iba iKarkulka + ja a moze sa totiz stat, ze obe budeme dlhsie mimo internetu a potom by na strankach zavladla anarchia :-D. Rozhodli sme sa preto, ze "pijmeme" nove adminky. Ziadny konkurz nebolo potrebne robit, pretoze uz dlhodobejsie sme si vsimali, ze hlavne tymto 2 uzivatelkam sa nepaci ked sa porusuju pravidla, casto oznacovali duplicitne temy a albumy nesplnajuce pravidla. Budte na ne, prosim, dobre a aj ony budu na vas ;-). Baby, vela stastia a pevne nervy x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, dakujem velmi krasne za uvitanie. :-) Ani neviem, co napisat. :-D Asi len to, ze sa budem snazit co najlepsie adminovat. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A aby som nezabudla, "domike007" (nielen jej, ale aj ostatnym adminkam) prajem len prijemne adminovanie. :-)
Odpovedať
tak prajem novym adminkam prijemnu "robotu" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka velmi pekne dakujem aj ja...budem sa snazit adminovat ako budem najlepsie vediet ;-) a podobne aj ostatnym novickam adminkam zelam kraaasne adminovanie x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si ich pracu tiez vsimla uz davnejsie a som ako uzivatelka MS velmi spokojna s vyberom :-) nove adminky, pevne nervy a malo roboty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ooo - gratulééééjšn x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ste zlate baby :-) sari, dakujem moc. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este doplnim, ze mame nove adminky aj na ceskom koniku ;-) http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovedať
ooo - gratulujem ;)
Odpovedať
Profilova fotka
peti, dakujem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danulicek - dakujem velmo pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby srdecne vam blahozelam :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
super, konečně jste tady! hodně štěstí oběma x-)
Odpovedať
no bolo na case:-)))) kocky nech sa dari a nech vas to priliz nevycerpava ;-) mimochodom, jani keby si vedela aky som ja mala sen tuto noc :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuha anax, tak to fakt netusim aky si mala sen :-D ale idem to zistit :-D :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
preco mi svieti len jeden admin na stranke - janocka?
Odpovedať
Profilova fotka
luciferova - dobra otazka =-) :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?