Menu Forum

Svadobná sála v okolí PB (+/- 30 km) pre 100 ľudí

27. apr 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
martin_15
Registroval sa 2. októbra 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 6 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
martin_15
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte,
hľadám svadobnú sálu pre 100 ľudí v okolí PB. Okruh máme stanovený na cca 30 km.
Ďakujem za všetky tipy emoticon .
2. okt 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
majuskaaaaaa
1
Registrovala sa 31. decembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov.
  • Svadba bola 5. mája 2012
    Štiavnik, okres Bytča
fotoportrét
fotoportrét
majuskaaaaaa
1
    Štiavnik, okres Bytča
 vo Hvozdnici je super... kukni FB Trulik Svadobné Služby...
2. okt 2014 o 21:33  •  Svadba bola v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martin_15
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
martin_15
  • Nevie kedy bude svadba
 Ďakujem za tip ;) . Dávame do širšieho výberu.
2. okt 2014 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

@majuskaaaaaa myslis kulturak???? ... ak ano, tak to mozem iba potvrdit ... az na ten stlp takmer uprostred, ale inak fakt, ze parada a tiez celkom dobra akustika emoticon ...
2. okt 2014 o 21:52  •  www.fantom.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nesina (27 r.)
6
Registrovala sa 13. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 36 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Považská Bystrica.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nesina (27 r.)
6
Registrovala sa 13. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 36 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Považská Bystrica.
  • Nevie kedy bude svadba
 odporucam Gastro služby priamo v PB emoticon https://www.facebook.com/gastrosluzby?fref=ts
2. okt 2014 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majuskaaaaaa
1
    Štiavnik, okres Bytča
fotoportrét
fotoportrét
majuskaaaaaa
1
    Štiavnik, okres Bytča
 @kapelafantom hej myslím kulturak... emoticon
2. okt 2014 o 21:54  •  Svadba bola v máji 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martin_15
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
martin_15
  • Nevie kedy bude svadba
 Gastro služby poznáme. Je to tam zaujímavé, ale hľadáme niečo menej "okukané" emoticon . Už sme tam boli na rodinnej svadbe emoticon.
2. okt 2014 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka643
1
Registrovala sa 15. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 154 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Púchov.
fotoportrét
fotoportrét
janka643
1
Registrovala sa 15. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 154 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Púchov.
 a Lednické Rovne sú už ďaleko? My to máme tu: www.kmkrestaurant.sk...ale je tam ešte jedna sála, sklárska jedáleň (Gastro)...alebo potom niečo bližšie, v Púchove (Matador Business Centrum, nové divadlo, veľký kulturák v Streženiciach...)
3. okt 2014 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
videostudiojarka
Roman Gabaš videostudio Jarka
Roman Gabaš PRO

Foto a video - Okres Púchov
57

“Https://vimeo.com/191631771”
(Pred 2 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
videostudiojarka
Roman Gabaš videostudio Jarka
Roman Gabaš PRO

Foto a video - Okres Púchov
57

“Https://vimeo.com/191631771”
(Pred 2 týždnami)

@martin_15 V PB jedáleň sou strojárke . emoticon , ale pre takú sálu odporúčam dobré nasvietenie emoticon
3. okt 2014 o 07:36  •  www.videostudiojarka.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tinkybinky
2
Registrovala sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 68 príspevkov a 4 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Ilava.
fotoportrét
fotoportrét
tinkybinky
2
Registrovala sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 68 príspevkov a 4 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Ilava.
 hotel vršatec SUPER
3. okt 2014 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pugasko
Registrovala sa 11. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 5. septembra 2015
fotoportrét
fotoportrét
pugasko
Registrovala sa 11. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 5. septembra 2015
 Terno emoticon
22. okt 2014 o 19:21  •  Svadba bola v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubkaro
Registrovala sa 1. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok a 5 inzerátov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lubkaro
Registrovala sa 1. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok a 5 inzerátov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Môžem len plne odporučiť Balnea Grand Nimnica-kúpele. Veľký priestor, skvelé služby. Tiež sme mali 100 ľudí.
22. okt 2014 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janinka147
2
Registrovala sa 21. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Považská Bystrica.
  • Svadba bola 23. apríla 2016
    okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
janinka147
2
Registrovala sa 21. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Považská Bystrica.
    okres Považská Bystrica
 Ahojte, my tiež chystáme svadbu a hľadáme nejaký vhodný priestor v okolí PB alebo PU. CHcela by som sa spýtať na tú Nimnicu, ako je to asi cenovo? Myslím prenájom sály a tak. Máme tiež okolo 100 ľudí a nie je jednoduché nájsť niečo. Hlavne takto na poslednú chvíľu, chceme to mať v septembri alebo najneskôr v októbri. A máte niekto skúsenosti s hotelom Alexandra v Púchove? Keď nič nenájdeme, tak to šupnem asi na jar 2016. emoticon
21. apr 2015 o 11:21  •  Svadba bola v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shiaela
1
Registrovala sa 2. apríla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
shiaela
1
Registrovala sa 2. apríla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj, my planujeme svadbu na buduci rok a som rada, ze na to mam rok, lebo je zo vsetkym vela starosti, hlavne najst vhodny priestor,... Tiez som sa bola divat v hoteli Alexandra, cena prenajmu na taky pocet ludi je 700 eur a co som pocula aj Nimnica tak nejak vychadza, ale je to od ruky, zalezi odkial si. MBC je tiez super, ale tam za 100 ludi zaplatis 800 eur prenajom a obsluha je zevraj na nic. V Alexandre to vyzera super, je najlepsie ked sa pojdes pozriet osobne, manazerka je velmi mila, vsetko vam ukaze a vysvetli, v cene prenajmu je aj novomalnzelsky apartmant ktory mate k dispocizii (ak nebude obsadeny) od piatku, ale samozrejme len na nejake veci, nie na noc na prespatie, ak by bol nahodou obsadeny, tak bude urcite k dispozicii od soboty od rana az do nedele dokedy budete potrebovat. Lenze co pocuvam od ludi, su staznosti na jedlo, tak neviem, toto by som rada zistila, ci s tym ma niekto skusenosti, cena za vsetko je vyssia tak by som nebola rada, kebyze sme nespokojni s jedlom.
21. apr 2015 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janinka147
2
    okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
janinka147
2
    okres Považská Bystrica
 @shiaela Ahojky, dík moc za info, to s tými sálami nie je fakt ľahké, ale zdá sa mi naozaj veľa dať 800 Eur iba za miestnosť. Nakoniec sme sa rozhodli dať si svadbu v Považskej Bystrici do Terna ale bude to až 23.4.2016, tak aspoň bude čas všetko pripraviť. A za prenájom neberú nič a sála je pekná a vyhovuje nám to. A ešte tiež dávajú novomanželský apartmán zadara emoticon S tým si mala pravdu, že na to treba čas, my sme sa len tak pokúšali, že či to nezorganizujeme aj skoršie, ale asi by to nebolo úplne také, ako chceme a tak sme to trocha posunuli. Tak už sa vytešujeme emoticon
27. apr 2015 o 11:50  •  Svadba bola v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shiaela
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
shiaela
1
  • Nevie kedy bude svadba
 Tak to mate super, ze ste zohnali salu aj s apartmanom zadara. To v Puchove teda nehrozi. Skusim si pozriet to vase Terno v Povazskej, my to mame o tyzden skor a zavezne este nemame zajednanu sal, este nam akurat len vypracovali cenovu ponuku a je to teda palka, no uvidime, rozhodujeme sa stale emoticon
27. apr 2015 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to