Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, mne sa páči žltý marec ;-) . Ty si taká šikovná! Budúci rok budem musieť špekulovať aj ja nad niečím takým. Je to super, určite to aj podaruješ, hmm? :-) Ináč, už sme sa objednali na fotenie ku Gabike x-) , už teraz sa neviem dočkať x-) . Janka, kedy ma Ty prídeš pozrieť konečne? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
joj dakujem baby ste zlate. takze ten oranzový. dakujeeeeeeem. ako mozem tam dat tu kyticku z toho druheho a uvidim ako to bude s topu vypadat. :-D ano ivka bude to darcek pod stromcek pre starých a krstných rodicov. robim aj pre luciu zosiakovu jeden. teda len do tohto mojho povkladam foto leusky. tak ak chces posli potom foto od gabiky a spravim ti ho tiez. ;-) potom si to das uz len vytlacit zviazat a finito.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babule, Lucka mne sa viac paci ten fialovy
Odpovedať
Dadi, si jej dala teraz :-D .... som zvedavá a ko sa rozhodne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to som aj ja zvedava ... manzel akurat maluje dve steny v obyvke na tmavobordovo, to som ja vymyslela, som zvedava ak to bude nakoniec vyzerat
Odpovedať
Dadka, také by som si aj ja hneď dala. My máme žlto oranžové steny, ale tp je už také okukané. Bordovú by som brala. A nechcete na stenu niekde dať také "nálepky" rôzne veľké ornamenty alebo kvety. Kamoška má v obyvke kaly a vyzerá to dobre.
Odpovedať
ahojte. Lucka ked si najdes chvilku casu, tak nas informuje, ze ako je v robotke :-) bozinku vonka je tak nadherne, uz sa tesim na poobednu prechadzku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi vyzera to super, zatial to bol len prvy nater, dokonca aj ja som sa podielala, obrezavala som stetcom to ma kamoska ake "nalepky" nieco ako tapety? pozeravas nove byvanie na JOJ-ke? tam raz nieco podobne bolo ;-) vonku je naozaj nadherne, skola len ze sedim v kancli a ked pridem domov, za 30 min. je tma :-|
Odpovedať
Profilova fotka
taketo nieco ? http://www.e-color.cz/page/shop.php?&...
Odpovedať
Dadi, presne tieto má! A má to tiež tak vedla gauča. Ale má 3 roč. syna a ten jej už jednu odlepil (prilepila naspäť lepiacou páskou, no pásku už je vidno) a ešte si jednu novú dokreslil farbičkou :-D A tie tapety, či nálepky či čo to je sú rôzne - aj divé maky som videla, to bolo tiež pekné. A ešte tá kamoška má v detskej izbe také z detským motívom, ale tie sa jej odliepajú, lebo tam má stierku "hrubozrnnú" a neprilepilo sa to dobre na tie "zrná".
Odpovedať
Jej Zuzi krasne fotky si pridala. to je tam ten Tvoj synovec Samko tusim? a to si sa fotila sama? velmi pekne naozaj :-)
Odpovedať
Mirka, ano je tam so mnou Samko. Fotil manžel. No zatial mam len zopar fotiek, to som fotila hlavne Samka a popri tom mi manzel urobil zopar fotiek. No ešte sa len chystam na "moje" fotenie - dúfam, že neporodím skôr ako sa na to odhodlám. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zui ved to bude ten problem, mi tam mame tiez hrubozrnnu stierku ;-) aj tie vlcie maky maju tam na stranke, je to velmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. tak mam za sebou prve dni v práci a celkom ok to je. malý to zvlada uplne perfektne. snad aj lepsie ako ja. ked sa ho spýtam ci som mu chýbala povie ze e-ééé a kruti hlovou. ;-( :-D v práci trocha zhon ale tak zvyknem si. snad. zuzi perfektne foto. fakt si krásna tehulka a velmi ti to pristane. x-) dadi kdze si jedina co sa jej paci ten fialový marec prehlasovali ta. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka no co uz so mnou ;-) som ina ;-) tak vidis, a myslela si ze mu budes chybat, si zvykaj :-D :-D :-D ale vazne, bud len rada ze to tak dobre znasa
Odpovedať
Dadka, ale tapety si možno rôzne - rôzne možnosti nalepenia. Ta kamoška čo to má, tak je to doslova ako samolepka. Ale možno sú ako tapety, že sa to natrie nejakým lepidlom. Lucka, dakujem za pochvalu, ....to preto lebo viem dobre retušovať, v tom je kúzlo digitálnej fotografie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mozno este do spalne by to slo, su aj normalne obchody kde sa to da kupit? alebo zatial je to na slovensku len cez net? musim sa spaytat manzela-maliara ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeeeeee tak dávno som tu nebola no nejak nemam nanič čas =-) fur nas prekvapi nejaka návšteva a ked mám trošku čas tak pletiem kôš do kuch. linky ako drak :-D Zuzka aj ja mam nálepku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3... ta je samolepiaca, chcela som si to dať na stenu do obývačky ale dám to do spálne ked vymalujeme stenu. Potom pridam foto na strechu. Lucka super že to Lukáško tak super zvláda no a tebe prajem nech to aj ty rýchlo zvládneš ;-) mne sa páči ten marec - oranžova ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , Lucka, to je super, že Lukáško to bez Teba zvláda. Si spokojná aj Ty a určite sa Ti ide ľahšie do práce, hm? :-) Zunka, ani mi nevrav. My máme v obyvke oranžovú farbu - dve steny a tiež sa mi to zdá už okukané a rada by som to premaľovala, no ale po roku? :-D Musím ešte vydržať, možno sa bude aj Dávidko realizovať a potom to už bude potrebné premaľovať :-D . No tiež máme stierku a tie tapety asi ťažko chytia :-S . Janka a ako idete maľovať spálňu? Som nevedela :-) Lucka, ten kalendár si robíš sama? Musíš dať návod ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeeeee, Ivka len jednu stenu kde je šatník tam bude aj ten kvet. ;-) Ako Dávidko pržil injekciu? ;-) alebo som sa mala opýtať ako to prežil Stanči? :-D
Odpovedať
Ahojte. Peťa sa tu dávno neukázala. Neviete niečo o nej? Má na niektorú z vás mobil? ABy nám oznámila, ak je zázrak na svete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ivka ano robim si to sama. skladam to po castiach. mam stiahnutý program Gimp a potom uz len na speci strankach hladam potrebne veci k tomu. no a potom to v tom programe po castiach skladam. je to celkom prplacka ale tak raz za rok som ochotna tomu venovat cas. :-D na petu kontakt nemam.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Peta je suseda manzelovych rodicov, zajtra budem so svokrom tak sa ho spytam a podam info ;-) Obyvku mame bordovo-zltu, mam to aj pofotene, ked pridem domov nahodim to na net ;-)
Odpovedať
Dadka, tak máš dve úlohy. Zisstiť niečo o Peti a nahodiť foto obývky ;-) . Lucka aj ja robím nejaké kalendáre, ale až tak sa s tým neprplem. Ty si mi to už raz aj vysvetlovala, ale bolo to dosť zložité. Takže klobúk dole. Janka ten ornament na steny je super,...fakt
Odpovedať
Profilova fotka
este dorobit plafon a podlahy a je to nakomplet, na buduci tyzden by sme mali ist vybrat nejaku plavajucu, este neviem ci laminat alebo drevo. Vy co mate? Spravim anketu ;-)
Odpovedať
My máme laminátovú a povrch je štrukturovaný. Nie taký úplne hladký, lebo na ňom vidno veľmi capky od nôh. A na tej štruktur. sú také malé ryhy. Nie že by bola nezašpiniteľná, ale je to aspoň podľa mňa oveľa lepšie.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Lucka super ten kalendár klobuk dole, mna taketo veci zase moc nebavia som skôr na dekorácie orientovaná :-D dadi aj mi mame laminat ved to je aj vidno na fotkách ;-) Ja som dala robiť fotky prave je na happyfote akcia tak urobim starkovcom album niečo podobne ako som si robila ja pre maleho s takym pokecom ku každej fotke a darček je na svete ;-) Inak ako vy už mate niečo pod stromček nakupene?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ja som rozmyslala aj nad tym drevom, lebo to mame len 25 m2, tak ze to by sa este dalo zvladnut. uz sme boli aj nejaku popozerat ale do JUBY nikdy viac ... ten pristup, ked zistili ze sa len informujeme/pozerame zmenili pristup o 100 % Jani teraz som bola pokukat vas domcek, je fakt nadherny ... a aj mi mame na dverach taky ten dreveny obrazok "Tu byvame mi"
Odpovedať
Ja pod strom už nakupujem. Nechcem to nechať tento rok na poslednú chvílu - budem sa už asi ledva gúľať a nikdy neviem, či nepôjdem do nemocky aj skôr,...ked termín mám 31.12. Takže tento rok som popredu. Baby v autosedačkách-vajíčka sú rrozdiely v rozmeroch? Janka ty si mala x-lander. Čítala som , že sú dosť malé. Nikdy som si nevšimla, že by boli niektoré vačšie, ale dnes som bola na skok v priore a tam mali aj za 1300 a aj za 4000 a tie lacnejšie boli asi užšie. Budem to musieť ísť ešte budúci týždeň obkukať lepšie.
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte babuchy. Ta ja sa este stale kotulam :-| ... ale termin mi vypocital doky na 11.11. takze este mam cas :-) . Nemala som net cely tyzden, tak som vas len tak letmo preletela ocidlami co noveho, sa u foti a maluje vo velkom x-) ... Dadka ja asi mam na teba cislo, ta ti potom dam vediet ak nieco... ale musim sa kuknut este pre istou, abo mi daktora napiste do ip, hadam si to este stihnem kuknut a odpisat :-D ... sa zatial majkajte a drzte palciska ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?