Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, pridaj :-) ked chces recept, tak ti mozem potom poslat do mejlu, alebo do IP. inac, je velmi jednoducha :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka pekna tortička pošli recept aj mne do IP daaaaakujeeeeeeeem ;-) ;-) lucka ako dopadla oslava? Mala si mi cinknuť ja mam jahody v mraziaku :-D ale to máš pravdu ked niečo potrebuješ ako na potvoru to nemaju a ešte tu v DT
Odpovedať
Profilova fotka
no nastastie torta chutila aj s kiwi a hroznom. vsetci chvalili o 106 tak som bola pysna na seba :-D :-N :-D foto dam zajtra lebo blbne ta stranka. oslava dopadla v pohode, malý sa vyblaznil pekne. on zboznuje ked je vela ludi pokope. a s tou detvou janka to je fakt hruza. clovek tu ani dietatu plienky nekupi o strave pre krpcov ani nehovorim. cakam na tesco a billu ako na spasenie. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne aj ja čakam ked ich postavia len dufam že aspoň tesco bude veľke abu sa dať tam aspoň prejsť
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.facebook.com/album.php?aid... tu su nejake fotky. pre dadku je tam aj foto torty. staci si ju stiahnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka torta je uz nahodena, aj z Luckinou fotockou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/forum/show.p... janka aha na co som nadabila. nejaka pinda slniecko ta bonzla na MK. :-D ach jaaaj ze maju niektorí ludia tolko casu aby snorili po cudzých albumoch a potom bonzovali adminom.(hodil by sa mi teraz sem zvracajuci smailik) :-D
Odpovedať
Ahojte. Janka, ja tie košíky natieram farbou na drevo Pam Lazex - kupené normálne vo "Farby laky" - a mám odtieň dub tmavý. Na modrej streche mám album a tam vidno aký je to odtien na natretom košíku. Natieram to 2x. 1 raz to riedim s vodou 1:1 a potom už neriedeným. Vonku to nechám tak jeden deň uschnúť a vyvetrať a potom to dám už dnu a vôbec to nesmrdí. Teraz som si urobila košíky a ušila do nich také futro, čo je prehnuté aj cez okraje - no došla mi farba, takže ich nemám čím natrieť. Dadi, kam si nahodila tú tortu =-) , neviem nájsť. Lucka, tortu si zvládla super, ale ešte viac by som pochválila tvojho Lukáška. On je taký pekný chlapček,...tie očiská,....no baby sa majú na čo tešiť x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi je na uvodnej strane, aj v sekcii Tvarohové múčniky
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi kukala som tvoj album na MK. si fakt sikulka. x-) super to vyzera. su tie kosiky potom aj pevne? a dakujeme za pochvalu. len by bolo treba vlasy ostrihat len akosi nestihame. a uz ma strasne haro. by sa nam nejaka pukacka zisla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som zacala robit taky obal na dozu, len akosi teraz nemam kedy to dokoncit, stale je co robit
Odpovedať
Ahojte, chcem vás poprosiť o radu. Zháňame dobrého starejšieho, ktorý bude decentný, bez dlhých rečí, porozpráva jednoducho a pekne. Odporučili nám meno Filkor Neviete aký je? Poprípadne odporučte niekoho iného. Ď. :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
erikach toho co spominas nepoznam. ja som mala p. Kutika a bola som s nim nadmieru spokojna. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte. Erikach pan Filkor je skvely starejsi, ale uz to nerobi :-| ... vraj len protekcne znamim a to sa moja mamina s nim pozna a aj tak ee... takze tak. Ja som mala Vladka Poliaka z Ponik s nim sa da tiez dohodnut na programe, takze ak nebudes xciet nejake velke zasahy z jeho strany, bude ich na stopro respektovat a je spolahlivy, ale vie spravit aj super zabavu. Zalezi na tom ako sa dohodnete. Inak uz ani velmi neviem poradit, bo potom co som zazila inych starejsich este, ti sa mi moc nelubili. Vela stastia pri hladani. ;-)
Odpovedať
Lucka, tie košíky sú pevné, ale ako kôš v ktorom by si nosila drevo do krbu z toho nebude. Ja mam v nich albumy s fotkami a to je dosť ťažké a zatiaľ držia. Dadi, už som to tam našla, ja som hľadala medzi tortami. Ja som odfotila aj ten encian v listkovom ceste, len sa musím dostať k druhému PC a stiahnuť foto z foťáka. No neviem, či je to na zverejnenie :-N
Odpovedať
ahojte. Zuzi posles mi prosim bud sem do temy alebo do IP link ako sa robia tie kosiky? vyzeraju na Tvojich fotkach uplne super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
teda peti po takej dobe sa ukazes a ani nenapises co nove? :-N :-D pekne od teba. ako sa mate? a krpec? uz sa vam to kráti. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte... no ja sem obcas nakuknem, ale nemam nic nove, co by som vam mohla zvestovat :-) ... hej krati... sak sa nevieme dockat uz. Vcera sme boli obhliadnut bojisko- porodnicu s Julim, pokupene mame hadam uz vsetko a tak.... za chvilu idem do mesta sa pokotulat... teda pokotulat.... ja mam pocit, ze uz väcsia banderko mat nemozem, ale teda brusinko nemam az take obrovite... a! malemu sa zase cka :-) .... no a neviem co by som ete popisala :-D .... daka som bez fantazie a ci co... pekny dnik vam prajem kocandy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, jej peti super že si sa ozvala. Inak pridala som na modrustrechu fotky konečne čo :-D ale spálnu ešte pofotim a pridám ale detske izby pridam ked sa dokončia ;-)
Odpovedať
Janka, klobúk dole....ten váš domček ste teda super zvládli. Najviac ma ohúrila kúpelka - tie umývadlá =-) - perfektné.
Odpovedať
Profilova fotka
Achojte krasotinky... Jajuska krasny domcurik mate... x-) Strasna zavist :-D ... ale taka dobra, nie ta zla =-) Zunka hviezdicka, ty sa ako citis mojko... secko v poradku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky daaaaaaakujeme za pochvalu ;-) zuzka to sme teda zvládli tento domček za rok až som aj ja prekvapená ako rýchlo :-N no ešte su dorábačky ale nič hrozne. Peti a vy ako sa máte, neviem nejak som nepostrehla ako sa bude volať drobček =-) a rodiť budeš vo ZV alebo BB.
Odpovedať
Profilova fotka
Drobcek bude Julius po tatinkovi... a starom tatinkovi a prastaromom a praprastarom... tak dedime :-D . rodit xcem vo ZV, uz sme to tam boli s Julim okuknut aj na priprave som bola 2x, tak sa tam pomaly udomacnujem :-D a inak sa mame fajn. Vcera som sa bola napapat v tej kolibe na strazoch, juuuj tam maju riadne dobre halusky... mnaaam :-p ... len strasne velaaaa :-D
Odpovedať
Peta, ja som tam bola tiež na haluškách a tiež môžem iba odporučiť :-p . My sa máme fajn. Dnes som bola v metre a videla som sa tam v zrkadle (doma nemám) a bola som riadne vyhúkaná, že aké mám veľké brucho :-D . Ja som si to nejak ani nevšimla, že je už také ....riadne.....no ako tehotná :-D . Už aj na pôrod vhodné. Máš na konovi svoj album? Idem kuknúť ak tam niečo máš. A nekupovala si náhodou zavinovačku do vajíčka od Emitexu? chcela som vedieť aké je to hrubé. Na tú profilaxiu sa chystám aj ja. Budúci týždeň som už 30tt a tak tam zavolám a skúsim sa popýtať a objednať alebo ako to tam chodí. Ja ešte z ďaleka nemám nachystané všetko. Ani som ešte nič neprala. Ale už som pokročila a tento týždeň som si kúpila nočnú košelu a podprdu na kojenie.
Odpovedať
Profilova fotka
Este mas cas v 30tt, tak akurat pomalicky zacat. Ja uz som 38tt tak preto take dokoncovacky. Na konovi nemam album... taka som nepodarena! vobec som si ani brusko nefotila ani nic... :-| dako ma to ani nenapdlo a ako som si pred tehu vravela, ze sa tesim, ked si aj ja budem moct urobit taky albumcek a prd :-D ... zavinovacku do vajicka som nekupovala... bo mi mame matrix vanicku od Jane a to je aj autosedacka polohovatelna (je do 12kg myslim), takze tak. Len taky hruby overalik a fusak s dierou dole na upnutie do autosedany, ale to ani nemusi byt, kedze bude lezkat a nie "sediet". Zavinovacky mam tie klasicke biele na zavezovanie... ak sa stihnem nudit do porodu, ta isto poftim a spravim aj ten album... ak stihnem ;-) ... pekny dnik...
Odpovedať
Peta, tak ty to máš už ozaj len tak-tak. Môžeš rodiť už aj teraz. A určite si odfoť brucho, nech máš aspoň trošku nafotené. Daj Julinovi do ruky foťák a len tak v kuchyni, v obývke mu zapózuj. Otazka aj pre ostatné baby :-N : vložky do pôrodnice ste si kupovali v drogérke nejaké extra veľké, alebo sú dostať v lekárnach špeciálne - popôrodné? Dnes som bola na sono. Malinký má 1780g. A doktor ma trochu naplašil, že hlavičku má na 31tt a telo 30tt. Ale, že sa nemusím obávať :-| . A manžel mi hneď v aute na upokojenie povedal, že ja mám tiež takú väčšiu hlavu, tak že to bude mať po mne. Tak som sa doma v zrkadle obzerala :-D , či mám ozaj veľkú hlavu.
Odpovedať
Zuzi neboj, maly dorastie do spravnych rozmerov :-) ja som si tie vlozky kupovala v zdravotnickych potrebach, ale myslim, ze su samozrejmostou v kazdej lekarni.
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi i ma poriadne rozosmiala, ze velka hlava :-D :-D :-D neboj, to len nejak zle odmeral
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi teda ten tvoj manzel vie ako upokojit tehotnu :-D :-D :-D zlatýýýýý. neboj zunkos bude v poriadku. tie vlozky som aj ja kupovala v lekarni.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?