Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
jej pekne fotecky :-) takze ste si urobili pansku jazdu a nepozvali ste ziadne babenky ? :-) no pekne :-) Zuzi ako si poriesila s tym kocikom z kona? lebo som videla ze ho ta baba vcera znova nahodila do ponuky.
Odpovedať
Profilova fotka
dadi ano boli sme u janky. a dakujeme za kompliment. mirka ot bolo stretko dost narýchlo. vecer volala ivka a na druhý den sme sa stretli. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Lucka, ďakujeme za fotky ;-) x-) . Pekné sú :-) . My sme sa práve vrátili z poradne, Dávidko pribral 590g za dva týždne :-). O dva týždne nás budú aj prvý krát očkovať :-S ;-( , dúfam, že to obidvaja zvládneme :-D . Lucka, nooo, ja dávam dve plienky, od začiatku, ja som zase nepočula, že jednu, no po pravde mi to nikto nepovedal ako je to správne =-) . Mirka, mrzí ma to, ale fakt bolo stretko veľmi na rýchlo, snáď by sa nám to ešte mohlo podariť. Ja sa prispôsobím, tak niekto dajte návrh, kde a kedy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, mate krasnych malych chlapov x-) Ivka, pozravil Ta Peto? Sa vytesoval na Polane,aky je on rodinny typ a kocikuje maleho Davidka :-D ;-)
Odpovedať
Ahojte. No tí vaši chlapi nemajú chybu. Sú taký chutnučký,...všetci. A malý Davidko ako už vyriastol =-) . Mirka, ten kočík dáva tá baba tak o 2-tis menej ako nový a keď rátam cestu do Čadce, tak sa to neoplatí. Ale jedna baba písala, že kúpila v Nowom Targu na trhu za 10-tis komplet sadu. Tak neviem, či ísť tam a risknúť bez záruky.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi aj ja som kupovala kocik v taliansku. cize akoby bez zaruky. ale ja si osobne ani neviem predstavit co sa na takýchto kocikoch da reklamovat. :-N inak nevies mi poradit nejaku tortu? malý ma meninky a chcela bvy som upiect nieco co by mohol aj on. cize ziadne kremy a pod. nejaku smotanovu, ovocnu popripade na vrchu zelatina. ale kedze ja ku vsetkemu potrebujem recept tak sa obraciam na teba. chcela by som spravit nieco take ako si mala v albume ta co mala dookola piskoty. a previazana takou stuzkou. len vnutro aby bol nejaký korpus + nieco smotanovo ovocne. dakujeeem za radu. :-) mozes aj do IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... nieco taketo ale dookola boli take dlhe piskoty.
Odpovedať
ved ja som len srandovala :-) klidek :-) Zuzi kamoska si kupila trojkombinaciu naklikavaciu tiez v polsku za sedem tisic.
Odpovedať
Profilova fotka
mirka my sme v klude len sme vysvetlili ako sa mala vec. :-D ivka super davidko pribera. ;-) a ockovania sa neboj davidko je chlapisko isto to zvladne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky tak som pridala aj do môjho albumu pár fotiek aj Ivke ešte aj z návštevy spred dvoch týždnov. Juj Ivka maly pekne pribral tak to sa neboj mliečka mááááááááááš dosť, tak len tak dalej a očkovanie neboj tobinko ho prespal :-D no teraz tak to sa mi držal kolo krku a tak ho očkovali :-N
Odpovedať
Lucka. Tá torta to bol upečené klasika kakaový korpus - prerezaný a v strede bola tvarohová plnka. No neviem kde mám recept. Ale tu na MS niekde v receptíkoch z pred cca 2 rokov by tam mal byť recept ako : Tvarohová mixovaná torta.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi tak to isto budem mat cas hladat spred 2 rokov :-N :-D ale dik nieco vyspekulujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lucka alebo skus popozerat u mna na stranke couvarit.sk, su tam aj nepecene torty a ine mucniky ;-)
Odpovedať
jej dadi, dobra stranka , este na nu na sto pero zavitam :-) technicka otazka - budes robit aj nejaku special upravu na vianoce? tak ako je teraz o grilovani? kazde vianoce skusam nieco nove, tak nech to tam nemusim nejako dlho hladat :-)
Odpovedať
Lucka na tejto str. je ten recept - kukni či by Ti to vyhovovalo. Dadi, chodíš do práce, alebo si PN? =-)
Odpovedať
Lucka zabudla som odkaz :-N http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
zuziiii to je presne ta torta co som myslela. vsak som ju uz raz robila. sa mi aj take nieco marilo podla tej nutely som to spoznala. Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dadi vidi saj na tu tvoju stranku som zabudla. aspon mam co studovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi hodim aj tvoj recept na stranku, ked ju budes potom piest, alebo ty Lucka, poslite mi foto ;-) Mirka ano, acsinou mam nejake tematicke zameranie, vianoce urcite budu... Chodim normalne od pondelka do prace,len dnes som doma, lebo nam maju prist robit vodu, aby si rodicia mohli spravit vlastnu kupelku
Odpovedať
Profilova fotka
dadi ak bude ta torta pouzitelna na zverejnenie tak poslem. ;-)
Odpovedať
Dadka, v mojom prípravnom albume na MS je fotka tej torty, keď som ju piekla naposledy - tá s tým motýlikom a trubičkami. A v recepte je trošku chyba v dcl mlieka (myslím), ale asi 2 príspevky niežšie som to opravila. Idem pozrieť na tú tvoju stránku ;-)
Odpovedať
Dadi, takže zajtra varím "Plesnivec v lístkovom ceste". Lístkové cesto sa rozvalká, rozdelí na 4 časti na každú dať kečup cibulka, celý plesnivec - zabaliť do toho cesta a upiecť. Mňaaam. Zbožňujem plesnivec, aj keď sa mu teraz mám vyhýbať ale jeden za 3 mesiace dúfam neuškodí :-p . Máte tam veľa dobrých receptov, no chýbajú mi fotografie k jednotlivým receptom. Nechcete to tam dopĺňať? Môžem vždy niečo z tej stránky urobiť, odfotiť a vy to tam môžte vkladať.
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi ten recept na plesnivec tam aj a mam, skoro taky ist, len namiesto cibule tam davam por ;-) ak sa ti che, budem velmi rada ak pofotis svoje kulinarske vytvory ... DAKUJEM
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka tak švagrina predáva kočík quinny je šedej - čiernej farby, komplet 3 kombinácia s taškou a príslušenstvom. športova časť bola používaná len nejake 3 mesiace. Predáva ho lebo maly Alex je drobučky nato že má 9 mesiacov a nemôže sa chytit tej opierky v predu a ked ho pripúta tak sa zlostí. Cena je 18 000sk PC bola 24 000sk. Možno by sa dalo aj dohodnúť. ;-)
Odpovedať
Janka, mne by sa aj pozdával, ale Ľubo má v očiach iba zelený x-lander. A ty si mala x-lander XT alebo X1? Sa mi zdalo, že XT, ale na jednej fotke s Tobinkom na prechádzke je v X1,....myslím :-. .
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka ja som mala X1 4 kolesový, ved ja len ak náhodou je to na vás ona ho dala na net mimi a babybazáru. No nebojím sa že sa nepredá je ich teraz hrozne málo na predaj, zato som kukala x-landerov je kooooooopa máš z čoho vyberať. Tak pekny víkend idem k malemu dnes dojde aj tobinkov ujo a starý otec z talianska ten sa boji či ho maly spozná po 3 týždnoch som zvedavá.
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj zuzka ake moridlo si použila na tie pletene košíky aj si ich farbila? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, tak do buducna tu mas dalsi tip na tortu pre Lukyho :-) piskotovo-tvarohova :-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka dakujem. pekna torticka. len ja by som k nej potrebovala aj popis :-D robilôal somtu zuzkinu a na vyzor ujde. som zevdava ako bude chutot lebo som ju musela trocha upravit podla seba. :-N :-D a kedze v blbej detve som nezohnala ine ovocie pouzitelne na tortu musela som pouzit kiwi a hrozno. po jahodach ani slichu. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mam ju aj nafotenu, vecer pridam foto z oslavy :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?