Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
baby vsetko je inak, babatku zazracne od utorka zmizlo srdiecko, je mrtve, zajtra idem na zakrok :-(
Odpovedať
dadi velmi ma to mrzi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dadi zlatko je mi to strasne luto. ;-( ;-( ;-( budem ti drzat palce aby si toto tazke obdobie zvladla.
Odpovedať
Profilova fotka
Dadi:'( je mi to luto :-( aj ja drzim palce,nech to co najlepsie zvladnes:-(
Odpovedať
Dadka, ako ma to mrzi. To je take nespravodlive ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, dadka bože moja mrzí mato držkaj sa budem na teba myslieť aby si to zvládla. ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam vsetkym, je to velmi tazke ale to prejde ... niekedy ;-( zdravotne som OK
Odpovedať
Dadka, tak ma to mrzí, lebo viem ako si sa tešila a ako ste chceli bábätko. Neviem či Ti pomáhajú naše slová, ale ja verím, že čoskoro sa Vám to podarí znovu a budete mať určite svoje dieťatko. Musíš v to veriť. Mne to veľmi pomáhalo, stále som verila, že sa to určite podarí.
Odpovedať
Profilova fotka
dadi, niekedy davnejsie som citala od jednej baby ktora viac krát potratila take "odovodnenie" preco sa taketo veci stavaju. Vraj tam hore vsetky deticky cakaju pekne v rade na svoje narodenie. ale niektore su netrpezlive a predbehnu sa. a vtedy ich musi Boh vratit lebo este neprisiel ich cas. tak mozno aj to tvoje bolo netrpezlive ale este nebol jeho cas. ja verim v to ze vsetko zle je na nieco dobre. a tiez verim ze sa budes moct velmi velmi skoro tesit znova z maleho babulka. zuzka kukam prave tvoj album na MK a k tej vahe ti mozem len povedat ze odporucam. keby som ju mala ja usetrilo by mi to kopec nervov. a mozno by som kojila dlhsie.
Odpovedať
Lucka, aj ja si myslím, že tá váha je dobrá vec. Ty nepredávaš nejaké vecičky po Lukáškovi na MMB?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi je dobra hlavne vtedy ak budes mat malo mlieka aby si presne vedela kolko malý vytiahne a kolko mu mas dat este UM. ak budes mat mliecka dost potom to az tak nevyuzijes. predavam tam nieco ale pre take mini babo nie. ale asi sa postupne zacnem zbavovat nejakých veci lebo to uz nemam kde skladovat. vsetko poziciavam este majovej sesterke a par takých univerzalnych veci si zobrala aj lucia Z. moj nick tam je lucia25. dnes tam idem nahodit taku kombinezu coccodrillo. je mi jej sice strasne luto ale co ak druhe bude baba tak mi tu bude zavadzat.
Odpovedať
Baby, vy ste používali určite jednorázové plienkky. Ja to tiež tak plánujem. No nejaký čas sa balí na široko a tam mi treba tie bavlnené. Koľko si ich mám kúpiť? Sú ale 2 rozmery - 70x70 a 80x80. Tak neviem :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzi ja som kupila asi 30 ks tých 70*80. kupovala som to v polsku. ideme tam aj koncom oktobra tak ak by si chcela kuknem ti ich tam ;-) teraz som ich poziciavala lucii lebo mala mala zaparenu ritku strasne tak musi do latkoviek prebalovat. a ona hrdo kupila 10 ks. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetky ;-) , Dadi, veľmi ma to mrzí, čo sa Ti prihodilo :-| . Prajem Ti, aby si toto ťažké obdobie zvládala v pohodičke a aby netrvalo dlho znovu otehotnieť ;-) . Povedz si tak, že ak sa to stalo, bolo to aj na niečo dobré, bábätko by nebolo zdravé, možno by sa choré trápilo. Takže možno je lepšie, že odišlo skôr, hm? :-| Neboj sa, určite sa budete čoskoro tešiť z bábätka opäť x-) . Zunka, ja mám bavlnené plienky, no tiež len 20 kusov :-D . Boli sme aj na kontrole s kĺbikmi, všetko je v poriadku, no baliť nám odporučil ešte do 4 mesiacov. Tých 20 kusov mne celkom stačí, no nie každý deň mu dávam čisté, len keď ich preciká alebo prekaká :-D . Lucka, kedy budeš doma? Musíme sa dohodnúť aj s Jankou na tú polcestu :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka no chcela som ist este do zvolena ale ak sa dohodnete s jankou tak ostanem v stozku. rada by som vas konecne videla. x-) takze sa dohodnite s jankou na nejakom termine a ja sa zariadim podla toho. ja nemam nic na práci. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ok, večer budem volať Janke a dáme Ti vedieť, ok? No asi to všetko záleží od počasia :-) . V stredu máme poradňu, v piatok uvítanie do života na meste, tak mne sa dá, okrem týchto dní :-) . Lucka, ináč, možno budem niečo od Teba potrebovať, ak niečo nezoženiem :-S . Ja otrava :-D
Odpovedať
Iwka ahoj, si tu teraz vzácny hosť! Ešte k tým plienkam, keď sa balí na široko - tak dám pampersku a potom 2(alebo 1) bavl.plienky? Mama ide do PL asi v stredu, tak ona tie plienky kúpi, no ak nie, tak Ťa Lucka asi oslovím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ok daj mi vediet. a co take potrebujes? ak mozem rada pomozem. :-D zuzi isto ich zozenie. aspon ked som tam ja kupovala mali tam toho na mraky.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, no hádam až taký vzácny nie :-D . Presne tak, dáš pampersku a potom dve plienky bavlnené na široko :-) . Lucka, poprosím Ťa až potom, ak to bude aktuálne na 100% :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka ty davas az 2 plienky bavlnene? to som este nepocula. nam kazali davat len jednu. =-) ok tak ked to bude aktualne daj vediet :-)
Odpovedať
Ahojte. Ja len, že Mocarabia pridala na koňa album malého Branka.
Odpovedať
Ahojte baby,som tu prvý krát a potrebovala by som poradit ohladom svadby,ktorá by mala byt 16.5.2009. Myslím si ,že času je ešte dost,ale nechcem nič zanedbat. vopred dakujem za pomoc. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka radi pomozeme. len napis o aku radu mas zaujem. najprv si treba zajednat miesto obradu a hostiny. ostatne potom postupne. ;-)
Odpovedať
Mirka. Ako píše Lucka, najdôležitejšie je najprv miesto obradu a hostiny. A potom budeš k tomu "prikladať" ostatné : kameraman, fotografka (my všetky odporúčame Fotofunn Gaika Halajová), šaty, kytica, výzdoba, kaderníčka, torta-koláče,...
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, ja ti potom môžem dať tip na super starejšieho, Dj, fotografa, kameramana a krásnu výzdobu... Stačí keď mi napíšeš do IP
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.facebook.com/photos.php?id... baby tu je zopar foto z dnesneho ministretka. bolo uzasneee x-)
Odpovedať
Lucka, nechce ma to tam pustiť, pýta heslo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.facebook.com/album.php?aid... skus cez tento link nechapem =-)
Odpovedať
Profilova fotka
par foto davidka som dala aj do ivkinho albumu. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz sa to dalo ozriet, vasi chlapci su nadherni to ste boli u Janky?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?