Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
joj Zuzi vidis na Teba som zabudla , pjepac :-) no co som kukala tabulku augustoviek na konovi, tak sa mi zda, ze iwka tam ma napisane - David. ale nechcem trepat. neboj krvicku budes mat ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka este nerodi. aspon ako ja viem. :-D a bude to davidko. dufam ze som mohla odpovedat za ivku :-N no uz mi tu krpec odtahuje rukya od klavesnice a niekam ma taha tak zase beziiim. a baby urcite sa ozvite rada by som vas konecne videla. zuzka ty neprides na zmrzku? :-N
Odpovedať
co sa mna tyka tak ja mozem aj zajtra :-)
Odpovedať
Lucka, ja som pracant, takže sa mi nedá prísť. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mirka teraz som si precitala tvoju sms a normalne som leniva to odpisat cez mob. tak pisem sem. mam nove nechty tak mi to cez mob trva dlhoooo. :-D :-D :-D zajtra som celý den doma takze budem rada ak prides. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, trosku som vas zanedbavala, kolegyne maju dovolenky, tak robim aj ich robotu. Zuzi IP. Lucka som rada ze sa vam zmrzka tak dobre rozbehla, aj pocasie ste vystihli. Ivke sa to uz krati. To stretko vam zavidim, ja musim sediet v kancliku. Dobru zmrzku by som si dala, poklabosit, posediet na slniecku 8-)
Odpovedať
Lucka teraz sa stretnem alebo budem aspon volat s kamoskami, tak Ti dam poobede vediet, ked sa budeme chystat a potom ked budeme na ceste, aby si nas navigovala. :-) zatial to neber na sto percent.
Odpovedať
Profilova fotka
ok mirka. ;-) dadi tak to ti nezavidim v tomto teple pracovat. ja som tara rada ze som doma. :-D
Odpovedať
No a ko zmrzka včera, bola? Baby, keď ste boli 3D, tak kde ste to boli? Ako sa tam objednáva a to sú len fotky alebo aj video? A koľko to stojí?
Odpovedať
Zuzi nebola, kamoskam sa nedalo a aj natka mi velmi dlho spinkala ,ale isto coskoro nieco vymyslim :-) ja som bola na 3D v hlohovci, aj Lucka ale myslim, ze Iwka bola v ZV, tak ona Ti konkretnejsie poradi. a myslim, ze aj na konovi je tema o zvolenskom 3D. a preco nemas na konovi albumik? :-)
Odpovedať
Mirka, takže idem hladat na konovi tú tému, ďakujem. A album budem určite mať, no stále si myslím, že je to skoro a načo ešte, veď ešte nič nie je isté....a šup už som v 5 meisaci. Už mi troochu vidno brucho, ale nosím ešte stále normálne moje veci. Pribrala som ale už 3 kg :-| , no nevadí.
Odpovedať
Ahojte, ja som v robotéééééééé ]-( :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zuzi co chces byt zamestnanec mesiaca ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooojte, mi sme prestahovani, niektore miestnosti su uz nakomplet zariadene, az len povymienat v sade okna a pod. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak som sa konečne dostala k netu no makame na dome Michal ma 2 týž. celozávodnu tak to chceme stihnúť a potom sa stahovať. Aj dovolenku chceme stihnúť aj s tobinkom ozaj pridala som pár fotiek na MK. Mirka mi spinkáme niekedy 2x niekedy raz no mali sme take 2 týždne kedy spal len raz tak som si myslela že už sa nevráti k spaniu 2x. No mne je jedno kedy pôjdeme do stožku ku lucke daj nejaky den ja sa prispôsobim my sme teraz v podstate stále v krnom to nemám daleko k lucke. V sobotu som chcela k nej skočiť no zabudla som že mamina ma narodky.
Odpovedať
Profilova fotka
janka super foto si pridala x-) x-) x-) . tak sa s mirkou rýchlo dohodnite kým je taketo fajn pocasie. napustime krpcom bazen a maminky si daju zatial zmrzku. :-D dadi super ze stahovanie mate za sebov aj ked prace mate isto este kopec. ale práca na vlastnom vzdy bavi. zuzka lucia zosiakova bola na 3D vo zvolene ale mala bola zle otocena tak nema dvdcko. iba foto. a 2x uz ist nemohla lebo vraj je pokazene a reklamuju ho. takze teraz sa tam isto nedostanes. :-( pridaj konecne nejake foto na MK nech vidime ako malý zunkos rastie do krásy. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka dakujeme :-D je riadny šinter mám čo robiť behať za ním. Všetko chce a nie s ním pohnúť chce a hotovo nohami sa zapre a môžem sa pototo. :-D Mirka navrhni termín.
Odpovedať
Profilova fotka
joj janka to doverne poznam. tie jeho trucovite hisaky mi davaju zabrat. :-p no snad ho to prejde. :-N ma neskutocne vela energie. on je schopný ustvat aj 4 dospelých za den a on v pohodicke. :-D vidim ze si tí nasi krpci budu rozumiet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aká siahodlhá diskusia sa tu rozpútala :-D . Ak bude stretko v Stožku, tak prídem :-) , ak nebudem ešte rodiť :-D . Prvý termín mám 19. a posledný mám 28. augusta, tak neviem, kedy sa malému zachce prísť na tento svet x-) . Zatiaľ to tak nevyzerá, nech si ma ešte užije v brušku :-D . Lucka, jasné, že si mohla za mňa odpovedať ;-) , aj dúfam, že si odpovedala správne, lebo náš ocko zase začal vymýšľať, inú alternatívu síce neponúkne, tak som povedala, že to nechám tak a ako sa budem cítiť pri ceste do pôrodnice, také meno drobec dostane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caveees ivka? ako sa citis v tomto teple? mirka mi spominala ze krpcovi sa nejak neraci otocit. aj ti uz dal lekar nejake moznosti ako rodit? drzim palce aby to dopadlo bez akýchkolvek komplikacii. ;-) a ohladom stretka cakame na vyjadrenie mirky aby navrhla termin. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda stanci je riadne nerozhodný. ale uz sa s tým nezatazuj davidko je krásne meno tak nech nevymysla. :-D
Odpovedať
ahojte. nechce mi poslat moj prispevok, tak uz vam ho pisem asi treti krat. prezistim ci pojdem do stozku sama vlakom alebo s kamoskou autom a dam vediet co najrychlejsie. a vam by sa dalo kazdy den z tohoto tyzdna? akoze poobede? vam je to vsetkym trom v podstate jedno?
Odpovedať
Profilova fotka
No mne sa zajtra a ani v stredu nedá, ale štvrtok by to bolo ideálne :-) . No potom ma Lucka informuj sms-kou, neviem, či budem na nete do štvrtku. Ďakujem ;-) Lucka, nie neotočil sa, v piatok sme boli aj plávať, lebo som čítala, že to je najlepšie na otočenie, ale zrejme už nemá toľko miesta, aby sa pretočil :-) . Zajtra idem do poradne, musím sa dohodnúť s lekárom, lebo minule mi povedal, že ak bude pôrod postupovať dobre, že rodiť sa môže aj nožičkami ]-( . No a následne na to som sa dočítala, že chlapci sa tak rodiť nemôžu! Tak keď na neho s týmto vyjdem, povie si určite, aká som múdra, ale budem bojovať... No ale na predoperačné ma už poslal, to idem tiež zajtra, tak snáď...
Odpovedať
akurat ked som s kamoskou chcela dohodnut stozok, tak zacalo liat a museli sme s natkou utekat domov :-( takze cestne pionerske, ze zajtra to uz poriesim. tiez ma napadol ten stvrtok, tak skusim sa s nou tak dohodnut. o nejakej stvrtej? dajte vediet aj ostatne zienky :-)
Odpovedať
joj este iwke som chcela napisat - ja si myslim, ze budes mat cisara. clovek sa po nom sice troska viac spamatava ako z normalneho porodu, chyba ten zazitok "vytlacit" dietatko, ale aj mamicka s cisarom je taka ista dobra mamicka ako z normalneho porodu. :-) a urcite Ta nenechaju mordovaat sa zbytocne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. mne ten stvrtok tiez vyhovuje. ;-) ivka budem silno drzat palce aby to dopadlo vsetko bez akýchkolvek problemov. ja ak by som si mohla vybrat urcite by som zvolila klasický porod ale v ziadnom pripade nie ak by bolo babo zle otocene. je to velký risk a snad nasi doktori vedia co je správne a nenechaju ta trapit. :-( napis nam potom ako si dopadla v tej poradni, som zvedava. a mozno ze sa malicky este umudri a otoci sa. mam zname co sa im krpec otocil aj v 40tt. ale zase ak si uz ty psychycky nastavena na sekciu tak radsej nech to ostane ako to je teraz. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte môže byť ten štvrtok po obede. Ivka ja som ti itež vravela že sekcia bude lepšia ja by som určite neriskovala ked je maly otočený nožičkami. Bojuj u lekára :-D ale ako hovorí lucka lekári vedia čo robia. A aj pri klasickom pôrode ked sa niečo deje hneť ide sekcia. Jasne klasicky pôrod je klasicky je to nádherný pocit ked ten drobec z teba vybehne :-D ale aby si ohrozila maleho nestojí to zato, neboj druhe pôjde klasicky. ;-)
Odpovedať
zienky tak sa dohodnime na ten stvrtok poobede, okolo styroch. kamoska sa mi este nevedel adneska vyjadrit, lebo caka nejakeho opravara a este jej nepovedal kedy pride. takze ja zajtra uvidim, cipridem vo stvrtok vlakom aelbo autom. co vy na to? Zuzka pochvala, ze si zacala robit na konovi albumik, ale treba aj brusko pofotit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
super baby takze predbezne sa na vas tesim vo stvrtok poobede. lukas zvykne spavat tak do pol 2 najdlhsie takze pohoda. teraz bezim uspat toho mojho nezmara a ideme na lasagne do DT :-p :-p :-p este idem kuk zunkin album. x-) samozrejme lukasko vam chce nieco surne napisat dfghddddddddddddddddddddddddddddddddddugnn bt rf hjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjlll fc b cycf fbbv de ddssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssxb . stacilo ide sa spat :-D
Odpovedať
Ahojte, riadne veľa fotiek mám na konovi, čoo??? :-D To som hlavne chcela tam vložiť to točiace sa babatko v bruchu. A chcela som tam dat povodne ine, no nešlo mi to. Neviete ako to funguje na stranke baby.gaga.com ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?