Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Ahojte Peta s tým tehu oblečkom ma to tiež zaujíma. Kolegyňa mi hovorila, že aj v priore v tatiane videla také. Ale niekedy cca 2 mesiace dozadu, tak neviem či aj teraz majú. Lucka, chúďatká pršteky ;-( , ja som tiež cintľavka na bolesť, tak plne s vami cítim Suny, ty keď sa rozpíšeš tak to stojí za to. Som si chcela len tak na stojáka pozrieť čo nové, no pri tvojich príspevkoch som si musela aj sadnúť :-D . Ináč tie Vyhne sú pekné - odporúčam. Určite majú aj web stranku. A čo tak ZOO Bojnice, Košice, Blava?
Odpovedať
zunka :-D ....aspon si si sadkala a odychla ;-) ako inak prebieha tehotenstvo? no v Bojniciach sme uz boli 2 krat ale je tam tak krasne,ze mozno pojdeme zas,Kosice su daleko,a co v BA? Neviem ake je tam zoo,ale radsej ak bude pekne chcem cas stravit pri vode,lebo tu je mizerne pocasie.Zas prsi 8-( Neviete niekto ako na Ruzinej? Mi sme tam chodili ako deti a bolo super,ale ktovie ako sa to pomenilo? Inak Tatianu mam aj ja rada,su tam velmi prijatelne ceny a oblecko hlavne pre maleho je tam pekne,pre seba ja mam vseobecne problem si najst oblecenie na SK na svoju velkost co si myslim ze neni taka velka c.40 -niekedy 42 ,ale na SK ,no vsetko mi je male...potom ako sa ma clovek citit? Ja som si inak celkom pekne nakupila v tom novom obchode ako sa ide do METRA,oproti otvorili take obchody aj sportove ,a tento je tak medzi nimi,neviem meno,ale je dost velky a celkom dobry vyber.
Odpovedať
Sunny, v Ba je napr. aj Dinopark . Sú tam veľké makety dinosaurov, vydávajú zvuky a tak. No niektoré malé deti sa toho boja, je to miestami také strašidelné. Na ružinej som bola minulý víkend, ale ja sa tam nekupem, bola som na varenú kukuricu a nanuk. Bolo dosť veľa ľudí a s malými deťmi, aj sa kúpali, sú tam stánky s občerstvením, požičovňa vodných bicyklov, volejb.ihrisko,.... no pre mňa nič moc, také okukané. Bývala som cca 3 km odtiaľ.
Odpovedať
vidis zunka tak to s tymi dinosaurami by sa mu velmi pacilo,on ich priam zboznuje,mame aj dvd cka a pozera ich stale dokola...tak tam by som s nim sla. No s tou Ruzinou este uvidime,ako aj postihame,v prvom rade idem domov lebo ocino oslavuje 50 tku,vikend na chate ,tak hlavne aby som bola aj s nasimi.
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babky. Ako sa máte? Už dlho som nebola na nete. mám dosť vybavovačiek okolo svadby. Však vy všetky to dobre poznáte. :-( Ale už sa teším. Kodi ked sa mi bude dať a budem mať čas tak si sem hodím svoju fotku. Ty si mi dosť známa. A ešte dosť často chodíme do pizzerky. velmi dobrá pizza. Máš detičky? budem končiť,lebo je dosť hodín, som unavená. Majte sa pekne. pa :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti vo zvolene myslim ze ziadny iný vyslovene tehotenský obchod nie je. ale kamoska si nakupila kopec krásnych veci v BB v complicite. maju aj www stranku buducamamicka.sk zuzka ako sa citis? brusko uz rastie? sunny no malý si to nechce nechat obviazat. kupila som mu take naplaste na popaleniny ale strhava si to. no co musim len vydrzat kým sam u to zahoji. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak mi sa cez vikend stahujeme, trochu sem nestiham chodit 8-) Domcek je skoro kupeny. Lucka ako pokracujete so zmrzlinou, napreduje to ked je teraz Majo prec? Sunny na Vyhne mam len tie najlepsie odporucania ... a Ruzina? kolegyna tam teraz bola na tyzden, a ze bolo super Mina pizza od nas nema chybu, som stalou zakaznickou ;-) deti este nemam, zatial sa odkladaju, kym neporobime domcek.
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte krasotiny... no diky diky aj za to malo :-D ... pisala mi jedna baba, ze aj oproti poste je nejaky obchodik s handrami a ze tam maju aj tehu oblecko, ale cenovo podobne ako oproti plavarni. A tiez spominali, ze v Tatiane mavaju, ta sa tam zajdem kuknut, ale ja som si tam hadam este nikdy nic nekupila... je tam vzdy vela ludi a ja nemam rada tlacenice... moja kamoska klaustrofobia 8-( , potom som veeeelmi nervozna a je mi zle... ale skusim sa prekonat! |-| No a este som zbehala aj par sekacov, ale nist som neobjavila... nuz, co uz... sak som dostala kese za statnice, ta si mozem kupit aj drahsie habky. Ozik vcera sme mali vyrocie svadbicky s mangelom a dostala som kluce od nasho domceku x-) , ta cez vikend sa zacina maratoooon! huraaaa! konecne NAS domcek... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, tak to som zvedava ktora bude byvat skor nakomplet, ked sa skoro naraz zaciname stahovat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dadka urcite vy... my sa nestahujeme... my mame rozostavany domcurik, takze este chvilu budeme zvolencania... musime dostavat, zariadit a bla bla... uz sa mi to nexce opakovat... no byvat budeme najskor tak o rok... skor urcite nie.
Odpovedať
Profilova fotka
mi kupujeme starsi u nas na nive, tiez sa bude vela prerabat P.S. Baby, nezabudli ste na nasu sutaz na stranke stavebnik.sk ??? ;-)
Odpovedať
ahojte. Peti a neskusila si vyhladat ponuku tehotenskeho oblecenia na Mimibazare, ze by sisi dala vyhladat ZV a BB ci nieco baby z tychto dvoch miest neponukaju fajne, co by sa Ti pacilo a mozes sa s nimi dohodnut na stretku a vec si aj vyskusat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Hej pozeram kazdy den, ale dako sa neviem rozkyvat... ale sak uvidim, idem akurat do mesta, ta sa pomotkam... ale dikes za typ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky ;-) Tak ja som sa dostala konečne na net, po dlhom čase...od stredy do soboty sme boli na chalupe, takže na stretko sa nedalo ani mne. Škoda, možno nabudúce... Lucka, to ma mrzí, že Lukáško mal úraz :-| , dúfam, že je už lepšie ;-) . Peti, ja som si kúpila nohavice u nás v DT, stále "len" 990,- Sk :-D , ale aspoň 500,- Sk vo vrecku, no nie? :-D Dadi, ja som nezabudla, ale ani neodfotila byt :-S . Nejak nemám čas :-D . Kto sa chystáte na slávnosti?
Odpovedať
Ahojte! Dadi, nezabudla som ale tiež nemám stihu, no uuuuurčite sa zapojím. Sľubujem x-) Peťa, ja som si na mimibazare našla 3 gate. Pre dvoje som už rozhodnutá a idem si ich kúpiť. Večer idem posielať prašule. Ak mi náhodou nebudú, tak Ti dám vedieť. Možno budú Tebe ;-) . Hlavne jedny rifle sami strašne páčia, no nie som si istá či mi nebudú tak akurát teraz a o mesiac dva ich nezapnem. Takže, keď mi prídu, odskúšam a dám Ti vedieť. Takto vyzerajú: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3...
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej, zunka zlata si velmo ;-) ... ja nakupy neznasam a cez net som este nic neobjednavala... v tomto som take motovidielko.... dakujem ti... x-)
Odpovedať
ahojte zienky. ako sa mavate? nejako to tu viazne :-) uz ma riadne stve toto pocasie, skoro cely den sme doma :-( v nedelu sme stretli v DT v Lidli Lucku s Lukym, robili veliky nakup. ozaj boli ste niektora na slavnostiach, natke sa velmi pacilo, dve hodky krasne sedela v kociku a obzerala a to je teda u nasej Natky co povedat :-) aj papala varenu kukuricu, co si vypatala od sesternice :-) a hlavne aj maminka bola aj v piatok aj v sobotu sa vyvencit, sice len do polnoci ale stacilo mi :-)
Odpovedať
Mirka, tak ste mali trochu zmenu cez víkend. Ja mám budúci týždeň dovču, tak si vyložím doma nohy na stôl a nič nerobím......... 8-) to isto, ako sa poznám hneď si niečo nájdem. Na mimibazáre som našla teraz pletenie košíkov z papiera - vyzerá to presne ako ratanoé. Tak som to chcela vyskúšať. Mám rada také prplačky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Zuzi to pletenie kosikov ma zaujalo, hod mi prosim link do IP No a co mi mame nove? Cez vikend sme sa z casti stahovali. Vsetko OK, domcek je pre mna ten najkrajsi. Cez vikend by sme to mali zvladnut uz nakomplet. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) , ešteže si Mirka obnovila túto diskusiu :-D , lebo sme už boli na druhej strane, nie? :-) Lucka bola v nedeľu u nás na návšteve, no bez Lukáška na ktorého som sa taaak tešila...tak spomínala, že ste sa stretli :-) . Na FSP som bola aj ja, dokonca každý deň...a nikoho známeho sa mi nepodarilo stretnúť :-D Dadi, aj ste prerábali?
Odpovedať
Dadi, na mimibazáre v sekcii HOBBY si daj vyhľadať pletenie z papiera. Takto nejak to vyzerá. http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.... http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.... Daj mi tvoju email-adresu a pošlem Ti nejaké návody, čo mám vo Worde písané. Niečo je tam aj po poľsky, ale podľa obrázkov sa dá. Pamätám sa na ten pocit keď sme si zariadovali a prerábali dom, viem v akej eufórii práve si. Iwka, ja som nebola na slávnostiach. Večer v sobotu som bola u Danky Slemenskej v novom domčeku na grilovačke. Dnes ráno od 7:30 do 10:15 som čakala oproti plavárne na sestričku na odber krvi na Tripple testy. Dr. každú chvíľu vyšiel von a povedal " už o chvíľu príde sestrička, zdržala sa trochu na sliači". Keď skoro po 3 hodinách čakania prišla sestra, tak nám povedala - tie čo sú na krv, až zajtra, dnes to už nemá kto odviezť do labáku. Tak túto vetu nám nevedel povedať aj Dr.? Skoro ma šiblo. Zbytočne som tam čakala. ]-(
Odpovedať
No neviem či mi admin nevymaže predchádzajúci príspevok, že sú tam tie odkazy =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm Zunka, tak takýto prístup človeka poteší ]-( ... A Danka čo teraz robí? Myslím, keď už nemá ani solárium ani masáže...
Odpovedať
Danka je teraz žienka domáca. Všetko predali, aby mali na dom. A mala nejaké zdravotné problémy, tak je teraz radšej doma.
Odpovedať
Ahojte, ja som v robote, celý deň aj dnes. O 16-tej mám ešte svadbu :-S
Odpovedať
uf Zuzi to mas blbe, aj v sobotu v robote :-( a este ked dneska bolo pekne a zajtra ma byt znova skaredo. my sme boli pozriet poobede kamosov na sliaci, maju o mesiac mladsiu dievku ale vyzera od natalky starsia aspon o pol roka, ale asi je to aj v tom, ze jej ocino ma 2 metre :-) a sefovci uz vedia? neviem ci si tu uz na tuto otazku odpisovala. natka sa dneeska pocas doobednajsej prechadzky zurivo dobijala za branu zakladnej skoly co je pri nasej ulici. dako jej neviem vysvetlit, ze ma este par rokov casu :-) a ze su prazdniny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte babky. Ako sa máte? už dávno som nebola na nete. bola som na dovolenke V grécku. to bolo niečo nádherné. Včera večer sme prišli a dnes som celý den prespala,unavená. Kodi boli sme dnes na Nive v pizerke a na futbale,bol nejaký turnaj či čo. priatel je fotbalista,tak som ho bola trošku povzbudit. Ako sa máš? Už si prestahovaná?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ta pomalicky koncime stahovanie, len este stale byvame 4 v 1-izb. byte, (z mojimi rodicmi ktory pojdu do domu s nami), no hroza. A zabudla som na psa, ten tam byva s nami tiez 8-) Je to strasny nezvyk mat tak malo miesta, ale uz nie na dlho. Ivi, prerabat tam nastastie netreba vela, je tam nove kurenie, elektrika, nova kupelka, dlazby, v niektorych izbach aj plavajuca. Jedine co ideme teraz na dome robit, je vymena okien, podlahy a dostavat 1 kupelku pre rodicov, za nejake 2-3 roky strecha, do vtedy MUSI vydrzat.
Odpovedať
Profilova fotka
Mina viem ze bol futbal, len mi sme malovali nasu novu spalnu v novom domceku, dnes tam chceme presunut vstavane skrine.
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, tak to si mala teda blbú sobotu :-S . Pracovnú... :-| Dadi, tak to je super, že veľa prerábať netreba :-) . A strecha vydrží, neboj :-D . Aké farby idete voliť vo Vašom domčeku? ;-) Mirka, keby sa Natke aj o pár rokov tak cnelo za školou, čoo? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?