Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Ďakujem baby, dala som tam "večere". Riadne nás zavše tá slovenčina potrápi :-p .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky ;-) , tak Zunka, vidím, že slovenčina je vyriešená :-D . Ale ja by som tú vetu aj tak formulovala ináč, podľa mňa nieje gramaticky správna :-D . Mina15, vidíš...pomaly ale isto s prípravami napreduješ, keď už máte aj niečo zajednané ;-) . A chceš výlučne fotenie vo ZV? Myslím, že aj na okolí je dosť romantických miest, tak pouvažuj :-) . A už si sa rozhodla pre fotografa? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Ivka, na stretko prides? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Julci aj Mirci Troiak su moji spoluziaci zo zakladky, Janka tiez kamoska, ale uz nie je Svarcova ;o) Hod sem fotku, mozno ta poznam z videnia, do stvorky chodievame aj mi. Ak bude taka zima ako tohto roku, v novembri by este mohlo byt pekne aj na fotenie vonku.
Odpovedať
Profilova fotka
Zvalka, ja by som sa radšej priklonila ku stretku na slávnostiach, tak neviem :-S . Teraz, keď sú také horúčavy, mám dosť čo robiť, keď idem len do obchodu, čo mám na skok :-S .
Odpovedať
Profilova fotka
dadi - vcera som varila z tvojej stranky - co uvarit - :-) kuraci perkelt beťár - a manzel si teda pochutiiiiil :-) ivka - necham rozhodnutie na vas - v pohodicke - ako to vyhovuje maminam a tehulkam - ale zial ak bude na slavnosti stretko - ja sa ho nezucastnim :-( ideme domov teraz - a potom o dva tyzdne- nemusim ti asi ani hovorit, kolko vyjde jedna cesta- nie je sanca ist trikrat za sebou...to by sme robili len na benzin... tak je to len na vas, ja vas nechcem presviedcat a hlavne nechcem aby ste sa potom tam necitili dobre.... v tom pripade sa snad zucastnim uz len nejakeho jesenneho stretka....
Odpovedať
ahojte zienky. ja sa velmi k stretku na slavnostiach nepriklanam. neviem si velmi dobre predstavit kde by sme si nasli miesto na sedenie medzi takym davom ludi aky tam bude, aby sa tam pomestilo 4-5 kocikov. ja mam velmi zive dieta a bude tam mat prilis vela lakadiel, popadane plastove taniere pohare, spina. planujem ist na slavnosti ale s muzom, aby sme na nu boli dvaja. ked budeme v marcu su pohyblive deti ustriehnutelnejsie. a co sa tyka tepla, tak ako moze byt teplo v piatok podvecer, tak isto moze byt teplo aj v sobotu poobede na slavnostiach. ja som teda skor za stretko v zv.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mirka máš pravdu s tou špinou a tak, ja na stretko do ZV pravdepodobne nepridem mne skôr vadi teplo v aute maly je potom ako zmok tričko môžem žmýkať. prezliekla by som ho u svokrovcov kde sme mali aj po obede hajať no ako na potvoru niesu doma takže u mna pada cely plán. :-(
Odpovedať
janka a bez svokrovcov v ich byte byt nemozes?
Odpovedať
Profilova fotka
inac, dievcata, v piatok zase az teplo uz nehlasia, a dokonca bude mozno aj prsat ;-) takze by az tak teplo v aute nemuselo byt ;-) tak sa uz len vy rozhodnite, ktora vlastne pridete,aby tam aspon niekto bol....ja sa rada pridam, len aby bolo ku komu :-.
Odpovedať
janka alebo u Mati svagrinej? ja tiez nikoho nenutim, len ma mrzi, ze sme stretko v pohode dohodli uz pred mesiacom a teraz tesne pred su komplikejsn. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka to mrzi aj mna :-( chcela som sa aspon raz zucastnit, kedze vzdy bolo tak, ze som nebola doma :-| a teraz ked uz ma byt, tak nejako nikto sa nechysta :-N no uvidime, tiez nikoho nechcem do nicoho tlacit ;-) ak bude, rada pridem, ak nie, tak snad inokedy...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte kocky, tak nakoniec sme boli sami dvaja,vratili sme sa vcera rano. Doktor si to rozmyslel a poobede volal,ze sa mi za to nezaruci,tak som sa uz vykaslala na to a isli sme sami. Maly mi samozrejme veeelmi chybal,aj hotel bol o nicom,strava stale taka ista,nebola tam klimatizacia tak sme sa na izbe dusili za ziva,ale more bolo uzasne,pocasie perfektne,veceri prijemne pri drinku a muzike ,....tak ok.Inak riadna drahota,nie ako dakedy to byvalo,teraz sa to vyrovna ang.cenam,a este sa mi nepacilo,ze tam straaaasne vela anglicanov,a toho som sa chcela vyvarovat :-D Maly bol zlaty,ked sme prisli nas vystiskal,bol dobry,len sa na nas pytal,ale neplakal,mal tu zabezpeceny program tak v pohode.Sme mu doniesli plllno darcekov,tak bol ako z divych vajec cely den a isiel spat o 22.00 .....no uz dnes musim zacat zas z vychovou :-D zunka a co tak- Dakujeme a dufame,ze ste mali nezabudnutelny vecer ;-) al.Dakujeme za nezabudnutelny vecer
Odpovedať
suny: :-D to nie ja som chcela ďakovať za nezabudnutelný večer, to jeden zákazník chcel na cd napísať. Ale už je to vyriešené tak ste boli sami dvaja :-( ? Som myslela, že aj malý išiel nakoniec. Ale koniec-koncov všetko dobre dopadlo, tak je to OK. Baby, v 16tt sa chodí na krv a robia sa z dosť dôležité vyšetrenia. No v ten týždeň mám dovolenku a chceli by sme ísť niekam do Tatier, alebo tak. Neviete, či to presne v určitý deň treba, alebo sa to môže o 2-3 dni posunúť. Aj keď neviem vlastne v ktorom tt som, lebo podla ms som v 15tt a podla sona v 13tt.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka tie testy sa robia presne v určitom tt myslím že to je ten 16tt pretože ak sa urobia priskoro alebo neskoro ukážu bludy. Svagrinej urobili priskoro a povedali že maly bude postihnutý musela isť na amniocentezu a tam bolo všetko ok (tie stresy tam sa dlho čaká na výsledky) a vidiš maly je ok. Len dostrašia preto je dôležite robiť to načas. ohladom stretka mirka byť u svokrovcov ked tam niesu nieje problem ale my nemame kočík a držať 11kg chlapa niekoľko hodín na rukách si neviem predstaviť. Teraz mám kočík požičaný od kamošky no nezložim ho a nevojde nám do auta :-D. Ale ved sa ešte stretneme kým drobci podrastú minimálne 1OO krát nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte krasotiny moje ;-) ... tak pekny den za nami... no ja by som na stretko sla, zajtra mi mangel nedojde domkov, bo ide s chlopma na chatu, ta ja som free... a prist mozem hocikedy a byt mozem vonku tiez do kedy xcem :-D ... to je super! ze? 8-) Ta popiste, ze co ako... do DT nemam cestu veru ani ja :-N , ani na slavnosti... a ked je teplo, dame chladenu mineralku ;-) ... nuz a Janulik 11kg je 11kg... zeby sme sa striedali :-D ;-) ... je to huste... ta sa zase nenahmatame |-| ... ok, uz trepem troska ta bruuuu nocku seckym prajem...cawelooo! :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Tak dievčatá, ktoré prídete dnes na to stretko?
Odpovedať
Ahojte, tak ja neprídem. Včera som mala zlý deň, bolo mi zle :-p , od nadrapovania na zvracanie mám normálne svalovku. V noci som nespala, dnes mi je lepšie ale ledva som došla do ZV. Asi aj skôr odídem. Nejak to už nezvládam :-| . Potrebovala by som si tak dobre pospať.
Odpovedať
dobre ranko. no to pocasie nam to zacina dneska riadne kazit. Jani samozrejme chapem Tvoje dovody, skoda , ze stretko vyslo v case, ked ste bez svojho kocika. Zuzka ak tak tazsie zvladas tehotenstvo, nebolo by lepsie ist na PN, pre dobro Teba aj babiky. ak ma sbyt dazdivo dneska cely den, tak asi nedojdem ani ja :-(
Odpovedať
este som zabudla, pisala som teraz s Luckou, ze Lukasko mal vcera uraz (neviem nic viacej) tak ze nepridu ani oni. Natka mi odvcera dost kasle, takze asi ostaneme cely vikend doma a moc nebudeme behat. mrzi ma, ze ani my neprideme.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ok - stretko navrhujem zrusit: nepridu: Zunka, Janka, Lucia, Mirka, Ivka, Gabika, ani Mina asi tiez nie a zbytocne si myslim je robit stretko - ked v podstate mozu tak 2-3 baby... tak snad niekedy nabuduce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som mohla
Odpovedať
Profilova fotka
no ved Dadi - ty, peta a ja... a to neviem kedy dorazim do ZV - takze radsej asi iny termin, kedy nam bude aspo 6-7 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne je to jedno, aj mi to v podstate vyhovuje, lebo sme zacali balit pred stahovanim
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. tak konecne mi ide net. bola som u nasich ani tam nesiel a mala som aj vybitý mob takze uplne odrezana som bola ]-( a ked som vcera prisla domov zistila som ze ani tu nejde net tak ma skoro porazilo. ]-( mrzi ma to s tým stretkom ale ako pisala mirka lukasko mal uraz. sestra si zehlila vlasy a ked si sla odbehnut na WC zehlicku polozila na zem. malý siel do izby a chytil ju. ;-( zeny poviem vam tak revat som ho este nepocula. ma spalene 3 prsty. najhorsie na tom je ze si obhrýzol pluzgiere a nechce to mat ani zalepene stale si to stahuje. hlavne jeden prst ma strasne hlboko popalený vyzera to desne. ;-( takze ani vonka radsej nechodime lebo je dost mrzutý. a tiez sa bojim aby s tým nic nechytal koli infekcii. joj strasne si to vycitam a radsej keby som sa to ja popalila. musi ho to desne boliet chuda moje male. ;-(
Odpovedať
ahojte. Lucka tak to ma velmi mrzi, ake ma Lukasko trapenie, ved popalenie je jedna z najvacsich bolesti. verim, ze sa mu to coskoro zahoji a prestane byt mrzuty. drzime mu palceky s Natkou :-)
Odpovedať
ahojte babule, jaj lucka viem ako sa citis,to ma mrzi ze lukasko sa popalil,ale neboj sa coskoro sa to zahoji. Mi sme kupili ten novy sporak,a to len hladka platna,a ked sa to vypne este je to fes horuce aj 5 minut no a maly sa za niecim natahoval a toho sa chytil a popalil si dlan a tiez mal pluzgier na dlani ,ale nedal si to ani chytit,a to bolo na pravej ruke a vsetko robil lavou tu pravu si len za chrbtom drzal chudacik,ale po par dnoch to bolo ok. Kamoskine deti maju kiahne od piatku a to boli z mojim krpcom pred 2 tyzdnami,tak to inak riadne dlho trva kym sa objavia, no a ona ma 1 ,5 rocnu a 3,5 rocnu dceru a ta starsia to ma hrozne,este ked tu boli v piatok to mala ok a v sobotu hroza.Teploty 40tky a pupak na pupaku,na ociach,v hrdle ,v puse na genitaliach ale riadne,doktor povedal ze to su najhorsie kiahne ake kedy videl....chudatko sa tak zle citim,lebo jej mamina chcela aby to dostali tak sa prisli s malym hrat a teraz ma toto.Inak nas maly uz ok,uz ma len par fliacikov. No mi sa teraz chystame v auguste na SK,ale muz mi oznamil ze on asi teda na 99 % nepojde,lebo ma vela vystupeni cize aj koruniek,no tak pojdem sama s drobcom ,ale aj segra ide s jej synom.Tak som chcela vediet nejake typy kam s detmi,na dake dobre jazero ci kupalisko.Zatial viem ze chcem ist na Kovacku a do Senca Inak lucka pozerala som fotky to kupko tiez vypadalo pekne to bolo kde presne?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. sunny to kupkoje vo vyhniach to je za ziarom kusok. ciye nie daleko a pre deti uplne super. urcite s malým budeme chodit tam. vrelo odporucam. ;-) to je super ze malemu uz kiahne zmizli. aspon uz mate za tým. nas tie prsty stale trapia. hlavne jeden. ked nieco chyti a zoskrabne si chrastu tak mu to dost krvaca. :-( ja som zase kukala tvoje foto a mate super fotky z dovolenky. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cawte holubicky. Potrebujem poradit... uz som sa vas to pytala, ale skusim zas... :-D Neviete kde najdem vo ZV tehu obchod, abo aj obycajsky s tehu oddelenim???? nasla som len jeden vo Zv oproti plavarni a tam maju gate za 1500,- secky a ja take drahe nepotrebujem. jedny som si kupila, ale radsej by som mala viac za nizsiu cenu... help me!!!!
Odpovedať
ahojte, lucka tak to kupko urcite vyskusame ked je to aj tak blizko,hadam nasi budu vediet kam ist,lebo ja sa veru uz u nas neviem orientovat 8-( to ma mrzi ze to ma take chudacik maly,ja som malemu kupila hmmm ako sa to povie mi to vypadlo- plaster,ta nelepka na ranky,ale malo to zvieratka a detske motivy tak sa mu to pacilo a sam si to pytal.Ale lukasko bude este mozno malicky nato aby si mu vysvetlila naco to je,no mozes vyskusat. peti-tak ja ti neporadim,keby si bola tu ,urcite by si super nakupila ,a ani na tehotenske oddelenie nemusis,skoro kazdy obchod tu ma vyhradene oblecko pre maminy,a cenovo pristupne,ale ked ja som bola v tehu,ani som velmi nekupovala pre tehotne,len vacsie cislo,a hlavne som nosila volne saty...tak mi bolo najlepsie :-p mi sme sa akurat vratili z mesta fuuuj zas som oplieskala peniaze na blbosti teraz ma to zere,lebo som isla s malym na obed a on zjedol 2 hranolky potvora uz s nim nepojdem,a chcel isty na kazdy sprosty automat vlacik ci autobus ci lietadlo.....no otrava.Mam dnes nakupov dost aspon do dalsej vyplaty :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?