Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
dadi Marco - kaviaren s velkou terasou vo dvore, ked ides od priora k divadlu tak mas Nicole, delicatesu a zahnes hned doprava. maju tam aj detsky kutik.
Odpovedať
Profilova fotka
no vedela som ze to bude nieco vhodne pre deti ;-) hore na poschodi by mal byt wustenrot ze? :-D
Odpovedať
Mirka, ano ja som Ti poslala ten mail. Nezvyknem posielat take maily, ale tento bol strašne milý. Ja stretko asi nie :-(
Odpovedať
dadi myslim, ze hej. Zuzka a preco nie?
Odpovedať
Mirka, v robote končím po 17:00, ak nestihnem bus 17:20, tak mi ide už iba pozde. A mám dosť stáť na nohách min 12 hod denne. A ešte tieto horúčavy sú zabiják. A manžel bude preč s autom, tak budem odkázaná na bus. No ale nádej zomiera posledná =-) .
Odpovedať
jaj :-( iwka uz mas ten monitor? kukni do bazara na kona co najrychlejsie.
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte baby. Už som bola konečne pozriet nejaké to miestečko . ale nič moc :-| divadlo o ničom, franko tiež, almada tiež. centrum ja taký vyhovujúci. Uvidím. Kodi odkial si? jedine ty si mi poradila a dala typ. :-) nedá sa mi skôr chodit na net,len takto po večeroch. celý den som v práci do večera. pa.
Odpovedať
Profilova fotka
zienky ahojte. tak práve som vyprevadila maja do talianska. ;-( ;-( ;-( takze som na také 2 týzdne slamená vdova. vcera sme este do pol noci makali na tej miestnosti kde bude zmrzka. teda fuska poviem vam dnes ledva chodim. :-N mne je jedno o kolkej bude stretko. ale tak o pol 8 uz malý zacina vymyslat tak pojdem domov. ja budem zrejme u nasich takze to nebudem mat daleko. mina ja som mala hostinu tiez v centrume. a bola som spokojna. ked si urobis vyzdobu sama je to tam aj celkom pekne aj ked od romantickeho to ma daleko. ak mas do 50 ludi skus pozriet aj academic. ale ja by som asi zvolila divadelnu restiku am je to krásne. ale vojde tam myslim ze len okolo 40-50 ludi. takze pre nas to bolo nedostacujuce. saty ako pisali baby carmen alebo chvojkova. ja som mala z nicol ale tam su uz drahsie. ak mas zaujem o kontakty fotografky, starejsieho, dj, atd kludne napis. a ak mas cas pokukaj si nase svadobne albumi a tam mame spomenutých aj vsetkých dodavatelov. :-) suuny super ze to nakoniec dobre dopadlo. pekne si uzite dovcu v 3. x-) ivka aj mne ta priprava dost pomohla. aspon v tom ze som si to tak v hlave upratala ze viem co mam robit. teoreticky. a to dost psychike pomohlo. to dýchanie je pravda. ja som si kazdu kontrakciu ukazkovo preddýchala a tak sa to dalo vydrzat. len fazu tlacenia ako pise aj janka tak tu som az tak nezvladla. :-D tam mi boli nanic vsetky teorie. :-D peti ja som ani na jedno sone nevidela pohlavie iba na 3D. takze ak si zvedava urcite sa nan objednaj. ;-) zuzka snad sa to nejak vyriesi a budes aj ty moct dobehnut aspon na chvilku.vsak baby z DT by ta potom mohli trhnut dommov :-N popripade ta ja kludne odveziem domov. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takže písala mi Gabika, že na stretko nepríde :-( dnes odchádza na dovolenku a vráti sa až v sobotu ráno :-| tak vás všetky pozdravuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mina15 ja som z Dobrej Nivy. Ved aj ostatne baby sa ti snazili poradit ;-) Lucka snad to nejak bez Maja vydrzis, este ste neboli od svadby tak dlho bez seba? Kedy otvarate zmrzku? Papiere su uz vsetky vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky ;-) . Lucka, s Mirkou som sa rozprávala, že keď ste teraz také sirôtky :-D , že by ste ma mohli prísť pozrieť ;-) . No ale ak budeš vo Zvolene, tak to bude väčší problém, však? :-S No ale ak budeš predsa v Stožku, tak príďte :-) . Arim, asi je to už neskoro, čo sa týka monitoru, lebo len teraz som prišla na net :-| . Mina15, musíš sa pýtať konkrétne, budeme vedieť poradiť viac ;-) . S radosťou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky tak ja neviem či pridme na to stretko hlásia hrozne teplo a maleho nechcem trápiť cestou v aute. A okrem toho má dojsť brat z anglicka a nevieme presne kedy ale nejak od 3 do 6 teho. Tak neviem ale mohli by sme sa stretnuť aj na slávnostiach ved asi každá pôjdete. No a ešte nemame kočík náš sme včera predali a nový bude až o týždeň. :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte.opet som tu. zas tak neskoro večer. celý den som v práci.dik baby za radu. Vybrala som si centrum. nastastie mali ten termín ešte volný,ako jediný. som rada :-) Už mám aj starejšieho,aj fotografa s kameramanom, ale ešte neviem kde sa budeme fotit. nepoznam vo Zv žiadne pekné,zaujímavé, romantické miesto. jedine na zámku a to je dosť také okukané. neviete mi poradiť ? :-| Kodi ty si z Dobrej Nivy? Tam poznám zopár ludí. babenky máte už aj poniektoré malé ratolesti, ako čítam a pozorujem. musíte mať velku radosť z nich. to je to najcenejšie čo v živote žena može mať. :-) prajem pekný večer,poniektorým pekný den. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ano Mina, ja som s tadial, koho poznas? Vo Zvolene vela romantickych miest na fotenie v novembri asi nie je. Ty uz mas tiez dietatko, na fotke je asi dievcatko.
Odpovedať
Ahoj baby, ako je prosím vás správne ďakujem za účasť na nezabudnuteľnom večere...... alebo nezabudnuteľnom večery/i ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Zuzi - podla mojho nazoru: 1. pripad - Bola niekde s niekym na veceru? vecery 2. pripad - Alebo s niekym stravila cely vecer? vecere
Odpovedať
no, ja neviem. jedna kamoška mi napísala, že je správne " na nezabudnuteľnom večeri" ]-( tak som z toho debil
Odpovedať
Zuzka a neda sa ta veta formulovat aj uplne inak - dakujeme, ze sme pre Vas mohli vytvorit nezabudnutelny vecer, alebo verime, ze tento vecer bol pre Vas nezabudnutelny.
Odpovedať
Mirka, to mi nadiktoval jede pán, ktorému sa fotila jedna akcia a chce to presne takto napísať. Dosť to zdôranil, aby som text nemenila. Ide to na CD-obal.
Odpovedať
jaj. to je blbe. nie som moc do gramatiky , nezarucujem sa za to ale asi nezabudnutelnom vecery. skus si to nejakym sposobom hodit do gugla a mozno Ti to nejako ukaze spravne i na konci
Odpovedať
Profilova fotka
alebo si to daj napisat od toho zakaznika - a bude to na jeho triko
Odpovedať
Dadi, on mi to nadiktoval a príde si pre to o hodinú. A potrebujem urobiť 50 ks. Ale zatial najviac mám " na nezabudnuteľnom večere"
Odpovedať
Profilova fotka
ja osobne by som radsej dala - nezabudnuteľnom večery, aj google mi nieco podobne nasiel, nezabudnuteľnom večeri - to vobec nenasiel - nezabudnutelne vecere - to je ako keby tie vecere boli pravidelne, alebo aspon viac ako raz
Odpovedať
suhlasim s dadkou. a nasla som este toto http://slovencina.vselico.com/podstat...
Odpovedať
Profilova fotka
zunka: mam najpresnejsie info ;-) ak to myslel ako cely vecer tak večerE ak to myslel ako jedlo večeru - tak večerI 100%ne mam to od najlepsieho mozneho zdroja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a keby to myslel ako na večeri - jedlo tak asi ďakujem za účasť na nezabudnuteľNEJ večerI - nemyslite? :-)
Odpovedať
je to myslené ako večer - časť dňa, nie jedlo
Odpovedať
Profilova fotka
tak, zamestnala som tym polovicu firmy - odpoved - na nezabudnuteľnom večere
Odpovedať
Profilova fotka
takže jednoznačne nezabudnuteľNOM večerE ;-) ten večer - 100%ne - nemaj strach
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Kodi z Nivy poznam dost vela ludí. Chodíme tam v lete do kafečka a do pivovaru na pivko a sem tam na priehradu. Poznám napr: Trojakovcov, Janku svarcovú,Kolényho, Brzu atd.Ja nemám ešte babetko, to je mojho brata. a je to chlapček. ale velmi tužime spartnerom po babetku a pracujeme na nom ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) . Len dúfam že v novembri nebude ešte sneh a bude také jesenné počasie aby nam vyšli fotky. Maj sa pekne .Pa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?