Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
no zatial dufam plati dohodnuty 4.jul 2008 vo ZV - miesto nie je este iste - cca okolo 16,30 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no zmrzka bude v dome oproti nam. jedna izba sa prerobi. len akurat sa majo vratil z obecneho uradu a skoro ma je.... ]-( ]-( ]-( ty kokos k blbej zmene ucelu stavby potrebujem tolko veci ze konec. ]-( a to sa tam ani nejde nic prerabat len vymaluje a zariadi. poraziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii maaaaaaaaaaaaa. 8-( 8-( 8-( hlavne ze na kazdu ..... potrebujes min 100 sk kolok.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, Ty nevieš, že na Slovensku vládne byrokracia :-D . Ale držím palce, nech Vám to už vyjde ;-) . Lucka, prídete aj Vy, my sa s Jankou dohodneme tiež, čo a ako :-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne, slovenska byrokracia ...
Odpovedať
Profilova fotka
ivka a kedy vam to vyhovuje? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka tak nech to ide rýchlo ja viem otom svoje o tých behačkách po úradoch :-S No mna včera dolakali z tatrabanky prišiel mi list, že dlžim 19000sk =-) vraj som brala uver. Skoro som skolabovala tak som rýchlo volala na dialog nech zablokuju učet alebo čo. No prišli sme nato že tam nesedi moje meno a ani adresa ale taka adresa čo tam bola neexistuje v DT vraj obrancovka ja bývam na obrancov mieru. Tak dnes som utekala so ZV popýtať sa tak to je vraj pre inu pani určene tak mi spadol kameň zo srdca. Ale ked stretnem poštárku tak sa ma načo tešiť ta pi... neviem či nevie čítať či čo. Ozaj dnes som kupila autosedačku Zenith za 3200sk x-)
Odpovedať
ahojte zienky. boli sme par dni bez webu, tak teraz surfujem ako diva :-) Lucka svadba v prahe, parada, sla by som sa previest :-) a idete aj s Lukaskom? ci ostava doma? a budete mat aj pistaciovú? ak hej, mozno sa ku Vam vyberieme na vylet :-) v poslednom case dost casto chodim na namestie do Marca a ked su tam okrem nas len dve mamicky, tak je tam riadna tlacenica, ze chvilami clovek ani nevie, ci drzi vlastne dieta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka. ako sa ma natalka? poslucha? jasne ze ideme aj s lukaskom. ja by som ho doma svokre nenechala ani z anic na svete. vlastne nikomu nie len svokre. vsak by som sa tam bez neho zblazdnila. :-D ja s nasimi pojdem uz o par dni skor takze bude mat lukasko výlet. a majo pride za mami s mojou sestrou a jej priatelom. jasne bude aj pistaciova. ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby mohla by som vas velmi velmi pekne poprosit zahlasovat za prve 4 navrhy? cize za vsetky tie hned v prvom rade. :-N x-) tu je link http://www.maspriestor.sk/ ma to tam kamoska a poprosila ma o laskavost ci by som to neposlala nejakým mojim kamoskam. dakujeeeeem x-)
Odpovedať
Lucka zahlasovane, a nemuselo to byt ani po znamosti, ozaj to boli tie najkrajsie navrhy. natuska sa ma celkom fajne, je smejka, len sa troska zacala hanbit ludi, ktorych nevidi casto, zacina si uvedomovat svoju individualitu :-) zistila som dneska rano, ze ma žabu, tak idem nabehnut do lekarne a Luky ako? uz mas fotku z plavania? nepridas ju do albumu? ozik, prikecla som sa k majovkam na konovi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka vsimla som si. ale ja tam uz nepisem. tam uz nie je o com. vela mudrych pokope nie je nic pre mna. :-D :-D :-D no luky sa ma super. je to riadny sinter. vsak snad sa stertneme v tom juli. inak aj moj je uz sem tam taký hamblosko. co do teraz bol jasný suveren :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a dakujem za zahlasovanie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ved nevravim, ze majovky na koni budu pre mna nove nabozenstvo :-) ja len rozsirujem kontakty :-) ozaj mame dvoch napadnikov a uz sme aj pusu dostali :-) aj natka je sinterka - neriadena strela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cao... aj ja som ti zahlasovala... hadam dobre :-N ... Babuchy! ja idem v pondelok na sono, ta hadam uz budem vediet aj ci mame chlopa, abo zensku x-) ... huraaaa! uz sa tesime! len dufam, ze bude babenec dobre otoceny, bo to by som bola mierne vytocena, keby ee... inak, xcela som sa opytat... 3D sono sa robi do 27tt??? bo to vravela jedna zenska v cakarni u lekara... ja som tam xcela ist po 30tt, to by som asi spackala, vsak? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Napisete mi do Ip prosim vas niektora cislo, aby som sa mohla objednat na to 3D do Zv??? a kde sa nachadza toto sono? tam nad chirurgiou, na porodnici? ci kde to mam vlastne hladat? som trochu mimo co sa tohto tyka :-N ...
Odpovedať
Profilova fotka
lucka - zahlasovane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti, na 3D je najlepšie ísť naozaj do toho 27 tt, vtedy je najlepšie vidieť ;-) . A 3D sa robí normálne na pôrodnici, ja som tam bola tiež ale len na klasickom uzv :-) . Ale číslo Ti teda nepoviem :-| , lebo na uzv sa netreba objednávať... Lucka idem zahlasovať aj ja ;-) Mirka, tak Natka nebude mať núdzu o nápadníkov :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, zahlasované ;-)
Odpovedať
iwka no ak bude stale taka peknucka ako je teraz tak nam ani gumipusky stacit nebudu :-) srandujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby dakujeeeem. vedela som ze je na vas spolah. :-D peti v tomto ti ani ja neporadim ja som bola na 3D este v hlohovci. vo zvolene vtedy este nebolo ]-( drzim palce aby ste zistili co to bude. ale velmi sa na to nespoliehaj. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka zahlasované. Peti v IP máš číslo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, tak vymysleli ste už nejaké miesto vo ZV na toho 4.júla? ;-) takže koľko tam budeme mať detičiek? =-) Lukáško, Natálka, Tobinko, a Ivka s Petou tehulky x-) Už sa teším x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj este jednu tehulku tam budeme mat - Zunku ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som fakt dnes dobraaaa - ale prepacte mi to - piatok - takze este jedno babo - Dominikaaaaaa :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky my sa musíme pochváliť vo štvrtok večer som Tobiaskovi našla zubok :-D x-) jupiiiiii idu mu dole oba ale na pravej strane ho už má viac vonku juj tak sa teším ako bude vypadať so zubkami moja láska
Odpovedať
Janka wau, tak gratulujem malému "zubajkovi" náš Samko prehorúčkoval a preplakal všetky zúbky, tak sa teším, že to nebude Váš prípad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky. Idem sa vydávať a potrebovala by som poradit,niečo okolo toho. ;-) ktorá bude taká ochotná a poradí mi s čím mám začať a tak. vopred dakujem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mina, tu tiporadime asi kazda. V prvom rade si vyberte datum, miesto obradu a hostiny, potom nasleduju sluzby ako kamera, fotograf a pod.
Odpovedať
babule maly ma kiahne :-( nemozme lietat idem sa zblaznit..... dostal ich v skolke a letiet sa moze az ked uplne zmyznu a ma dalsi tyzden.Ideme tam zajtra volat ci sa neda termin zmenit ak nie pojdem len s muzom,a svokra bude s malym doma,ale trha mi srdce tak som sa strasne tesila,uz som sa dnes vyrevala...no co mam robit? tak nevhodne to prislo 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte sunny držím palce aby sa dal termín posunúť ak nie neboj malemu bude dobre aj doma a orok pôdete všetci traja ;-) zuzka dakujeme ved som hrozne rada že to tak dobre ide von a dufam že aj tie ostatne zubky pôjdu takto x-) ozaj vo štvrtok ideme do rizikovej poradni tak te dojdeme kuknuť ak sa vybavíme v rozumnom čase môžeme? mina ako hovorí dada ta je v tom zasvetena najčerstvejšie x-) nezabudni na kostol ak si veriaca a šaty
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?