Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Janka dakujem krasne za gratulaciu :-) aj mne si uz natka roztala celo a bola som pri nej, hodila sa po hracku rychlejsie ako ja a bolo. hlavne, ze je maly v poriadku :-) Iwka dufam, ze fotky potom pridas na kona, som zvedava velmi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte po vikende, tak mate vela zazitkou s tymi vasimi drobcami, trosku vam zavidim ... ale len trosku, teraz sa mi viac neda, taaaaaaaaaaaaak sa tesim na tu dovolenku, uz aby bola nedela 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, niektoré pridám, iné budú cenzúrované :-D . No predstav si Gabiku v akcii :-D ...nič nemusím vysvetľovať :-D
Odpovedať
viem si predstavit :-) ale aspon niektore pridat musis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, jasné, nie sú všetky také "odvážne" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivi, nemas aspon jednu?
Odpovedať
Ahojte! Lucka, vo štvrtok sa fotí na Sliači ;-) .
Odpovedať
Prepacte baby ze sa vam tu vtieram, ale chcela by som sa opytat ci niektora nemate skusenosti s Hotelom Kaskady? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky no ja viem že sa drobec niekedy neda ustriehnuť už je poriadne živý a to ešte poriadne nechodí :-N ale je to krásne pozorovať ako ožíva :-D dadi tíško závidim tu dovolenku ach tak by som šla aj ja, my sme boli v španielsku pred asi 5 rokmi neviem :-N asi tak na costa brava tam kde bola sunny minulý rok a bolo super ale bolo to skôr pre mladých sama discoteka teraz by to už nebolo pre nás a maleho bolo to tam dosť hlučné. Boli sme aj v Barcelone ak sa vám bude dať odporučam pozrieť. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luciita, poznam hotel kaskady, ale len wellnes, tak ti asi nepomozem ;-) Jani mi ideme do takeho tichsieho strediska, hlavne nech tam nie je az tak vela turistov na plazi. Od vacsieho mesta by sme mali byt tak 10 min chodze, to mi bude uplne vyhovovat, ked sa budeme chciet zabavit, moznost je, a nebudeme v centre zabavy. Na nejaky ten vylet by sme urcite chceli ist, kupili sme si kameru, aby sme si to mohli vsetko pekne zaznamenat.
Odpovedať
Profilova fotka
dadi super v španielsku je krááááááásne a teplo tak si to tam poriadne užite a možno pridete už 3 x-)
Odpovedať
Profilova fotka
luciita ja ti neporadím :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
s tym teplom teraz neviem, sledujem kazdy den pocasie a tam uz tyzden nevystupila teplota nad 20 stupnov, v noci tam prsi. Ale v najblizsich dnoch by tam malo byt okolo 25 C, tak uvidime. More ma 19. 8-) No ak babatku? no neviem prave nebude to vhodne obdobie, ale kto vie, mozno prave vtedy sa zadari :-D
Odpovedať
Dadi, ak bude pršať, tak budete aspoň viac na izbe :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, tak by som bola rada aby si mala pravdu ;-) u teba vsetko v poriadku? male je OK? co sefovci
Odpovedať
Profilova fotka
babenky neviete môže maly jahody mne sa zda že su alergenne. dostali sme take krásne mnam
Odpovedať
Dadka, no neviem ako sa má malé, dúfam, že OK. Na kontrolu idem až budúci štvrtok. Pobolieva ma brucho a také divné stavy tam mávam a najnovšie, ako by ma niečo ťahalo zvnútra za popok =-) . Janka, neviem o tých jahodách. Ale ja som sa včera objedla čerešní, potom ma zdulo ako balón a potom som si nadávala.
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi tak len dufam ze vsetko bude v poriadku a male bude OK ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. zuzka diky za info. takze sa vo stvrtok vidime? len neviem ci sa aj my budeme fotit lebo malý po mesacnej prestavky dnes na plavani vobec nespolupracoval a vsetko akoby zabudol. takze sa fajne vyreval a potom sa ma drzal uz ako kliest a ani za svet pod vodu. :-( janka jahody podla mna uz moze. skus mu dat najprv len zopar a ak sa mu nic nestane kludne davaj. my jahody papame tiez uz vo velkom. a prevelice nam chutia :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Zunka, to ťahanie som mala aj ja ;-) . Pamätám si to veľmi dobre, lebo to bolo v čase Silvestra. Tak kľud ;-)
Odpovedať
ahoj kodada, mala si naadherne satocky no ja sa chcem opytat na to srdce od sisalu alebo ako si to pisala... lebo mam svadbu 30.8.2008 vo ZV v divadle a chcela by som take srdiecko a aj farba mi vyhovuje lebo budem mat asi vsetko do cervena kedze stlpy v divadle na 2.poschodi su cervene. Diky za radu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Ivka1008 to srdce este mam, ak chces napis mi do IP, aj ine veci na dekoraciu mi este zostali
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som malemu dala pár jahôdok včera na olovrant a hrozne mu chutili :-D zatiaľ žiadna alerg. reakcia tak je dobre pomaly mu skusim dať aj melon som zvedavá ako mu bude chutiť. Marhuľku zjedol ale že by sa tváril nadšene nemôžem povedať. Zuzka to tahanie a pobolievanie podbruška je normálne aj ja som to mala a mna to hrozne bolelo ale lekár ma ubezpečil že je to normálne každa žena je ina. Napr. mne okolo 20tt hrozne vyhuplo bruško a nestačila sa mi napnať pokožka tak som sa začala dosť hrbiť lebo ma to dosť tahalo.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak my sme mali hroznu noc |-| Tobinko mal teploru a celu noc premrnčal upokojil sa len ked som mu spievala akonáhle som prestala bol hore. Lekárka povedala že nevidí, že by bol chorý že to zrejme budu zubky 8-( no tak to som zvedavá. Lebo Kankova nerobila tak sme boli vedla ]-( teplota mu po nurofene klesla len na horinku a opať vystúpila na 38,4 dokonca mal v noci 38,8 ( po odčítaní) tak som dala čípok a klesla krásne a držala sa dole až do rána.
Odpovedať
Profilova fotka
janka tak tobiaskovi prajeme nech ho tie zubky dlho netrapia. podla mna ak nema soplik a kasel tak to budu zubky. kamoskin malý ma teploty uz 3 dni ale 40-ky. a neklesaju mu ani po liekoch. boli u dz a vsetko ciste, ziaden zapal, krv a moc ok. tak to bude zrejme ta 6 choroba. trva vraj 4 dni a cez ne byvaju vysoke teploty. ale potom sama od seba prejde. no hruza co si musia tieto nase deturence pretrpiet. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bože no si ma nastrašila :-N teraz. Dufam že to budu tie zubky. O tej chorobe som teda nepočula. Ani maly nema sopliky a ani kašel nič. A čo mu dáva nurofen?
Odpovedať
Profilova fotka
davala mu cipky aj murofen ale nezaberalo tak potom uz len zabaly a kupel. aby predisla febrilným krcom ci ako sa to pise. neboj nie je to nic vazne ta choroba. pockaj nieco ti sem skopcim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Šiesta choroba alebo exantema subitum je akútne ochorenie, ktoré často postihuje malé deti, najmä vo veku 6 mesiacov až 3 roky. Pôvodca ochorenia nie je ešte stále celkom objasnený, ale predpokladá sa, že jej vyvolávateľom je ľudský herpesvírus 6 a 7. Nákaza sa prenáša vzdušnou cestou kvapôčkami. Inkubačná doba je okolo 1-2 týždňov. Choroba sa typicky prejavuje vysokou horúčkou okolo 39 st.C, trvajúcou 3-4 dni, pri ktorej nebývajú väčšinou žiadne iné príznaky. Po náhlom poklese horúčky dochádza k výsevu vyrážok najprv na trupe, rýchlo sa šíriace na šiju a končatiny. Vyrážky sú drobnoškvrnité, ružové, podobné osýpkam alebo rubeole a miznú o niekoľko hodín alebo o 1-2 dni. Komplikáciou môžu byť febrilné kŕče. Liečba ochorenia je len symptomatická /antipyretiká pri vysokej horúčke/, podanie antibiotík je zbytočné /môže vyvolať dojem alergie na antibiotikum pre vznik vyrážky/. Ochorenie je benígne a nezanecháva väčšinou žiadne následky. to si precitaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, n ak si Janka toto precita, tak neviem, neviemci este nebude mat vacsi strach ;-) ale nebojkaj sa, urcite to bude nieco ine, mozno aj ti zubky, ved maly ma uz na ne narok 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dadi ved tam pisu ze sa nie je coho bat ze to nezanechava ziadne nasledky a prejde to samo bez liekov. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?