Svadobná hostina vo Zvolene a okolí. Poraďte miesto!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosim o radu,v auguste mame svadbu a nevieme najst romanticke miesto na hostinu priblizne pre 80 hosti,Viem,ze je este dost casu,ale uz som zufala.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=Qmg10k... tu je ako zdolava choditko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=fHp1dO... a tu je zesa ako lezie na skrinku v obyvke :-D
Odpovedať
Lukasko sikovnicek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka a co vy mate nove? dovolala si sa na to plavanie?
Odpovedať
Profilova fotka
no je perfektný Lucka :-D ta fotka natlačený v chodítku :-D :-D :-D
Odpovedať
dneska som tam este nevolala, a skusim asi az okolo piatej lebo ak si dobre pamatam tak teraz by malo byt plavanie a do vody si asi mobil neberu :-) my celkom v poho, natka uz riadne chodi, vsetko zbiera vonka zo zeme, kamienky a spaky vedu :-) zacina mat vlastnu hlavu, ideme smerom akym chce ona, nie ja, ale je zlatucka, sikovna :-) v sobotu mame oslavu na hrinovej tak chystam a idem rodinu okuzlit svojim pecenim - 5 minutova torta to isti :-)
Odpovedať
Lucka nechces namiesto svojich planov v Stozku si otvorit krcmicku v ZV s paradnym detskym kutikom - a miesto na stretka by sme uz mali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka no natlacený a nevedel sa z tade dostat chudacik :-D arim no tak to poznam to zbieranie zo zeme. a hned je vsetko v puse. :-D neboj ked nikomu nepovies ze je to 5 min torta budu ta obdivovat ako si to super zvladla. pekne ju ozdob slahackou a napr to farebnou ryzou a parada ;-) tak cez víkend ma natka svoj velký den ze? x-) dufam ze potom pridas foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka dakujem za ponuku ale ja krcmicky neotvaram. :-D :-D :-D
Odpovedať
tak to nemusi byt prave krcmicka, aj to co planujete :-) posnazim sa popri organizovani aj pofotit a potom pridam na kona :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved vo Zvolene je ich aj tak dost - ale ze by otvorili nieco pre nefajciarov alebo maminy z detmi, to nie :-S Luky je poriadny sinter, musis na neho davat stale pozor ... ale ...
Odpovedať
co to tu pozeram jee zunka caka babetko,tak velmi zo srdca gratulujem ,hlavne aby cele tehotenstvo prebehlo bez komplikacii a aby ste boli obaja zdravi ;-) lucka no maly je bohovsky,no viem o com rozpravas,mi mame takeho sintera este stale,neni dna co by daco neviviedol a to uz od mala liezol na tie najvacsie preliesky v parku a to jeho 4 rocny bratranec len pekne ostal na suchacke :-D iwus tal aj tebe sa to blizi,dufam ze ste zdravi a ze ste ok.... mi sa mame dobre,sice vela roboty ale da sa....akurat mam dilemu lebo maly nechce ani za nic cikat a kakat ani do nocnika a ani do zachodu vlastne ani vonku len do plienky a to ma 2,5 roka...a to som si hovorila ze do 2 rokov urcite plienky nebude mat...no neviem je dost lenivy,i ked niekedy mi obsedi na nocniku aj hodinu a nic potom sa postavi a hned v kuchyni sa vycika na dlazku.....co s nim???? Ideme na tu dovolenku do spanielska tak som rozmyslala ze mozno tam ked budeme stale pri vode sa lepsie odnauci no uvidime.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Macka, ake mate v Anglicku pocasie, tu je nadherne teplo. Kedy idete na dovolenku? Mi ideme už na buducu nedelu, tak sledujem pocasie aj tam. Normalne je v SR teplejsie ako tam :-) maly sa pri mori urcite chyti, neboj .. bude cikat tam kde budes chciet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sunny, ahoj ;-) . Dlho si sa tu neukázala :-) . Neboj sa, ja si tiež myslím, že keď budete na pláži, pri mori, tak malý sa pekne začne pýtať a bude cikať ako veľký chlap :-D Dadi, jááj, závidím. Už budúci týždeň? Super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja tisko zavidim dadi. pekne si to tam uzite a nech pridete aspon 3. :-D :-D :-D sunny neboj ako pisu baby malý isto coskoro pochopi ze nemoze vecne cikat a kakat do plienky. joj uz sa tesim na to ako budem toho mojho oducat od dudy, plienky a zaspavania s mojou rukou. :-D
Odpovedať
ahojte kocky, tak dik za podporu dufam ze to teda fakt coskoro vynde,ved plienky su drahe a nepohodlne :-D kodaka mi ideme 25.juna cize este mame3,5 tyzdna to vies uz ratam dni x-) ...a vy kam idete? to uz tuto nedelu jaj tak super,sa tesite ze? ze ake mame pocasie v UK? Joj nechcem byt neslusna ,ale by som si hned ponadavala...otras hroza ,zima,dazd,vetor brrr 8-( vcera normalne cely den prsalo ako z krhly a dnes este ako tak,ale ziadne slnko a dost je chladno,no a urcite sa zachvilu rozprsi...no na depku,este ze mam dovcu booknutu lebo by ma porazilo. Jaj vam tak zavidim to pekne pocasie ja radsej horucavy ako zimu,no a kde som skoncila u zimneho anglicka |-| lucka tak ty sa na to oducanie tesis? no ved mas sa naco...chlopi su lenivi a teda im to trva...ale zas kazde dieta je ine,to sa musi nechat,mozno tvoj bude sikulka hned .....ja neviem ci to nemam aj preto,ze pracujem a preto nemozem byt s nim kazdy den a kazdy den ho nutit no ale korunky potrebujeme a zas v skolke sa mu velmi paci tak len cas ukaze.
Odpovedať
Profilova fotka
ideme 8.6. a uz sa straaaaaaasne tesim, ideme do Porto Colom - http://www.satur.sk/destinacie/cala-m... a ak bude vsetko OK uz sa konecne pohneme aj z bytom
Odpovedať
jej kodaka tak hotelik vyzera suprovo urcite si to pekne uzijete. A na kolko idete? Mi len na tyzden,aby mi este ostala dovolenka na august na Slovensko ,lebo ocino oslavuje 50tku tak chceme prist na 2 tyzdne.
Odpovedať
Profilova fotka
aj mna ocaril na prvy pohlad, a je to SPANIELSKO ideme na 8 dni, z toho 5 pracovnych, tak nastastie mi to vela neodobere z dovolenkovych dni ;-)
Odpovedať
no mi ideme tiez do spanielska Costa Brava -Santa Sussana,tam blizko sme uz boli a pacilo sa nam,je to hotel priatelsky pre rodiny tak uvidime a mame aj all inclusive tak nemusim varit :-D len aby mi ten tyzden stacil na opalenie :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mi zasadne berieme dovolenky len z polpenziou, nemienim na dovolenke varit, ved staci cely rok doma. :-D ja som zacala s chytanim bronzu tento tyzden doma pri sene, tak nejaky zaklad sa hadam podaril.
Odpovedať
no ja ten bronz tu v UK urcite nechytim ani zaklad,takze idem asi par krat tesne pred dovcou do solarka,to mam typ od kamosky,ze ma nespali potom na ostrom slnku a ze to dlksie vydrzi tak vyskusam. Idem ja uz sa pripravit do prace dnes idem na poobednu do 20.00 som si dala nadcas,sice sa mi nechce ale uz sa musim dotlacit pa pa pekny den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam v plane ist do solarka, aspon raz urcite, mam bledu pokozku, tak aby ma nespalilo. Tak papa nechc ti to v robote rychlo ubehne ;-)
Odpovedať
ahojte. my sme dneska boli poobede na priehrade, Natka sla prvy krat MHD a potom sa s tatom previezla na konikovi a aj povedala koniky, takze sme pekne oslavili MDD :-) ozik pridala som na konovi fotecky zo sobotnej narodkovej oslavy :-) dobru nocku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka dodatocne prajeme natuska vsetko naj naj naj k 1. rocku. hlavne vela zdravia, stastia, milujucich a poslusných rodicov a aby nadalej robila svojim blizkym taku radost ako doteraz. x-) x-) x-) super foto si pridala. ;-) my sme len pred chvilou prisli domov. mame za sebou narocný vikend. doma sme boli len prespat a stale sme niekde lobzovali. :-N :-D lukaska len teraz uspava ocino.
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, aj ja Natálke gratulujem k prvým narodeninám :-) , veľa veľa zdravia, lásky, poslušnosti a detského smiechu x-) .. Lucka, ako bolo na guláši? :-D
Odpovedať
Lucka Iwka dakujem velmi krasne za Natusku, samozrejme, ze ju budem stale posluchat, ved je to moja veduca :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka aj my sa pripájame ku gratulácii a prajeme Natálke všetko najlepšie veľa zdravia, štastia, lásky a nech rastie ako z vody :-D My sme v piatok mali nehodu ;-( Tobinko spadol z postele. Spala som s nim v manž. posteli a po 2 hodinách mi už asi 3krát volal manžel tak som šla zdvehnúť ale stála som pri dverách a nazerala na maleho. Potom mi zas manžel nerozumel tak som sa otočila do obývačky a vtedy buchot aj mobil som hodila ozem a utekala k malemu. No nič sa mu naštastie nestalo zrejme spadol nožičkami a ritkou na zem. Lebo hneť pri našich hlavách máme postieľku tak aj ta ho chránila. Ale ked som ho videla ležať na zemi tak som revala ako pavian viac ako malý :-D ten ma potom hlatkal po láci.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ivka bolo supeeeeeeeeeeeeeeeer. malý sa poriadne vysantil a kedze tam bolo kopec lusi bol vo svojom zivli. janka nechcem strasit ale takýchto urazov bude este vela a castoo si este poplaces. mne tiez 2 krát spadol z postele a to som raz sedela pri nom. proste niekedy ho neustrazis ani keby si ako chcela. to by si si ho musela priviazat o seba. hlavne ze je malý ok. my to niekedy horsie znasame ako tí nasi drobci :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janka, to bol určite zlom sekundy. Niekedy sa to asi fakt nedá ustriehnuť, ako vraví Lucka :-) . Som ja ale múdra, čo? :-D Uvidíme, aká budem ja =-) :-) . My sme sa boli v sobotu fotiť u Gabiky s bruškom x-) . No zase zážitok s Gabikou :-D .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?